• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@ilonne aha, já právě myslela, že údaj z toho počůraného papírku se musí odečíst do určité dobry, přijde mi divné ho doma např. v 7 počůrat a pak ho v 11 odevzdat :slight_smile:
13. zář 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana to jsou teda procedury :slight_smile:
13. zář 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Ono to vydrží, i když ho zabalíš do papíru, takhle mi to říkala sestřička.
13. zář 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak pořád je lepší doma počůrat papírek, než se trefovat do zkumavky :grinning:
dneska jsem roztřídila věci pro mrňouse a peru a peru a peru... venku sice sluníčko nikde, ale fouká vítr, tak snad to trochu uschne... se divím, kolik bude mít věcí, to je dobrá hadrárna :slight_smile:
13. zář 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi tak si to prijed ususit na jizni moravu :slight_smile:, tady je neustale krasne a slunicko sviti o 106
13. zář 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi No, to je, já právě zkumavku mám od začátku těhu a taky jsem se vždycky zajímavě trefovala. Hlavně jak rostlo břicho, bylo to čím dál tím zajímavější.
13. zář 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis tak to závidím :slight_smile: tady je pod mrakem, jako by mělo každou chvíli začít pršet, ale déšť nehlásili, tak mám otevřené okno a čučím pořád na zahradu, abych když tak vystartovala :slight_smile: ale na zítra a pozítří má být jasno, tak snad další várky uschnou ještě rychleji
13. zář 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chmm tak chlap na myčku akorát odešel :frowning2: Máme si to rozmyslet, oprava cca 4000 :frowning2:
13. zář 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no ono všechno "tam dole" provádět je zajímavý :grinning: jak jsem včera neplánovaně jela k Apo, tak jsem vlítla ráno do sprchy a říkala jsem si, že musím bezpodmínečně udělat rychle údržbu, jinak tam fakt nepojedu, tak manžel chudák čekal, až vylezu a tak rychle poslepu jsem se v životě neoholila :slight_smile:
13. zář 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už má i kojící podprsenky. Ještě je vyprat a máme všechno.
@vrana Hm, a jak je stará, to už se snad i vyplatí koupit novou ne?
13. zář 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Dej mi do IP mail, pošlu ti nějakou fotku, ať se tam případně nehledáme jen podle těch šílených popisů. Jinak si vezmu tu džínovou sukni jak jsem psala, bílé triko s takovým šíleným potiskem a kárované sako.
13. zář 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne 5 let. :frowning2: Nová stojí pořád 9-10 tis. což je jednou tolik. Jak dlouho tahle vydrží mi nikdo nezaručí no, ale prý by ještě nějakou dobu měla.
13. zář 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ok, pošlu Ti email a pak Ti taky pošlu aktuální fotku, ať se poznáme :slight_smile:
13. zář 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky to bude sranda až spolu budete na pokoji :grinning: Jako vážně. Já jsem v Krči s prvním byla s jednou koníkovkou, obě na vyvolání, spolu na pokoji, rodili jsme ve stejný den, její malá byla asi 3 hodiny po naší :grinning:
13. zář 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana hele svagrova si ted brala o vikendu na splatky mycku zanussi za 6900 a mesicne ji to vyjde neco malo pres 3 stovky a pak tam meli o tisicovku drazsi whirpool a ta byla dobra se mi libila mela trisky i vzadu
13. zář 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Máš to tam, jo to vcelku malé bříško už je minulost, to byl 34tt, teď začínám být jak velryba, respektive jak koule. Taková asymetrická - asi metr vysoká, asi metr široká :grinning: :grinning: :grinning: .
13. zář 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana No, to bude. Já, ale chci ten dvoulůžkový nadstandart, na normální se mi moc nechce, chci prostě ten záchod na pokoji.
13. zář 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Já si taky myslím, že už jsou ty myčky levnější.
13. zář 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak já zítra frčím, na dia a pak na kontrolu na gyndu, doufám, že nebudu nikde dlouho čekat, nebo manžel se unudí. :grinning: Tak na mě úplněk asi působil, nemohla sem vůbec spat, pořád sem se jen převalovala, a teď bych zas spala ale musím doma konečně něco podělat.
@vrana tak s tou myčkou mě to mrzí, to je dobrá pálka za opravu, no hlavně aby pak vydržela. Kámoška tak opravovala pračku a napotřetí se už na to vyprdla a radši koupila novou.
@spaghi u nás na moravě je dnes jak v létě :sunglasses: :sunglasses:, ale zítra už hlásí pod mrakem, tak to asi dojde od vás :grinning: :grinning:
13. zář 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne co to plácáš, si kočka! fakt Ti to tam moc sluší, nejvíc se mi líbí ta poslední na bílé lavičce, fakt nádhera :wink: těch mých se nelekni, tvářím se tam jako ichtyl :grinning:
13. zář 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi teda vy holky z Moravy, přestaňte provokovat, já to sluníčko dnes potřebuju tadyyyy :frowning2:
13. zář 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa to nechápu, 11kg je krásné, nevím, proč by si nemohla ovoce :confused: známá přibrala 20kg a nikdo se nad tím nepozastavoval, pokud nemáš nějakou šílenou nadváhu a mimi dobře prospívá, tak nevím, proč bys měla ovoce omezovat, kort, když ti to nedělá dobře. Ovoce je povolené i při těhu cukrovce, sice ne moc, ale určitě ho nevynechávám :wink:
13. zář 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Náhodou jsou ty tvoje pěkný. Ty moje jsou hlavně dílo té fotografky než mé "krásy a šarmu". Máš tam ještě jednu aktuálnější z bráchovy svatby, teď jsem ji našla.
13. zář 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne sluší Ti to všude :slight_smile: já asi budu mít teda na sobě ty černé 3/4 kalhoty a ty černé botky, na vrch si vezmu asi něco s dlouhým rukávem, zítra nemá být moc teplo a černá kabela plná časáků a svačiny to jistí :grinning:
13. zář 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Pokud není kolem patnácti, tak mi je stejně vedro a potím se jak prase. Kabelku budu mít asi hnědou koženou. Taky takovou větší.
13. zář 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy jste teda drbny :grinning: :grinning:

@aknavis inzulín? Já si dát k snídani 2 rohlíky, tak jsem na tom úplně stejně jak ty. Po jednom rohlíku s obyč máslem dokážu mít hodnotu 7. Dneska jsem byla na diabetologii a dr. mi řekl, že po 35tt už se těhu cukrovka nezhoršuje, ale spíš stgnuje nebo zlepšuje a že můžu začít víc jíst. Hlavně teda ráno a v poledne, protože to mám ty hodnoty v pohodě. :wink:

@mmiirrkkaa 11 kg je úplně v pohodě. Klidně bych být na tvém místě to ovoce jedla.
Postýlku jsme kupovali před 3 rokama a taky jsem chtěla stahovací, ale paní v obchodě mi řekla, že je to zbytečné, protože teď se ty postýlky dělají nižší a normálně se do nich ohneš :wink:

a dál už ani nevím na co jsem chtěla ragovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,to dočítání je šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme pořídili postýlku jak se dají jen vyndat ty šprušličky.Jinak má posuvnej rošt do 3 poloh..což bude super :slight_smile:
Matraci jsem koupila kokos-molitan-kokos.
Gratuluji všem co už mají otočená miminka :slight_smile: S tím holením je to docela boj,ale ještě se to tak nějak dá.
Včera jsme začli s masáží hráze....No pro mě celkem nepříjemné,jelikož jsem jak vovrvaň tak se před manžou pěkně stydím.Ten je zase naopak nadšený.
Dneska mi pěkně tvrdne bříško,třísla bolý pořád hl.pravá strana :frowning2: Jinak zatím neklesá nebo mě aspoň nepříjde..
13. zář 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu věšet na zahradu třetí pračku, čtvrtou a pátou už asi pověsím do sušárny a zítra budu pokračovat :unamused: a to ještě nepřemýšlím nad žehlením, chjo
13. zář 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jako dočetla jsem Vás, ale už nevím na co bych všechno měla reagovat :grinning:
- já mám nahoře jen 4 kg, nějak to nechápu, ale je to tak ... ale tak po Matym mi zůstalo 8 kg, tak budu ráda, když to půjde pak dolů všechno :sweat_smile:
- postýlku máme bez stahovací bočnice a taky nám posloužila a máme jí teď i na druhého prcka ..
- k holení, už asi měsíc či dva mě holí manžel a pohoda, teda jako spodek, nožky si holím sama ...
- dneska jsem byla na prvním monitoru a vše OK, dole je zabedníno, CS 0 :grinning: od příšího týdne už budu chodit na monitor a KO k porodníkovi, kterého jsem si vybrala ..
- břicho mi u prvního prcka kleslo až den před porodem ..
- do školky chodíme taky od 1.9., minulý týden s řevem, tento už se smíchem .. až se narodí bráška, tak bych ho ráda dál do školky dávala, když nebude nějak extra nemocný často .. uvidíme .. manžel má dobré směnny, takže ho 3x týdně může dávat do školky on, 2x budu muset já, tak uvidíme .. ikdyž pohodlná taky jsem a až napadne sníh, utíkat ráno s kočárem přes půl vesnice :zipper_mouth: :grinning:
13. zář 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 ja mam podle tabulky k snidani 50 g sacharidu, coz je 100g peciva - dva rohliky vychazi vetsinou kolem 85g a ze zacatku to hazelo i pekny cisla po jidle. 35 tt zacinam ve ctvrtek, tak snad uz se to zvysovat nebude, ale je fakt, ze na sobe citim, kdyz mi cukr zacne litat, jsem jak mrtvolka.
13. zář 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek