• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@lososka Jé to je super :dizzy_face: Tak ať si ho každá uloží do oblíbených a máme k tomu přístup pořád ne?
14. zář 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Hele napadá mě jen jedna věc, nešlo by to v té tabulce seřadit ne abecedně, ale podle TP? Abychom viděly kdo je na řadě?
14. zář 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka No paráda! :dizzy_face: šikula
14. zář 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko No, jestli na mě ta pupalka bude působit tkahle, ani se zlobit nebudu. Už teď mám problémy dost velký... Ale dala jsem si dneska první tobolku, tož jsem zvědavá na účinky, klidně bych za 14 dní rodila :sweat_smile:
14. zář 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka S google docs super nápad:slight_smile: Akorát mi to někdo seřadil pod rukou podle termínu porodu :grinning: Aha, tak jak dočítám, byla jsi to ty :wink: Jsem ani nekoukala, kdo tam je zároveň se mnou.
14. zář 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak možná vám naruším tabulku a porodíme ještě v září :frowning2: pokud se prcek neotočí, půjdeme na CŘ asi 30.9.
14. zář 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Neboj ještě má čas. Třeba se otočí :slight_smile: Budu držet palečky. A září taky pěkný. Já bych třeba září radši než říjen, ale CŘ ne teda no.
14. zář 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka je fakt, ze takhle ten odkaz asi zapadne mezi tema milion recma, ale muzeme napsat hromadnej IP vsem, co jsou v tabulce a pak to bude mit kazdej v poste a tam se to neztrati (pokud si to nekdo nesmaze) :slight_smile:
14. zář 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi jejda, malej není otočenej? :unamused: neboj, ještě se mu to třeba povede a kdyby ne, taky se svět nezhroutí, kamarádka měla to samé, taky z toho byla špatná, ale zpětně se na to kouká pozitivně, že se nenervovala, znala přesný termín, vše si mohla zařídit a naplánovat..
@gumidek a jaký bereš preparát? já slyšela jen o pupalkovém oleji.. hoď mi prosím odkaz, kuju :wink:
14. zář 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi zname se pretocilo mimco ted v 38 tt, nic neni ztraceno :slight_smile: a myslim, ze te nevyskrkneme i tak :slight_smile:
14. zář 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi já si třeba zažila několik hodin porodu na otevření na 5 cm a pak to skončilo akutním císařem kvůli nedostatečné funkci placenty, panejo, to byli nervy a drama, malej měl málo kyslíku a šlo o vteřiny, brrr! akutní je fakt asi nejhorší, to už raději ten plánovanej, tak se kvůli tomu netrap :wink:
14. zář 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis to taky můžeme :wink: i když, tady asi není funkce "poslat IP všem účastníkům fóra", co? já jsem lemra líná a tudíž starej koumák :grinning: nějaké vykopírovávání nicků, to není nic pro mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak já už to mám uloženo v oblíbených..
14. zář 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka super nápad stou tabulko..krásně přehledná...:slight_smile:

@spaghi jé, já byct také byal ráda, kdyby se malá narodila už v září..dne s je mi zase ouvej..poslíčkové řádí od rána...docela dost nepříjemné..našttěstí rychle odezní..ale je to fuj..dne smě to ráno dobře chtlo..musela jsme to pořádně rozdýchat..no uvidíme jak to půjde dál..každopádně vím, že porod bude pěkná bolest..fuj...
14. zář 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Dali mi tuhle http://www.lekarna.cz/walmark-pupalka-tob-30x500mg-vit-e-70iu/, že prý bez toho vitamínu E teď nemají, teda měli - ale balení 100 tobolek a to lékárnice při pohledu na mě uznala, že fakt nepotřebuju :grinning: A pak nabízela olej, ale to bych nedala.

@spaghi Ber to pozitivně - asi prcek ví, proč je pořád hlavou nahoru, Vždycky si při takových situacích říkám, že všechno zlý je k něčemu dobrý a příroda ví, proč to takhle zařídila... Navíc - přesně znáš termín, můžeš si všechno zařídit, vyřídit a třeba i s plánovaným císařem na konec září nebudeš první, kdo z nás porodí :wink:
14. zář 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana
@lososka
@aknavis
no on je koncem pánevním poslední tři měsíce, prostě beze změny, nehne se a nehne, jinak se mele pořádně, kope, kroutí se, ale neotočí se, doktor říkal, že příčin může být mraky, ale prostě třeba jen obyčejně může mít omotaný pupečník kolem ruky nebo nohy a to mu brání v otočení, no uvidíme...je fakt, že výhoda toho naplánování je fajn, jizva mi nevadí, bolest po operaci taky ne, hlavně abychom dobře a brzo kojili, toho se jen bojím, jak pak nastoupí laktace...
14. zář 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 procházka růžovou zahradou to nebude :slight_smile: no ale třeba Maruška překvapí a bude vás chtít vidět zvenku ještě dřív :slight_smile:
14. zář 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem pěkně otrávená na mého manžela. Je to fakt blbec. Měli jsme jít zítra k fotografovi a on mi volá, že jako promiň, že nemůže, protože má v práci důležitý meeting, na kterém nesmí samozřejmě chybět. Takže sorry. Nenávidím ho. :cry:
14. zář 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi já byla po císaři první na pokoji, co jsem kojila, ostatní dvě holky, co rodily přirozeně, ne a ne se rozkojit, můj syn byl jak malej upírek a třetí den vytáhl 120ml, co je úctyhodnej výkon i na dva týdny staré miminko :grinning: sestřičky mi pak řekli, ať už to do té tabulky nezapisuji, že z toho mají ostatní maminky na pokoji akorát depky :sweat_smile: začíná se většinou na 5-10 ml. TAkže já si myslím, že je to předem dané, jak to půjde a taky asi psychika dělá hodně, mě ani nenapadlo, že bych nekojila, císař-necísař.. ale je fakt, že jsem po porodu preventivně nasadila homeo na laktaci, i když jsem tomu sama nevěřila, ale moje ségra do mě hučela, tak jsem jí udělala radost :grinning: třeba to bylo tím, nevim..
14. zář 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi bolest po operaci sranda nebude, ale zase prijdes o tu u porodu, tak se ti to vyrovna :slight_smile:. Horsi je rodit o 106 s velkyma bolestma a pak jeste skoncit na CR. Takze pozitivne :slight_smile:
14. zář 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi jo a jizvu mám krásnou, není vůbec vidět, hladká světlá tenounká čárka a je hrozně nízko, v plavkách se schová, mnohem horší je popraskané břicho, co mi po prvním zůstalo :confounded:
@gumidek tu pupalku mi také nabízeli..ale nakonec jsme vzala bez toho vitamínu E..myslím, že na tom asi nesejde...včera jsme si vzala první tobolku a vypila první maliník a hned ráno taková reakce..buď náhoda anebo to začal tak brzy působit..což se mi fakt nezdá...asi by to přišlo i bez pupalky a maliníku...
@spaghi jasně je jedno jak přijde Brouček na svět, jen aby jste byli oab v pořádku a s tím kojením myslím, že to bude Ok..spousta holkám se mlíčko vytvoří stejně později..i když strach z toho mám také..moc ráda bych kojila alespoň rok..no snad nám to půjde...
@spaghi Neboooj, malá se narodila v neděli v 14:32 a poprvé jsem ji kojila až někdy v pondělí v 10, a to byla přirozeně. A rozkojili jsme se dobře. Začátky jsou těžký, ale neboj se toho. Je zbytečný se stresovat dopředu.
14. zář 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka mě už také začalo pořádně břicho praskat..jsem z toho zklamaná..celé těhu nic a teď když už to mohlo počkat se to rozjelo..každý den je to více a více znát..no jo všechno má svou daň.. břicho už to pnutí nevydželo apolevilo..
14. zář 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Jojo, je to úplně jedno - s ním či bez něj. U nás bohužel neměli menší balení bez a je mi jasný, že okamžikem porodu s pupalkou končím a v životě jí nechci vidět, málem mi vypadly oči z důlků, když jsem viděla velikost těch tobolek...
14. zář 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek to mě polykat problém nedělá..polykám vše najednou s Famibionem + železo..všechno je tak cca stejně velké jako ta pupalka..takže 4 tablety najednou a to vše zapíjím Magnosolem...jsem jak feťák..ale což když to k ničemu bude...
14. zář 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka co existuju ctrc c ctrlc, jde vsechno samo :slight_smile:
14. zář 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi S kojením se neboj, sama jsem rodila přirozeně, porodila jsem v sobotu 14:y29 a mlíko se mi sputilo (a to minimálně) až ve středu ráno, no a odpoledne jsem pak byla jak kojná. Naopak holčina co porodila den po mně císařem, začala kojit normálně dva dny po porodu (to už měla mlíko). Podle mě i hodně záleží na psychice, já byla v porodnici dost v háji, tak se to projevilo i na kojení a opravdu se to rozjelo, když jsem přijela po porodu domů :wink: Z porodnice jsme odcházeli s příkrmem a večer už UM nedostal, i když jsme ho koupili.
14. zář 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 to jsem měla u prvního taky tak, a to jsem břicho mazala ode dne, co jsem objevila // :grinning: noo, o trošku dýl asi.. ale popraskalo komplet! Taky jsem měla navrch 20 kg a otékala jsem hrozně!
Teď jsem se na mazání vyprdla, že je to stejně k ničemu a zatím žádná nová prasklinka, ťuk ťuk! ale taky mám nahoře proti minule jen 12 kg a kupodivu vůbec neotékám, tak je to asi tím.
ale neboj, ono to časem fakt hodně vybledne! Původně jsem si myslela, že dvoudílné plavky už nikdy v životě na sebe nevemu, ale toto léto už to bylo OK :wink:
14. zář 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis pchee, já jsem líná i na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale koukám, že Ty ne, chválím a děkuji za IP :wink:
14. zář 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek