• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@dora_1 velká gratulace, tak už máme dvě "říjňátka" v září :dizzy_face:
17. zář 2011 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, moje řeč, mám obyč postýlku a úplně stačí :wink:
17. zář 2011 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercach mne asi uniklo, kdo uz ma chlapecka?? :confused:
17. zář 2011 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahaaaaa :slight_smile: Tak v tom pripade dalsi velka gratulace!!! Taky bych se nezlobila, kdybych to mela za tyden-10dni za sebou... :slight_smile:
17. zář 2011 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko taky bych to brala :grinning:
17. zář 2011 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko dočítám, jj, mě prcka Dr. zkoušel otáčet přes břicho myslím ve 32-33tt (bylo to na konci srpna) a povedlo se mu to "jen" příčně .. bylo to dost nepříjemné, byla jsem z toho zpocená až ... a Dr. propotil taky jednu košilku :grinning: nevím, co tam v tom mém břiše pak ten náš kluk dělal, teď je teda otočený hlavou dolů, ale opačně než se ho pokoušel Dr. otočit, doufám, že rozumíš jak to myslím, ten náš kluk mi tam prostě asi kotrmelce dělal :grinning:
17. zář 2011 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, taky bych se nezlobila, kdyby chtěl po 38+0 už vylézt, ale jak jsem se zařekla, že věřím, že když už se otočil hlavou dolů, tak budu přenášet :grinning: jinak kdyby se neotočil, tak mi předběžně císaře plánovalil na 38+0, což by bylo 3.10. :slight_smile:
17. zář 2011 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
venku se zatáhlo, tak se k tomu jdu konečně dokopat a jdu vyžehlit látkové plíny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2011 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivcadr jasný, je to fakt nejlepší, já se s ním mažu v létě i po opalování
17. zář 2011 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
už nevím která z vás řešila tu postýlku ale my objednávali od firmy Scarlett, přes slůně.cz, a jsme spokojení. dá se sehnat od tuším 1500 v různých dekorech.
17. zář 2011 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@dora_1 Tak velká gratulace a ještě větší závist :grinning: . Nechci se rouhat, ale už jsem ji taky začala přemlouvat, jestli nechce ven :slight_smile: . Přeju hodně zdravíčka oběma.
@hankakralikova My sice máme novou, kupovali jsme ji v Malviku za 3.500,-, ale holky mají pravdu, stačí starší. My jsme na ní dostaly peníze od tchýně, jinak bysme měly starou ještě po mě.
@vrana Tak nuda, jo? Já uklidila celý byt, tenhle týden u potřetí. Pak jsem dělala nesladký štrůdl a teď jsem dodělala krtkův dort. Ještě tu mám hromadu věcí pro malou na žehlení. Nechceš mi přijet píchnout? :grinning:
@nasekuratko Já myslím, že normální to je. Porod to značí snad až, když je to pravidelně po 5 minutách několikrát do hodiny a intervaly se zkracují, či tak nějak, ale ještě nikdy jsem nerodila, to by nám spíš mohly říct zasloužilejší matky :grinning: .
@spaghi Tak mě napadlo, nedáme ve středu kafe, jestli nebudeš pospíchat?
17. zář 2011 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne kafe ráda dám, spěchat rozhodně nebudu, nemám kam :wink:
17. zář 2011 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi Tak super, tak se ve středu domluvíme.
17. zář 2011 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
paráda, letiště asi rekonstruuje přistávací dráhu a všechno to teď lítá přes Ruzyň a Liboc, když chce mít člověk otevřená okna, tak se skoro nevyspí :unamused:
17. zář 2011 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrana bobkovi posílám foukání
já bych taky byla celkem v pohodě jen na to funění ale jak se pustím do těch krabic tady tak jsme ko. Už mi to vůůbec nejde :(

@hankakralikova já tohle fakt neřešila, Maruška měla 25 let starou od kamaráda, byla skoro jak bedna, krátký strany plný aby byla co k čemu tak jsme ji natírala. S přůšvihem jejího táty se nedalo nic dělat. A teď má klasickou , dokonce od popelnice. Někdo už nechtěl a byla lepší jak ta původní , tak ji pak měla Maruška a teď ji zas vytáhnu.

@dora_1 gratulace a přání krásného života naplněného zdravím.
17. zář 2011 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@dora_1 velká gratulace...už jsi v pořsdí druhá..krásně se to rozjíždí...kdopak je asi na řadě teď?
17. zář 2011 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem našla chvilku stáhnout fotku Matyho. Tady má prvně dudlík - vztekal se, že nedošáhne pusinkou na ramínko od dupaček. S papáním stále problém, už saje déle, ale musím ho pořád dokrmovat stříkačkou, po 1,5-2hod, v noci to trochu protahuju, snad se brzo rozjíme, tohle je zničující a nemůžeme se hnout z domu. Né že bych teda někam chtěla, tak dobře mi ještě není. Přeji všem větší jedlíky.
17. zář 2011 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@dora_1 obr gratulace. Malá musí být úplný drobeček :slight_smile:

@ilonne já měla štěstí, že když mi začaly kontrakce, tak jsem ležela ve špitále, protože bych snad ani nepoznala, že rodím :grinning: Jsem to furt stopovala a ony vůbec nebyly pravidelné, tak jsem šla za sestrou, že možná teda rodím, protože to teda bolelo a nechtělo to přestat, ta mě dovedla z oddělení na sál a tam mi PA teda řekla, že rodím :sweat_smile:
17. zář 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanciii krásný brouček :slight_smile:
17. zář 2011 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@dora_1 jej normálně a pak císař, já měla akutního císaře (preeklampsie) 9.9., 35+4 a můj prcek je trochu větší 2,45kg porodní váha, jen se na ní nemůžeme vyhrabat zpět, teď máme asi 2,3 a jídlo je velký problém. Jen jsem tedy šťastná, že jsem doma, tak ať vás taky brzo pustí (u nás pouští po císaři po 4-5dnech, já šla kvůli prckovi po 6).
17. zář 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanciii krásňučký!!!!! Gratuluju!!!
17. zář 2011 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanciii to je krásnej bobek
17. zář 2011 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@blancii - Velká gratulace, ať jste oba zdravoučký a v pohodě :wink:
@dora_1 - Také velká gratulace k princezně :wink: Musí to být úplný drobínek, tak ať hlavně pěkně roste :slight_smile:

Holky vás dočítat je teda něco :grinning: Je vidět jak už jsme všechny doma, tak je toho času na psaní víc....Já byla ve čtvrtek poprvé v poradně, strávila jsem tam přes hodinu čekáním, ale to vem čert, zase nevím jak je malá velká :angry: - naposledy mi jí měřili ve 20 tt na tom velkým ultrazvuku, jako myslím i váhově, pak už mi vždycky říkali odhady - podle tabulek... Na UTZ jsem objednaná 2 dny před termínem a prý když to na mě přijde dřív, tak mi jí změří rovnou v porodce :confused: moc se mi to nezdá.....

@adenka84 - taky by mě to asi mrzelo , když celou dobu počítáš s přirozeným porodem, ale třeba nakonec bude vše jinak :wink: a když budeš mít planovaného císaře a bude možné to častečné umrtvení, tak o přiložení a poňuchání s Maruškou bys přijít neměla :wink:
@spaghi - instrukce pro manžela super!! Já bych to takhle neriskla :grinning: :grinning:

Holky jsem tady jediná kdo neví jak velké mám mimčo??
17. zář 2011 ve 23:49  • Odpověz  • To se mi líbí
hezkou neděli, u nás od rána prší a je zataženo, PODZIM :astonished: já chci ještě babí léto a Štěpku do kočárku ... od rána tak řádí, že mě bolí celý spodek ...
@spaghi včera večer jsme zrovna na letišti pro rodiče byli :wink:

já dneska pozvala rodiče na oběd, taky musím trošku poklidit, prckovi jsem slíbila bramboračku :slight_smile: včera ráno vstával a ptal se, proč nejde do školky, dneska ráno vstával a říkal, že nechce do školky, tak jsme zvědavá na zítra :grinning:
18. zář 2011 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina88 my teď ve 35+1 měli 2,5kg, ale stejně teď ty váhové "odhady" ke konci jsou docela k ničemu .. i Dr. říkal, že už se to špatně měří, když se dělá průměr tří hodnot .. některý mimčo má větší hlavu, některý mimčo delší nohu :grinning:
18. zář 2011 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina88 kámoška je teď v termínu, už chodí na KO do porodky, jeden den ji jedna Dr. řekla, že mimčo bude mít přes 4kg, dva dny na to jí jiný Dr. řekl, že mimčo má max. 3,70 kg, tak si vyber ..
18. zář 2011 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
já včera přežila brigádu na chalupě na švestkách...původně jsem myslela, že moje účast skončí tím, že tam těch 100km dojedeme a vylezu do sadu (děsný kopec) a tam budu tak max. poposedávat s Lukášem a bavit ho...no nakonec jsem se účastnila i aktivně a pěkných pár kyblíků nasbírala, přežili jsme to 2v1, ačkoli teda výlet, kdy jsme vyjeli z domu před sedmou ráno a vrátili se před osmou večer, najeli 200km a ještě byli mezitím stále "v akci" byl docela náročný, tak efekt k porodu nula nula prd:grinning:. ani břicho netvrdlo, medvídě to vzalo naprosto v klidu a prý takhle ho teda rozhodně ven nedostaneme:grinning:

Jinak já jsem taky celkem v pohodě a je mi dobře...sem tam teda bolí ta stydká kost - hlavně když dýl ležím, sedím, tak pak než to rozhejbu, ale jinak docela nic:slight_smile:.
@pavlina88 - mě MUDra odhady váhy dělá na každé poradně, ale jen díky těhu-cukrovce, kdy se ten odhad používá jako jeden z podkladů, jestli se ta cukrovka na mimi neprojevuje...a asi mám počítat spíš s tou spodní hranicí průměrnýho mimíse, protože na poslední poradně minulý pondělí mě ujišťovala, že přes tři kila v termínu mít bude:grinning:. Zítra jdu na kontrolu do porodnice, tak uvidím, jestli MUDr. bude dělat uzv a odhad....
18. zář 2011 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanciii Je krasny a urcite ti dela samou radost :slight_smile: ...
18. zář 2011 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@dora_1 Velika gratulace k narozeni male a at jste obe zdravoucke!! :wink:
18. zář 2011 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek