• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@blanciii Jé první říjňátko je na světě, i když ještě v září :slight_smile: Moc gratuluju. Z personálu si nic nedělej, doma na to zapomeneš.Ať malý dělá samou radost.
15. zář 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana @petapete Jo, jo, holky, to máte pravdu, je to takový hezký vědět, že za 14 dní už bude prďolka na světě, jsem z toho dneska celej den dojatá :slight_smile: A taky mám pořád konkrétnější představu co mě čeká než u normálního porodu. Od sestry se deptat nenechám, jestli bude ještě pindat, tak se nedám :slight_smile:

@blanciii Císaře jako takovýho se nebojím, jen ještě pořád nevím, jaká bude narkóza (jestli celková nebo spinál), kvůli tomu ještě musím do nějaký anesteziologický poradny. Bojím se právě jen toho odloučení od malýho, ale to mi slibují, že mi ho budou pravidelně a na jak dlouho budu chtít vozit a až se budu cítit, tak mi ho nechají nastálo.
15. zář 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii A moooc gratuluju a přeju hlavně hodně zdraví!
15. zář 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 tak já se ničeho bát nestihla, o tom jak to chodí při císaři jsem nic netušila, měla jsem jen ten spinál či co, tak jsem sledovala hemžení kolem a mohla si hned oddechnout, že je malej v pořádku. Jen mi bylo na začátku špatně - naž vytáhli malýho, stihla jsem se totiž nasnídat...
15. zář 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii jee nestras me ted taky svedi kuze s jatrama mam taky problem ale dneska moc ok a i monitor mam jit zitra na krev ale jdu az v pondeli malej je nemocnej doktor je napred delat nechtel ze mam tlak super i moc i monitor ze uz by se to prokazalo v tom kdyby neco bylo
15. zář 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii joo a jinak fratuluju :slight_smile:
15. zář 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 a to té sestře jako připadá, že to není operace? Tak budu držet palečky ať je vše OK :wink:
@blanciii moc gratuluji k zdravému miminku a ať vám dělá jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brancii Moc a moc gratuluju!!!Ať malý dobře papká a jste oba zdraví!
15. zář 2011 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím vás pokud se používá bepanthen na bradavky, musí se před každým kojením smýt? Nikde sem to v návodě nenašla :unamused:
15. zář 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 já pak měla špatnou i moč (ovšem na papírových testíkách byla dobrá), tak mě z gyndy raději poslali na hospitalizaci, teď jim jsem vděčná, ža to hned řešili a okamžitě dělali další rozbory - v podstatě jsem na gyndě hlásila jen problémy s tlakem (kolem 140/90), jinak jsem se cítila dobře (až na zhoršující se svědění) a monitor byl špatný až těsně před císařem..
15. zář 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi ten se právě nemusí :slight_smile:
15. zář 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii tak to je fajn :dizzy_face:
15. zář 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii jeee gratuluju, jeste vcera jsem te vzpominala, jestli jsi jeste dva v jednom :slight_smile: Je super, ze vas docela brzo pustili domu. Kolik jste tam byli dni? Dostaval malej sondu a glukozu? Jinak mi az prebehl az mraz po zadech jak mi to pripomnelo muj prvni porod. Taky nas chteli prevazet do Brna, hned krmili flaskou a kojit jsem mohla az 10 den :slight_smile: a taky mela mala 44cm :slight_smile:. Jeste jednou moc gratuluju, ze jste to tak pekne zvladli. SIkulky
@clloi to prave nemusi :slight_smile:
15. zář 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi @blanciii teda vy jste rychlejsi nez myslenka :slight_smile: a nebo ja zpomalena
@blanciii jo a tim padem jsi prvni, co se muze komplet sama doplnit do tabulky, pokud ji tentokrat zvladnu zkopirovat dobre :slight_smile:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AkfzThAZ8YtjdDVLWmdvTnhldFpMejlGWGsxTVc1V1E&hl=en_US#gid=0
15. zář 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii moc gratuluji k narození Matyáška :slight_smile: hlavně, že všechno dobře dopadlo!
15. zář 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už mám vše vyprané a vyžehlené, před chvílí jsem akorát doprala věci na proutěný košík a mám hotovo, takže teď už se může František klidně narodit :slight_smile: tatínek akorát musí obstarat lampičku nad přebalovák a povléknout postýlku, což snad zvládne
holky, prosím vás, co budete balit pro miminko na cestu domů? já že bych to manželovi připravila do další tašky, aby to přivezl, až si nás poveze domů - autosedačka, nějaká deka nebo fusak, plena, čepička, bavlněné rukavičky, to je jasné, ale co za oblečení?
15. zář 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Prosím tě ta ženská je vážně blázen. Ona má zaplatit 810 Kč dohromady! za dvě děti za 3 měsíce. Čili za jeden měsíc to vychází přesně 135 na jedno dítě a ona si ještě stěžuje??? :angry:
15. zář 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi No hele, těžko říct jak bude až půjdeme domů... Já bych to viděla na body s dl. rukávem, dupačky nebo polodupačky (nebo místo bodýčka a kalhot overal), mikinko-bundička, taková plyšová, heboučká, čepička, rukavičky (bavlněné), a přes autosedačku dáme deku. Hrozně záleží jaké bude počasí no.
15. zář 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii jee tak ted mam brouka v hlave :unamused: jestli mam jit zitra na krev nebo az v to pondeli
15. zář 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii Teda, gratulace veliká:slight_smile: Matyášek je statečnej a přeju mu jen to nej do života :slight_smile:
15. zář 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii tlak mam 120/80
15. zář 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana No comment, už jsem to tam psala - hledá důvody ke stížnostem a vrátila by se nejradši do minulého režimu, aby měla pocit, že všichni mají všechno zdarma a nemusela se sama snažit... kdo nechce, hledá důvod, kdo chce, hledá způsob...
15. zář 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 tak to jsem měla horší, mně se tak nějak pozvolně zvedal až posledních 14 dnů, 120/80 je krásný, to bych se nebála, měla jsem těsně před holtra na tlak a na něm tlaky většinou kolem 135/90 a více
15. zář 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii Velká gratulace :slight_smile: hlavně že to dobře dopadlo a jste oba v pořádku a už doma :wink:
15. zář 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek
@vrana taky jsem nevydržela a musela se tam zapojit:grinning:, je to děsný, to je snad provokace, to nemůže myslet vážně...A pokud myslí, tak potěš koště, ty učitelky ve školce si s takovou matičkou udělají velkou radost:grinning:
15. zář 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii - taky moc gratuluju a hlavně, že vše dobře dopadlo...s kojením věřím, že se rozkojíte a bude to v pohodě...jinak já Lukáše kojila jen přes kloboučky celýho prvního půlroku a pak do roku s příkrmy, takže neboj, i kdyby pil jen přes kloboučky, tak se i tak dá kojení udržet:wink:
15. zář 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii I ja moooc gratuluji k malemu :slight_smile: ....a trosicku i zavidim,ze mas vse za sebou :wink: ...
15. zář 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii moc gratuluji k raráškovy..první mimísek na světě..je dobře, že jste v pořádku a že jste to tak krásně zvládli..přeji vám oběma moc a moc zdravíčka, ať vám Matyášek dělá jen a jen radost a žádnou starost...užívej si to ammainko..
15. zář 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii no stejne jdu radsi zitra abych neco nezanedbala telo me ted posledni dny svedi a to si myslim ze mi zase houply testy a pokud ano tak jim reknu at mi porod vyvolaji uz nechci do sebe cpat prasky proste zitra jdu radsi na krev abych neco nezanedbala sice moc tlak a monitor ok ale telo svedi a to me nesvedilo jeste ze jsi ti tady dneska napsala
15. zář 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je vyžehleno...
15. zář 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek