• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@spaghi No, večer jsem to okomentovala, že kdybych tam přijela a nemohla ani nakoupit, tak bych byla pěkně nasr..... Ale ten hrdina z té ochranky byl pěkný debil, že mu to neurvalo ruce, když ty dráty přestřihával. Takoví jsou fakt nejlepší.
4. zář 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no to jsou koukala jak blázen, to je fakt magor a ještě s tím šel kolem pokladen, kde bylo hafo lidí, dement! hlavně mluvčí Ikey to nechtěl radši ani komentovat, doufám, že ho za to ta agentura, co jim dělá ostrahu vyhodila a potrestala, to je regulérní všeobecné ohrožení...
4. zář 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek jo u nas to taky bude asi decela bojovka s hlidanim male. Zalezi na tom, kdzy pojedeme a jak akutne. Jedna babicka 50km a druha 20, obe pracujici :frowning2: No jeste ze mame jednu kamaradku momentalne po IVF neustale doma kousek od baraku, kam pri pripadnem rychlem odjezdu supneme malou nez si pro ni babci dojedou, nebo prijde k nam kdyby byla noc :slight_smile:
4. zář 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
najdi 5 rozdilu :slight_smile: prvni ditko je Klara a druhe je to nase rijnatko :slight_smile: Asi nemame moc fantazie pri tvoreni deti neb mi prijdou uplne pres kopirak :slight_smile: Ale zase podle te fotky je pry poznat, co to bude :slight_smile:
4. zář 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak já mám 2 klasické a 2 rychlo :slight_smile: Jednu rychlo jsem dostala od mamči a druhou pořídila už použitou na bazárku...Do postýlky to bude stačit.
4. zář 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek taky pořád řešíme, kam prcka "vrazíme" až to na mě příjde, teda když nebudu plánovaně rodit císařem .. a s fusakem furt čekám .. na ten je čas, snad v říjnu ještě mrznout nebude :grinning: včera jsem zas omakávala lodger a prostě ho asi chci furt :grinning:
4. zář 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak stále více ve mě roste přesvědčení jít do látkových plen, konkrétně Bambino Mio, v recenzích vycházejí výborně, doporučení od kamarádek jsou také kladná a navíc moje kamarádka ze Států by mi je chtěla poslat jako dárek k narození miminka, tak co víc si přát? :slight_smile:
4. zář 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za odpovědi, my právě jednu babičku 70 kiláků daleko, druhou sic tady, ale momentálně v nemocnici po operaci a pak má jet do lázní. Mno, a dědeček si s prckem poradí, ale je věčně na chatě. Tak jsem právě přemýšlela, komu prcka dát. Vydrží jen s jednou kamarádkou, která ovšem v říjnu nastupuje do práce po mateřský na směny (zdravotní sestra) a nejsem si vůbec jistá, že by dítě vydrželo s jejím manželem.... A chlap denně v práci v Praze, jezdí vlakem, nemá řidičák:grinning:

Zavinku máme jednu a víc jich kupovat nebudu, nebylo třeba... vydržel v tom jen ze začátku, kdy se moc nehýbal, pak už nechtěl v zavince být a spinkal ve spacáku. Koupila bych jednu a pak případně dokoupila, prostě to jsou věci, který kdykoli člověk může koupit, teď už není problém.
4. zář 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj.
Tak jsme doma. Malá zítra nastupuje do školky a já jsem z toho snad nervní víc než ona :grinning: Teď už je ve svém novém pokojíčku, řekla že jsme šikulové a že se jí to mooooc líbí :dizzy_face:

Koukám že řešíte hlídání, to u nás snad nebude problém, doufám. Všechny příbuzné máme kousek a malá je zvyklá.

Zavinovačku mám jednu a víc kupovat nebudu, souhlas s @gumidek, že jedna stačí a případně se dá kdykoliv dokoupit. My ji třeba použili všehovšudy 3x. :fearful:
4. zář 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi taky pořád řeším látkové pleny, dost mě to láká. ocenila bych nějakou radu ohledně značky a taky, kolik čeho pořídit... :fearful: A co haipa daipa - myslela jsem, že taky vycházejí dobře dle recenzí...
4. zář 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka no mě nejvíc v rozhodování pomohla tahle stránka http://www.latkovepleny.cz/slovnicek-latkove-pleny - konečně jsem pochopila, co je co, pročetla jsem si něco o těch značkách, takže záleží na každém, co mu bude vyhovovat, mě se líbí právě to Bambino Mio, vícevrstvé pleny, praní na 60 stupňů, nežehlí se, celkem rychle schnou, cenově jsou taky ok
4. zář 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mi prcek vyfotil břicho - první a poslední fotky pupku...

@vrana Hezkou pochvalu jste dostali:wink:
4. zář 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Maminko, já nebudu chodit do školky, mě se tam nelíbí, já budu s Tebou doma, maminko, jsi moje, objímá mě, pusinkuje ... pomóóóc ...
4. zář 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka
@spaghi teď už se snad nežehlí žádné jen čč (čtvercovky).
Jinak se doporučuje ze začátku nakoupit od každé značky něco málo a pak podle toho jak to bude vyhovovat dokoupit zbytek :wink:
Používají se buď plenky vše v jednom,ty jsi teda dražší nebo nebo se to vrství...dá se do každé pořídit vkládací vložka,plinečka-podle potřeby a separační.
Pokud to nejsou plenky vše v jednom tak se musí k tomu koupit i svrchňáčky,ale ty stačí tak 3 :slight_smile:
4. zář 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek krásný bříško :slight_smile:
4. zář 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach V albu máš takové hasičské - to jsou ty vše v jednom? A ty froté, co tam máš, tak na ty ještě ty svrchňáky? Do těch se vkládá ta plínka? Taky řeším, jestli je dobré koupit od narození až po nočník, nebo raději menší pro mimino a pak větší...
4. zář 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach taky jsem to slyšela, asi je dobré zkusit takové ty testovací sady, no uvidíme :slight_smile:
4. zář 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach @spaghi @vajenka Tak jsem si to pročetla, a já jsem na látkovky prostě líná a pohodlná. A taky je mi dost proti srsti skladovat pokakané a počůrané plínky a pak to tahat z kýble a prát. Jo, ten plenkový servis by se mi líbil, už jsem o tom četla, a kdyby to bylo tady, tak do toho jdu, o tom už jsme s manželem mluvili i dřív. Ale takhle ne.
@vrana @gumidek Tak to jste mě uklidnili, přestanu plašit a případně další dokoupím, až se malá narodí a zjitím, že ji potřebuju. Já mám právě taky takový ten spací pytel. Ten už jsme dostali.
4. zář 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam Jéje, to se mu tak moc ve školce nelíbí? Tož pevný nervy ve dnech následujících, aby se vám ho podařilo zpracovat :wink:

Tak látkovky jsou pro mě třetí světová, navíc lenost je moje přirozená vlastnost a nechtěla bych ty plínky skladovat, prát... prostě za mě jedině jednorázovky. Ale vám přeju, ať se látkování líbí vám i mimčům :slight_smile:
4. zář 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Přesně moje řeč :wink: . Ale holky obdivuju.
4. zář 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ilonne To já taky, vlastně každýho, kdo je schopen překonat vlastní lenost :sweat_smile:
4. zář 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne
@gumidek
holky, ještě není jisté, že to nevyzkouším a vyprdnu se na to, protože to bude "vopruz" :grinning: a ještě budu ráda za jednorázovky, uvidíme... mě bylo proti srsti ukládat špinavé pleny a "vyklepávat" (v tom lepším případě, pokud by to nebyl řiďák) produkty mrňouse, ale když jsem viděla použití těch separačních vložek, které to zachytí a jen se pak spláchnou do záchoda celé, tak mi to tak hrozné nepřišlo... jenže fakt teď nemám představu, co mě vlastně čeká a třeba budu vůbec první měsíc po porodu ráda, že to všechno jakž takž zvládám...
4. zář 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
dnes jsem oficiálně na mateřské dovolené s druhým dítkem :slight_smile: a naše první dítko jsme ráno slavnostně odvedli poprvé do školky, fňuk :slight_smile: Proběhlo to v pořádku, tak snad se jí tam bude líbit. Já půjdu v klídku uklízet a po obědě jdu k doktorce do poradny, tak jsem zvědavá.
5. zář 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, tak dneska se jdu naposledy před porodem nechat udělat krásná. Razím ke kadeřníkovi a jsem zvědavá, kdy se tam pak dostanu :wink: .
5. zář 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Tak si užij 1.den MD a ať se malé ve školce líbí. Jinak koncem týdne mám v plánu volat do Krče do porady. Nevíš, na kolikátý týden tě pak objednávají? Jestli se tam chodí od 36tt, 38 tt? Moje MUDr. nemá v ordinaci utz ani monitor, tak si myslím, že že mě brzy "vypakuje" :-/
5. zář 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak k těm látkovkám. Tady je odkaz na dobrou diskusi: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/latkove-pleny-iii/?page=last&post=last&lastref=il. Na 1.stránce jsou vysvětlené všechny zkratky . Holky, co tam chodí, jsou zkušené látkařky. Poradí kolik a čeho koupit a tak... Co se jim u jednotlivých značek osvědčilo/ co nevyhovuje...
5. zář 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Na sepsání porodopisu se má volat 33.tt, jdu to tam sepisovat ve 35.tt a to mě rovnou objednají do poradny a prý od 36.tt, ale kamarádku objednali až na 38. Tak uvidíme.
5. zář 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak já sem od včerejška vyměnila nemocenskou za mateřskou, konečně se nemusím třepat, jestli mně někdo dojde na kontrolu :grinning: byli sme včera nakupovat, tak už jen smontovat postýlku a nachystat to, dovézt konečně kočár a snad to bude vše. nakonec sme se rozhodli pro jedo fyn 4ds, tak uvidíme. No když bude něco chybět, tak to pak dokoupím :grinning:
5. zář 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 jsem vas tak letno dočetla, jmenovitě to stejnak nedám, jste děsně ukecaný tak se přidám u tebe jsem to zahlídla. Hele Maruška má taky na noc plíny a je ji 4 a 3/4 a fakt to není o to, že bych to neřešila. Musím fakt už k mudře jestli to není něco víc :( a nebo jestli je to je jen ten tvrdej spánek po mě :( přitom přes den jsme bez plín od 1,5roku , se mi počuravala pad do tech 2 jen když byl doma její biologickej a pak ji chvíli trvalo než se srovnala, zanechalo to na ní bohužel následky ač před ní nevyváděl nikdy, cejtila to. Co se týče nočních ty musím vyřešit a nevím jak počůřává se zásadně v té první fázi, kolikrát budit před půlnocí je pozdě, přitom na WC chodí než vleze do postele a pítí večer dáváme pomálu. Spí s plínou, je starší a přitom to řešíme,ale to tvoje bude fakt jinej případ.
hlídání mám, mamča bydlí přes 2 ulice tak to snad dopadne

my víkend dokonalej akorát na zpáteční cestě jsmeskoro dvakrát bourali, ne naší vinou amě ten hup při vyrovnávání a brždění nacpal dítko až do plic , že mě bylo pak fakt zle, dnes chodím jak kačena bolí mě podbříšek, musím dát relax aspoň trochu
dávám aspon první vlaštovky, nacpu je do alba ale tady linkuju takhle ten koník strašně kazí kvalitu a rozostřuije
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/317131_1947566491289_1306372994_31712727_102998_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/319603_1946194216983_1306372994_31710145_2209933_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/319350_1946156296035_1306372994_31710113_2452267_n.jpg
holt kvanta špeku a 4 kila mimíse ale jsem ráda že je mám
mmch krásný pupíčky, ty moje jsou taky první a poslední
5. zář 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek