• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@monulkab Včera malá řádila a dneska se taky hýbe podstatně méně, myslím, že důležité je, že se hýbe. Taky je asi utahaná z toho počasí.
11. zář 2011 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelina_ Díky za tip, dočetla jsem se to i na netu, dneska jsem si koupila, tak snad pomůžou. Jo, koukala jsem v diskuzi o porodnicích, že se taky chystáš rodit na Mělníku. Jen máš asi termín výrazně dřív:wink: Už tam pojedu podruhý, tak jsem zvědavá, jak to opravili, prý je to moc pěkný teď.

@petrusam V naší původní květnový diskuzi se mimča taky držely, první se narodilo v 36.tt a to bylo jen jedno, jinak všechny si počkaly až po tom 38.tt. Zato se pak rodilo snad každý den:slight_smile: A je dobře, že mimča hezky čekají a nikam se neženou.
11. zář 2011 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@gumidek tu mělnickou porodnici jsem byla pořádně zkouknout a je to moc pěkný, mají tři nové samostatné porodní pokoje, kde jsi od začátku do konce, na porodním pokoji je i sprcha ... no nemusíš celou první a druhou dobu z toho pokoje vystrčit noc, bezva intimčo a soukromí :grinning: Mimčo ti po porodu ošetřují na pultíku u hlavy, takže na něj pořád vidíš. :slight_smile: No ukazovaly mi to dlouho a byly hodně ochotní, vůbec ten personál je teda nad moje očekávání, díky tomu, že tam chodím do poradny, jsem se setkala už s několika sestřičkama a doktory a musím ti říct, že mě někdy svou ochotou až šokujou, na to nejsem v nemocnici zvyklá :o)
11. zář 2011 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@gumidek KOukám, že máš 2letýho Štěpána. My se taky rozhodly pro jméno Štěpán :grinning: :wink:
11. zář 2011 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelina_ Pro Štěpána jsem se rozhodla, až když jsem malýho viděla. Do porodnice jsem jela s tím, že to bude Sebastian:slight_smile: To je na Mělníku super, že jsme dopředu nevyplňovali nikde žádný jména a bylo to fajn, dostala jsem ho na břicho a porodní asistetnka se mě zeptala - maminko, jak se bude miminko jmenovat? Nemůžu si vážně stěžovat.
Jinak do porodnice pojedu asi až tak 38.tt, do tý doby budu chodit normálně tady u nás k doktorce Dorňákový včetně monitorů, ta i rodila první dítko. A doufám, že bude i druhý:slight_smile: Poprvý jsem rodila sama na porodním sále, takže se mi tam nikde nikdo nemotal, teď je to teda rozhodně lepší. Jinak na lidi jsem si ani tenkrát nemohla stěžovat, až na jednu sestru z dětskýho, naštěstí tam nebyla pořád, tak se to dalo vydržet. Jinak prcka jsem neměla poprvé z dohledu, ošetřovali mi ho za hlavou, ale byl pořád se mnou v jedný místnosti (a tatínek si ho stejně hlídal a podepsal.-) )
11. zář 2011 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monulkab moje doktorka má taky monitor svůj a utz mi naštěstí dělá pokaždé, ale já mám spíš opačný problém, že mi připadá, že se poslední dny hýbe až moc :D

@ilonne no jo, ale ty už můžeš vesele rodit, ale já musím ještě 2 týdny vydržet :wink:
11. zář 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko Tak krásnej dlouhej společnej život
mě dnes daly ty hormony pěkně počoudit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
byli jsme na pohádkovým festivalu , po neděli nás zase čekaj krabice.
11. zář 2011 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne jj, tenkrát se jedné holčině narodil chlapeček o 6. týdnů dříve, ale měla tak i prvního narozeného ...
11. zář 2011 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko Gratulace k vydařené svatbě a pohodu a klídek v manželském svazku :wink: Už se těším na fotečky :slight_smile:
11. zář 2011 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@gumidek byli jsme tam včera v poledne :unamused: moc mě ten fusak mrzí .. tak přemýšlím jestli ho koupit přes net nebo ještě čekat jesltli někde nebude nějaká akce ... ptž ho doma ještě nepotřebujem, že :grinning: ale za tu cenu teď by byl úžasný :sweat_smile:
11. zář 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, já jdu na KO a první monitor v úterý ...Štěpuláka cítím v celém břiše, tak jsme zvědavá v jaké je teď poloze, ale hlavou dolů určo ne-e :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2011 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarkaaa taky jsme se do Jcn chystali, ale včera jsme byli v Praze a dneska jsem měla oteklý nohy, že jsem byla ráda, že jsem doma ...
11. zář 2011 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusam
no jo, blbě to zkrátili, býval od pondělí, teď už je jen od středy, ale užít jsme si stihli, máme štěstí že to máme "u čumáku"
mě dnes dostala tahle sourozenecká fotka
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/304320_209063955824441_118417058222465_592281_1249434618_n.jpg
11. zář 2011 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@barbarkaaa úžasná fotečka .. už se taky moc těším až budem ty naše dva raubíře fotit dohromady :dizzy_face:
11. zář 2011 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko Moc Vám oběma gratuluju a přeji do společného života spoustu lásky a radosti :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2011 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@monulkab neboj, naše malá ta reaguje snad jen když něco sním, nebo vypiju :grinning: včera byla v klidu celý den a spinkala a vzbudila se až večer, no a dnes to bylo obráceně :grinning: :grinning: :grinning: taky mám někdy strach, jestli je to OK, ale kámoška říkala, že její malá byla zase čilá jen večer :grinning:
11. zář 2011 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@gumidek tak to jsi mě potěšila, kdyby to byla jen jedna nepříjemná sestra, tak to i s rozbouřenejma hormonama po porodu ustojím :wink:
Jo jméno Dorňáková jsem tam kdesi na dveřích zaznamenala :wink: Tak to máš dobrý, to bych taky chodila co nejdýl ke svojí MUDr.
Tak až porodím, tak ti dám info, jak to probíhalo, ať máš nějaký čerstvý zprávy :grinning:
11. zář 2011 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile: . U nás už to začíná vypadat jako v bytě, skříně stojí a pomalu se plní, my to snad i do porodu všechno stihneme. Musím zaklepat.
@radus78 Já jen doufám, že nebudu přenášet, už bych to chtěla mít za sebou, ale zase tím jak jsme pořád v rekonstrukci, tak mi to docela utíká. Ale jako diabetičku mě snad nenechají a když tak snad ne moc dlouho.
12. zář 2011 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak já jsem si začala pomalu nosit věci do porodnice na hromádku. Sepíšu si seznam, co musím nutně koupit už teď v lékárně. Je to takovej divnej pocit, nějak se mi do toho nechce :grinning:
12. zář 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrana tak to jsme na tom stejně :grinning: pořád to odkládám :wink: ale tento týden to chci všechno připravit ...
12. zář 2011 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
No zatím si píšu seznam do lékárny, to zas bude pálka ty jo a to ještě nechci brát úplně všechny věci :angry:
12. zář 2011 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Nám snad do pátku přijde postýlka s matrací a už budeme mít všechno.
@vrana Tak já už jsem skoro všechno sbalila, ještě musím najít ve sklepě plínky a vložky do podprsenky a na poště vyzvednout podprsenky. Podle zavazadla mi připadá, že jedu na malou dovolenou.
12. zář 2011 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne hi hi to mi povídej, to bude zase megataška. Já jsem tu našla ještě jedny nepoužitý síťovky, ale stejně musím dokoupit. Aspoň jsem si pobalila věci co mám doma a za chvíli se vypravím do té lékárny. Jsem ráda, že aspoň u nás v porodnici dávají vložky a pleny, jinak bych jela fakt s loďákem :astonished:
12. zář 2011 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko Moc gratuluji!!! Ať máte manželství plné pohody, lásky a porumění a ať vám prcek dělá jen samou radost!!!!
12. zář 2011 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrana Vložky dávají u nás taky, ale plínky jen první den. Stejně jsem radši přibalila balík vlastních vložek. Dokonce ani nemusím mít vlastní košili, jenže ty erár jsou prý dost otřesné.
12. zář 2011 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne jj mně ty erár teda taky vadily. Měla jsem je snad jen první den a to ještě myslím ani ne celý. Vložky neberu, pamatuju si že jich tam bylo fakt hafec. Pleny snad budou stačit, když tak manžel přiveze no.
12. zář 2011 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Normálně teď jsem prošla kolem zrcadla a musela jsem se jít zvážit. Mě snad vyrostlo přes noc břicho jak blázen a váha ukazuje za 14 dní, že jsem přibrala 2 kg. Myslíte, že je to normální i při té dietě?
12. zář 2011 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne při dietě nevím, s tím nemám zkušenost, ale jinak to bohužel možný je, ten konec je na kila fakt hroznej no. Jsem tloustla snad ze vzduchu
12. zář 2011 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne A nezadržuješ třeba vodu? To je taky možný... mně teď taky vyskočilo břicho, už jsem jak vyvrženej vorvaň, nemůžu se vůbec hýbat :angry:

@nelina_ Jsem zvědavá, co napíšeš po porodu :slight_smile:
12. zář 2011 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@gumidek Nevím, je to možné, je fakt, že včera jsem vypila snad sud vody a na záchod jsem zase tolik nechodila. Ani v noci už nechodím 5x, ale jdu tak jednou, max. 2x.
@vrana Mě to teď taky tak připadá.
12. zář 2011 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek