• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@petrusam Jestli vážně uvažuješ o tom Lodgeru, tak teď o víkendu v rámci dnů Marianne budou mít v Babyparku slevu 25%, což pak vyjde už opravdu slušně :wink: Nicméně je třeba mít ten kupon z Marianne. Tak to je jen tip, my ho tam budeme kupovat :slight_smile:
6. zář 2011 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak kočárek objednaný, ddorazí 19.9, tak sem na něj zvědavá :grinning:

@spaghi já tě teda obdivuju, já bych do toho asi nešla, zůstanu u jednorázovek, nějak si to látkování nedokážu představit, jsem na to moc pohodlná :grinning:
@vrana tak to je teda pěkný bordel :angry:
6. zář 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak já nakonec pořídím jak Světlušku, tak i panenku :grinning: :grinning: prostě se mi líbí obě !! :grinning:
6. zář 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@gumidek jsi moc hodná, kuponky mám, do Babyparku se v sobotu chystám, vezeme naše na letiště, ale nikdo mi nezaručí, že budou mít skladem zrovna tu barvu, co chci :confounded:
6. zář 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina88 Hi hi, chápu :grinning: Já tenkrát ulítla poprvé na opičce, pak tygr Bonifác, princezna Pampeliška... SVětlušku jsme dostali, oranžovou hrající chobotnici taky. Takže u nás je přelamazováno :grinning:DD
6. zář 2011 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrana no mě se ty hračky od Lamaze taky šíleně líbí a jestli se pak budou líbit maličký, tak určitě ještě i chobotnice bude :grinning: :grinning:
6. zář 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina88 U tý chobotnice je akorát blbý, že to dítě to strašně dlouho neumáčkne, ty chapadla, aby vydaly zvuk. Dospělý jo, v pohodě, ale dítě ne. Takže my ji máme od narození, dostala ji od babí s dědou, ale slouží nám jako dekorace v pokoji no.
6. zář 2011 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusam Budu ti držet palce, my razíme v pátek, to snad nebude tolik lidí. Pak jedeme ještě kupovat nějaký oblečení pro muže, dal za dva měsíce dolů devět kilo, tak mu je nějak všechno veliký :slight_smile:
@vrana S tou chobotnicí je to fakt, prcek si jí užívá až tak posledního půl roku. Ale tu jsme prostě museli s manželem mít, prcek byl jen zástupný důvod :grinning: Jo, ještě máme od lamaze ten mantinel do postýlky, jde přidělat i do kočárku...
6. zář 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@gumidek děkuji :wink:

taky milujeme Lamaze :dizzy_face:
6. zář 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi no vidíš, super, jen tak dál. Já jsem šťastná že po 7 týdnech muzu zas vařit normálně co se týče prostoru, moci vařit všechno jako dřiv tak si pískám tuplem, ježe chlap mi toho strašně moc nejí tak mě to hodně omezuje. Škoda, já bych rááádila :DDDD
@ gumidek cituju " CS 0 (no, prostě se vůbec nic nechystá, což jsem zklamaná)! já jsem víc a taky nic, šak je ještě čas

@vrana to je pech z kancelářskýma :( snad se mrška mycí vzpamatuje

@ilonne super, já už to mám přivežený ve sklepě aspoň ještě vyurgpvat aby mi to přines nahoru, abych mohla pomalu prát dokud je sluníčko, já nemám klíče a ta krabice je děsně velká

budu muset proštudovat Lamaze :grinning: za Marušky na to nebylo a teď nestíhááám :D
6. zář 2011 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, malá ve školce, vegetím ještě v noční košili :grinning: Zvažuju jestli dneska bude svítit dostatečně sluníčko, že bych vyprala konečně pidi věcičky, hmmmm. Co myslíte?
7. zář 2011 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi Když nejsi 100% přesvědčená, tak na to peč. Navíc když se ti spousta věcí okolo látkovek "hnusí" už teď, tak myslím, že to nemá cenu. Já než se rozkoukám a zvyknu si na to, že jsme 3, tak pojedu jednorázovky a pak chci přejít na látku. Navíc když máš možnost půjčit si něco málo na zkoušku, tak bych určo nic nepořizovala - koupit se to dá vždycky a než vyhodit zbytečně peníze...
7. zář 2011 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrana A jak se malé ve školce líbí, nechybíš jí? Jo a jak dopadla akce myčka :slight_smile:
@gumidek Na Dny Marianne se taky v pátek chystám, byla jsem předloni v sobotu a byl to masakr, tak jsem si řekla nikdy víc, ale když je to teď už od pátku, tak by to snad mohlo být lepší...
7. zář 2011 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dneska to sice na slunce nevypadá, ale první várka už se pere. Docela se mi do toho chtělo.

@mmiirrkkaa Malá je ve školce v pohodě, ťuk, ťuk, ťuk, snad jí to vydrží. První den si prý trochu posteskla, ale včera říkala učitelka že úplně v pohodě. Chodí tam dobrovolně, bez řečí, bez pláče. Tak snad se jí tam líbí. Je tam jen na dopoledne, po obědě chodí domů.
7. zář 2011 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmiirrkkaa No a akce myčka dopadla tak, že jsem večer psala do servisu, do 24 hodin mají zavolat, kdy by se stavili. Takže myju růčo a já to tááák nesnáším. :unamused:
7. zář 2011 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrana Tak to je supr, že školka jizatím baví. Snad to vydrží. Hmm- tak to s myčkou je blbý,ale zase bude líp, neboj :wink: Jinak 21.9. jdu do Krče, tak jsem zvědavá.
7. zář 2011 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmiirrkkaa To jdeš na to sepsání nebo už do poradny? Já tam jdu příští týden, na sepsání, 13.9. Ještě 19.9. jdu ke svojí dr. a pak mě předá do Krče.
7. zář 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrana Na sepsání, ke své mudře jdu taky 19.9, jestli naposledy - to nevím. Příští pondělí mě čeká zase utz, aby se podívali, jestli už se prcek otočil. Podle mě se další kontroly u mudry případně v Krči budou odvíjet podle polohy mimča. Ségra říkala, že když bych musela na císaře, tak že by mě určo nenchali do toho 40tt, ale šla bych dřív.
7. zář 2011 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrana
to je super, myslím dítko, lepší než když brečej :slight_smile:
myčka teda na prd, já bez ni fungovat umím ale spíš by mě žralo shánění servisu a tak. Když má potvůrka jet.
Maruška 38,4 to moje nenemocný dítko si to vybralo zrovna když začíná pohádkovej festival :( snad to bude za den pryč anic z toho :(
7. zář 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrana já dneska dala taky prát první várku a přesně jsme si říkala že sluníčko je v nedohlednu :grinning:

Dneska jedu k dětský zjistit si jestli se nás po porodu ujme. Už máte zařízenýho pediatra?
7. zář 2011 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@edithn jj jsem domluvená s naší stávající pediatričkou, že malou vezme

@barbarkaaa no tak jasně že bez myčky umím fungovat taky, ne všude je že...ale nemám to ráda a nemám z toho potěšení :frowning2:

@mmiirrkkaa nevím jak to mají v Krči no, ale většínou plánují císaře kolem toho 39
7. zář 2011 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, tak u nás sluníčko svítí :slight_smile: taky dnes hodím poslední várku, dožehlím a hotovo.
@edithn tak pediatra domluvím příští týden, pořád říkám jak tam zajdu a nějak mně to ještě nevyšlo
@vrana tak to já radši umyju to nádobí, než abych stála u prkna a žehlila :grinning: :grinning:

O víkendu se chystáme na vinařské slavnosti, tak se těším, doufám, že aspoň trochu vyjde počasí.
7. zář 2011 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi hlavně si uvědom že když budeš látkovat, tak budeš to dítě přebalovat i v noci, po celou dobu co ty plíny bude nosit, tzn třeba do roku a půl minimálně. u těch jednorázovek budeš vstávat třeba jen jednou za noc - samozřejmě až bude mimčo trochu větší, ale u látkovek ucítí každý učunutí....
7. zář 2011 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Pro holky který řešili to nepřetočený mimčo v bříšku, včera jsem byla poprvé na těhu přípravě a porodní asistentka doporučovala plavání, a popřípadě akupresuru. V Brně je na to odborník nějaký mudr. černý, který je tuším ortoped a zabývá se i alternativní medicínou, a údajně má s tou akupresurou úspěchy, jedná se o sltačovaní nějakých bodů na šlapce. Taky říkala že dítě, ačkoliv to zní nereálně, se může otočit klidně až ve 38týdnu. Taky se vyjadřovala k tomu, že se znovu do porodnictví zavedly nějaký zevní hmaty který provádí lékař pro otočení miminka, a to teda silně nedporučovala, čemuž se nedivím když jsem poslouchala ten postup, já bych do toho teda nešla. Taky připouštěla fakt, že když se mimčo neotočí, tak to může být prostě z důvodu že mu je v té poloze koncem pánevním lépe, že by mu třeba něco vadilo kdyby bylo obráceně.
7. zář 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky povím vám, že je to takový divný, mít celý dopoledne volný :astonished: Je to teda super, to ne že ne, ale prostě divný :slight_smile: No aspoň stihnu všechno připravit a budu moct v klidu chodit na ranní prohlídky do porodnice a tak.
7. zář 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@monulkab jo noční přebalování je taky další důvod, navíc PA říkala, že v noci s miminkem manipulovat úplně minimálně, nejlépe v šeru, no včera jsem si zkoušela na panence, jak se ty pleny dají poskládat a to ta panenka ležela nehnutě, při představě, že to mimčo sebou hází - upřímně, nepřebalila bych ho tak, aby to bylo všechno dobře utažené a dobře sedělo :frowning2: ok, teď na to prdím, ze začátku vezmu jednorázovky a časem se uvidí (ale jak jsem psala, s mou náturou asi u nich i zůstanu)... když shrnu plusy a mínusy, asi nakonec vyhrajou jednorázovky
7. zář 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme stále hlavičkou nahoru, jakmile cítím, že se mrňous hýbe, jdu na všechny čtyři, prověsím břicho, kdyby se mu náhodou chtělo otočit, a dělám kočičí hřbety... kamarádky mi radily akupunkturu, akupresuru, do manuálního otočení miminka bych nešla, přesně jak píše @monulkab miminko k tomu asi má svůj důvod, proč je hlavou nahoru...
7. zář 2011 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi Tak uvidíš. Kamarádka co látkovala u obou dětí říkala, že na cesty jim pak stejně dávala jednorázovky a kolikrát právě i na noc. A pak že je blbý, když ty děti začnou lézt a stoupat si, že to je skoro konečná, protože jim to různě slejzá a tak, častěji proteče. Prostě to nedrží tak jak ty papírovky. Ale nevím, sama s tím zkušenost nemám no.
7. zář 2011 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrana Ahoj holky, .....tak koukám, že máš malou taky ve školce, já taky a taky mám takový divný pocit, že jsem tady sama, musela jsem si alespoň pustit rádio, aby tady nebylo takový hrozný ticho. :slight_smile: Ale taky to na druhou stranu vnímám jako plus, připadá mi, že jak nemám všechno ještě připravený tak sem taková nesvá a už bych to měla v kupě. Jenže když přijdu ze školky, tak se pustím do vaření, ještě k tomu štrůdlik, pračka, mýt chodbu.....a dopoledne v trapu.
7. zář 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi koukám, že řešíš ještě neotočené miminko. Kamarádka mi říkala, že taky neměla ještě ve 36 týdnu mičo otočené a dr. ji poradil aby si lehla na záda a nejlíp na postel a ještě tak aby hlavou-do půlky zad, jak to půjde propínala, aby to dělala několikrát za den tak 5-10 min. a představte si, že se ji mimi fakt zase otočilo hlavičkou dolů. Sice to nechápu, že takováhle poloha by měla pomoct, koooor takhle na zádech, to mi přijde spíš, že se otočit nemůže, ale jí to fakt pomohlo. Tak nevím. :slight_smile:
7. zář 2011 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek