• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
tak nevím, kvůli tomu že jsem měla 2 dny jakejsi výtok kterej mě ale nepálil, jsem pro jistotu aplikovala tu jednu tabletu canestenu, a od té doby mě to tam pálí jak sviňa, musela jsem si teď dát globuli Natrium tetrabolikum abych to tam dole trochu zklidnila, ale hrozím se toho co to udělá zítra....že bych byla alergická na něco co bylo v tom canestenu????
3. zář 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam @petapete @gumidek Tak to jsem ráda, že nejsme sami, co budeme v ložnici čtyři. :sweat_smile: Stěhovali jsem se kvůli tomu do většího pokoje, který byl donedávna ještě skladiště věcí (v listopadu jsme dostavěli a od té doby tam byly jen krabice). A Honzovi se udělala postel se zábranami, takže z jedné strany on, z druhé mimino. Bude to taková noclehárna... :grinning: Jsem sama zvědavá, jak to bude fungovat. kamarádka takto spí s dětmi, co jsou od sebe rok a půl, už celkem dva roky a všichni jsou spokojeni... tak uvidíme. Ale potěšily jste mě, holky :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka - já musím říct, že mě to děsně vyhovuje mojí pohodlnosti - Lukáš se některý noci budí na čurání, jindy žízní, jindy třeba škaredým snem...a představa, že lítám do pokojíčku k rozespalýmu dítěti,...takhle jak se začne vrtět, tak to řešíme a nestihne se pořádně probrat, tudíž po vyřešení problému hned dál spí...navíc je děsně umazlený a mě vyhovuje ho tam mít a před spaním se tam pěkně tulit, on mi pak při usínání rukou probírá vlasy (to děsně miluje) a já si to prostě vyloženě užívám, ony ty děti děsně rychle vyrostou a pak už se tak mazlit nebudou chtít, tak si to vychutnávám dokud to jde:grinning:
3. zář 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@monulkab já teda používám jen canesten mast, tu mě předepsala gyndařka a problémy mně nedělá. Jinak sem od ní měla nějaké čípky a ty byli OK, já bych se radši zeptala dr. Není to nic příjemného on ti na to dá to co zabere :wink:
3. zář 2011 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab výborný je na to mýdlo z lékárny teatree oil na intimní hygienu :slight_smile: opravdu stačí použít tak 2x a opravdu to zabírá :wink:
4. zář 2011 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab Když to pálí, řekni to doktorovi. Něco ti dá. Radši už to sama ničím nezkoušej léčit. Já má výtok od začátku, ale nepálí, nesvědí a už mi na to ani nic nedává.
4. zář 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám :slight_smile:
4. zář 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co si myslíte o darování pupečníkové krve?? Já do toho půjdu!! Když to dokáže zachránit lidský život a nebolí to, tak jsem pro....tady je seznam porodnic, která spolupracuje s bankou pupečníkové krve ČR - http://www.bpk.cz/2/20/porodnice-kde-lze-darovat-pupecnikovou-krev.html , příští týden v poradně se na to zeptám, moje porodnice tam spadá....když tím neublížím sobě ani mimču, což opravdu ne a nebudou žádné komplikace při porodu budu mít z toho dobrý pocit :slight_smile:
4. zář 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Super odkaz. Určitě bych do toho šla, ale vzhledem k tomu, že u mě bude porod císařským řezem, tak mám smůlu :frowning2:
4. zář 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 aha, tak to je škoda :frowning2: , já bych měla rodit přirozeně, nebo mi aspoň zatím nikdo neřekl, že by to mělo být jinak, takže pokud to půjde, tak do toho jdu :slight_smile:
4. zář 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Jo, jo, zní to fajn. Taky bych ráda pomohla, ale ode mě by ten odběr asi stejně nechtěli, když jsem celé těhotenství na lékách :frowning2: Budu zrovna rodit v porodnici, která ty odběry dělá. No nedá se nic dělat.
4. zář 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 no oni tam píšou, že tu krev pak ještě různě testují a že pokud bude v pořádku jdeš i s miminkem za půl roku ještě na jeden kontrolní odběr, takže je i možné že ti tu krev vezmou a nebude vyhovovat :unamused: .... ale za pokus to stojí....
4. zář 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Určitě se v příští poradně zeptám
4. zář 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 za to nic nedáš :wink:
4. zář 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 no, my jsme to hodně řešili na kurzu, byla tam maminka, co darovala v prvním těhu - zhruba před dvěma lety. Říkala, že už by do toho nešla. Máš při porodu tak o tři lidi víc, žádné "intimčo", mimi vylezlo, oni se na něj okamžitě "vrhli", chtěla ho na břicho, ale řešil se pupečník a odběr té krve, bylo jí to hrozně nepříjemné. Říkala, že už by do toho znovu nešla... :unamused: Já jsem si to díky tomu rozmyslela....
4. zář 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka tak na to všechno se budu muset zeptat..., to by se mi taky nelíbilo :frowning2:
4. zář 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 já o tom přemýšlela už u malé, ale naše nemocnice to neumožňuje :frowning2:
4. zář 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte :slight_smile:

Dárcovství pupečníkové krve jsem nijak neřešila a ani řešit nebudu, už třeba z důvodu, že je to náročnější co se týče počtu lidí na sále atd...

Ale dneska jsem se vybičovala a vyprala jsem autosedačku a hlubokou korbu, tak kdyby náhodou, muž už by to nemusel dělat, jen by povlíknul pro mimčo postýlku. Dala jsem si jako odměnu koupel a odpočívám s nohama na stole, odpo se chystáme za odměnu do Prahy do Angelata na zmrzlinu, když je prý dnes ten poslední opravdu krásný letní den:slight_smile:
A teď ještě musím objednat fusak, ať to mám taky z krku. Pak už mi chybí jen věci pro mě, ale to bych v nejhorším případě dostala v porodnici.
Dotázek na ty z vás, kdo už máte nějaký dítko doma - kdo bude hlídat, až pofrčíte do porodnice? Právě to řeším a teda chvílema to vypadá na neřešitelný rébus, v absolutně nejhorším případě bych totiž musela volat sanitu a starší vzít sebou, než by si pro něj někdo dojel :confused:
4. zář 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Je to složité s tím druhým dítětem... U nás snad babička (jestli nebude v práci), děděček (jestli... to samé) a vedle bydlí sestra na mateřské, tak snad i ona. No, nejde to naplánovat, takže se uvidí...
4. zář 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Tak u nas to bude sranda,jelikoz budu rodit v tech Budejkach a tam znam jen jednu holcinu,takze pokud me to chytne a tata bude pryc s fotbalem,tak budu volat ji a pokud i ta nebude moct,nooo tak na tom budu stejne a budu si volat sanitu a dceru beru sebou,ikdyz predstava je to silena.
4. zář 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my už mámě snad všechno nakoupené, jen jsem teď někde četla, že rychlozavinovačky bych měla mít dvě. Máte někdo dvě? A využiju obě?
4. zář 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne já rychlozavinovačku kupovala jen jednu, na doporučení zkušených kamarádek jsem pořídila dvě klasické zavinovačky, ta rychlo je prý na prd, takže do té budu dávat mrňouse jen když přijedou návštěvy, aby se ho nebáli si vzít do ruky, jinak bude v klasických zavinovačkách
4. zář 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Díky, takže teď mám ne o jednu, ale hned o dvě zavinovačky méně. Hned se cítím líp :grinning: .
4. zář 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manžel se překonal a přes počáteční protesty vyklidil truhlu a místo ní sestavil postýlku a přebalovák, to byla teda akce, ale vypadá to hezky, jen ještě dokoupit lampičku nad přebalovák a je hotovo :slight_smile: nakonec jsem rezignovala a nebudu dávat moskytiéru ani nebesa, nějak mi to přišlo přeplácané :unamused:
4. zář 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne oni vypadají sice pěkně, ale prý moc nedrží, švagrová jich pořídila a pak to měla jako přebalovací podložku :grinning:
4. zář 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi A ty obyčejné jsi kupovala kde a za kolik?
4. zář 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne jednu klasickou tady http://obleceni.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2736672 - ostatní dvě jsem dostala po neteřích
4. zář 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne kupovala jsem obyčejnou, bílou, obdélníkovou bez krajky za 299 Kč
4. zář 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi My taky ještě máme něco dostat od manželovi sestřenice, resp. si máme dojet vybrat věci, co má po dvou dětech, tak asi ještě počkám, co tam má. Jinak ten přebalovák máme taky, koupila jsem ho v pátek. Jsem to normálně stihla než v Ikee našli tu bombu. Jsem odjížděla z Ikey po dvanácté. Co ta podložka? Já ji sice koupila, ale přijde mi nějaká divná. Nekupovala jsi do toho nakonec jinou?
4. zář 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne s tou bombou to byla fakt pakárna, člověk nikdy neví, kam se připlete nebo který idiot bude chtít někde něco odpálit :unamused: my tam byli den předtím, podložka je sice divná, zatím ji tam asi zkusím nechat, kdyby to nevyhovovalo, budu řešit, švagrová tam má obyč deku a na tom tu nepromokavou přebalovací podložku (jednorázovou) a stačí to
4. zář 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek