• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@clloi je blbá doba no, ona je v té práci fakt sama zádní spolupracovníi tak tuplem to ta firma chce, bohužel znám spoustu připadů a v době krize to dělala i moje fabrika, kde je 1100 lidí , blbá doba
5. zář 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach jo jo, to mýdlo použíám taky, ale došlo mi tak jsem se 2 dny umývala dovem, tak nevím jestli to nebylo z toho. jinak mi vždy vyhovoval femigel, doktor mi říkal že nevidí důvod proč ho nepoužít, ale víte jak to je, není v kategorii odzkoušených léků v těhu, takže ho sám výrobce nedoporučuje
5. zář 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi , @vajenka , @vercach - koukám, že se chystáte látkovat, já byla s kamarádkou na tom kurzu přebalování - pro mě tedy bohužel zbytečně :unamused: . Já do toho nepůjdu, kamarádka nakonec prý jo. Ta přednáška se konala v jednom pražským obchůdku a je tam i plno zajímavých článků, tak třeba Vám to k něčemu bude - http://www.vbavlnce.cz/ :slight_smile: :slight_smile:
5. zář 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka ty hasičské jsou značka Anavy...taky si to chválí hodně holek :slight_smile: jinak to je kalhotková plena s vkládací vložkou,ale musí se na to ještě použít svrchní kalhotky.
V albu je mám se zvířátkama a ty stromečkové :slight_smile:
Ty jakože froté...jsou bambusky-hodně sají a taky se na ně dávájí svrchňáčky.
Vše v jednom nemám,je to docela drahé :frowning2: Tak budu poze střídat kalhotové plenečky se svrchňáčky :slight_smile:
@spaghi ta testovací sada taky není nejlevnější....a třeba vám to nemusí vůbec vyhovovat.Člověk nikdy neví,každý mimčo je jiný.
Jinak i ty látkovky jsou větší,širší balení.Je to lepší i na ty nožičky :slight_smile: Nevíhoda toho je-že se díky tomu nevleze do úplně pidi věciček a musíš kupovat třeba větší bodyčko.
Jinak mě se strašně ty plinečky líbí.Jsou krásně barevný a prý se i to dítko potom líp odnaučuje počůrávat do plenek,protože to nemá jak v jednorázovkách kde má pořád suchou prdelku :wink:
5. zář 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa jj tu stránku taky občas navštívím :slight_smile:
5. zář 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab no já používám tohle a jak mi dojde tak jsem si koupila lactacyd.Ještě jsem ho neměla,tak uvidíme.Jinak osobně bych si dave nekoupila.Po obyčejným sprch.gelu se mi úplně začli loupat ruce jak kdybych měla lepru...tak jsem to radši vyhodila a už nikdy nekoupila.A to nejsem alergik a ani nic podobného.
5. zář 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach lactacyd si koupím asi do porodnice, nevím jestli by mě to mýdlo s tea tree dole neštípalo, já kupuju od lactacydu ty vlhčený ubrousky na intimní hygienu a jsou super, mýdlo je fajn taky,krásně voní, ale myslím že nemá ty účinky jako to tea tree
5. zář 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab právě počítám že mě dojde v blízké době a tak taky počítám s tím že ho budu mít do porodky :slight_smile: Jinak to tea tree si nemůžu fakt vynachválit :slight_smile:
5. zář 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach já taky, super je taky jako prevence lubrikační gel s čajovníkem z lékárny, myslím že je od stejného výrobce
5. zář 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky čím masírujete tu hráz, na to je nějaký spešl olej ???
5. zář 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 obchod V bavlnce mi doporučovala kamarádka, chceme se tam jít na nějaký kurz podívat, je super, že tam mají i kurzy vázání šátku, chtěla bych si to zkusit, ale jsem takový antitalent, takže asi stejně skončím u nějakého nosítka :slight_smile:

@vercach no záleží, kde nakupuješ, našla jsem testovací sady na Amazonu, za pár dolarů, takže to zase nejsou takové výdaje
5. zář 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Ten kurz na vázání šátků pořádá i Brána k dětem (myslím, že to dělají každou středu), nevím jak u šátků, ale co jsem koukala na pleny, tak v Bráně mají větší výběr než V Bavlnce.
5. zář 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach - nám ta paní co přednášela o těch látkovkách říkala, že jak jsou ty plenky široké, tak se nemusí kupovat větší bodýčka a ukazovala tam tuhle vychytávku - http://www.vbavlnce.cz/latkove-plenky/doplnky-k-latkovym-plenam/extendor-prirodni-2ks.html
5. zář 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa díky za tip :slight_smile:
5. zář 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 o té vychytávce jsem také slyšela.Jen jsem nevěděla kde koupit...takže děkuji za typ :slight_smile:
5. zář 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab známá na masáž hráze měla olej od weledy, akorát nevím,jestli tohle bude pro mě vhodné, když sem trpěla na ty infekce, no musím se na to zeptat na gyndě, nerada bych no nějak zhoršila :unamused:
5. zář 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach
@monulkab Holky, já jsem byla v lékárně, že chci nějaký intim gel po porodu a dala mi přímo s dubovou kůrou...
5. zář 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach s tou mokrou prdelkou je to jak u koho, my měli u Marušky látkovky a stejně jsem musela kontrolovat. Jí to bylo fuk i když tam měla naděláno a nebyla sama, takovejch dětí znám vic.
ted to vidím spíš ja jednorázovky, to uvidíme, bude problém kde sušit, vim že mi to dalo na automatku obden .
5. zář 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, uz vam nektere napuchaji nohy? Mne zacaly vcera. Myslela jsem, ze je to tim, jak jsme stehovali a malovali pokojicek, ze do rana to odezni a ono nic. :-/ Nemate nejaky typ, co by pomohlo?
5. zář 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko mojí kamošce, co má stejný termín to taky dělá, pomáhá jí studená voda a podkládá nohy když leží u televize. Tak sme se nakonec taky rozhodly pro kočárek jedo fyn, tak doufám, že bude dobrý. Vy už ho máte doma? Dívala ses i na sporťák?

Holky, tak my se snad konečně dohodly na jméně :grinning: :grinning: bude to Anetka :grinning: :grinning:
5. zář 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Jojo, natékají mi nohy. Už celý léto. Nepomáhá nic moc, dát nohy nahoru, občas zabere koupel, jinak doktorka mi řekla - vydrž, po porodu to přejde, teď ti nic dát nemůžu... takže čekám a čekám a ještě měsíc a půl budu :wink:
5. zář 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Mame ho doma a ja jsem naprosto spokojena-jak s hlubokym kocarkem, tak i se sportakem. Kamoska ma tento uz dva roky, jen starsi typ podvozku a je hrozne spokojena taky. Tak snad nezklame. :wink:
5. zář 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko @gumidek Tak mě zase natékají ruce, prsty. Ale nevím jestli to nebude moje revma artritida než z těhu :angry: .
5. zář 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Hezké fotky, sluší Ti to :slight_smile: .
5. zář 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne já mám taky spíš oteklé prsty na rukou než nohy.Ani si kvůli tomu neužiju snubní prstýnek :frowning2:
5. zář 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Ta teď jsi mě trochu uklidnila. Jsem se zase bála té své artritidy a prášků. Posledně jsem se z toho dostávala rok.
5. zář 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne pořád jsem si říkala že jak přejdou ty vedra...tak to bude lepší,ale není :frowning2: tak budeme muset počkat až po porodu :slight_smile:
5. zář 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Jo, jo, ale to já si počkám ráda, když vím, že to přejde :slight_smile: .
5. zář 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to otékání je blbý no, ale už máme nárok. Akorát to nahlašte dr., bohužel to někdy ve spojitosti s tlakem a špatnými výsledky v moči může značit preklampsii, tak je potřeba to hlídat, ptají se na to. U mě nohy dobrý, občas trochu prsty. Je pravda že s malou už jsem poslední měsíc nenosila prstýnky. Ty teď ještě můžu, ale za pár dní je taky budu muset odložit :frowning2:

Jinak na kontrole dobrý. Odhad váhy teď nedělala, jdu na kontrolu ještě za 14 dní, udělá stěr na streptokoka a vezmeme mě na velký utz a probereme co a jak. Je odhodlaná si mě pohlídat a nenechat mě napospas rození obřího mimina, tak jsem zvědavá. Doporučila mi jestli bych ten poslední měsíc teď nechtěla držet tu cukrovkovou dietu, že by to taky pomohlo aby dítě nebylo obřík. Tak to zkusím. Musím prozkoumat co a jak tedy můžu jíst. Nechce se mi sice, ale co no, jde o měsíc.
5. zář 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Ta dieta je naprosto v poho, akorát musíš přílohy vážit a jíst pravidelně po dvou až třech hodinách. A úplně vynechat volné cukry.
Mě se na to sestra pokaždé ptá, je pravda, že tlak mívá vyšší, ale moč jsem zatím měla vždycky v pohodě, musím zaklepat. Ale může to být i málo bílkovin, to mám pořád a na diabetologii mně právě upozornili na to, že můžu natékat.
5. zář 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek