• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
A to jsem ještě před 14 dny byla pochválená doktorkou, že si držím svoji váhu :unamused: .
12. zář 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nesháníte některá závěsy do dětského pokojíčku? Jedněch se zbavuju, už se nám sem barevně nehodí, ani nejsou moc používané, jen pár měsíců, leží mi ve skříni... Stály 550 a nechala bych je za 290. Tak kdyby se vám někomu líbily anebo jste o někom věděly....děkuju
12. zář 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne jak moc jste rekonstruovali? :slight_smile: nas ted o vikendu ceka stehovani do hotoveho bytu, prave po rekonstrukci, tak se tesim jak mala, jak si vsechno uklidim na svoje misto a konecne budeme zase v nasem, ovsem novouckem, cistounkem... Tak jen doufam, ze do te doby jeste vydrzim 2v1 a pak to snad nejak v klidu zabydlime...
12. zář 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orchidie Kompletně, pracujeme na tom už od září. Byl to původní byt postavený v 50.letech a nebylo na něj od té doby sáhnuto. Takže vždycky, když našetříme nějaký peníz, něco uděláme. V srpnu to byly interiérové a vstupní dveře. Teď dělají skříně. Ještě musíme koupit světla, nechat udělat knihovnu, koupit nové záclony a závěsy a zatím hotovo. Tak za rok nás čeká vybavit dětský pokoj.
12. zář 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme si dnes neplánovaně natrénovali cestu do porodnice, o víkendu ráno ze mě vyteklo malé množství čiré tekutiny a dnes ráno opět, tak jsem se bála, aby to nebyla plodová voda, volám ráno k Apolináři, jo přijeďte a rovnou zazvoňte na porodní sál, říkám, mě ale nic jiného není, sestřička, to nevadí, radši přijeďte... takže jsem jak trubka otravovala na příjmu porodního sálu, naštěstí tam byla moc příjemná sestra a doktor, provedli monitor a test na plodovou vodu, ta to prý nebyla, vše jinak ok, může to být postupný odchod hlenové zátky, prcek pořád KP, mám přijít ve středu na monitor, do poradny a na UTZ, prý pro jistotu, no uvidíme, ale měla jsem z toho nervy na pochodu a ještě jsem se jim omlouvala, sestra říkala, že to vůbec není moje chyba, že je dobře, že jsem radši přijela a že nemusím být nervózní, ufff
12. zář 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi To je supr, že to dopadlo dobře. Chápu, že se člověk cítí jako lbec, ale když na tebe nebyli nepříjemní, tak se tím "netrap". At ve středu dopadne vše na výbornou!
12. zář 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa díky za podporu... no on je to takový divný pocit, když ti nic jiného není a jdeš tam "otravovat", teď se jen pořád někde snažím dočíst, jak dlouho před porodem může odcházet hlenová zátka, když pan doktor říkal, že by to mohlo být tohle... někdo říká, že může odcházet postupně i tři týdny před porodem, no to je mazec :slight_smile:
12. zář 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko velká gratulace :slight_smile:

Jinak ten poslední měsíc bude hoooodně náročnej.Neskutečně mě otíkají prsty na rukou a celkově celá nějak otíkám.V pátek jsem ty prsty měla tak nateklé že jsem nemohla ani sevřít ruce jakoby do pěsti....
Třísla bolí tak že nemůžu ani chodit :frowning2:
Je to už pěkně náročný...Jinak na kontrolu i na monitor jdu až příští út.ale už teď jsem zvědavá co mi mudr.řekne :wink:
12. zář 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak hlavně, že je všechno v pohodě. Tak to se tam asi uvidíme, já mám ve středu krev, monitor, diabetologii a poradnu. V kolik tam půjdeš?
12. zář 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no zrovna jsem si říkala, že si psala, že tam jdeš ve středu :slight_smile: monitor je od 7:00, tak přemýšlím, jestli tam nejet už na tu sedmou a pak jít rovnou do poradny, na konkrétní hodinu objednaná nejsem
12. zář 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Já budu ta, co tam ve středu porodí, protože mi je naprosto jasné, že tam zase zkysnu minimálně 4 hodiny. No, já si nejdřív dojdu na tu krev a doufám, že na monitoru už to bude trochu vyčištěné. Myslím, že na sedmou jich tam bude hodně.
12. zář 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Pane jo, tomu tedy říkám adrenalin. Tak hlavně že je všechno v pořádku :wink:
12. zář 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne :grinning: tak abychom nebyly ve středu dvě, které tam porodí... no na Tvé doporučení se vybavím něčím na čtení a svačinou... domluvím se ještě s manželem, jestli mě tam ráno hodí nebo jestli pojedu sama a ještě bych Ti napsala... netuším, na kolikátou je ideální tam jít, co myslíš? nevím, co budu mít na sobě, ale vymyslím nějaké poznávací znamení :slight_smile:

@vrana jo jsem taky ráda, že je to ok, naštěstí jsem někde včera večer četla, že je s sebou dobré vzít tu použitou vložku s tou tekutinou, že to polejou nějakým roztokem a odhalí hned, jestli je to plodová voda nebo ne... tak za to mě sestřička pochválila, že jsem to přinesla, i když mi to přišlo divný schovat si to a přinést :confused:
12. zář 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Veeeeeeeelkouuuuuu svačinu. Ke čtení je tam v čekárně monitor a dost dobře se naučíš historii kliniky, zaměstnance kliniky, studijní program 6.ročníku medicíny, rozpis stáží - už tam možná bude taky viset atd.
Jinak mě poznáš, asi budu mít džínovou sukni pod kolena a budu ten malý tlustý vzteklý trpaslík.
12. zář 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi jj to ti dělali Temešváryho test. Já jsem na něm byla s malou v 29.tt, tenkrát mi v Krči do tel. řekli že na tak malá miminka nejsou zařízený, ať jedu rovnou do Podolí, kdyby bylo potřeba rodit. Teď mám taky věčně mokré kalhotky, ale už to neřeším, plodové vody mám naopak až až. Jinak toho temešvára, tu tekutinu mám dokonce kousek doma, od kamarádky, ale netestuju to. Prý může být někdy falešně pozitivní.
12. zář 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne sakra, že bych si udělala řízky do alobalu? :grinning: klidně se podělím :wink: tak koukám, že si tam člověk přečte hotovou "Klinik Story"... já budu mít pravděpodobně černé tříčtvrteční kalhoty, černé Crocs baleríny (do ničeho jiného se neobuju) a černou kabelu a nějakou světlou košily nebo tričko, pravděpodobně bílý svetr přes ramena... a asi budu mít jeden z největších pupků, jsem mrňavá, cca 160 cm, vzteklá asi ještě nebudu, spíš hodně vyjukaná :grinning:
12. zář 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana jo, Temešváryho test, teď to čtu v té zprávě od doktora, byla to taková oranžová tekutina... prý se to dá sehnat i někde v lékárně, každopádně jsem si oddechla, že to nebyla plodovka
ve zprávě mám napsáno hrdlo cca 2 cm, branka pro špičku prstu, dále hrdlo uzavřené, část plodu volně nad vchodem pánevním... je jasný, že naléhat by mohl akorát tak svojí patou, protože hlavičkou mi krásně tlačí na játra nebo co to tam mám :grinning:
12. zář 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teda vaše popisy mě fakt berou :grinning: vzteklej trpaslík a největší pupek :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak já musím zaklepat, že nohy mi zatím nenatýkají, takže se snažím nosit podpatky a zvýšit tak svých závratných 164,5 cm ( a na té 0,5 cm si hrozně zakládám) :grinning: . Ale na celý den do Prahy si je nejspíš nevezmu. Tak si to ještě upřesníme zítra.

@vrana @spaghi Jinak ze mě taky pořád něco teče, ale už od začátku těhu mám výtok, takže se bez slipovky nehnu a teď ani nepoznám jestli je to výtok nebo zátka.
12. zář 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana co co, hlavně že budeme nepřehlédnutelné :grinning:
12. zář 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak mě zase pěkně tlačí hlavičkou na spodek, obzvláště, když se zvedám ze sedu, tak je to lahůdka. Do jater mi cpe jednu ze svých nožiček, občas mám pocit, že i obě :grinning: .
12. zář 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Ale, že by jsi mě podle toho poznala :grinning: .
to sou popisi :grinning: ja ted byla vztekla kdyz jsem davala nebesa nad postylku :grinning: ne a ne to navlict tak jak to melo byt vzdycky opacne do toho me chytli bolesti docela silny jak kdyby mela mrcha prijit kazdou chvili mela jsem jit pro malyho do skolky ale v jednu chvili jsem myslela ze tam nedojdu joo a dneska je uplnek tak jsem zvedava na koho z vas to bude mit vliv
@spaghi :grinning: škoda že jdu do Krče, bych váš prťavý klub rozšířila :grinning: mám 160 a jsem řádná kulička :sweat_smile:
@kajulka001 Nazdárek, jsem myslela, že už rodíš, nebyla jsi nějak dlouho pryč? No, já jsem hlavně zvědavá, kde by ta naše princezna spala, kdybych náhodou porodila. Včera mi přišel opět email od malviku, že naše postýlka je stále objednaná u dodavatele.
12. zář 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana to je škoda, mohly jsme založit klub "Pupkáči od Apolináře" :slight_smile: pořádaly bychom kávové dýchánky v čekárně před poradnou, já bych pro vás holky i něco upekla, samozřejmě bez cukru, když ho máme některé z nás omezený, no a krásně bychom to tam všechno přečkaly :wink:
12. zář 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajulka001 hi hi já se dneska vztekala když jsem navlíkala ozdobné prostěradlo na košík, mi to před malou ujelo "do pr....", tak jsem zvědavá kdy a komu mě práskne. Posledně říkala babičce do telefonu: Maminka v autě křičela Idioteeee :grinning: Pak vytáhla že má jiného tatínka a to už jsem jí sebrala telefon od ucha :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ne jen jsem byla bez PC tak jsem tu nejakou dobu nebyla jinak kdy rodit budu nevim ja bych klidne uz ted ale minuly tyden mi doktor rekl ze se to chysta ale na porod to zatim nevypada
12. zář 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana to ja na malyho vcera dost zlobil tak jsem mu rekla ze ho serezu az se z toho ale nedorekla jsem to a on na me poseru....nevim kde na to prisel ale doufam ze vse skolce se chova jinak :grinning:
12. zář 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Postýlku začneme chystat až příští týden po kontrole...taky jsem zvědavá na ty nebesa :grinning:
12. zář 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek