• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@spaghi No, beru body, dupačky, bavlněný kabátek a takový fleesový komplet, čepičku, bavlněné rukavičky.... Pokud bude chladno, budu to řešit fleesovou zavinkou do autosedačky... :wink:
15. zář 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii moooooc gratuluju a přeju Matyáškovi ať se mu na světě líbí a ať mu chutná mlíčko od maminky :slight_smile:
15. zář 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi tak já už M nachystala košilku,dupajdy,takovou flís.mikinku,rukavičky,čepičku a dokonce i ponožečky :slight_smile: Máma mi chce dát krásnou deku....Tak buď tu přes autosedačku nebo už rovnou kombinésku.Podle počasí :wink:
15. zář 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 určitě jít raději zbytečně než pozdě, já jsem ještě měla ty poslední dny hodně velkou žízeň.... koukám že už jseš 38 týden, to už bych v případě problémů taky bylo pro vyvolání...
15. zář 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji všem, Maty je zatím moc hodnej, na krmení se musí budit a nejdřív přebalit, aby se trochu probral. Jen kdyby papal sám bylo by to pohodlnější, ale teď mám elektrickou odsávačku Medela a s tou to je pohoda, v porodnici měli manuální pákovou Avent a to by na stálé používání moc nebylo, elektrická je šetrnější a rychlejší.
15. zář 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Děkuju!
15. zář 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi @monulkab Holky gratuluju a tiše závidím :slight_smile: Mě čeká další žehlení zítra, dneska jsem neudělala nic, byla jsem celý den u našich :angry:
15. zář 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii Moc gratuluji k narození Matyáška. Koukala jsem, že se narodil ve stejný den jako já - 9.9.je super datum a panna je dobrý znamení :slight_smile: Hlavně ať jste oba v pořádku!!!
16. zář 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii Moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka. Hlavně, že to to dopadlo takhle dobře. A samozřejmě tiš závidím :wink: .
16. zář 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak už mi volali z PPL a kolem desáté máme postýlku doma. Hurá.
16. zář 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blanciii tak nakonec musim az v pondeli s malym se muselo k doktorovi a nemel kdo jit nez ja ale hned v pondeli tam naklusu no to jo jestli je zase budu mit vysoky tak budu trvat na vyvolani nez zas do sebe cpat prasky
16. zář 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Co je to vysoký tlak? Já mám nestále ten spodní kolem 90 - 95, až když mě změří na klasickém starém tlakoměru dostanu se u té spodní hranice na 80. Naštěstí krev prý mám dobrou, včera jsem si volala o výsledky, kromě teda toho glykovaného hemoglobinu a ten prý s tlakem nesouvisí.
16. zář 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no u jaternich testu je vysokej tlak spatnej ja mam tech 120/80 coz je krasnej tlak a kdyz jsme lezela v nemocnici a merili mi ho treba i 4 dene tak nechapali tlak mam ok moc taky jen v te krvi se mi ukaze ze mam vysoky hodnoty jaterni ale doktori se shodli ze to u me vyprovokovava to tehotenstvi v pondeli tam pujdu ted o vikendu si dam dietku aby po pripade o neco klesly jestli jsou vyssi ale stejne mela jsem je vysoky ale vzdycky mi jeste rikali ze by byl prevoz z krumlova do budejic pokud by jeste stouply a to se nikdy nestalo bud byli stejne vysoky a nebo o malinko nizsi kazdopadne pokud budou vysoky a budou po me chtit abych si zas lehla do nemocnice tak jim reknu je pod podminkou ze me porod vyvolaji nechci uz do sebe hazet prasky..nevim jak je to s nizsim tlakem ale pokud by nebylo neco ok tak by doktor rekl lepsi nizsi nez vyssi
16. zář 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Aha, kvůli jaterkám. Tak to mi včera řekla, že ostatní krev mám v pohodě. Jinak já musím zaklepat na všechno co vidím, že mě se v těhotenství poprvé asi po pěti letech srovnaly jaterní testy. Měla jsem po braní spousty sraček kvůli artritidě zvýšené, a když jsem koukala na poslední výsledky od mé doktorky, tak jsem je měla naprosto v normě. Ještě jednou to musím zaklepat. Sice mě nic nesvědí, ale občas játra cítím, jenže
1. jsem hypochondr - mě, když se doktor zeptá jestli mě něco bolí, tak si můžu být jistá, že okamžitě začne, jednou jsem si dokonce masírovala levou část pod žebrama a říkala jsem mu, že občas mě to tam tlačí, tak mi na to řekl, že to je sice fajn, ale játra jsou na druhé straně - to už je několik let dozadu,
2. vždycky, když jdu k doktorovi, je mi jak kdybych měla přinejmenším druhý den umřít,
3. asi to bude i tím, jak už je velká a vždycky se mi o játra opře nohama, páč když to tlačí a šáhnu si tam, tak je tam pěkná boule, takže buď zadek nebo patička.
Já myslím, že už by ti porod vyvolali, kamarádce se takhle jaterky zhoršily v 36tt a sami jí volali ať přijde, že udělají císaře.
16. zář 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ilonne uvidime muj doktor napred ani konzrolni testy delat nechtel ze tlak a moc je ok ze uz v tom by se to projevilo a nakonec ze teda jo radsi at vyvolaji ale ne cisare
16. zář 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Myslím, že jsi se ptala, co pro miminko do porodnice, koukala jsem, že apolinář to má na stránkách, tak se asi budu držet víceméně tohoto. Jinak jak jsme se ve středu bavili o tom košíku pro mimčo, tak jsem nakonec včera objednala nový. Našla jsem nový s kompletním vybavením za 2.000,-, tak mi manžel řekl, ať si ho objednám.
16. zář 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, postýlku máme doma. Holky to byl debil od PPL, co to přivezl. Nejdřív mi nechtěl vrátit zpátky, že si to mám mít přesně. Kamarádka naproti bohužel taky neměla. Pak jsem ho poprosila, aby mi to hodil domů, tak mi to dal jen nad schody, nechal to ve vstupní chodbě celého domu, tak jsem ho poprosila, aby mi mi to ještě o ten jeden metr hodil za naše dveře do bytu a na to začal, že si snad dělám srandu, že jenom za děkuju, no nestačila jsem se divit a kamarádka od naproti, co měla otevřené dveře taky ne.
16. zář 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak asi cekal nejaky dysko proc by se s tim tahal kdyz z toho nic nema hnup jeden :angry: nam sem jezdi z ppl fajn chlapik vzdycky se me zepta tak kdy uz to bude a vzdycky mi hodi krabice kam potrebuju
16. zář 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne jako podobný zážitek mám ze začátku týdne, taky PPL, nejdřív mě chlap sprcal, že jsem mu nevzala telefon když mi volal (byla jsem u doktora a nevěděla jsem že mám zmeškaný hovor), pak mě sprcal, že jsem mu měla zavolat zpátky, že mi posílal sms (žádná mi nedošla) a když jsem se ho zeptala jestli teda přijede druhý den, tak mi řekl, že to teda neví...jako by mu ta firma patřila. Druhý den přijel, choval se slušně, ale za to jak se ke mě choval jsem mu dala korunu dýško a ještě jsem si tu postýlku nechala od něj dát do kóje ve sklepě (v přízemí), ale neřekl ani Ň. :slight_smile:
16. zář 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Jako kdybych bydlela ve 4. patře, ale máme jedny schody, zvýšené přízemí. Idiot. Jinak k nám jezdí většinou někdo jiný, tohohle jsem tady viděla poprvé a kamarádka taky.
16. zář 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč mi to tady píše že jsem 36tt, když jsem dnes "jen" 34+5 ???
16. zář 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab Ani korunu jsem mu nedala, debilovi, myslím, že si PPL bere dost na to, aby vyšel pár schodů. A za to chování by mě to ani nenapadlo, jako hned jak spustil, že on není povinen mít sebou drobné nazpět. Kdyby mě na to někdo upozornil, tak to mám přesně.
16. zář 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne to jo, ale myslím, že když dostane korunu, tak ho to nasere ještě víc, než kdyby nedostal nic :slight_smile:
16. zář 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab No, to by mohlo, to mě v tu chvíli nenapadlo. Ještě, když si o to v podstatě řekl.
16. zář 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ,CHYSTÁM SE PRODAT VÁNOČNÍ KOMPLET PO DCEŘI,MĚLI JSME HO JEN NA FOTKY A ŠTĚDRÝ VEČER.NEBUDE HO NĚKTERÁ CHTÍT? JE TO CHEROKEE 0-3 ZA 100KČ VČETNĚ POŠTY
16. zář 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no vidíš, mě nenapadlo se na ty stránky podívat, ale máš pravdu, je to tam :slight_smile:
tak to si pořídila za super cenu :slight_smile: zrovna včera jsem košík vyndavala ze sklepa a vyprala ty věci na něj, nevím, jestli ho instalovat ještě před odjezdem do porodnice nebo to nechat pak na manželovi, ať se doma nenudí, až budu pryč :slight_smile:
16. zář 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ja si taky myslim ze si berou dost penez a jeste by chteli vic hele a to jak jezdi bydlime v Jiznich Cechach a rodinu mam na Morave a po ceste kdyz potkame ppl tak mam vzdycky nervy predjizdi na plne care i do zatacky jezdi jak hovada
16. zář 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi klidne si nainstaluj stejne to mas za par :wink: me by mela v pondeli doraqzit kolibka koupena tady od pani z bazarku tak se tesim :slight_smile:
16. zář 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi No, já doufám, že manžel o víkendu sestrojí postýlku. Já momentálně uklízím budoucí dětský pokoj, současný sklad, už jsem rozložila dva tyčové věšáky, teď jsem měla sváču a teď se jdu podívat, co se tam dá uklidit dál.
16. zář 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, asi stupidní dotaz, když by mi dělali CŘ, tak to asi čočky mít nemůžu, co? bez brýlí nic moc nevidím a obávám se, že na obličeji je nebudu moci mít, tak abych z toho porodu něco měla :grinning:
16. zář 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek