• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@petapete tak to díky za info, to jsem nevěděla, že když to takhle navazuje, tak je to automaticky na 4 roky. Já mám tuhle na tři roky a končí mi v červnu.....a to jsem si myslela, že bych šla na nemocenskou....ale ted nevím jak se mi to tím zamíchá kdybych chtěla zase na tříletou. Nebo být do porodu na prcáku....no fakt nevím, jak se tohle řeší, budu to muset zjistit. :unamused:
2. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkas tak to je dobře, že už nešpiníš, třeba se tam opravdu mimi víc zavrtávalo. :wink:
2. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinav - hele, já fakt nevím, jak to je...jen jsem to tu zahlídla na koňovi, že to holky řešily, že je to pěkně blbě vymyšlený, ale sama jsem se o to nezajímala...
2. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkas - bezva, že je špinění pryč, držím palec, ať to tak zůstane i nadále:wink:
2. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

můžu se přidat :slight_smile: taky mám termín v říjnu a pevně věřím, ž to tentokrát dotáhnem až do konec. Jsem po ZT v zaří 2010. A miminko se nám tentokrát povedlo po KET. :slight_smile:
4. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky,tak kde jste? :wink: Tafy vítej a gratuluju!Dnes jsem volala na výsledky krve tak je to potvrzený jsem těhu :dizzy_face: Testovací čárka je silnější než kontrolní,nešpiním.Tak snad bude vše ok.Ve čtvrtek kontrola,je to napínavý.Jak jste na tom vy kdy máte kontroly?
4. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unkas tak to je super, že se ti to takhle všechno vybralo a jde to ku lepšímu :wink: . Já zatím na kontrole nebyla a přemyšlím,jestli jet tento týden nebo až další, aby už bylo něco na ultrazvuku vidět :slight_smile: . Jelikož se k mému doktorovi nemusím objednávat, je to tam, jak kdo přijde, tak přijde, ale už mě to láká jet tento týden, tak uvidíme :wink: . A co, holky, prsa, bolí vás? Mě jo a taky říkám, že jsou to moje radary těhotenství :grinning:

@tafy Ahoj tafy, tak vítej mezi námi a ať už ti tentokrát taky vše s mimi dobře dopadne! :wink:
5. únor 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj a to jsem zase ja..gabinav...jelikož jsem si nemohla vzpomenout na svůj starý nick, tak jsem si založila novej a teď mi konečně svitlo v hlavě :slight_smile:
Tak, holky, pište co u vás nového? :wink:
5. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, akorat že jsem si vymazala fotku a teď mi tam nejde dát nová.... :frowning2:
5. únor 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zatím se tiše hlásím, podle dnešního testu to vypadá, že bych k vám mohla patřit :slight_smile: Tak držte palečky
7. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana ahoj, tak to gratulace a vítej. Každopádně nebudem ještě žádá moc nahlas jásat, ať něco nezakřiknem :wink: , ale musíme věřít, že vše bude OK :wink:
8. únor 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je jasný, ale já prostě věřím, že vše bude ok. Nechci si hned přičarovávat co by kdyby, i když stát se může cokoliv, nemá ale smysl se tím dopředu stresovat, že..
8. únor 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,teda ženy tady to žije :wink: vrana vítej
Tak já byla dneska na kontrole,na ultrazvuku jsem viděla malýho červíka :grinning: jsem 5+5 srdíčko ještě nebylo,tak jdu ještě za 14 dní,ale určo to bude dobrý věřím tomu.Ještě sem vyfasovala čípky na výtok(aby toho nebylo málo).
Jak ste na tom vy??
10. únor 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já jsem ještě k dr. ani nevolala, chystám se buď dnes nebo v pondělí. Měla bych být teď cca 5 tt, tak bych ráda na prohlídku kolem toho 7, to už by mělo být srdíčko.. Čípky na výtok jsou nepříjemný, taky jsem je měla s malou asi 3x :frowning2:
11. únor 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu k vám? TP mám 2. října, u doktora potvrzené srdíčko. Zatím beru utrogestan, protože jsem začátkem trošku špinila, ale vše už je ok. Jinak se asi taky budu muset na sociálce trošku pozeptat, jak je to s mateřskou, protože bych jí měla mít těsně před tím než budou synovi 3 roky (narodil se v září) a vůbec se v tom momentálně nevyznám.
11. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sumen vítej, to se máš že už to máš potvrzené :slight_smile: gratuluju a kokám, že to budeš mít podobně, já mám dceru a té budou 3 v říjnu, taky se budu pídit co a jak
11. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky bych se ráda přidala, zatím dost potichoučku. K doktorovi ještě nejdu, přijde mi to brzo, tak zatim jen vím z testů //.
11. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já se přidávám k vám jestli můžu :slight_smile:
Jsem v 5tt, třetí mimi, ne úplně plánované ale přesto se těšíme. Jediný co mě vadí je že po dvou dětěch vážím 105 kilo - to opravdu není ideální počáteční váha... Budu se hodně hlídat. Snad bude všechno v pořádku a totéž přeju i vám!
11. únor 2011 ve 20:58  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sumen ahojky, tak to máme podobné, já mám TP 1.10. a i s tou mateřskou, dceři budou na začátku června tři, takže taky pomažu zvědět moudra na sociálku, protože bych chtěla zase tři roky a ne čtyři, protože když ty mateřský navazujou na sebe, tak platí čtyřletá varianta :unamused: , jedině zase jít mezi další mateřskou na chvíli do práce. No taky z toho nejsem moc nadšená. :unamused:
@eos tak taky držíme pěstičky :wink:
@ohenavoda taky vítej! :slight_smile: U nás taky třetí mimi, ale plánované, tak se taky na mimi těš a uvidíš, že budeš v pohodě, i s váhou, prostě to hodně prokládej ovocem nebo zeleninou. Já vím, ono se to řekne, ale myslím, že v těhu nepřibereš už nějak moc. Držím pěstičky! :unamused: Hlavně ať ti je fajn!
Holkýýý, nevíte proč mi tam nejde do profilu nahrát fotka, já tu starou vymazala a teď mi tam nejde dát žádná, pořád mě to vyhazuje nebo se to celý kousne.
12. únor 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vypadá to, že budu (snad) taky patřit mezi vás - podle poslední MS mi vychází termín na 3.10., k doktorce jsem objednaná na čtvrtek - tak se těším a bojím zároveň :slight_smile:

@gabisek A není ta fotka, co se ji snažíš nahrát, moc velká na to, jaký máš připojení?
12. únor 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
také se k vám přidávám...přesný termín porodu ještě sice neznám, ale těhotenství potvrzené z krve mám...
na další kontrolu jsu ve čtvrtek Mudr. říkal, že už by mohla být vidět dutinka...
já jsem otěhotněla po dlouhých 4 letech a byl to náš 4 pokus IVF...
počítala jsem si termín jen tak sama pro sebe, podle poslední menstrulace mi vyšel TP na 11.10.2011...
ale právě nevím, jak se to u umělého oplodnění počítá, tak nebo tak to bude říjňátko
jinak všem vám gratuluji a přeji mnoho zdravíčka a pohodové těhulkování...
12. únor 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Tak to je úžasný - držím palec, aby bylo všechno v pohodě! Čtyři roky jsou fakt hodně dlouhá doba... No a co muž, jaká byla reakce?
12. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jizi samozhřejmě obrovská radost...on tomu věřil od první chvíle, kdež to já byla opět skeptická, protože jsem se cítila úplně stejně jako při předchozích pokusech a ty vždy nedopadli dobře...takže jsem tomu moc nevěřila, navíc jsem byla zrovna nemocná, takže to mi moc na psychice nepřidala....ale jeden ze 3 bobánků byl nejsilnější a vydržel ..je to moje zlato a už teď ho hrozně miluji...
12. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jizi koukám, že jdeš k lékaři také ve čtvrtek...stejně jako ty se také těším a bojím zároveň...snad bude vše v pořádku..dnes není jednouduché být těhotná...snad každé druhé těhotenství je rizikové....ale raději na to nemyslím, a věřím, že bude vše OK..
12. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 :grinning: Tak to je super... Koukám, že jdeš taky ve čtvrtek, tak jsem zvědavá, co se dozvíme...
12. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 A jinak si vůbec nečteme myšlenky :grinning: Všechno bude v pohodě, teda, doufám - já jsem sice takovej pesimista a plašan, že jsem asi poslední, kdo by nás měl utěšovat, ale v tomhle případě si snažím nepřipouštět, že by se mohlo něco pos*at...
12. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jizi posllali jsme příspěvky ve stejnou dobu.. :grinning:
jasně, teď jsem prostě těhue a tak si to bude užívat a vše zlé hodíme za hlavu...je pevně doufám, že už vše zlé je za mnou a já teď budu jen a jen spokojená...
12. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky v rijnu cekame druheho prcka srdicko uz nam bije tak jsem moc rada :slight_smile:
12. únor 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek ahoj ja uz se na to na sicialce byla ptat a pokud nebudu zplnovat podminky na 3 letou tak manzel se domluvi se zamestnavatelem a jakoby na jeden den nastoupi na materskou zvoli na 3 roky a prevede na me u malyho ted 3 roky mam a u druhyho chci taky na 4 lete za 3800 nebo kolik to je je hruza
12. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 gratuluji..
12. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek