• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Holky vy mě ještě zblbnete že začnu taky něco zobat. A to jsem se zařekla že nic. A na co působí pupalka?
9. zář 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37 jste v normě

@hankakralikova Ceny fakt neznám, musela bys hledat někde po okolí aby to fotograf stihnul. Co se týče focení u porodu, spousta fotografů po něm fakt touží, si to vyzkoušet , takže by za to ani třeba nic moc nechtěli,ale vše je kus od kusu, někdo dělá úžasné fotky za hubičku a někdo hruzy a příšerný ceny. Holky co znám by jely hned, ale mám to k nejbližšší 70km takže nestíhačka. Já chtěla jet k týdle na těhufotky s Maruškou , je to úžasná ženská a chci ji poznat na živo, bohužel teď se ji nevejdu do plánu, je fakt dobrá a má toho moc :slight_smile: ale byla jsme u jiný fotokamarádky a jsme nadšená , že mám konečně krásný fotky s Maruškou.

Jsem dnes KO. Jdu opadnout dřiv.
10. zář 2011 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si dnes koupila maliníkový čaj a magistra v lékárně mi řikala, že je spíš dobrý jen na podporu tvorby mlíka, ale stejně piju :slight_smile: Jinak nic jinýho pít ani jíst neplánuju...
10. zář 2011 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petapete a rozkapávali ti oči když jsi byla na kontrole kvůli tomu vedení porodu? já tam totiž suveréně dojela autem a doktorka řekla sestře ať mi rozkape oči, takže mě nakonec přeobjednali páč to bez toho prý nejde udělat, kontrolují oční pozadí.
10. zář 2011 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte,
Vzbudila me ddneska hrozná křeč, bolí mě celá noha včetně zadku:-/ Pomohlo vám na to něco kromě magnesia?
10. zář 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab - nerozkapávali...před prvním porodem jo, teď MUDr. naznal, že to zkusí kouknout bez rozkapávání, jestli to půjde vidět, kdyby ne, takže budeme rozkapávat a viděl dobře i tak, takže to šlo i bez...vůbec jsem byla příjemně překvapená, jak to šlo tentokrát "hladce" a rychle :dizzy_face:
10. zář 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mám nové fotky břicha, začátek 37.tt
10. zář 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky, tak jak se dnes cítíte? Já to vidím na celkem živý den. Můj přítel pořádá metalový koncert, takže bude mít prcek o zábavu postarané. Uvidíme co na ten randál řekne :grinning:
@monulkab A za jak dlouho se může po tom rozkapávání řídit? Nebo ten den vůbec? Já se totiž jinak než autem k oční nedostanu a pokud mě čeká něco takového,tak bych si to musela zařídit aby mě tam někdo zavezl.
10. zář 2011 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova Ten den už určitě ne, posledně když mě rozkapávali, viděla jsem blbě ještě večer. Určitě máš lepší zařídit si odvoz než tam tvrdnout třeba 4 hodiny...
10. zář 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova
@vrana - ono je to značně individiduální...mě minule rozkapávali, stačilo kapnout dvakrát a všichni řešili, jak se dostanu domů (jela jsem teda vlakem...), mamka stresy, že na mě počká a doprovodí mě na nádraží, že blbě uvidím,...a já víceméně hned po "akci" (resp. jsme si skočili ještě na jídlo a do optiky rovnou vybrat nový brýle) viděla úplně normálně, žádný problém, takže bych klidně i odřídila autem...nicméně pokud nevíš, jak to na tebe působí a i když to víš (nemusí to fungovat pokaždé stejně), tak by bylo líp si domluvit odvoz...ale právě mě třeba překvapilo, že mě fakt v ten čtvrtek vůbec nerozkapával, viděl dostatečně dobře i bez toho, takže pak je to úplně bez potíží:wink:
10. zář 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova mne ted v Kyjove kontrolovali ocni pozadi kvuli cukrovce a rozkapavali. Takhle jsem myslela, ze vidim dobre, ale jak jsem mela neco precist, tak to byl horor. Takze odvoz je vazne lepsi.
10. zář 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova určitě si domluv odvoz. Mě když rozkapávali oči,tak jsem minimálně 3 hodiny blbě viděla a to jsem měla pocit, že je to v pohodě, ale když jsem měla na něco zaostřit, tak ani náhodou :slight_smile:
10. zář 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, domluvím si ať přítel vysedne z práce v Hodoníně a pak odřídí moje auto. Přemluvili jsme mě :grinning: A díky moc. Bez vás bych prd věděla.
10. zář 2011 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Bříško, břišečko :slight_smile:
10. zář 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek tak co, sehnala jsi fusak? Já néééé :cry: a to jsme byli v Babyparku na Zličíně i na Čerňáku :angry: všude jen mraky lidí a prázdný regály :rolling_eyes:
10. zář 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
akorát jsem uspala a noha mě celý den bolí a bolí, už je to fakt protivný. jak já se těším, až porodím a tyhle problémy se najednou rozplynou jak pára nad hrncem :slight_smile:
@petrusam Ani mi nemluv, fusak teda mám, ale když jsem před mužem pronesla, že to není barva, kterou jsem chtěla, tak mě málem vynesl v zubech :grinning: Fronta naprosto gigantická, lidi hrozně kupovali kočárky, hlavně teda bugaboo a quinny a autosedačky, no, my jsme nakonec rovnou koupili golfky pro malou a ještě mě čeká autosedačka, když jsem si to takhle vymyslela. Takže nás včerejší výlet do Babyparku vyšel skoro na osm tisíc... ale je fakt, že když sjme odcházeli, v krámě to vypadalo jako po boji. Teď už tam vážně nic nemůžou mít. V kolik jste tam byli?
10. zář 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak sme dnes s manželem a s malou v bříšku strávili super den na vinobraní v Uherském Hradišti, nafotila sem průvod krojovaných, který trval 2 hodiny a zdá se, že malá bude folkloristka, jak začali hrát, tak se pěkně protahovala :dizzy_face: ...že by po tatínkovi? Ten už se těší, jak pujde příští rok s malou v kroji na hody :grinning: :grinning:
11. zář 2011 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek mě pomohly banány. Stalo se mi, že jsem se ráno v posteli protáhla a jak píšeš ty, křeč od zadku přes zadní stehno a až do lýtka, tak se mi to namohlo, že jsem pak celý den pajdala. Stačilo si chviku sednout a hned to ztuhlo, takže jsem to musela znovu rozchodit ... tak mě pak ty banány zabraly, stačil jeden za den :wink:
11. zář 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě nevím jak to na mě bude působit, páč mi rozkapávali oči snad naposled jako děcku když jsem byla poprvý na očním, od té doby ne.
včera jsme byli na svatbě tak to bylo fajn, byla jsem překvapená že jsem se celou dobu cítila dobře, žádný tvrdnutí břicha, žádný kopance od malé, až mě to znervózňuje....akorát jsem si dala laté asi v šest večer a v jednu ráno jsem furt byla nakopnutá...
11. zář 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka prosim te, mohla bych te poprosit o tip na ten "koktejl", ktery si dopravas na pripravu porodnich cest? (pupalku jak - cajik? jake homeo?) :confused: :sweat_smile: Mozna zes to tady nekde uz psala, par stranek zpatky, ale ja to bohuzel s nasi slecinkou nestihnu asi docist :sweat_smile: :unamused:
11. zář 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem vdana!!!!!!!!!!!!!!! Prezila jsem to, zustala jsem cela a maximalne jsem si to uzila. Jak budou fotky, tak poslu odkaz. :dizzy_face: Dekuju vsem, co na me myslely!!!!
11. zář 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nasekuratko Tak velká gratulace a hodně štěstí, pohody a lásky do společného života :slight_smile: . My jsme taky včerejší oslavu přežily ve zdraví.
Dneska dávám myju a dávám dohromady skříně, konečně je včera přivezli a postavili. Takže jsme se vrátili a skříně už stáli na svém místě.
11. zář 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Gratulujiiiiiiii!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Těším se na fotky, určitě budou krásné....
11. zář 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Taky moc gratuluji !!! Ať všechno klape a manžel poslouchá :slight_smile:
11. zář 2011 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Moc gratuluju! Vyšlo vám krásné počasí, paráda, že sis to užila a zůstala 2 v 1 :wink: Hodně štěstí v manželství :slight_smile:
11. zář 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko velikánská gratulace :dizzy_face:
11. zář 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsem moc zvědavá, kdy se tu začne rodit, když jsem s prvním prckem chodila na téma červen, tak se začalo rodit už v dubnu, tady jsou větší držáci :grinning: :grinning:
11. zář 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko mooooc gratuluju!!! :slight_smile:

@petrusam taky mě to napadlo :grinning:
Já mám zítra první monitor a poradnu, přestaly mě bolet záda a začala mě bolet stydká kost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máte to taky některá? U Aničky si to nějak nepamatuju
11. zář 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
radus já mám zítra též kontrolu tak jsem zvědavá jestli budu mít už i ten monitr nebo ne, můj doktor ho má totiž v ordinaci, byla bych ale ráda za utz, páč dneska se malá strašně málo hýbe...
11. zář 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 Tak mě bolí záda i stydká kost a taky kyčle a taky se mi špatně dýchá, takže bych řekla, že normální devátý měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
@petrusam Tak jestli budu čekat zase ve středu u Apolináře 4 hodiny jako posledně, tak hlásím že porodím ve středu :grinning: :grinning: :grinning: . Už v dubnu místo v červnu, ale to je fakt hodně brzy, ne?
11. zář 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek