• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@vajenka moc díky za typ, já už vyzkouším cokoliv, teď jsem celý díl Sexu ve městě ležela s podloženou pánví na podlaze :D
31. srp 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 Ono to odpovídá - poslední MS jsem měla 17.1., početí 31. ledna a termín porodu 24.10. TAkže podle MS nám to odpovídá, u mě to odpovídá i ovulce přesně uprostřed cyklu, podle tvých údajů bys jí měla posunutou dál, takže buď je mimčo větší nebo jste počali dřív :wink:
Už mi to nemyslí, jdu do pelechu nebo napíšu ještě větší hovadiny:grinning:
31. srp 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete to je macatý miminko

@spaghi držim pěsti, snad se otočí

@nasekuratko nevím zda máš nárok tam je to s těma dnama odpracovanýma nějak za posední rok, no nejlíp se zeptat ma tom pracáku.
31. srp 2011 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/materska-dovolena.html#materska4 tady jsou nějaké otázky a odpovědi o mateřské
@spaghi držím pěstičky ať se mimi brzo otočí :wink:
31. srp 2011 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí

@dana3262 to máš jedno, já mám podle ms TP 23.10. a podle UTZ 21.10
1. zář 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi škoda že ty epizody Sexu ve městě jsou tak krátký že? já vždycky hltám každou minutu :slight_smile:
1. zář 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab no já si říkám, že té dané poloze vždy věnuju tak cca 30-40 minut, aby měl čas se otočit, když se zrovna hýbe, naštěstí sebou mele zrovna přesně, když Sex ve městě začíná, což mi maximálně vyhovuje :grinning: akorát manžel už teď má obavy z jeho mravní výchovy, včera kolem mě prošel a říká: "Víš, že už teď dávno to miminko všechno slyší? To jsem zvědavý, co se nám narodí, když čučíš na takový seriály. Měla bys víc koukat na nějaké dokumenty nebo prosím radši koukej na ČT4 Sport." :grinning:
1. zář 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka Tak já koupila ten košíček právě o číslo větší, tak doufám, že mi budou. Taky jsem objednala rovnou černou i bílou - na začátek a na spaní právě bez kostic. Pak se bez kostic neobejdu, takže objednám zase Anitu, ale ta už stojí asi 1000,-Kč, ale je vyztužená a nějakýma měkkýma kosticema. Ještě má adenka84 v albu moc pěknou kojící podprsenku, vypadá trochu i jako sportovní a psala mi, že stála tuším něco okolo 500,-, tak ještě o ní uvažuju, kdyby se Anita neosvědčila.
1. zář 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi ti už @@nasekuratko dala link, zkráceně pokud jseš na pracáku tak mezi odchodem z práce a nástupem na MD musíš mit max 180dní pak máš nárok i na PPM, kterou ti vyplácí sociálky. Teď mi to povidala kamarádka, jsme se viděli po 2 měsících před školkou , zrovna včera jsem si řikala, zda se jimza ty 2 měsíce povedlo "zadělat" a já měla tušení že jo, abylo správné, ale zaměstnavatel jji nechce vyplácet mateřskou, tak jde na pracák, tak to taky řešila.
1. zář 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi nebooj vnímá jen hlasy ne obsah :grinning: kdyby měl byt znát obsah tak mám to nejvzteklejší a nejsprostčí dítě v okolí (po jejím biologickým) a je to usměvavý sluničko co mu z ostřejších slov prochází jeh "hustýý " :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi ted to nechci myslet zle, ale zavidim ti!! Maly se otocil dolu zadama. Hlavu ma nalevo nahore a nozicky napravo nahore. je tam stoceny dost blbe. A doktor mi rekl, ze cisare mi planovat nebudou. Ze az mi praskne voda nebo budu mit kontrakce, tak se rozhodne az primo v porodnici. :frowning2:
1. zář 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem byla zamestanana do pulky cervence a od te doby jsem na pracaku. No a tam mi rekli, ze mam prijit v pulce zari, ze me vyradi z evidence. K doktorovi jdu ten samy den, ale praveze az odpoledne az po pracaku. Tak ted nevim, jestli tam zavolat nebo co mam delat.
1. zář 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si připadám jak v té reklamě na Olynth, či co to je. "Znáte to, rýma, všude kolem kapesníky, spousta kapesníků, moře kapesníků" - tak takhle nějak to vypadá u nás v obýváku. Dneska jsem dokonce manžela nechala samotného v ložnici, ať se aspoň jednu noc vyspí a ustlala jsem i v obýváku. A když kýchnu, tak do mě malá vztekle buší, že se mi hýbe celé břicho.
1. zář 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Já bych si počkala až, co ti řeknou v porodnici. Myslím, že zrovna Koucký od Apolináře někde v diskusi psal, že otočená poloha ještě není důvodem k CS. Kdy tam jdeš?
1. zář 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Třeba se ještě otočí. Dost holkám se miminko otočilo až těsně před porodem.

Jinak dneska nám přišli troje malé overálky z Nextu, ve středu si vyzvednu ještě dvoje, tak jich mám těch mini celkem 7 a to by snad mělo stačit. Musím dokoupit ponožky a rukavičky, těch mám docela málo, tak to asi vezmu zítra do Tesca po cestě do Malvíku a Ikey.
1. zář 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zas se po delší době hlásím,aby jste si nemysleli,že jsem na vás zapomněla :wink: Dnes jsme odvedli Filípka do školky,slzičky byli :frowning2: Doufám,že už je v pohodě.Jedem pro něj v půl3,tak jsem zvědavá.Snad to bude dobrý a já budu mít doma čas na mimčo.Teď jsem si připravila na kupu věci do porodky.Na kontrole v úterý vše Ok.už je prý dole,cs 2 jen mi začali otýkat nohy.To při prvním neznám.JInak já mám teda termín jen jeden.Příští týden se vrhnu na chystání výbavičky už jsem trochu nervní,že jsem se k tomu ještě nedostala.
1. zář 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkas Já jsem taky začala tenhle týden a začínám doobjednávat, co nám ještě chybí. Na postýlku se jedeme podívat zítra.
1. zář 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko uf, tak to je teda zvláštní, nám PA říkala, že jakmile je jakákoliv divná poloha (na šikmo), tak automaticky plánují CŘ, prosím Tě, co je to za doktora?
1. zář 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne až 19.9. na první poradnu - no uvidíme, kamarádka co rodila před rokem a holčička byla KP, tak šla v 39. týdnu na CŘ a to malá měla váhový odhad na porod, tak nevím, těžko říct, mě zase moje doktorka říkala, že u Apo to berou CŘ automaticky, už je prý málo doktorů, kteří rodí KP, upřímně, asi bych pak raději rodila císařem
1. zář 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte :slight_smile:
Tak máme doma školkaře, sic jen na dva dny v týdnu, ale i to mi při mimču pomůže a prcek se vyřádí mezi dětma:slight_smile: A odchod do školky byl náročnej pro mě, on už před šestou otravoval, že jdeme do školky... tak snad se mu tam bude líbit:slight_smile: A my budeme zvládat platit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@nasekuratko Teda ta poloha mi přijde dost divná na to, aby tě nechali rodit normálně. Snad tam narazíš na nějakýho normálního doktora a vyřešíte to dopředu.
1. zář 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Aha, tak já jdu už ve středu, ještě mě ráno čeká diabetologie, tak tam asi strávím trochu víc času :unamused: . Si musím vzít sváču.

Jinak jsem se dala do žehlení našich věcí, jsem tam zas měla slušný koš. Takže náladu mám na bodu mrazu :angry: :angry: :angry: . Bych potřebovala žehličku, která na to skočí a sama vyžehlí.
1. zář 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tohle mi rikal muj gynekolog. On ma veskery vybaveni v ordinaci,takze ja do porodnice pojedu az v pripade porodu nebo pokud budu prenaset. Jinak az do konce spadam pod nej. A tim padem on to nemuze nijak ovlivnit. Rikal, ze kdyby to bylo na nem, posle me hned na CŘ. Ale ze se to takhle dopredu neda. :-/
Ale asi si zkusim zavolat do porodnice a zeptat se primo tam. Co myslite?
1. zář 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko a Tvůj gynekolog je zároveň jako lékař v té porodnici? nebo on je úplně mimo? (asi se ptám jak debil), nevím, jak to chodí jinde, ale moje gynekoložka se o mě starala do 35. tt a pak přecházím pod porodnici, kde jsem registrovaná
@ilonne no ona se mě při objednání sestřička ptala, jestli mám nějaké potíže, říkala jsem jí jen o tom zvýšeném cukru a když jsem jí řekla ty hodnoty po dvou hodinách, tak říkala, že je to všechno v pořádku, že ty hodnoty jsou dané přísně a pokud jsem měla něco kolem 7, je to ok
1. zář 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko To je divné, od určitého týdne by jsi měla chodit přímo do porodnice. Registrace se sice dělají jen v Praze, ale do poradny do porodnice by jsi měla chodit stejně. Radši si tam zavolej.
1. zář 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Já mluvila s nějakým mužem, tak doufám, že jsem se dovolala tam kam mám. Jo taky se mě ptal přímo na cukrovku a objednal mě hned na tu středu 7.9.
1. zář 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa jakto, že jí nechce zaměstnavatel vyplácet mateřskou? On ju propustil? Pokud je u něj stále zaměstnaná a čeká druhé dítě, tak má nárok na mateřskou.
@spaghi tak chudák naše malá, já čučím jak na sex ve městě, tak na kriminálky a samé lepší seriály, jen ne na ten sport :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@spaghi no já nevím, radši než porod KP bych teda brala toho císaře, u nás ho taky dělají, když není mimi správně otočené.
@ilonne tak takovou žehličku bych brala taky, já dnes vyžehlím poslední várku těch pidi věciček a hotovo, pak už jen dokoupit zbytek, vybrat kočár a doufám, že sem na nic nezapoměla :grinning:
@nasekuratko já budu chodit taky do konce k mé gynekoložce, protože ona vede poradnu i v porodnici, tak říkala, že je zbytečné chodit za ní tam, že můžu pořád do ordinace. Bylo by super, kdybych ju měla i u porodu, je takový kliďas :grinning:
1. zář 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, tak já nevím, jestli k Vám ještě patřím :slight_smile: Po dnešní poradně je jisté, že budu rodit císařem, a to prý v 39 týdnu, takže je možné, že už na konci září :slight_smile: Věcičky pro malého ještě nemám vůbec přichystaný, tak to abych už začala :slight_smile:
1. zář 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Já myslím že patříš. Mě řekla v pondělí moje MUDr., že to taky nevidí na přenášení, že si myslí, že do termínu nevydržím, a ten mám 1.10.. No uvidím, co se ještě dozvím ve středu v poradně u Apolináře.
1. zář 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi kazda nemocnice to ma jinak. Treba v Kyjove se holcicky KP rodi normalne a kluci jdou na CR. Pry holcicky vzladnou vsechno od zacatku a klukum tam vznika moc velkej tlak na pytlik a ohrozuje to jeho budouci kvalitu :slight_smile:.
1. zář 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi jojo, CŘ by byla taky moje volba, KP bych rodit nechtěla, kvůli bezpečnosti miminka i svojí
1. zář 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek