• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
jo holky, v sobotu jsem byla v Ikee, tak mám zase pár super tipů pro prcky
12. zář 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach ja u toho nervila :grinning:
12. zář 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dětské pleny, jsou fakt super, píšou osušky, ale je to podle mě spíš trochu větší plena. Jsou kvalitní, příjemný. Ne jako ty, co se teď prodávají a je skrz ně vidět

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90131515#/00129908/

Pak tohle, říkají tomu deka. Ale je to 100% bavlna, já to asi hodím do kočárku pod hlavičku nebo možná na utírání místo ručníku. Jsou tam 3 kusy a je to super příjemný

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00194847

A pak potahy na přebalovací pult. Ty jsou parádní, froté, na gumičku, krásně na tom drží. Používala jsem na malou ručník nebo jednorázovou podložku a štvalo mě jak se to sune

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90140548

No a zvažuju skládací přebalovací pult, kvůli místu doma :frowning2: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50144765#/20131830/
12. zář 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mam poslednich 20 dni a na rychlo shanim kolibku do obyvaku ted mam jednu rozjednanou tady na konovi tak jsem zvedava :grinning:
12. zář 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, kdy my složíme postýlku, to teda nevím, přece jen je ještě dost času no. Ale ráda bych to už měla přichystaný, to ne že ne.. Ale manžela asi ještě nedonutím.
12. zář 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana joo to znam kdyz jsem se nastvala a rekla ze si to slozim sama tak to slo
12. zář 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 :grinning: Tak podobně koketuju s tím, že u malé v pokojíku přivrtám na stěnu dřevěný metr.. ale nevím nevím. Má čerstvě vyštukováno, s vrtačkou se nekámoším. Je to do sádroše, takže s hmoždinkama. Abych to nepo no...
12. zář 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana joo tak sesroubovat postylku bych si troufla ale s vrtackou asi taky ne :grinning:
12. zář 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 no asi budu srab a nechám to na něm a nebo to postavím jestli by mě to nemohl naučit že bych si to příště přivrtala sama :grinning:
12. zář 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne @vercach ta hlenova zatka vetsinou vypada dost poznatelne (vyjimka samozrejme potvrzuje pravidlo). Vypada jak chrchel (nic slusnyho me vazne nenapada :slight_smile: ), proste bilej, hustej hlen a v nem hnedy nitky krve. Mne odesla den pred porodem, ale vim, ze pisou dva az tri tydny zadna mira :slight_smile:. A jinak vidim, ze jsme tu vsichni strasne vysoci, Ja mam celych 168 hec :slight_smile:
12. zář 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že výškový průměr tady rozhodně nezvýším... se svýma 161 cm patřím již standardně k podprůměru :sweat_smile:
S tou hlenovou zátkou souhlas s @aknavis . Poprvé mě odešla víc než dva týdny před porodem... prcek se prostě držel jak klíště a nechtěl ven za žádnou cenu.
12. zář 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi radši dojet na kontrolu, než něco zanedbat, určitě si udělala dobře, že si tam jela :wink:
12. zář 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my v sobotu jedeme pro kočárek, tak sem zvědavá, jestli se ten potah bude od obrázku moc lišit, nebo bude stejný. Postýlku máme ještě u sestřenky a kolébku u tchýně, ale říkala sem manželovi, že bych to měl ráda začátkem října nachystané. A to máme ještě měnit v koupelně vanu a umyvadlo, hlavně, že máme čas :grinning: :grinning: :grinning: Připadá mě, že to nějak letí :slight_smile:
12. zář 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:
tak já mám 172 cm :sunglasses:
postýlku máme ještě u švagrovky, košík do obýváku mi o víkendu dovalila sousedka ..
já před prvním porodem ani zátku nezaregistrovala, takže nevím "jak vypadá" ...
zítra jsem zvědavá na KO a těším se, že zas prcka uvidím :dizzy_face:
12. zář 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to jste o proti mě ještě velký...já měřím pouhých 153 cm...manžel má 185cm..tak doufám, že MAruška bude tak nějak akorátní ani malá ani velká..
12. zář 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 no hele, já to vždycky tak trochu zaokrouhluju, měřím prý přesně 159 cm, dokonce se vejdu na krtečkový metr mých neteří :grinning: a manžel má bez dvou cenťáků dva metry, takže my jsme páreček k pohledání... tak doufáme, že ten náš klučina bude spíš výškou po manželovi :wink:
12. zář 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek s tou zátkou si mě uklidnila, já jsem byla pořád zblblá, že odchází cca 24 hodin před porodem, ale teď jsem se dočetla, že to může být několik dní i týdnů
12. zář 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
přísahám, že zítra začnu prát pidi věcičky, nemám ještě vypranou ani pračku, dnešek mě opravdu ponaučil, tak raději být připraven :wink: manžel s pračkou ani žehličkou moc nekamarádí, takže to nebudu riskovat
12. zář 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hoj, tak já mám 168 cm :wink:
Dneska poradna a krom toho, že se jí nelíbilo, že moc nepřibírám prý všechno v pohodě. Mám vyřídit diabetologovi, že mi má dovolit normálně jíst, abych trochu přibrala :grinning:

@spaghi mě začla odcházet hlenová zátka 4 dny před porodem.
12. zář 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak tady koukám...tak jsem tu asi nejvyšší 184 cm :grinning:
12. zář 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 co to je moc nepribiras ja mam nahore 2 kila :grinning:
12. zář 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja teda merim 170 kdyz uz je rec :slight_smile:
12. zář 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám za sebou poradnu s monitorem....a výsledek - nic se moc nechystá, CS pořád 2, podle MUDry se rozhodně zatím nic nechystá, do příští poradny za týden určitě neporodím, čípek je pořád nepřipravený, monitor ok, prý pěkně reaktivní, medvídě spolupracovalo (jen když do něj šťouchal brácha a něco mu povídal, jak byl brácha pryč, tak chrápal:grinning:), ale děloha úúúúplně klidná, jen maličký pidi-kontrakce...takže mě moc nepotěšila teda:grinning:
12. zář 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukám na debatu o výškách, tak já mám 174cm, takže takový průměr:slight_smile:. Jo a váhu z poradny mám stále stejnou jako od zahájení diety - od toho začátku července jsem nepřibrala ani ň, jsem pořád na plus ca 6,5kg od začátku...MUDra na to dnes neřekla ani půl slova, rozhodně nechápu, proč by měla nadávat, že nepřibírám, když prcek roste jak má a je vše v pořádku, holt si bere z mých zásob (a že má z čeho:grinning:)

Jinak my teda postýlku máme sestavenou, kolíbku už jsem natřela, takže jsme nachystaní...dnes jsem si od našich dovezla i cestovní tašku, takže tenhle týden ji sbalím (protože jedeme o víkendu na tu chalupu, tak ať ji mám pro jistotu sebou)
12. zář 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 teď mám +6,5 kg, ale za poslední asi 2 měsíce co držím dia dietu tak mám 0,5 kg :slight_smile:
12. zář 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, teda ty vaše váhy jsou fakt nechutný :unamused: Já mám +9 kg a to jsem si říkala že jsem na tom dobře :grinning:

moje výška je 160 cm a manželovo 188cm
12. zář 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, děkuju za gratulace!! Den D byl fakt suprovy.... ani jsem nedoufala, ze vydrzim tancovat skoro do pul 2 do rana :grinning:

Jinak ja mam 165cm a pribrala jsem 11 kilo. Ale posledni 2 tydny se to seklo a uz nenabiram, tak jsem jedine rada!

Dneska jsem byla na kontrole po svatbe, CS mam 4 -je to normalni, neni to nejak moc? Holky a to CS znamena presne co? Ja vim, ze je to cipek. Jen me zajima, jestli to znamena, ze se uz oteviram nebo jak to mam chapat? Se asi ptam jak dement, co? :grinning: :grinning:
12. zář 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 - hele, já za dva měsíce, co držím dietu, nemám navrch vlastně ani zbla a MUDra teda nemá nejmenší připomínky, naopak to hodnotí, že je vidět, že dietku dodržuju a hlídám si cukry:wink:. A co mám kamarádky s těhu cukrovkou, co ji prodělaly, tak nepřibraly klidně vůbec nic, dvě, co byly silnější před těhu (jako fakt dost nadváhu), tak při porodu měly míň než při otěhu a nikdo se nad tím nepodivoval, děti byly normálně v pohodě tak akorát do průměru, takže nechápu, co by mělo být za problém:wink:

@nasekuratko - ke svatbě gratuluju moc, fajn, že jste si to užili:wink: :dizzy_face:. A CS bledě závidím, já jsem pořád na dvojce - je to hodnocení stavu čípku (délky, konzistence, postavení, otevření a ještě čehosi) a hodnotí se body 0, 1 nebo 2 každý z těch pěti parametrů, takže hodnota může být 0-10 a vypovídá o stavu čípku a tudíž o stavu, v jakém jsou porodní cesty před porodem - čím vyšší hodnota, tím víc se to chystá k porodu.
12. zář 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
petapete jsem si říkala co mi to ten doktor dnes napsal do průkajdy, řekl mi že čípek je trochu zkrácený ale v pohodě, a do průkazky mi napsal nějakou soustavu čísel, asi pěti, a poslední čísici (trojku) zakroužkoval. jinak mi dnes dělali stěr na streptokoka, a na monitor a UTZ jsem objednaná za 14 dní, tak se těším.
koukám že se tu řeší postýlky, dnes mi ji měli dovézt ppl, ale ráno na cestě k dokymu jsem v autě neslyšela mobil a když jsem až po vyšetření zjistila že mám zmeškaný hovor, tak volám zpátky a normálně mě ten řidič sprcal proč jsem mu nezavolala zpátky, že mi posílal sms, tak jsem mu říkala že žádnou sms jsem nedostala, tak se ke mě do telefonu choval normálně jak kdyby mu patřila celá firma, kokot. obávám se že mi postýlku asi nebude ochotný donést do kóje kterou máme v přízemí místo sklepa, tak nevím, snad se s ním domluvím aspoň na tom aby přijel až bude manžel doma...
12. zář 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na toho křečáka mi napsal doktor nějaký prášky, jelikož byl doplatek 249kč a já u sebe v hotovosti měla jen 200, a na účet mi stále nedorazila sociálka, tak jsem potupně musela z lékárny odejít bez prášků...trapas
12. zář 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek