• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Takže už koupeny těhotenský kalhoty :slight_smile: a nic pohodlnějšího jsem na sobě nikdy neměla :grinning: super,super,super - jsem zvědavá, jak budu mluvit za pár měsíců :grinning:
11. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 já mám ve skříni troje z minulého těhu a zatím je zdárně ignoruji a doufám, že ještě dlouho budu :grinning: ale pohodlné jsou, to jo :wink: zrovna dnes jsem vytáhla pásek z džínů, ptz. jsem ho už fakt cítila, jak mě tlačí, tak tato mezifáze mi doufám zas nějakou dobu vydrží :slight_smile:
11. dub 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 jo a kde jsi pořídila??
11. dub 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz jsem tehu-kalhoty vystrachala ze skrine a uleva velika :grinning: :grinning: ale teda v prvnim tehu jsem je nosila uz driv, byla jsem desne nafoukla...
@pavlina88 za par mesicu te mozna budou tahnout pres brisko i ty tehu kalhoty :grinning: na brisku pres leto je super, ze se daji nosit lehoucke saty nebo sukne s zabickovanim pres/pod brisko :wink:
11. dub 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zacinam 15.tyden,na pocest jsem zakoupila tehotenskou podprdu,nevim jestli mi rychleji rostou prsa nebo bricho:slight_smile:
12. dub 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...vy tady teda kecáte o sto šest. My byli včera na opakovaném screeningu v Praze...hrozně se bojím výsledků. no uvidíme jak to všechno dopadne.

@pavlina88 ááá, těhu kalhoty? já už nic jinýho nenosím. A hlavně, už asi vypadám jak těhotná, pač včera jsme byli v elektru a koukali jsme se na kamery a pan prodavač že nám poradí a že vidí, že čekáme potomka :sweat_smile: ...nj, dvojčátka, no :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a prsa se mi nezvětšily ani o půl milimetru teda :slight_smile: což mi nevadí...ale je to divný, co? :grinning: kdžy já jsem celkově taková atypická těhule...mě prostě nic není :slight_smile:
12. dub 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak ja musim reagovat! Ja uz mam tehu kalhoty tyden a je mi v nich super. I rifle, ktere mi byly volne pres tehu,tak ted pres bricho me to tlaci a kdyz ridim a sedim delsi dobu (jezdim hodne autem),tak to nekdy az boli. Tak jsem si nakoupila kalhoty i trictvrtaky a je mi fajn. Pro me je to teda desne pohodlne a velka uleva. :dizzy_face:
Kde kupujete tehu veci?
No a prsa se mi zvetsily asi o cislo. Zrovna dneska jsem na sebe cucela do zrcadla a zjistila,ze by nebylo naskodu koupit novou podprsenku. :sweat_smile:
12. dub 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak já nemám prsa, ale megabalóny :rolling_eyes: :sweat_smile: a bolej, auuu! Měla jsem to tak i předtím, tak mám zásobu balónových podprsenek ve skříni, už jsem je vytáhla :angry:
12. dub 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka ja prave prsa nikdy nejak moc nemela,takze jsem rada,ze je konecne mam :grinning: Ale uz by to stacilo,dal uz rust nemusi :sweat_smile:
12. dub 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko mi o tom povídej, mě takle u prvního těhu popraskala kůže na prsou :confounded: to už spravit nejde.. a to jsem mazala každý den jak o život, ale to jsou holt geny, máma i ségra na tom byly úplně stejně, jsem mohla mazat těma nej přípravkama a stejně jsem se tomu nevyhla :pensive:
12. dub 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Tak ja taky mazu -olejickem. A zatim v pohode. Ale uvidime za par mesicu. Taky se toho bojim. Ale mamka nemela strie vubec, tak celkem na tohle spoleham. I kdyz ja po mamce tehotenstvi ocividne nemam. Ona zvracela celou dobu a bylo ji zle apod., zatimco ja mela sice zaludek na vode, ale zvraceni me netrapilo nastesti. Tak uvidime, jak to bude dal. :slight_smile:
12. dub 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko no já taky neměla těhu jako mami nebo babi, taky mi nebylo špatně, jako jim, ale tu nulovou elasticitu kůže jsem po nich bohužel podědila.. :unamused: i otoky na konci těhu, to byl masakr, jsem nenazula žádné boty, musela jsem si na tržnici koupit "kroksy" v pánské velikosti :grinning: nevím, co bych dělala mít konec těhu v zimě.. ségra má únorového syna, musela si koupit zimní boty o 2 čísla větší a na zip a ten nosila rozeplej :sweat_smile:
12. dub 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Ja bohuzel mam problem s otekanim i normalne v lete. Takze predpokladam, ze kdyz ted budu tehotna pres leto, navic v tech konecnych mesicich, tak asi taky neobuju vubec nic. :frowning2: Toho se hodne bojim. :frowning2:
12. dub 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ale zase alespoň pro útěchu šatníku je dobrý to, že ikdyž budem přes léto jak bambulky :slight_smile:, tak na druhou stranu hodně se nosí krátký legíny a k tomu nějaký těhu tričko a nemusíme se rvát do svetrů....no ikdyž pak to září, podle toho jaký bude počasí, tak už na sebe budem muset něco hodit. Jo a taky jsem tuhle koukala, že teď ve čtvrtek budou mít v Lídlu pro těhule stahovácí pásy na břicho za stovku a jsou tam dva v balení, fialový a černý, tak mám na ně zálusk a hned tam na ně udělám nálet :slight_smile: , protože ze zkušenosti min. těhotenství vím, že mě hlavně ty dva poslední měsíce to břicho už táhlo a s chutí jsem si natáhla elastáky, který mi to břicho jakoby "přidržovaly" a to byla úleva. Koukala jsem na ty pásy i tady na internetu, ale za jeden chtějí tak 2-3 stovky. Máte s tím někdo zkušenosti, jestli ho máte?
12. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka - to mě se loni sešla spolužačka ze základky na pokoji se spolužačkou ze střední :grinning: - a to sou původně jedna z jižních čech a druhá ze severních :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemate nektera problemy se zilama? Mne vystouply zily pod kolenama a zacaly se mi delat metlicky a pekne me ty nohy kazdy den boli. :frowning2:
12. dub 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jooo, to mám, jelikož mi křečáky rok co rok vystupují víc, tak teď taky, ale bude hůř.... :unamused: Zvlášť až budem mít pořádný břicha a bude to na ty nohy pěkná zátěž.
12. dub 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek já měla jeden pás v prvním těhu, ale mě to nějak extra ke konci nepomáhalo.. ale tohle je dobrej kauf, třeba taky pořídím, ten jeden je už bůhvíkde.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude tam ještě něco pro těhule, nebo jen tento jeden "výkřik"? :slight_smile:
@band taky dobrý! :grinning:
@nasekuratko řekni dr,. jsou na to různé přírodní přípravky, co pomůžou a uleví.. já měla v minulém těhu problémy se žílama, ale vnitřníma, kolem dělohy v tříslech, to byly bolesti, než na to přišli, co to je! pak mi dali nějakej přírodní extrakt, drahej jak sviňa ale pomáhalo to, musela jsem to brát do konce těhu, ale název si už nepamatuji :unamused:
12. dub 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka ještě tam mají těhu trička a ještě kojící poprsenky, ale tu už mám od minule a stejně jsem ji nosila jen ze začátku, protože pak mě začla rozčilovat a nasadila jsem zase svoji normální podprdu, ikdyž jsem kojila, tak jsem ji prostě nadzvedla a bylo to. :slight_smile:
12. dub 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Tak hlavne,ze na to neco existuje,co pomaha.Protoze me ty nohy boli vic a vic,tak nevim,co me ceka opravdu v lete... :fearful:
12. dub 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko uvidíš, co Ti řekne dr., moje kamarádka trpěla v těhu na křečáky hrozně moc, měla chudina celé nohy modré, hrůza! Té bohužel nezabíralo nic.. :unamused: taď se chystá na operaci..
@gabisek no na trička bych klíďo koukla, podprdy taky nepotřebuji..
12. dub 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka už jsem je musela koupit, ty moje normál kalhoty už nějak tlačili :slight_smile: a kupovala jsem v Céáčku, jinde jsem je neobjevila...vyšli mě na 1100 kč - což jsou moje nejdražší kalhoty v životě vůbec :grinning:
@orchidie to je na tom letním těhotenství asi to nejlepší, že se nebudeme muset tolik navlíkat i když to bude určitě záhul - ty vedra...
@misanda Tak to je pěkný :slight_smile: to na mě ještě vidět není nic,jen na večer se mi to bříško trošku zvětší, akorát teda ty prsa mám o dost větší, což mi ale vůbec nevadí - normálně tam nic moc nemám :grinning: A držím palce aby výsledky dopadli dobře, taky na ně pořád čekám a nervy pracujou, tak snad už ve čtvrtek budou....
@gabisek na ty pásy v Lidlu jsem taky koukala a asi do nich půjdu, určitě je později využiju a za ty prachy vypadaly docela pěkně :wink:
12. dub 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem moje tehu kalhoty (jsou zaroven nositelne i jako netehu) vsechny koupila na MMB a dvoje v Promodu (vloni letely takove ty zabickove pasy a to je na tehu brisko jak delane)
Jako posledni jsem si ted poridila tyto: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=7143643 ovsem v jine velikosti. Ty zabickove pasy jsou fakt super vec, muzu jen doporucit :wink:
@pavlina88 1100,- :confused: to je teda pekna palka :confused:
12. dub 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orchidie jé, super kalhoty...škoda, že já v těch harémovkách vypadám jak kysna :grinning:
12. dub 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak metličky mám taky na jednom lýtku, ale nebolí mě...takže radši určitě dotaz na doktorku...
12. dub 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 taky čekáš na výsledky? mě řekli, že když do týdne nezavolaj, je to ok. Já musela screening opakovat v praze. Tak uvidíme. U mojí doktorky mi to prý vyšlo dobře, ale bojim se, pač pokaždý to může vyjít jinak..zvlášť ta krev u dvojčat je taková na pikačuuuu :frowning2:
12. dub 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek mě ten podpůrnej pás doporučovala kamarádka, jenomže já budu mít asi většího pupíka než vy všichni ostatní :grinning: prej s ním i spala...ale já si ho koupím přímo v lékárně. Teď jsem koupila v Lidlu dvě věci a jsem docela naštvaná :rolling_eyes: :angry:
12. dub 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda neboj nejsi v tom sama! :wink:
Kočík určitě vedle sebe a Easy Walker nebo TFK nebo bumbleride :wink:
Máte je přirozeně? My ano.
12. dub 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek