• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@spaghi Tak si vezmi dalekohled :grinning: . Čočky ti nejspíš seberou. A ty na to chceš vidět? Já bych teda měla pevně zavřený oči a otevřela bych je, až když mi budou ukazovat miminko. Já tedy opravdu nemusím vidět všechny ty věci okolo.
16. zář 2011 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne no já jdu asi připravit tu tašku pro mimčo, včera jsem dala manželovi instrukce - "tady jsou pleny, ty přivezeš hned druhý den, jasný? tady jsou poporodní vložky pro mě, neřeš, co to je ani k čemu, ty mi přivezeš, když ti řeknu, tady ti připravím několik variant oblečků pro Františka, rozhodneš se podle počasí... že to nepoznáš? no tak zavoláš tvojí mamku, ta to přijde vybrat, povlíkneš postýlku, bílý povlečení, proč ne barevný? protože říkám bílý a připravíš přebalovák a když tak koupíš vaničku, je jedno jakou, hlavně ne nějakou šílenou... pamatuješ si to všechno? ne, psát ti to nebudu, když tak volej.." snad to pochopil :grinning:
16. zář 2011 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@ilonne neee, vidět chci jen na manžela a miminko :slight_smile: co si tam budou se mnou dělat za tou plentou, to je mi jedno (ale kdyby mi chtěli třeba odsát trochu tuku, nezlobila bych se :slight_smile:)
16. zář 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi No, nevím to asi v ceně není :grinning:. Já jsem ty věci pro malou připravila jen na hromádku. Tašku pro sebe ještě musím dobalit, chybí mi tam vložky do podprsenky, plínky si vezmu rovnou sebou.
16. zář 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne tak jsem teď vyhladávala nějaké informace a obrázky k tématu CŘ a vyjely mi fotky císaře u čivav a koček :grinning:
16. zář 2011 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne tak jsem ještě našla na internetu dotaz na ty kontaktní čočky při plánovaném CŘ - pokud je epidurální anestézie, tak čočky být v očích můžou, ale musí se na to lékař upozornit... podle mě to bude záležet na dohodě, zkusím se na to když tak ve středu zeptat, bylo by to pro mě o dost pohodlnější
16. zář 2011 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi Hezký, tak si hlavně ověř, že nejsi u zvěrolékaře, ale u porodníka :grinning: :grinning: :grinning: .
16. zář 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blanciii velká gratulace k Matyáškovi :slight_smile:)) :dizzy_face:
16. zář 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne :grinning: no ono by to skoro nevadilo, u těch zvířat je to dost podobný, akorát jim asi nedávali epidurál :grinning:
16. zář 2011 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@spaghi No a pak ty granule k jídlu, hm to by jsi si šmákla.
16. zář 2011 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne joo dobře, rekonvalescence v kleci by mi asi příjemná nebyla, to přiznávám a granule mi taky moc nejedou, tak asi radši přetrpím ty blafy u Apo :wink:
16. zář 2011 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky,takovej blbej dotaz....kolik si do porodky berete těch vložek do podrsenky?
16. zář 2011 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercach Beru celou krabici (myslím 15 párů). Ale kolik je toho potřeba - netuším. Jinak dneska jsem si udělala v Bráně radost a koupila si kapsovku BG, tak z ní mám děsnou radost :wink:
16. zář 2011 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vercach ja ani jedny u malyho jsem je mela koupeny a vubec jsem je nepouzila i kdyz jsem kojila skorem rok nikdy mi neukapla ani kapka mlika takze kdyby u druhyho prcka bylo neco jinak manzel mi je koupi a doveze ale urcite ti balik bude stacit
16. zář 2011 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmiirrkkaa Asi budu vypadat jak debil, ale co to je?
16. zář 2011 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercach Tak to ja radsi cele baleni,me naopak mlika teklo tolik,ze jsem si v noci i musela menit podprsenku a noc.kos. :slight_smile:
16. zář 2011 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne To je taková vychytaná látková plenka (Vercach má v plánu látkovat jako já).
16. zář 2011 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak je ze me preci jen Inzulinova princezna :frowning2:
16. zář 2011 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@aknavis Ale jen na chvilku a aspoň se můžeš najíst.
16. zář 2011 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dnes jsem byla na gyndě, vše je ok, ozvy ok a dr. říkala, že už cítí prstem hlavičku :slight_smile: Je to možné? :slight_smile: Mám fakt radost...koktejl zřejmě zabírááááá... :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2011 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@vajenka Ty jo, začíná mě mrazit z toho, jak se to tady rozjíží... už se nám to fakt krátí. Ty piješ ten maliník či bereš pupalku?
16. zář 2011 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Báááf, jdu dočíst. Jsem byla dneska s manželem v práci..
16. zář 2011 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne ja se prave ptala doktora, jestli nemam snizit porce, abych mela lepsi hodnoty a pry ani nahodou, ze i tak jsem v jeho peci shodila, misto abych pribrala :slight_smile:. Nejspis me jeste podezriva, ze nejim. Pokazde mi opakuje, ze nesmim mit hlad, aby se mimcu darilo dobre. Jen me zajimalo kam se to picha v tehotenstvi, tak do paze :frowning2:. Klaru jsem rodila ze 5 dni, tak treba to dlouho trvat nebude to pichani :slight_smile:
16. zář 2011 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem dočetla a fakt jsem se pobavila :grinning:

@spaghi Instrukce pro manžu fakt super :grinning: jsem zvědavá kolikrát bude volat. Košík bych asi klidně sestavila, já ho mám už taky a i povlečený, jen jsem přes něj přehodila deku aby se na něj zbytečně neprášilo. Postýlka je ještě rozložená v naší posteli, ale povlečení vypraný a uklizený.

@vajenka Hezky to je super :slight_smile:) Já už chci takýýýý a co piješ za koktejl a od kdy???
16. zář 2011 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@aknavis to je mi líto s tím inzulínem, ale důležité je, abyste s mimčem byly ok. Máš to taky za pár
16. zář 2011 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi @vrana ty instrukce me taky hodne pobavily, jen si nejsem jista jejich uspesnosti, ale samozrejme hodnotim podle sveho chote :slight_smile:. Ne ze by to nezvladl, ale takove veci mu proste neprijdou dulezite. Ja jsem radeji nabalila oblecky do dvou ruznych barevnych kabeli a pak mu jen reknu, kterou barvu ma privezt. A kosik mam uz taky sestavenej s prosteradlem pres a pliny beru s sebou :slight_smile:

@vrana Ja to nastesti neberu nijak moc tragicky. U nas si inzulin picha nebo pichalo pul rodiny, tak to snad zvladnu taky. Jen mam obavu, ze jak jsem Klaru vyklopila driv o to dyl ted budu nosit druhy mrne :slight_smile: No doktor ze me uz mel sradnu, jestli vazne musim zkusit vsechno, ze se mu moc nestava, aby jedna matka porodila dve deti s rozdilem vahy 2 kg.
16. zář 2011 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zdlábla oběd, kuře s rýží od včera a dneska bude studená večeře. Vařím až zítra.
@aknavis 5 dní? Ty jo nevyhrožuj, to je masakr.

@aknavis @vrana Tak já nemám sestavené nic. Postýlka stojí zabalená v chodbě, kam mi ji ten "laskavý" debil od PPL nakonec milostivě donesl, tak ji snad zítra manžel sestaví. Košík jsem objednala včera, tak snad dojde příští týden. Ale dětský pokoj se začíná podobat pokoji a ne skladišti a to je myslím úspěch.
16. zář 2011 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Máte v postýlce polštář? A dává se vůbec miminku? A nějaké typy na peřinky? Já myslela, že jen povléknu jednu dětskou larisu nebo takovou flísovou deku. A ještě mám ty spací pytle s otvorama na ruce.
16. zář 2011 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, muzu se k vam jeste na tu chvilinku pridat?
16. zář 2011 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne Polštář se pro mimčo vůbec nedává a když tak jenom takové to "kolečko", jak kupovala myslím spaghi. Jinak přikrývat budu buď spacákem nebo povlíknutou dětskou dekou jak píšeš.
16. zář 2011 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek