• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@aknavis zrada, odkaz nefunguje :fearful: co ostatním?
14. zář 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 To obdivuju, od dětství mám problém s polykáním prášků.... železo mám tentokráte ve formě kapek, tak to je o fous lepší, ale denně beru prášek na tlak. Nicméně ty beru už asi 10 let a zvykla jsem si.
14. zář 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi A jak bylo vůbec dneska u Apo, jak dlouho si tam strávila?
@lososka Kdepak do baráku - z pidibytu 1+1 do trochu většího 3kk (ale žádné 80m bydlení to nebude ani náhodou :slight_smile:. Jinak tabulka luxusní! Ať žije lenost :wink:
14. zář 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka no já mám nahoře zatím 9 kg a oteklá nejsem vůbec.teyd ťuk, ťuk, ťuk...na váze už moc nepřibírám za posledních 6. týdnů pouze 0,5 kg a myslím, že už moc nepřiberu..ale břicho mám napnutý hrozně moc..spadává me dolů a mazat jsem mazala pravidelně hned od začátku těhu..a to 2x denně..no nic už nenadělám..koupím si jednodílné plavky a šmitec... :grinning:
14. zář 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek fakt mě to nevadí..na léky jsem zvyklá... od 12 let beru denodeně léky na štítku..polykání mi nedělá problém..dokonce i Magnososlv mě chutná..ale už ho budu brát jen do úterka pak sním končím..to ho akorát doberu..nové balení už nechci ani náhodou...
14. zář 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 To břicho je pěkně na zabití. Já mazala 2* denně a cca před 14 dny mi na něj ségra koukla a říkala, ať mažu víc, tak jedu ráno, v poledne a večer. Zatím ťuk ťuk drží, ale občas pěkně cítím jak pne...
14. zář 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Zkus to znova, poslala jsem ho znovu...
@lososka já jsem si uložila do oblíbených ten z diskuze..ten je v pořádku..ten z Ip mě také nefunguje...
@adenka84 ono ta kůže často popraská i náhlým poklesem břicha, třeba už se to blíží :wink: moje břicho pořád zírá do nebes :angry:
14. zář 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. zář 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Břicho nemažu, jsem hroznej flink... poprvé jsem mazala tak jednou za tři dny, pak jednou za týden a teď pro jistotu vůbec. Zatím je to ok, ale uvidíme, jestli to vydrží až do konce. Navíc mám břicho od začátku hodně dole, dneska na mě koukala sestřička u dětskýho a říká mi: Dneska jsem tady měla maminku, měla termín porodu, tak jsem jí rychle vyháněla, ať nám tady neporodí... tak jsem jí sdělila, že termín mám za měsíc a půl, jí normálně spadla čelist :grinning: Dvakrát mi ještě okoukla pupek a prý, vy ho máte hrozně dole... co mám dělat, že? Roste tak od začátku a k porodu se nic nechystá.

Jinak máme opětovně chorý dítě po jednom dni ve školce. Dopo byl v pohodě, pak mě vytáhle ven na motorku a za chvíli, že chce domů. Tak jsme šli. A už plakal u zouvání, že sám neumí, počůral se a skončilo to u šílenýho pláče, že ho bolí ouško. Rychle jsem povypínala oběd na sporáku a mastili jsme ještě k doktorce, tak ibalgin sirup, kapky do uší a čekáme, co se bude dít. Páč zánět to ještě nebyl, horečku neměl (nebo mu nestihla vyskočit) a to jsem se těšila, jak zítra bude ve školce spát a budu mít celý den volno. A houbeles :angry:
14. zář 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka super tabulka :sunglasses: Vidim, ze mame uplne na chlup stejne TP :slight_smile:
14. zář 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka a víš, že máš asi pravdu? začalo mi praskat až když mě spadlo dolů..něco na tom bude...
@gumidek Štěpánka je mi líto..ouška to je bolestivý..snad bude brzy Ok...
14. zář 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, moc díky všem za povzbuzení! :slight_smile:
14. zář 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A takovej dotaz do placu - co jste si pořizovaly za přebalovací tašku?
Mám po prvním prckovi, ale nevyhovovala mi, navíc se mi na ní nakonec i rozbil zip (a vyměňovat ho nehodlám), tak je uložená ve skříni a nejspíš jí věnuju někomu, kdo si vymění zip. A hledám novou... nemusí být úplně velká, chtěla bych něco elegantnějšího (sportovní módy mám za tři poslední roky plný zuby), prostě na náhradní plínu, oblečení, případně flašku. Poradíte? :slight_smile:
14. zář 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek já budu používat tu co bude na kočárku..dá se sundat anosit přes rameno..třeba do poradny atd..jinou pořizovat neplánuji...
14. zář 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 ten magnosolv už bys neměla pít. Ten ti brzdí kontrakce
14. zář 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek já měla první od Emitexu, ale nevyhovovala mi, byla moc malá, nepřehledná, naprd! Pak jsem si koupila z DM, jednoduchá, černá, s vyšívanou kytkou, velikost, přehlednost, vše akorát! Teď už teda nosím bílou crossbody od Champion, do kt. se vejde pitíčko a náhradní slipáky a kalhoty, ale s návratem plínek a spousty drobností kolem mimina opět vytáhnu tu černou..
14. zář 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka asi neco ztraceno v prekladu :slight_smile: ale @gumidek uz to vyresila :slight_smile: Tak snad uz to bude v poradku, kdyz jsem to tak dlouho opatrovala :slight_smile:
@radus78 vím, vím...má tam už jen pár pytlíčkůůů..jen do příštího úterý..myslíš, že už ho tedy nemám dodělávat...dne jsem 36+1..to bych ještě mohla dobrat nebo myslíš, že ne? Dám na radu zkušenějších..určitě nechci, aby se mi to tím brzdilo...ale zase mě vyhovuje to, že o něm chodím pravidelně na velkou...to se mi vždy hooodně uleví... :grinning:
@adenka84 ha teď jsem si teprve přečetla, že ho máš jen do úterka :grinning:, ale stejně bych ho od ukončeného 36tt nebrala
14. zář 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 no tak to je akorát v úterý..to budu přesně 37+0..takže ho ještě doberu a ende šlus..
14. zář 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek ja mam tuhle a je teda vazne uplne obrovska a plna prislusenstvi ale taky tezsi. http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/babymoov-prebalovaci-taska-free-hand-2
14. zář 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me to nejak s tou tabulkou nejde kdyz tam chci zmenit TP tak mi zmizi pokazde nuly a udela mi to misto 03.10 jen 3.1 tak dal jsem radsi nepsala jmeno ani nic abych tam neco nepokazila :grinning:
14. zář 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Ty jo, tak to je dobrý, že tě prohání Magnosolv. Za sebe spoléhám na tobolky pupalky:grinning: Aktuálně ho ještě piju, ale to jen kvůli křečím, co jsem měla o víkendu. Dám si tak ještě dva tři pytlíčky a zase se na něj vybodnu.

@lososka díky, ta z DMka už mě taky napadla.Jen bych jí ráda v černý, a ta je prý vždycky hned vyprodaná :slight_smile:
viděla jsem teď třeba jednu krásnou tašku, koženou, ale stále 5 tisíc. Občas sice jsem blázen, ale že by až takovej, abych dala za elegantní tašku na kočár takovejch peněz, tak to fáááákt ne.
14. zář 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis Ta černočervená varianta je krásnná:slight_smile: Jen mi přijde fakt obrovská. Pak bych zase tahala spoustu blbin a bylo by to moc těžký. Znám se :grinning:
14. zář 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek no já tu černou taky sháněla pěkně dlouho! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale povedlo se..
nic, musím letět, synátor je vzhůru, jdeme ven..
@kajulka001 jestli Ti to nepůjde, zkus mi změny hodit do IP a já se na to večer mrknu, v čem je problém :wink:
14. zář 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka Ty jsou krásný:slight_smile: V poslední době nějak ujíždím na vínový barvě :sweat_smile:

Pořád čekám, až se to moje zlatíčko vzbudí, už chudák spí dvě a půl hodiny, což je věc nevídaná... asi ho ta bolest hrozně vyčerpala.
14. zář 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky .. jste se bavili o věcech do porodky, tak zde je můj seznam :grinning:
plíny, vlhčený ubrousky, bepanthen, rybilka
vložky, vložky do podprdy, sportovní podprda, jednorázové gaťky
toaleťák normální + vhlčený, papírové kapesníky, šampon, sprcháč, pasta, kartáček, hřeben, ručníky
gumička do vlasů, košile, župan, bačkory
neperlivá voda, teplé ponožky, krém na obličej, jelení lůj, nabíječka na telefon, foťák
ale určitě jsem ještě na něco zapomněla ...

- s první taškou ke kočárku jsem nebyla spokojená, tak jsem jí prodala, druhá byla ještě horší, tak jsem jí zase prodala, teď jsem si koupila třetí, tak uvidíme :slight_smile:
- já se taky rozkojila třetí den v porodce a čtvrtý jsme šli domů ..
- holky, já při prvním taky pila maliník, žrala lněné semínko atd. a přenášela jsem atd.., takže teď na to prdím a nechám vše na přírodě .. a snad tu nebudu strašit do listopadu :grinning:

@spaghi - moc Ti držím palečky :slight_smile:
14. zář 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek