• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@misanda vidím, že jsi i stejně stará. Odkud jsi?
12. dub 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka yyyyyy neeee...nazdar dvoj-mamko...to jsem ráda, že nebudu mega funět sama :grinning:. My ne, my je máme vymodlený, po čtvrtým umělku - máme toho za sebou fakt moc moc moc...už jsme měli zažádáno i o adopci.

Hele, ten easy walker nic moc ale..už sis ho zkoušela? :zipper_mouth: Teutonka sice nevypadá tak hi-tech, ale je proti tomu úplně vymakaná. Na Bumbla čekám, ale nevim ,kdy bude ta nová kolekce, stará už se neprodává :frowning2:
12. dub 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka máte jednovaječný, nebo dvoj????
12. dub 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda no tobě bych ho s dvojčátkama taky doporučovala a je fakt, že v Lidlu maj i šmejdy věci, ale někdy se dá koupit docela i dobře a určitě si je ještě prohmátnu a prošahám jak jsou pevný a elastický. :wink: Ale ty, že budeš mít přeci jenom větší bříško, tak by bylo asi lepší poradit se v lékárně.
12. dub 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda ja premyslim o podpurnem pasu kvuli bolestem zad... uz ted me obcas pekelne boli, jak zvedam malou :sweat_smile:
12. dub 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orchidie jj, prý je to na ty záda super...takže určitě neváhej.

@gabisek já si třeba teď koupila v Lidlu bambusový prkýnko a teda děs..je to jenom lepený a ten bambus z toho úplně trčí :frowning2:. tak jsem byla hodně zklamaná. Ale třeba zase jsem tam koupila silikonovou formu Medvídka Pů a ta je super :slight_smile:
12. dub 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@orchidie ty kalhoty vypadají fakt moc pěkně a super žabičkový pás. :wink:
12. dub 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda jj, to je přesně ono, něco se tam vyplatí a něco ne. Na ty silikon. formy jsem taky koukala a zdály se mi dobrý, že by něco mohly vydržet. My tam třeba kupovali zábranu na velkou postel, aby malá z ní nespadla, stála pětistovku a je taky dobrá, vypadá i moc pěkně, takhle co jsem koukala na internetu, tak je to od tisícovky výš. No asi na prkýnka takovou kvalitu moc nedali. :slight_smile:
@gabisek pockat, a oni ted maji ten podpurny/bederni pas v Lidlu? jako jestli jo, je mi jasny, ze neni urceny pro tehule... ale tak za zkousku by to stalo :grinning:
@misanda stará byla plná reklamací...

Já hledám něco kde jdou dát sedačky, bez sedaček to nechci. Nebudeme vozit na nákup dvě sedačky, podvozek a dvě korby :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ta teutanka nejde s autosedačkou a ona má více než 76cm? Ten EW má 76, což asi víš.

Já ještě nic nezkoušela, nehledala... Jen jsem dnes v Brně potkala holku s tím sportovním trojkočárkem. a měla v něm dva, říkala že je to dobré.... ale myslím, že byl širší.
Ten tandem jde prý blbě ovládat, na chodník zvednout atd....

Nám se to povedlo hned napoprvé a zcela nečekaně to jsou dvojky. Já myslím že jedno, jelikož to v rodině rozhodně nemáme. A jednovaječná se nedědí.

Pojd k nám do dvojčecí diskuze :wink: Je teda uzavřená.
12. dub 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda jj, to je přesně ono, něco se tam vyplatí a něco ne. Na ty silikonový formy jsem taky koukala a říkala si, že vypadají, že by mohly i něco vydržet. My tam třeba kupovali zábranu na velkou postel, aby z ní malá nespadla, stála pětistovku a vypadá dobře a nijak se zatím nezničila. A co jsem takhle koukala na internetu tak to bylo od tisícováka výš. No asi na prkýnka moc velkou kvalitu nekladli. :slight_smile:
12. dub 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka teutonka jde s autosedačkou, dokoupí se tam adaptéry :slight_smile:...a myslím, že má taky těch 76 nebo 78...víc ne.

pošli mi odkaz na dvojčecí diskuzi, mrknu tam a moc ráda!! aspoň se s někým můžu poradit :slight_smile:
12. dub 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek tak oni tam maj kolikrát i pěkný věci na mimča...akorát zatím všechno je do barvy...tak až budeme vědět, no :grinning:
12. dub 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda jj, to je jasný, pak se to bude nakupovat, vid? :grinning: Taky si necháme říct a pak budem dělat nálety na prodejny. :grinning: :grinning:
12. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, taky to máte rozházený tady? já něco napíšu ale odpověď mám někde nahoře...bohajeho :grinning:
12. dub 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tohle bych ráda do pokojíčku, už mi cukaj prsty, jestli objednat nebo ne :grinning:
http://www.detske-dekorace-lunami.cz/samolepky-stesti/d-70648/
12. dub 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda a ty nejdeš na sreening? Já jdu zítra, tak už budu vědět co to je.
12. dub 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všechny vás zdravím a vítám nové těhulky,,,nebyl jsem tu strašně dlouho...
koukám, že je nás tu požehnaně...
@misanda i ty jsi zavítala do téhle diskuze...
jak se ti daří aco bobíni?
Já jdu na těju kontrolu zítra, byal jsem minulou středu na screeningu na genetice v Plzni, byl to krásný zážitek..miminko je v pořádku a dokonce nám mávalo...nepaltili jsem za to vůbec nic, protože náběry mi dělal můj gyndař a navíc musím na genetiku ještě 29.4. čeká mě odběr plodové vody a když se prý dělá plodovka tak se neplatí nic...
řekli nám už také pohlaví, zatím to vypadá na malou slečnu, ale je to zatím jen na 80%...100% nebo spíše 99.9% to bude právě z té plodovky...už abych měla výsledky..myslela jsem, že se jí vyhnu, ale kdepa, pan Mudr. říkal, že je důležité vyloučit tu chromozonální vadu..tak snad vše bude Ok..nemám se ničeho bát, je to prý běžná věc denně to dělají 5 ženám...
riziko tam sice je, ale je malinké pouze 0, 5 % což je půl ženy ze 100.. :slight_smile: když prý budu 3 dny v naprostém klidu bude vše Ok...
12. dub 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka Ahojky, jaktoze uz se dozvis, co to bude-takhle brzy?Mne doktor rekl,ze nejdriv to muze rict az kolem 16.tydne :frowning2:
12. dub 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jdu na placený sreening NT+ a tam je to vidět už od 12 týdne
12. dub 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
respektive je to vyšetření genetických vad, to je to proč tam jdu, ale je to tak podrobné že vidět pohlaví není problém. a to prý ani u dvojčat. Tak uvidíme.

nějak to tu zlobí a odpovědi se přehodily? haha
12. dub 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko já mám TP porodu o den méně než ty a už mi pohalví řekli také...řekli mi ho minulou středu a to jsem byal 13+1....ale řeknoe ti ho puze specializovaný Mudr. na UTZ..ty co mají na to licenci...většinou se to dozvíš právě na tom prvním velice důležitém screeningu...
takže pokud jsi na něm byla nebo se chystáš, tak se zeptej určitě ti to rádi řeknou.. :slight_smile:
12. dub 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka Ja mam NT+ uz za sebou a pohlavi mi odmitli rict. Pry az od 16.tydne a pokud je to holcicka, tak i pozdeji. :frowning2: Ach jo,ja to chci vedet HNED! :grinning:
12. dub 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Nerekli mi ho. :frowning2: Ale jdu na dalsi ultrazvuk ve ctvrtek, tak si budu trvat na svem! :grinning:
@adenka84 A jake pohlavi teda cekate? Jezis, ja vam tak zavidim.... Ja chci takyyyyyyy :grinning:
12. dub 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko to je zvláštní? Asi si nebyli jisti a nebo vám nechtějí dávat klamné informace...každý lékař to vidí jinak...
u mě si byl téměř jistý byla jsem 13+1....a na 80% to vypadá na malou slečnu, kterou si všichni mocinky přejeme..pokud to vyjde bude to naše vytoužená Maruška...
12. dub 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 no, tak to moc gratuluju!!! Ja si taky myslim, ze cekam holcicku. Ale pritel si mysli, ze je to chlapecek. Tak se nemuzu dockat, az se dozvime, kdo z nas ma pravdu :slight_smile:
@orchidie pálka to teda je :unamused: a ty harémovky jsou moc pěkný, přemýšlím o nich....jedny jsem si zkoušela v krámě, ale byli světlý a dělali mi takovej divnej zadek :grinning: ale tyhle tmavší jsou super, mám ale trochu strach takhle kupovat něco přes net, aby mi to nebylo malý nebo velký, no uvidím....
12. dub 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko nesmutni ono takhle brzy jako je 13tt treba rekne doktor ze to vypada na holku ale pak kolem toho 17tt to muze byt nakonec kluk takhle brzy to doktori rikat nechteji protoze si nejsou jisti tak aby jsi treba mesic nebyla v domeni ze cekas holcicku a pak z toho byl kluk ja pujdu ted 18 tak jsem taky zvedava ale mimco muze byt spatne natoceny a pujde videt prd
12. dub 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda jojo taky čekám, já byla na screeningu už 1.4 a výsledky mi řekli, že pošlou k mému gynekologovi za 10-14 dní a furt tam nic nemají :frowning2: zkusím tam zavolat zase až ve čtvrtek.... jde jen o výsledky z krve, tak snad už se to brzy dozvím.... a jinak ta dekorace je nádherná, pro holčičku by se mi taky něco takovýho líbilo :slight_smile:
12. dub 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek