• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@ilonne já si šampon a kondicionér na vlasy beru, protože až pojedu domů, tak si ty vlasy chci umýt než pojedem, abych nejela jak vrána s mastnou hlavou. :grinning: :grinning: A už i pro ten dobrý pocit, že jedeš domů. :slight_smile:
8. zář 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak když jsme u toho balení tak já už mám sbaleno tak měsic. Koupila jsem si v KIKu takový kufřík na kolečkách za čtyři stovky a tak se mi líbil, že jsem hned začala balit. Jenomže jak tam mám nacpané plínky a vložky,tak to zabere tolik místa, že netuším kam dám župan, přezuvky a kdyžtak noční košile. No asi potahnu taky igelitku :grinning: Jo a holky jak je to s focením na sále? Můžu fotit třeba i mobilem? Ten musí být přece v nemocnicích vypnutý,tak ať mi za to někdo ještě nenadá. Foťák si kdyžtak od někoho půjčím kdyby to teda nešlo,ale mám celkem dobrý mobil a fotí v pohodě,tak jsem myslela,že by stačil i ten.
8. zář 2011 v 11:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - já šampon beru 100%, děsně se mi mastí vlasy, takže umývám min. obden, takže v porodnici počítám, že budu mýt nejmíň 2x...

@gabisek - přesně tak - fullservis: nestaráš se o prádlo, o jídlo, o nic, vše servírovaný až k tobě, ty si hlídáš jen sebe a miminko, doma už to pak nezažiješ:grinning:
8. zář 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek No jo, ale to abych tam ještě přibalila fén na vlasy, žehličku a přípravek na žehlení a to už můžu rovnou vzít kufr, který vozíme s manželem na dovču a vejdeme se do něj oba :grinning: .
8. zář 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete no právě, šlověk si to musí užít alespoň těch pár dní, teprve doma začne kolotoč starostí a povinností, takže já nad nemocničním erárem rozhodně nos neohrnuju, naopak. :slight_smile: Abych ještě naopak neprosila, jestli tam nemůžu zůstat o den dýl. :grinning: :grinning:

@ilonne jéééé no vidíš, to jsi mi připomněla ještě ten fén,ten jsem taky měla, ale ten tam budu muset mrsknout až na poslední chvíli, tak snad na něj nezapomenu. :slight_smile: No a ještě pěnový tužídlo....no vždyť jsem říkala, že jsem minule měla tašku nacpanou jako když tam jedu bydlet alesponň na půl roku! :grinning: :grinning: :grinning: Teď už vím z čeho to bylo....prdlajs froťák! :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, jak se tady dneska rozjela debata:grinning: Taky mám froté župan a rozhodně se mi do tašky nevejde, teda pokud si nevezmu tu největší. A stejně si povezu rovnou i plínky pro mimčo, takže budu mít zavazadel dost a dsot. A šampon a kondicioner rozhodně, myla jsem si tam hlavu každý den, jak se člověk potí, tak je to děsný. A taky pití si povezu (kojo čaj si nechám až na doma, pak mi zase poleze i ušima), tam se budu prolévat vodou, to bohatě stačí.

@hankakralikova Na porodním sále normálně fotit můžeš, i mobilem. Vždyť stejně hned jak se mimčo narodí, tak voláš aspoň rodičům, plus pak smsky všem ostatním... já na porodním sále po porodu vybalila i čokoládu a doktorka nám tam donesla i jídelák z pizzerie a objednávali jsme si i pizzu na pokoj (oběd by bývali dali jen mě, mužovi ne a stejěn bylo něco, na co jsem neměla chuť). Takže neboj:wink:
8. zář 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky,koukam,ze resite veci do porodnice,ja mam tak nejak vse,ale zatim jeste ve skrini,jen ty podprsenky nejak odkladam,tak aby pak nebylo pozde a nemusel mi je kupovat muz :grinning: ..
Ja si sampon beru,jak pise
@gabisek nepojedu s mastnou hlavou :slight_smile: ..
8. zář 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Tak to si mě uklidnila :slight_smile: Dokonce jestli si pak budu moct objednat i pizzu,tak to bude super. Snad se začnu i těšit :grinning:
8. zář 2011 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja si do porodnice beru take frote zupan, i plenky pro mimco, vlhcene ubrousky + neperlivou vodu, hroznovy cukr atd. Takze kufr mam poradny. Ale jak jsem byla uz jednou v porodnici na vysetreni, tak kdyz jsem videla, s jakyma kuframa tam maminky prijizdi, tak jsem v klidu. To jsem na tom jeste dobre. :slight_smile:

Holky, mely jste uz poslicky? Mne neni uplne nejlip od vcera od vecera. Uz 3x jsem mela krece jako pri MS, dost silne, musela jsem si dat teplou sprchu a pak to preslo. Ale porad citim tlak v brisku a boli me nejak i leva noha
Nevim, jestli mam jet k dr. nebo ne. Zitra v 8 rano mam byt v porodnici na prvni konzultaci, tak nechci dneska zbytecne stresovat. Ale zase nechci neco zanedbat. :-/
8. zář 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek no právě, už jenom na sále se zapotíme až až! :grinning:
8. zář 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Sampon 100%. I po porodu je clovek uplne upachtenej. S plinkama furt cekam na nejakou akci, tak abych se dockala.. Pomalu potrebuju i na Edu, uz dochazej. Pro mimino mam jen bodicka a pyzamka, takze v cem pojede domu je jasny :slight_smile: . Urcite vemu taky aspon 2 krabice tahacich kapesniku, ty se hodej. A svacinu az pred odjezdem :grinning:. Minule jsem mela kontrakce po 5min a jeste jsem nutila muze mazat housky :slight_smile: trochu protestoval, ale jak byl pak rad.
Stejne z vas urcite budu rodit posledni...mam maly bricho a furt nejak nechapu, jak muzu mit v 9.mesici 58kg/175cm. Jeste jsem ted 0,5kg zhubla, jak byl malej nemocnej. Ted jsem nemocna ja. Musime se toho rychle zbavit..
Jak jsme rekonstruovali, tak taham pomalu veci z pudy, co jsme tam uskladnili. Edovy uz jsem vsechny vyprala, no nema toho malo (to vite, ze me napadlo to neprat, bylo to tam asi 2mesice poskladany zalepeny v pytlich), akorat mi odesla ta zehlicka. Na mimino vyzehleno mam, ale tohle ted nevyzehlim, no. Je to divny i skladat uterky nevyzehleny a muzovy trenky, takovy neprijemny. Si tim trenuju svoji fobii, ze jsou vsude bakterie :grinning:
8. zář 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha ha se to tu rozjelo, tak rychle než pofrčím pro malou.

Klídek, já té nové malé taky kupuju na cestu z porodnice něco nového :slight_smile: Skoro všechno má poděděný, tak ať má něco vlastního a hezkýho. Doufám teda že něco seženu.

Šampon si s sebou rozhodně beru ale koupím jen nějaké malé balení nebo pytlíčky v DM, ať té kosmetiky nemám tři pr.... Župan mám naštěstí bavlněnej ze spencera. Ve froťáku bych se uvařila a hlavně bych ho narvala do tašky a už by se tam nic nevešlo. O fénu popřemýšlím, ale to se mi asi vysmějou :grinning:

Jinak mám natřený futra a konzole, vyžehlenou tu první várku a poskládanou a frčím pro malou. Dneska to teda nějak uteklo to dopoledne. Jestli to takhle půjde dál, tak se ani nestihnu vzpamatovat a je tu říjen :sunglasses:
8. zář 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky :grinning: když jsem teď viděla kámošku, která měla do porodnice kufr i sportovní tašku, tak jsem v klidu :grinning: já mám zatím věci naházené na hromadě, ještě musím pár věcí dokoupit teda :wink: já mám připravený tři svoje košile a uvidím, kdyžtak mi je manžel nebo mamka přeperou a druhý den zas přinesou .. v eráru jsem předtím byla jen v den porodu ..
8. zář 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Já mám taky občas silnější MS bolesti, teď v podstatě každý den. Převčírem jsem si taky musela dát vanu, aby to povolilo a tlak v podbřišku mám snad neustále, obzvláště když se zvedám, tak je to lahůdka. Včera se doktor v porodnici tvářil, že je všechno v pohodě.

Jinak podprsenky mám na poště, dneska mi je přivezli, ale neměla jsem u sebe prašule.
8. zář 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak to jsem se zklidnila, ze nejsem sama. My mame v sobotu tu svatbu, tak se trosku bojim, abych se ji opravdu dockala. :grinning:
8. zář 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já si teda župan brát nebudu, minule mi tam jen zavazel, protože na šestinedělí se strašně moc topí, fén si určitě vezmu, domů chci přijet hezká, takže i řasenku, linky, pudr a lesk, věci na mimino nachystám manželovy do autosedačky, takže to nezapomene, já naopak potáhnu nějaký dárek pro Patrika, jako, že mu doneslo miminko, i když z toho asi ještě nebude mít rozum; taky jsem měla minule hroznový cukr, pití a svačinu pro manžela, ten si vzal i knížku a jak byl rád, no jo není nad vyvolávanej porod, člověk se sbalí fakt v klidu, pozve si rodinu na večerní oslavu, ale jenom nějak nejde večer předtím usnout :slight_smile:
8. zář 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Hlavně buď v klidu a zítra se na to zeptej. Jestli ti to povolí po vaně nebo teplé sprše, tak by to měly být poslíčci. Svatby se určitě dočkáš a užiješ si ji :wink: . Jak jdou přípravy. Jen tak mimochodem, v sobotu se mi taky vdává kamarádka.
8. zář 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne praveze radsi uz nic nedelam. Stehovali jsme pokojicek,uklizeli po malovani apod. a asi tohle jsou nasledky.Ted mame dost vyrizovani skrz svatbu,ale jsou to jen veci na vyzvednuti apod.,nic narocneho,tak snad to bude ok....
8. zář 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Tak se teď koukej šetřit, ať jsi v sobotu ještě hezčí než normálně :wink: Počásko má být nádherné, tak si ten váš den pěkně užijte!!!
8. zář 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek
@gabisek
Tak mi teď volala doktorka, že mám špatný výsledky moči a krve a dnes nastupuju na 2-3dny na hospitalizaci do nemocnice, tak mě snad pak ještě pustí, nemám nic pořádně nachystáno, ještě spoustu věcí jsem chtěla přeprat, něco dokoupit, ani do porodnice nemám zbaleno, něco v Lípě něco v Jbc... tak mi držte palce, ať vše dobře dopadne a ještě mě na chvilku pustí domů...
8. zář 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii držím pěsti ať jsi brzy doma :slight_smile:
8. zář 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii tak to je mi líto, ale moc držím pěstičky, aby to bylo dobrý a 2-3 dny utečou a zbytek si dochystáš. Neboj, stihneš to, já mám pořád taky nějak čas.:slight_smile: Určitě se ozvi, až tě pustí!
8. zář 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii Ježíš, tak držím palce, ať jsi brzy doma.
8. zář 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii tak to jeste schazelo..zadny nervy, vsechno bude dobry, uvidis!
8. zář 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova veris, ze jsem v Kyjove ani nikoho ve vlastni kosili nevidela a to jsem tam byla 16 dni a zupany byly tak napul, pulka erarni a pulka vlastni a veci pro mimco jen erar vcetne zavinovacek. A foceni mobilem uplne v poho, jak tu nekdo psal, tak stejne ty dalsi dve hodky na porodnim sale volas vsem pribuznym :slight_smile:
8. zář 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii hodne stesti
8. zář 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek tak já si beru jen lehounký župan, nesnáším horko, tak se tam asi roztopím :grinning: nějaké věci už mám nahromadě, tak to ještě zabalit, no musím najít nějakou vhodnou tašku.

Jinak dnes návštěva zubaře dopadla dobře, jen malinký kaz, takže sem se strachovala zbytečně.....když já tam tak nerada chodím :grinning:
8. zář 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii držím palce, ať je vše v pořádku a si brzo doma
8. zář 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andy82 - jj, s dárkem od bráchy pro Lukáše mám celkem těžkou hlavu - je už doma, ale je to mega-obrovská krabice Playmobilu a teda fakt nevím, kam ji dám v té porodnici...asi to budu muset vyřešit tak, že to hodím k našim a domluvím se s nimi, že přijedou dřív než M. s Lukášem a hodí mi to tam...nebo podle toho, kdy budu rodit, to bude v autě a M. by mi to tam donesl třeba po porodu (kdyby to bylo přes den s tím, že by ještě došli na návštěvu), aby to hned dostal...on ví, co od bráchy dostane, "objednal" si to u něj přes břicho, už se na to děsně těší, furt s tím prudí, kdy už se brácha narodí...

Já mám dnes za sebou návštěvu očaře...resumé - mám "dovolený" normální vedení porodu, očař nemá nic proti...a rovnou mám objednaný a zaplacený nový brýle, ty budou asi příští pátek. Nejvíc se u jejich vybírání prosazoval Lukáš, nejvíc hodnotil, který ano a který ne:grinning:
8. zář 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii Jééé, tak držím pěsti, ať se to srovná a mimčo si u tebe ještě chvíli pobude. Koukej na to pozitivně, ohlídají si tě a budete oba v pořádku. A to je teď nejdůležitější, vždyť termín už máš za pár... tak hodně sil:slight_smile:
8. zář 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek