• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@petapete no ono se to ale minule nezdálo i diabetologovi, že prý přibírám málo. Mě to teda nevadí, aspoň nebudu mít co shazovat po porodu :wink: :grinning:
12. zář 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 - nevím, to mi přijdou fakt zbytečný obavy (teda pokud nejsi už samo o sobě extrémně štíhlá), u mě to neřešili ani na dia ani na gyndě a i všude píšou, že při dodržování těhu-cukrovkové diety není výjimkou, že těhotná na dietě už nepřibere nic...hlavně, aby výrazně nehubla, jinak je to vše ok, tak máš asi "přecitlivělé" doktory:grinning:
12. zář 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab - tak trojku nevím, co je za číslo, to je divný, tam jsou body fakt do dvojky...mě to dnes MUDra taky rozepsala - napsala nejdřív CS 2-3 a pak za to CS 0-0-0-1-1
12. zář 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to CS je ruzny a kazdy doktor ma na to jiny nazor jeden ti napise CS treba 4 a pak jdes k jinymu a ten zase treba jen 2 ja jsem taky porad na 2
12. zář 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chvíli jsem tu nebyla, protože teď máme s přítelem příšernou krizi :frowning2: :frowning2: Nějak si nemáme v poslední době co říct a včera už si dokonce odvezl věci k rodičům.... Teď jsem v takový depce, měla bych se těšit na mimčo a být v klidu a místo toho se jen nervuju, brečím a přehrávám si v hlavě nejhorší scénáře jak to bude až se maličká narodí...Dnes od rána se malinká v břichu tak strašně mrská až to skoro bolí a furt mě popíchává v podbřišku, tak doufám, že kvůli těm všem nervům ještě neporodím dřív :cry: . Sama nevím čím ta krize vznikla a pořád tak nějak podvědomě doufám, že až se maličká narodí, tak k sobě zase najdeme cestu :frowning2:
12. zář 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 ty jo tak to je mi te lito zrovna ted kdyz to nejmin potrebujes mozna to je i nervama z bliziciho se porodu a az se mala narodi zase vas to zblizi kazdipadne pritel mel zustat u tebe kdyz jsi ted tehotna a kazdou chvili budes rodit drzim palecky
12. zář 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 děkuji, je pravda, že to přišlo v úžasnou dobu :frowning2:
12. zář 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 no to jo ale takovy veci chodi vzdycky v tu nejblbejsi dobu kdy to nejmin potrebujes :frowning2: uvidis az se mala narodi :slight_smile:
12. zář 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem objednala přebalovací pult, manžel požehnal. Hurá. Zítra jedu na sepsání porodopisu do porodonice, to je mazec. A odpoledne mi přijde chlap na myčku, snad ji zprovozní, se k tomu dřezu nějak nevejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 to je mi líto,držím pěsti aby se to co nejdřív spravilo.Drž se :slight_smile:
12. zář 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Ajaj, to je nepříjemné. Tak snad mu to brzy dojde a bude klid. Držím palce :wink:
12. zář 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam ze zatim uplnek nema tady na nikoho vliv :grinning: nevim zda tomu verit spis povera u malyho to nefungovalo a ted pochybuju i kdyz dopoledne docela velka bolest fakt jak kdyz ma prijit mrcha a dneska dost casto tvrdne bricho a pocit ze mrcha dojde ale zitra rano zas muze byt uplne jinak
12. zář 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 mojí diabetoložce se taky nelíbí, že sem nic nepřibrala, ale já mám z čeho brat, tak sem se na to ptala sestřičky na gyndě a ta řekla, že kdyby se to paní doktorce na gynekologii nelíbilo, tak řekne a že každá ženská je jiná, některá přibírá, jiná si drží váhu, no ve středu jedu na kontrolu, tak se jí na to zeptám, mně teda nevadí, že sem nepřibrala, malá je o týden starší, jak váhově tak délkou, takže nestrádá a já nemám 50Kg, tak su ráda, že se nevalím :grinning:
12. zář 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Na mě měl úplněk maximálně občas vliv co se spaní týče. V době porodu absolutně nic, poprvé jsem ani poslíčky neměla, takže jen doufám, že budu dneska v klidu spát:grinning: A jestli se někdo chystá rodit, tak ať je to rychlý :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pavlina88 Co dodat, snad mu všechno rychle docvakne a zase se to vrátí do normálu. Chlapi to mají v tomhle ohledu asi těžší, ty už s miminkem žiješ, pro něj je to do porodu bytost pouze imaginární a nedokážou si představit, co my prožíváme. Je to pro ně taky těžký. Držím pěsti, ať se to brzo urovná :slight_smile:
12. zář 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 - jj, CS je hodnocení subjektivní, ale vzhledem k tomu, že ho u mě posuzuje tatáž doktorka a po třech týdnech od posledka tam není posun, tak se to asi moc nechystá:confounded:. Ale tak ono se to může změnit během dnů, nebo dokonce i hodin, tak uvidíme...nicméně tenhle úplněk u nás rozhodně ničemu nepomůže a do toho dalšího mě asi nenechají čekat:grinning:

@pavlina88 - juj, to je mi líto, v horší dobu to přijít nemohlo:confounded:. Ale je fakt, že prostě těhu (hlavně ten závěr) + poporodní období jsou hodně náročný a je potřeba to nějak "utřepat" a ustát a moc vám přeju, aby se vám to povedlo a zas jste se nějak dopracovali k porozumění
12. zář 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek jo tak se spanim to obcas taky jinak ja ma dnes nejspi poslicky uvidim ale kdyz me dneska dopoledko chytli bolesti a trvali dyl tak jsem si rikala nee jeste ne musim dozehlit a navlict nebesa a pro malyho do skolky :grinning:
12. zář 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 teda to je mi líto :frowning2: Tak snad se to spraví ještě do porodu, ať se nestresuješ ještě v porodnici. Držím palečky
12. zář 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete no to jo nekdy se to zmeni i hodine
12. zář 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 to mě mrzí, určitě se to spraví, třeba je přítel nervozní z toho, že budete mít mimíska za chvilku u sebe, chlapy někdy chytne panika z odpovědnosti, určitě se to zlepší, hlavně buď v klidu ať se mimi moc nenervuje s tebou :wink:

S tou výškou, já mám 172, manžel 178, tak sem zvědavá co zdědí malá :grinning: když si dám vyšší podpatky, které mám ráda tak sem i trošinku vyšší než manžel, ale naštěstí mu to nevadí :grinning: :grinning:
12. zář 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 - jj, ale je fakt, že já mám i subjektivně pocit, že se prostě zatím nic moc neděje...sice mě sem tam někde píchne, zabolí, pobolívá,...ale prostě zatím mám pocit stejně jak u Lukáše, že se to nechystá...je teda fakt, že po tom maliníku mi asi trochu tvrdne břicho, ale žádný zázraky to teda taky nejsou, tak můžu jen doufat, že ještě ca tři týdny soustavného "přesvědčování" pomůžou a k něčemu se to nasměruje i samo:grinning:. Ať se to aspoň trochu přichystá, aby - pokud by muselo být vyvolávání - to šlo trochu líp než u Lukáše...
12. zář 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete tak o proti prvnimu tehu ted zazivam poslicky u prvniho jsem nic takovyho nemela celkove pocituju ze se neco blizi ale to muze byt jen muj pocit protoze doktor to na porod prej zatim nevidi :grinning:
12. zář 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 - jo tak to já asi taky...už i to tvrdnutí, u Lukáše taky vůbec nic...jenže asi pořád je toho málo:grinning:. Já teda nevím, jestli mám poslíčky nebo co to je, já to nepoznám...ale sem tam tvrdnutí apod...no těžko říct, uvidíme, nějak to dopadne:grinning:
12. zář 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 To chápu, že člověk má furt pocit, že ještě nemůže rodit, že ještě tohle udělat a támhle :grinning: Vzhledem k tomu, že ještě nemám ani noční košili do porodnice (ostatní bych nakoupila v nemocniční lékárně), tak ještě nikam jet nechci. Až tak na začátku října, to by se mi už líbilo :grinning:
A zase jsem si vzpomněla, jak jsem si plánovala, kdy bych mohla porodit poprvé a jaký by se mi líbily datumy, no naivka :grinning:
12. zář 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja mam 175cm, tak to zas trochu zvysim tady ty stosedesatky :slight_smile:
Ja nemam cukrovku, ale je mi ze vseho blbe (mam zanet zaludku, ale nevim, jestli to je tim, porad se mi vraci) a mam -1kg. Coz znamena 58kg. Doktor to jen konstatuje, jinak se k tomu nevyjadruje, ale ja to fakt nechapu. U prvniho ditete jsem pribrala 15kg a porad jsem se myslim mohla radit mezi stihle nastavajici maminky..
Hlenova zatka mi odesla myslim 7-10 dni pred. Ale fakt to muze byt i 3 tydny, ale vic si myslim ne, lepe pocitat spis min.
Dnes jsem koupila malinikovy caj a lneny olej a naopak nekoupila mineralky. Nepiju je 3 dny a uz mi to zas tvrdne :frowning2:
@pavlina88 oni se nekdy chlapi uplne vysrabi..urcite je to aspon z casti nervama z bliziciho se prichodu potomka. I kdyz pak je to jeste horsi, tedy pro vztah, ale neboj. Urcite to bude dobre, jen mu nektere veci dochazeji pomaleji.

@nasekuratko Taky moc gratuluju a obdivuju za takovy velevykon..v 9.m, dobry :slight_smile:
12. zář 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 tak to je mi moc líto..budu držet palečky, aby přítel zůstal s tebou a vám to dobře klapalo..možná má jen z toho všeho strach..má třeba obavy, že to nebude jako otec zvládta...ale až se malá narodí, určitě změní názor a bude s vámi šťastný.. drží palečky..
12. zář 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Moc me mrzi, co se u tebe ted deje.. ale asi to budou jen hormony. Jen prece miminko je velka zmena i pro nase polovicky, nejen pro nas. Vsechno bude dobre, uvidis! Drzim palecky! :dizzy_face:
12. zář 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc vám všem děkuju za podporu, s chlapama je to holt těžký a některé věci jim opravdu docházejí pozdějš, ale radši si nebudu nic moc plánovat a představovat - jako, že se to pak změní a zlepší, protože bych pak mohla být ještě víc zklamaná... ale je to moje taková poslední naděje, že až tu malou uvidí, že mu to docvakne :frowning2: uvidíme... každopádně jsme domluvení, že k porodu půjde tak jako tak a to by v tom byl čert aby aspoň to s ním nehnulo!!!
12. zář 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak casto pijete malinik? Ja uz jsem zacala i s pupalkou a homeopatama... ale jelikoz je maly hlavickou porad nahore, tak asi je mi to houby platne.... :frowning2:
12. zář 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Ha, spřízněná duše - já mám nahoře 11 kg a mezi těma pidi přírůstkama si připadáma jako exot :fearful: Na radu dr.nejím už ani ovoce, ale zase si připadám taková malátná - prostě mi ten cukr chybí...
JInak postýlku nemám ani vybranou, ale když bude nejhůř, Ikea to jistí. Máte u postýlek stahovací bočnici? Překvapilo mě, že se to automaticky nedělá a když jo, tak že se dá stáhnout jen o kousek...
13. zář 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nám asi váží blbě váha, páč dneska mám mínus 1 kg než včera ve stejnou dobu. Jinak mi před měsícem na UZ slibovali drobné miminko a včera večer jsme s manželem zhodnotili, že to snad nebude malé slůňátko :grinning: . Dietu dodržuju a stejně mi to břicho nějak vyrostlo a to pořádně.
@pavlina88 Je mi líto, co se ti teď děje. Napíšu to nejspíš hnusně, ale tvůj přítel se chová jak zmetek. Pár týdnů před porodem s tímhle vyrukovat a odstěhovat si věci k rodičům, tomu říkám fakt parádní sobec. Docela by mě zajímalo, co na to jeho rodiče. Pokud se nepletu, tak u výroby toho miminka jste taky byli oba dva a on si teď jen tak zdrhne a všechno nechá na tobě. Nenapadlo vás zkusit manželskou poradnu?
@dana3262 @radus78 @kajulka001 Já chci vašich min 170 a více cm :grinning:.
13. zář 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek