• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@pavlina88 lidi jsou hnusní a obzvlášt když v tom figuruje závist,běžte na nemocenskou at pracují nějakou dobu za vás krasotiny .Vůbec to neřešte,nestojí to vám za to trápit se kvůli takové koze závistivé,ted si užívejte těhu a hlavně se brzo vyléčte.Taky jsem brala stodal a zabral mi, během tří dnů bylo líp.
9. dub 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 vůbec se tou kolegyní...nebo kolegyněma netrap, někteří hloupí lidi svoji závist a nepřejícnost nedokážou natolik skrýt, tak se chovají jak se chovají a tobě to jen může ukázat to, že ti nestojí za to, aby si se kvůli nim nervovala, vlastně se před tebou odkryly jaky doopravdy jsou. Ikdyž si myslím, že zrovna nepřejícnost a závist není na místě, protože, člověk spíš budoucí mamince přeje, aby bylo vše v pořádku a aby si to užívala. Tak je hoď za hlavu a radši se co nejvíc vylež, odpočívej, ať jsi zase fit,právě kvůli svému miminku. :wink:
9. dub 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 ženské dokáží byt někdy pěkné furie, já říkám, že je lepší dělat s 10 chlapama, jak se třema ženskýma. Vykašli se na ni a zbytečně se nenervuj :wink:
9. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_77 a @gabisek moc děkuji za podporu a porozumnění :slight_smile: Trápit se tím nebudu, jen jsem si uvědomila co je má kolegyně zač a nestojí mi za jakékoli trápení, určitě se co nejvíc vyležím a do práce půjdu až budu úplně ok, tady už vůbec nejde jen o mě, ale o miminko a kdyby se nedej bože něco stalo jen kvůli blbý práci, tak bych si to pak celej život vyčítala :frowning2: Lidi dokážou být hnusný a já bych tohle žádné nastávající mamince neřekla, vždyť jsem přeci ženská.....
9. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi děkuji za podporu, taky si říkám, my jsme v kanceláři 4 ženský a je to občas fakt náročný - slepice :frowning2: . Za nervování mi to nestojí ani trochu...
9. dub 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 jj, přesně jak říka clloi....v práci lepší 10 chlapů než tři ženský, to je pak katastrofa, jak se pak i navzájem pomlouvaj atd.....brrr. A na druhou stranu, ono i těmhle pomluvačům a záškodníkům se to jednou vrátí, ale to už bude jejich věc. Tak hlavně, aby jsi nám už brzy napsala, že ti je líp, držím pěstičky. :wink:
9. dub 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 já to znám, máme ženských plnou dílnu a když tam přijdu, tak jediné o čem se dokážou bavit, je někoho pomlouvat. Teď je důležité mimi a ne nějaké slepice. :grinning:
9. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek přesně tak, chlapi nemají potřebu někoho pomlouvat a nevyžívají se v tom jako ženské. Také doufám, že brzy napíšu že už nám je fajn :wink:
@clloi mezi ženskými je to těžký i když moje máma dělá už 20 let ve školce a tam jsou na sebe všichni zase extrémně sladce milý a hodný, což je asi zase druhý extrém - samá Miluška, Hanička, Maruška a přitom jsou to třeba už babičky :grinning: I když tady už je to trošku deformace z těch dětí...furt lepší než pomlouvání a házení špíny .....
9. dub 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se k vám přidat? :slight_smile:
10. dub 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda juuu dvojcatka to se povedlo prirozene nebo po umelym?
10. dub 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 to máme po umělku :wink: jsou to naše vymodlený děti, tak snad to dotáhneme do zdárného konce!!!
10. dub 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ten inzerát tady na Angelsound...holky, je to super věc, máme to doma...a hlavně se daj ty srdíčka nahrát do pc a je památka. Je to krásný ty děti slyšet...a ve vyšším stádiu těhu prý jde slyšet i škytání atd :grinning:
10. dub 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda tak drzim palce ale ja myslim ze ted uz to pujde vsechno jak ma :wink:
10. dub 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka špágy sice ráda mám, ale nejsou to nejoblíbenější :wink: historie mého nicku už je hooodně stará... P6 Evropská, ale až nahoře u Šárky, takže přejdu ulici a budu mít alespoň kde drandit s kočárem :slight_smile:
10. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gretuschka nooo Čína, to už je pro první těhotenství něco :wink: už víš, kde budeš rodit? protože pak už s tím létáním a ještě ke všemu z takové dálky, to nebude sranda :frowning2: jména jsme zrovna dneska řešili, máme 5 jmen pro holčičku a 5 jmen pro kluka, ale hlubší (a asi o dost vášnivější) bude po odhalení pohlaví miminka :slight_smile:
10. dub 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hledam nejakou kamosku, idealne z Brna - Bohunic a okoli, na pokec, prochazky, nakupovani, "sportovani" atd. Ja jsem 12tt.
Zuzka
10. dub 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi
JJ Cina..jeste aspon na dva roky,takze rodit se bude tady,abych byla se svym muzem:slight_smile:Jinak co tak sleduju,pece je uplne stejna jako u nas,tak jsem klidna:slight_smile:No ty jmena,myslim,ze az uvidime ten maly kukuc tak nas to prave napadne,jen at uz aspon vime jestli je tam pipinka nebo pipisek:slight_smile:)
11. dub 2011 ve 04:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gretuschka taky si myslím, že péče ve zdravotnictví je tam stejná, možná i někdy lepší...ČR je proti Číne pidizemě, takže o to víc odborníků tam mají, budu moc držet palce :slight_smile: já si říkám, že už bychom pohlaví mohli vidět na té kontrole 21.4., tak se necháme překvapit
11. dub 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

@band jasan, podám hlášení! :wink: i když, na diskuzích jsem četla, že je to každý den jiné, nejvíc mamin je tam logocky ve středu a pátek, kdy registrují 3 různé termíny, čtvrtek to snad budeš mít o něco klidnější

@pavlina88 jak Ti je, už je to lepší? Jseš doma doufám?? :wink:

@gretuschka mě můj dr. v 16 týdnu u Damči řekl, že to bude kluk, ale ani nemusel, viděla jsem to sama :grinning: horší je to u holek a obecně u stydlivých dětí co si furt proplejtají nožičky :sweat_smile:

@misanda Ahojky! Držím palce, ať jde vše hladce! Ze srpnovek mám dvě kamarádky dvojčatovky, ze začátku to byl trošku hukot, ale teď to mají holky super, děti jsou parťáci a vyhrají si spolu, všechny jim ty dvě závidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka - to by si byla moc hodná. já si taky říkám, že čtvrtek bude nejklidnější. Mluvila sem s kamarádkou, která měla termí loni 10.10 - šla v půl 11 a byla tam holčina, co čekala už od 9...no fronta na banány :grinning: :grinning: :grinning: ...děkuju!
11. dub 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band hele holka, to mi vysvětli, máš stejnej termím porodu a jdeš k registraci ve čtvrtek? Teď jsi mě zmátla :sweat_smile: já měla poslední MS 5.1., co Ty?
11. dub 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka - já taky 5.1, ale doktorka mi napsala 6.1, takže se musim řídit tím, co mám v průkazce :rolling_eyes:
11. dub 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band jo ahá! a tím pádem máš v průkajdě TP 13.10.?
11. dub 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka jj přesně tak...zjistila sem to až doma...stejně sem zvědavá, jak nás nakonec mimi vypečou a kdy se jim bude chtít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band no práávě! :grinning: myslím, že dr. ani průkajdou se řídit nebudou :wink: krom toho mě se po prvním porodu rozhodil a zkrátil cyklus na 23-24 dní, termín by mi dle toho měl vycházet asi na 8.10., ale Damču jsem stejně přenášela, tak to si nevybereš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka - chihci přesně tak a když se nesejdem na registraci, tak se třeba sejdem na pokoji :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band si děláš srandu, ale já s D. ležela v Podolí a v srpnovkách se seznámila s jednou holkou, se kterou jsme si sedly a vídáme se dodnes osobně, no a i v těhu jsme se vídaly a hááádej co! Já byla v porodce 10 dní, kvůli infekci a devátej den frajerka dobelhala na můj pokoj rovnou po porodu, to mi padla čelist na zem :grinning: svět je malý :wink:
11. dub 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Ahojky jojo jsem doma, dnes jsem byla u doktorky a jsem na neschopence. Lepší to je, Stodal zabral a ikdyž furt chrchlám, tak už mě to tolik nerve :grinning:
11. dub 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda Ahojky vítej! a gratuluji k těhu :slight_smile:
11. dub 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek