• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@blanciii Chápu, že tě takhle hlídají, přeci jen otoky a vysoký tlak dohromady nejsou úplně bezpečný, uvidíš, co ti řeknou na výsledky holtra.
Otoky teda taky mám, nicméně v tomhle těhu jsem měla max. tlak 110/75. Ale protože mám kolísavý tlak, tak beru normálně léky. Sice nejnižší možnou dávku, ale aspoň mi to trochu drží v normě. Poprvé jsem standardně měla 140/90, jednou mi naměřili i 200/110 (po dvou vyběhnutých patrech, ale to doktorka ani nechtěla slyšet, jakej ho mám, bylo jí jasný, že to bude šílený).
A prášků se bát nemusíš, není to nic hroznýho :wink: Sama jsem čekala, že mi zvýší dávku, jak mi poleze tlak nahoru a ono ne... pořád ho mám spíš nižší, občas se mi i motá hlava.
7. zář 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - to je jak když jsem čekala v březnu navlečená v polo-zimním oblečení v přetopené čekárně v nemocnici celý dopoledne a měla jsem tlak o ca pět jednotek vyšší, než standardní v celým těhotenství a MUDra se tomu tehdy děsně divila, že mi tlak leze nahoru...oni někdy nepřemýšlí fakt...

@blanciii - já mám děsný syndrom bílýho pláště, u doktorů tlak kolem 140/90 v lepším případě, spíš klidně i výš...a doma hodnoty do 120/70..., otoky nemám vůbec a bílkovinu v moči taky vždy negativní...

@clloi - je to děsný, já tu u toho normálně brečela...když jsem si představila tu manželku s dvouměsíčním synem - fakt hrůza:frowning2:
7. zář 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer holky ..

my jsme pořád hlavou nahoru, cítím ho pořád stejně, na KO jdeme v úterý 13.9., tak jsem na to zvědavá, můžu i příští týden znovu zkusit to zevní otočení, ale už do toho nejde, bylo to nepříjemné .. taky už si musím vybrat porodnici, abych někde sepsala porodopis ..

Matyho taky vodím na dopolko do školky a je to divný, jak píšete .. ale to dopolko rychle uteče :sweat_smile:
7. zář 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak jsem se konečně vzchopila a balím tašku do porodky. No, moc tam toho nechtějí, aspoň to je pozitivní. Akorát tam mají napsané, že maminy nemusejí mít své noční košile, že jsou k dispozici, nicméně mi včera jedna holčina říkala, že ty jsou tedy naprosto děsné, takže si pro jistotu svoje zabalím.
8. zář 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, já natírám. Jsem fakt pošuk no. Chtěla jsem jet do Tesca, prý mají slevy na oblečení a nějak mě to popadlo, tak natírám futra, konzoli, topení a tak. Do toho peru dětské věci a chystám se už jednu várku vyžehlit.. Akorát mi do toho nepasuje oběd, nevím nevím co a kdy si uvařím :grinning:
8. zář 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a věci do porodnice teprve musím zabalit a nakoupit, ještě to musí chvíli počkat :grinning:
8. zář 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ja si tentokrat taky 2 kosile zabalim, ale na tech erarnich je prijemne, ze se daji menit i 3x denne kdyz je treba. A jeste jedna vec: minule jsem udelala chybu, ze jsem si vzala jen gumovy zabky (nechtela jsem do sprchy chodit bosa), ale pak mi v nich byla zima. Takze tentokrat balim 2 prezuti! :slight_smile:
8. zář 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda pokud vubec nekdy budu schopna se sbalit :slight_smile:
8. zář 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 I já počítám s dvojím přezutím :grinning: To zas bude taška jak na severní pól. :astonished: Mně žabky na normální chození nejsou příjemné a hlavně do nich nenarvu ponožky :frowning2:
8. zář 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana minule jsem mela strasnejch veci a ted mam zas pocit, ze nic nepotrebuju.. Proto mozna nejsem schopna se k tomu baleni vubec dokopat :-/
8. zář 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nestrašte s balením do porodnice :sweat_smile: I když já mám ještě narozdíl od vás hafo času. A co si pamatuju, tak poprvé bylo v tý porodnici tak děsivý horko, že jsem měla pocit, že to nepřežiju. Vevnitř topili, venku lidi chodili v kraťasech a tričku...
A stejně ještě nemám všechno nakoupený, takže v tašce mám župan a to je všechno...
8. zář 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek :grinning: ja taky vubec nemam jeste drogerii nakoupenou! Vzdycky si rikam, ze to koupim a pak mi to prijde tak drahy a zbytecny, ze to zas odlozim. Ja nemam ani taskuuuu :grinning:
8. zář 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Tak župan zrovna peru. Jinak kosmetiky moc nemám, jen lactacyd, tu mast na bradavky a pak to, co mám doma.
@vrana @dana3262 Botky jsem myslela, že stačí jedny crocsy, jen je musím umýt. Ještě tedy musím najít plínky, mají tam napsáno, že dostaneme jen na prvních 24 hodin, pak už máme mít svoje. Takže hurá do sklepa.
8. zář 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - tak to je dobrý, když balíš teď, tak já mám ještě právě akorát týden čas:grinning:, takže ještě nemusím stresit, že nebalím:grinning:. Ještě pořád nemám tu tašku, musím se domluvit asi v neděli s tchánem, on má takovou šikovnou cestovní tašku, takže bych si ji od něj půjčila a pak to taky asi nějak nahromádkuju...a měla bych vybrat oblečení na cestu z porodnice, to vůbec netuším, pro co sáhneme pro prcka...
8. zář 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to je teda mazec! :slight_smile: Přijde mi to nedávno, kdy jsme se tady chlubily našema testíkama s dvěma čárkami a dneska už pomalu ale jistě balíme tašky do porodnice! :slight_smile: Uteklo to jako voda! :slight_smile:
8. zář 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete Tak tašek my máme dost, oblečení pro malou už mám vybrané dlouho, jsem ho speciálně kupovala. To tady připravím manželovi, ještě čekám na kabátek, jinak oblečení pro miminko mít nemusím.
8. zář 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak taky už mám přepranej župan, teda jestli bude potřeba, většinou v nemocnicích bývá přetopíno, ale zase když bych šla někam na chodbu.....budu to tam muset nějak sešlápnout v tý tašce, minule jsem si připadala trapně, měla jsem tam tašku a k tomu myslím ještě igelitku, ve velikosti jako když se tam stěhuju alespoň na půl roku. :grinning:
8. zář 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem chtěla tu naši malou lenošku probudit, páč mi připadalo, že je nějaká líná, takže se mi povedlo jí rozškytat - zřejmě její soukromá pomsta :grinning: .
8. zář 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Tak já ten župan beru hlavně kvůli návštěvám a nechce se mi tam po chodbách promenádovat jen v noční košili.
8. zář 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no taky to tak beru, že ho budu využívat hlavně na ty návštěvy na chodbu. Je teda fakt, že mi v tašce zabere nejvíc místa, je takovej froté, takže jde dost špatně sešlápnout. :slight_smile:
8. zář 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - já právě žádný spešl oblečení na cestu domů nemám...v porodnici bude taky erár, to neřeším, ale to na cestu...

Župan si vezmu, ale vím, že minule jsem ho vůbec nepoužila, jak tam bylo děsný vedro a všechny maminy chodily v erár košilích bez županu, tak mi to ani nepřišlo blbý:grinning:...ale mám tu takový jeden lehký - jako saténový - od mamky, tak přibalím ten...

@ilonne - medvídě bylo líný předchozí dva dny, já tu lítala a uklízela, tak on chrápal...dnes se povaluju, mám doma Luciáše ze školky a za chvíli razíme do Brna, jsem objednaná na oční, tak se šetřím:grinning: a mrně divočí celkem pěkně od rána..škytal už dvakrát:grinning:
8. zář 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana ještě že je Kája ve školce, by si určitě zapřáhla i ji :grinning: Já už mám vyžehlenou půlku věcí na mimčo, ale kupené mám jen vložky a kalhotky do porodky. Vůbec ještě nevím, v čem pojedem domů.

@gabisek u nás naštěstí chodí návštěvy na pokoj, ale asi si i tak budu brát župan :slight_smile:
8. zář 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem si taky byla zahrábnout v dětském bazárku, jelikož jsem sháněla vyteplený růžový kalhoty vel.68 na zimu a v Kiku se mi jedny líbily za 209,- a dneska jsem hooodně podobný od C a A a zrovna ve vel.68 vyhrábla za 40,-! Tak jsem z nich měla radost, že je tam měly. Ještě jsem vzala takový dvě malý mikinky a starší dcerce růž. svetr dlouhý do A-čka k legínkám, tak mám radost jak jsem pěkně pokoupila. :slight_smile:
8. zář 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete No, jo já jsem ta bláznivá prvomatka, takže jsem nakupovala i speciálně na cestu domů z porodnice :grinning: .
@gabisek Ten můj je taky poctivý froťák, takže mi zabere půl velké tašky :grinning: .
8. zář 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78
@petapete já ten župan minule taky vůbec nepoužila, právě kvůli tomu vedru, ani na chodbu ne, protože byl červen a zrovna fakt teplo i venku, takže vevnitř bylo až nesnesitelně.
Holky, nejste v tom samy, taky ještě nevím co mimi za hadříky zabalit až pojedem domů.
8. zář 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no práávě, na froťáka aby měl člověk ještě speciální druhou tašku. :grinning: :grinning:
8. zář 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek taky mám froťáka :grinning:
8. zář 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ilonne - tak my spešl soupravičku neměli ani u Lukáše, jsme to nějak "zasklili":grinning:

@gabisek - já minule na konci března, ale bylo to po zimě 2006/2007, kdy v podstatě žádná zima nebyla a ten březen/duben bylo děsný teplo...resp. venku to celkem šlo, ale jak pařilo slunko, tak porodnice byla děsně vyhřátá, takže župan - i ten lehoučký - byl zbytečná sebevražda...mě bylo totiž po porodu děsný vedro, asi ty hormony + rozjíždění laktace,...takže jsem se potila úděsně i jen v té košili...proto mi taky maximálně vyhovoval erár, že jsem mohla měnit v podstatě tak často, jak mi vyhovovalo, kdybych měla svoje, tak mi musí vydržet každá dýl, protože jich mám omezený počet:grinning:
8. zář 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 @gabisek Tak já mám takovou velkou cestovní tašku od Pumy, tak to bude zábava, až tam s tím přitáhnu, ten župan tam ještě ani není a už je skoro plná a to tam nejsou ani ty plínky a kosmetická taška. Kosmetiku si pomalu chystám v koupelně, myslíte že budu potřebovat šampon a kondicioner na vlasy? Nebo se mám na tohle vybodnout?
8. zář 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete no mě taky vyhovoval ten jejich erár, přesně jak píšeš, člověk si to mohl vyměnit kdy potřeboval a oni si to vyperou a nemáš zbytečný prádlo domů, takže já to jen uvítala, i ty jejich oblečky na miminko, prostě nemáš tam s tím nikde žádnou práci.....ta už čeká jen doma, tak proč si to neužít v tý porodnici a nemít čas jen na miminko? :slight_smile:
8. zář 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek