• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@sisidani jj, taky ten pás tam mám, akorát mě štve, že jsou tak drahý, přitom, že by to byl nějaký modní vyýstřelek, tak to fakt není. :grinning:
@abecedka tak já si ten screening neplatila, tak mi to je i jedno, jestli to vím teď nebo za 4 týdny. No a právě, že to není na sto procent, tak to říct nechtěl, ono to je fakt pak blbý, když ti řekne holku, tak podvědomě se na tu holčičku těšíš a za další necelý dva měsíce se dozvědět, že je to kluk, tak pro některý mámy to je pak i zklamání a to není moc dobře, když pak podvědomě ta máma to druhé pohlaví odmítá, protože přeci počítala s tím druhým, tak proto.
13. dub 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapetka jj, přesně takhle bych to taky chtěla dělat, možná bych pro ni chodila i po obědě, ale to by záleželo i na ni, jak se jí ve školce bude líbit a jestli tam bude chtít zůstat i na odpoledne, třeba pak na jaře, když budou na zahradě, tak třeba jo. No ale taky se bojím, aby mi ji vůbec vzali, když je zrovna v tom silným ročníku, což teda dětí je fakt hodně tenhle rok. Ty kalhoty bych taky spíš chtěla vyzkoušet, protože je fakt, že mi padly jen ty hrůzy co mám ještě ve sklepě :slight_smile: a ty co se mi líbily, tak mi nešly. :slight_smile:
13. dub 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka a co ti teda řekl, jestli to není tajný? Holku a kluka! :slight_smile:
13. dub 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to dřív ale bylo normální, že třeba tchýně chtěla hrozně holku a pak to byl kluk. A já byla vnitřně přesvědčená, že to jsou dva kluci a říkám jim kluci moji celou dobu ale říkal holky :wink: Takže podvědomí nepodvědomí, stejně jsem už k nim přistupovala jako ke klukům. Přitom si ale více přejeme holky. Ani ne pár, jak holky.
13. dub 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka tak to gratuluju, ono to je stejně nakonec jedno a všechno má svoje kouzlo, jak dva kluci, nebo dvě holky, tak i páreček. Prostě když ty dětátka jsou na světě, tak si člověk nakonec stejně říká, že jinak si to představit ani neumí! :wink:
13. dub 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek tak tak a ty už máš obě pohlaví, tak je to super! Kluci jsou lepší pro chlapa, si myslím. I když můj muž si to nemyslí, já ano. Prostě jsou si blíž, více si hrají atd.
13. dub 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek jasně to by se vidělo jak se mu tam bude líbit buď po obědě. ale hlavně volné to dopoledne jen s miminkem si užívat to bude paráda.Tak snad to dopadne. Tak já si to taky v pátek nechám říct jestli mi to tedy řeknou no uvidíme.tak holky zatím jdeme obědovat.
13. dub 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, já jdu na screening zítra, tak už se začínám bát. Já mám tucha zas na holky i když MM by rád kluka, ale zase mám doma spoustu růžového oblečení :grinning:
13. dub 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka jj máme oba, takže teď mi to je i docela jedno co to bude. Ikdyž mám tušení na kluka :wink: , tak až to budu vědět, tak se taky ráda s váma hned podělím :wink: . No a ono každý pohlaví má svoje, kluci jsou prostě budoucí chlapi...takový Bořkové :slight_smile: , nářadíčka, autíčka.... :slight_smile: a holčičky jsou takový mazlinky a řekla bych, že ta naše kočičanda má právě tatínka pěkně omotanýho kolem prstu....no ženská :grinning: :grinning: :grinning:
@vapetka nechte si chutnat :wink:
@radus78 no vidíš, tak na druhou stranu obě pohlaví mají nějakou výhodu a přednost :wink: :wink:
13. dub 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka a co tam teda ukrýváte? :slight_smile:
13. dub 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě je to pohlaví fakt nějak jedno...po tom našem dlouhým boji...je to fuk. Budu ráda, když se prĎolkové příští ko ukážou, ale když se to nedozvíme, tak se nic neděje :slight_smile:
13. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda asi holky.

Kolik má teda ta teutonka šířku? A fakt nechceš do dvojčátkovské diskuze? Ted je to tam trochu mrtvé, ale je tam více holek v očekávání. A když čtu zpátky, tak mi to zodpoví všechny otázky co jsem měla. O kojení, spaní atd.
13. dub 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže jsem nakonec neodolala a kalhoty budou :grinning: Jen doufám, že mi nebudou velký , to by mě naštvalo. Jinak zítra se jdu už zaregistrovat do porodnice, nakonec jsem vybrala Bulovku a doufám, že to je dobrá volba....ještě se zítra stavím pro ty pásy do Lidlu a s nákupy končím!! Tenhle měsíc jsem se nějak rozšoupla :confounded:
13. dub 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka ta teutonka má myslím 78cm...prostě projedeš 80cm dveřma všude :slight_smile:. A k holkám gratuluju...ty chce furt můj manžel...ale pochybuju, že tam máme dvě buchty...no uvidíme :slight_smile:
13. dub 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 taky se chystám do toho Lidlu pro pásy, ale chtěla jsem se tě zeptat, jaký si budeš kupovat? Koukala jsem, že jedny ty pásy jsou delší a jedny kratší. Tak mám dilema, který? Ale asi ty delší, když tam budu schovávat ceelýý břicho :slight_smile: a pak nemám ráda, když me dole čouhá břicho....no uvidíme jak budou vypadat ve skutečnosti. Nemáte, holky, některá zkušenost jestli lepší ty delší nebo ty kratší??
13. dub 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda tak manželovi kdyžtak buchtu upečeš v troubě. :grinning: :grinning: :grinning: Víš, že oni ten dobrý pocit často berou přes žaludek... :grinning: :grinning:
13. dub 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek no vidíš tak to jsem ani nevěděla, že mají takhle ve dvou variantách, ale asi taky jsem pro ty delší. Když mám kratší triko, tak to pořád hrnu dolů, takže určitě delší :grinning: Hlavně aby je měli, jak je vidět, tak jdou docela na dračku :sweat_smile:
13. dub 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak ja si pasy koupila taky. Kupovala jsem je v HM-bily a cerny, ale mam ty kratke. :frowning2: Uz ted me stve, ze z tricek mi vyliza brisko. Ja vzdycky mela ploche bricho a vsechny tricka mam tim padem uple a kratke, takze pas se mi hodi uz ted, abych rekla pravdu. :slight_smile:
13. dub 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 noo to teda jdou na dračku :slight_smile:, kámoška tam chce u nás taky zajet a taky si říkám, aby tam nehodili 3 ks a bylo vymalováno. Manžel mi říkal, ať tam jedu už ráno, ale zase si říkám, že snad důchodkyně, co vetšinou brzo ráno jezdí nakupovat se tam rvám o těhotenský pásy nebudou. :grinning: No ale i tak vyrazím dřív. :slight_smile: Tak si pak dáme vědět jak jsme pochodily. :wink:
@nasekuratko ale moc ti díky za názor a zkušenost, tím si to pro mě vyřesila, že vezmu ty delší, tak ty krátký jsou dobrý na teď, ale ty delší pak na vetší břicho a pak aby nelezlo a hlavně poslední 2-3 měsíce to břicho už táhne slušně dolů a je to docela příjemný si ho něčím zpevnit, já to tenkrát dělala takovejma vyššíma elasťákama :slight_smile: , tak teď si je snad koupím taky a díky moc, vyřešila jsi mi dilema jestli krátký nebo dlouhý. :wink: No a hlavně aby byly! :slight_smile:
13. dub 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek ten kratky se mi hodi uz ted. Ale jestli mi bude stacit i s vetsim briskem,to nevim. Asi ne... Na druhou stranu ja si zase rikam, ze v lete asi budu nosit hlavne sukynky a satky,takze u nich ten pas asi moc neuziju... :confused:
13. dub 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Tak nikdy nevíš co se důchodcům bude hodit :grinning: Já minule byla u doktorky a byla jich tam plná čekárna, po chvilce jsem z nich měla hlavu jak pátrací balón, ale kdo ví jaký budeme my :grinning: :grinning: Vědět si určitě dáme, uvidíme jak pochodíme :dizzy_face:
13. dub 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jj, to máš pravdu, ono v létě by se v něm asi pařilo, ale třeba kdyby bylo chladnějc, jako třeba loňský srpen.... :unamused: , no a pak hlavně na ten poslední měsíc, září, to už by se zas užil, no každopádně ho chci vyzkoušet, když jsem to dvě těhotenství prošvihla. :wink: :grinning:
@pavlina88 přesně tohle říkal manžel taky, že právě důchodkyně přes ty pupky si je rádi koupí. :grinning: Moje máma mi hned ze srandy taky řekla, že si pro něj taky zajede a radši hned v šest ráno na něj bude čekat. :grinning: :grinning:
13. dub 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
@band halooo, jseš tu někde? Jdu poreferovat :sunglasses: tak jsem úspěšně registrovaná! Přišla jsem v 11h, sedělo tam pár matek bez břich, tak jsem usoudila, že jsem tam správně :grinning: ty pupkatý pak jdou na monitory, ty mají ale své pořadové čísla..
Tak jsem tam vešla a zjistila, že jsem šestá a že už ani těch 5 matek přede mnou přesně neví, jaké je pořadí! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem vytáhla blok a propisku a zeptala se, jestli by byly pro seznam, oni že jo. Tak jsem se sepsaly. Pak vždy ta poslední, co se zapsala, hlídala blok a tužku a odevzdala ho další podezřelé ženě bez břicha, která tam přišla a čučela, jestli je to jako tady, nebo kde :grinning: do 12h to celkem šlo, pak se to začalo plnit, nejvíc po půl jedné. Mezi tím asi 3x vyšla sestra a řekla, že si máme přečíst nějaké lajstro, podepsat ho a odevzdat u registrace a že pořadí si máme hlídat my. Před jednou nám přišli říct, že začínají registrovat, tak se tam začly rvát samo ty, co přišly jako poslední :angry: jsem na ně houkla, že sestra několikrát opakovala, že se má chodit před ordinaci po třech a že tady je pořadník, no čuměly blbě, ale pořádek byl sjednán a pak už to šlo pěkně disciplinovaně :sunglasses: ty co šly dovnitř, se ze seznamu vždy škrtly, aby bylo jasné, kdo je na řadě...
jo a já byla celkem šestá, registrovali na 3 termíny, no tak mi bylo divné, že když mě registrovala, byla jsem na svůj termín opět šestá! To by znamenalo, že všech 5 matek přede mnou mělo TP 12.10., asi malá pravděpodobnost :confused: Pak mi to došlo, sestra tam už první 3 jména měla evidentně zapsané, ještě než začala registrovat..měla to totiž oddělené, asi tlačenka..
když jsem odcházela, IMO registrace už pak jde fakt rychle, tak bylo na seznamu asi 30 ženských a pořád chodily.. snad budeš mít zítra větší klídek!
konec mého "minireportu" :grinning:
13. dub 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky, ten pás, co budou mít v Lidlu, to je čistě módní věc, né? Pro zpenvění to asi moc nebude? Já měla pro zpevnění pás z lékárny, to vypadalo úplně jinak, pevná regulovatelná guma, nebo co to bylo, tohle je jenom z jemné bavlny, jestli jsem to dobře pochopila? ale jsou pěkné, asi se taky ráno půjdu poprat s důchodkyněma :grinning:
13. dub 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka - ty si nejlepší! - škoda, že neni ve smajlíkách pugét, protože to by si jich odemě měla plnou řádku :grinning: :grinning: :grinning:
Úplně sem se musela smát, jak sem si to představovala, jak vytahuješ ten blok :grinning: - si rozený organizátor :grinning: - asi si ho taky vezmu...
No a pak ty, co přišly poslední, jak se tlačily :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ach jo - no tak to je vždycky - doufám, že nebudu muset vytáhnou ostré lokty :grinning: :grinning: :grinning:
Ale nejvíc si mě dostala s tou tlačenkou - ach jo - ještě takhle okatě :angry:
No každopádně gratulace k registraci a drž mi na zítra palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Děkuju!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka tak tak sem se už dlouho nezasmála, úplně tě vidím s tím blokem a tužkou...ale nápad dobrý :wink: :grinning: :grinning:
14. dub 2011 v 01:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka taky jsem se nasmála. jěště že my se tady nemusíme na porod registrovat. Tedy zatím ale co není tak může být že člověk nikdy neví.
Tak holky hezký den a opatrujte. U nás prší. tak že hrůza.
14. dub 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, holky, v Praze je to s těma registracema fakt šaškárna! :angry: ale asi bych to tak barvitě nelíčila, kdyby se na mě nedostala řada, to bych použila krapet pejorativnější výrazy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@band držím moc palce!!!
venku je pěknej hnus, velebnosti, frčíme posílit tělo i ducha do Sokola :grinning: a pak s kámoškama a dětma do koutku, pěknej den všem!
14. dub 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka tak s tím registrem jsi to udělala dobře a koukám, že jsi se taky potkala s takovejma těma neomalenejma maminama, který se hned rvou někam, aniž by počkaly, nebo alespoň zjistily situaci, jestli se vůbec rvát můžou. To naprosto nesnáším, když tam celou dobu poctivě čekáte a pak si přijdou jiný jako by se nechumelilo a šly by nejradši rovnou. Taky bych se ozvala.....no jako dneska v tom Lidlu, ty pásy mi byl čert dlužnej :grinning: :rolling_eyes: . Jako jsou moc pěkný což o to, ale máš pravdu v tom, že je to opravdu jen modní doplněk na prodloužení krátkých triček, protože na vetší zpevnění to není ani náááhodou.:slight_smile:.....No ale co se mi tam stalo, nééé že se tam budu o pásy "rvát" s důchodkyněma, ale taky s takovou těhotnou matkou. Ta mě teda zvedla žaludek....., :angry: když jsem totiž ten koš s pásama našla, byla jsem u něho sama a samozřejmě poslední čísla....1xS, 2xM, 2xL. A to jsem ještě jedný mojí kamarádce slíbila, že ji ho vezmu taky, stejnou velikost. No tak S-ko jsem zamítla rovnou a měla jsem dilema, jestli mám vzít ty 2 Mka nebo 2Lka. Do toho tam přišla jiná maminka, taková drobínka a hned vedle ní se postavila třetí důůůůra, která nás s otevřenou hubou pozorovala a poslouchala jak se o tom radíme, jaký čísla, vůbec jsme si nebyly jistý a asi že je to lepší vyzkoušet. I před ní tý drobounký mamině říkám, že musím vzít dvě a jaký čísla jsou poslední z těhlech modelů co se mi líbily, protože tam měli ještě jedny jiný. Tak jsem nakonec ze sebe udělala panáka a v tom Lídlu si ten pás natáhla na sebe, abychom věděli, jakou to má rezervu na pak rostoucí bříško. Ta drobounká paní si vzala to poslední S-ko a já říkám, no jsou tady poslední dvě M-ka, tak když vidím, že to stačí, tak místo těch L vezmu M. A co myslíte, holky , že ta třetí, co nás pozorovala a čuměla na mě, jak tam ze sebe dělám zkoušecího šaška v Lídlu, udělala? Hmátla po tom jednom M-ku a hodila si ho do košiku. Tak jsem na ni čuměla s otevřenou pusou, ona se i tvářila, že i tu moji reakci čekala, protože to se ani nedalo neozvat, tak jsem ji řekla, že jsem si ho chtěla vzít, že jsem přišla dřív a jen jsem se rozhodovala, což jí taky přišlo, zřejmě vhod, když jsem si to tam zkoušela a mohla to pak vidět jak to sedí a že je tak neomalená a může jako počkat a ne ze mi to vezme. A ona, že nic neslyšela-přitom ceou dobu, jak říkam nás poslouchala každý slovo s otevřenou hubou a civěla a že jsem si ho teda měla dát stranou.....no prostě kecy a dostala jsem na ní vztek, tak jsem jí řekla, že mohla přijet dřív a vybrat si první ona.Ona pořád něco pindala, tak jsem ji řekla, ať na mě laskavě už nemluví a jde si po svým. Ještě bych ji nejradši řekla, že větší slepici jsem neviděla, ale pak si v duchu říkám, že tohle stejně nemá cenu, protože ona mi ho za žádnou cenu prostě dát nechtěla. Tak naštěstí mám alespoň to jedno a kámoška bude mít holt L-ko. Kvůli takový kravině.....a to jsem se na ty pásy tak těšila, jaká ironie... :confounded: :confounded: Řeknu Vám, že bych ji nejradši kopla do zadku, až by letěla z Lídlu přímo na parkoviště.... :angry: :angry: :angry:
14. dub 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem se taky ale rozepsala, kvůli blbce v Lídlu, ale asi jsem si to přivolala sama tím, jak jsem si dělala srandu s těma důchodcema. :slight_smile: No, ale pásy tedy mám, no. :wink:
14. dub 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek