• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Dobré ráno, to byla noc. Probudila jsem se s bolestí hlavy za jedním okem, tak jsem šla na záchod a asi měla luxusní poslíčky, protože jsem se úplně musela chytit dveří. Pak jsem si zas lehla a přešlo to, hlava ne, to byl docela mazec. Tak jsem vstala, šla do obýváku a zjistila, že je 00.30, fakt paráda, samozřejmě, že jsem se vynervila a tak jsem si asi dvakrát změřila tlak, když jsem se uklidnila, tak ten druhý byl už dobrý. Tak jsem si chvíli četla, pak jsem usnula a když jsem se vzbudila v 5:15, tak mě bolela druhá strana hlavy a druhé oko. Tak jsem zase četla, usnula jsem až kolem 7 a vstávala v 08:30, když mě vzbudil manžel. Tajemství bolavé hlavy mi vysvětlil - jsem si šla lehnout před desátou, ubednila okna, abych náhodou nedostala rýmičku, akorát jsem zapomněla ze zásuvky vyndat raid proti komárům a máme docela malou ložnici. Manžel šel spát až o půlnoci, tak ho vyndal. Já jsem fakt jelito.
18. zář 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty vase odhady vahy vam zavidim me ho doktor nedelal takze pokud stihnu kontrolu v porodce tam mi to snad udelaji a jinak prekvapko az na sale
18. zář 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 já taky vím jen velikost cca v tom 31tt

@petapete tak ateď kvůli tobě mám chuť na švestkový knedlíky :DDDD
@ilonne teda ufffff hlavně že už vyřešeno
18. zář 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - dobrý:grinning:. Teda s tou hlavou to asi moc fajn nebylo, ale aspoň, že víš, proč to bylo:wink:. My spíme pořád při otevřeným oknu:grinning:. A poslíčky asi pořád nemám - nebo je nepoznám:grinning:

@barbarkaaa - no já na švestkový knedlíky mám chuť úplně děsnou, ale dám si je až po porodu:confounded:. Jsem si dovezla i košík pěkných natrhaných švestek, dám si do sáčků do mrazáku a po porodu si pak udělám knedlíky, zatím je nemůžu...
18. zář 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte :slight_smile:

Dneska mám zase svůj den, nejdřív jsem napsala mega dlouhej příspěvek a zbuchnul mi kůň, pak jsem chtěla dodělat oběd a zjistila jsem, že je guláš na vylití, ze záhadného důvody se od noci zkazil... Tož muž na rychlo dělal rajskou a s prckem dělají domácí těstoviny a slovy dvouletého batoláka - to je na pohodu:grinning:

@blancii Mrňousek je krásnej:slight_smile:
@dora_1 Gratuluju k maličkaté:slight_smile:
18. zář 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 já také nevím odhad Marušky váhy..chic se na to zeptat příští kontrolu...vím jen to, že před 6 týdny vážila 1600 g..kolik má teď absolutně netuším... :(
18. zář 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Nám řekli že prcek váží asi 2100g před měsícem na kontrole...Jinak taky nic nevím :frowning2: Možná je to i lepší nevědět :wink:
18. zář 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aho holky, hezkou neděli! i když, tady prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale včerejšek jsme si užili parádně, tak mě to dnes ani tolik nemrzí.. dopo jsme byli na dnu otevřených dveří DPP v Hostivařském depu, to měl malej oči navrch hlavy, děti byly úplně všude, směly do kabin metra, tramvají, busů, cinkaly, zavíraly/otevíraly dveře, byli tam i hasiči, no blázinec :grinning: no a po odpo spaní jsme byli v Grébovce na Vinobraní, to bylo taky moc pěkné, měli hezkej program, s manželem jsme nostalgicky zavzpomínali, brali jsme se totiž ve Viničném altánu, tak jsme se tam byli mrknout.. i ten burčák jsem ochutnala, jsem si říkala, že po něm třeba dostanu srajdu a vyvolá to porod :grinning: samozřejmě nic, mé zažívání je silnější, než Rocky ve čtvrtém díle :sweat_smile:
@dora_1 moc gratuluji k princezně! :dizzy_face: Koukám, že nejsi vůbec v tabulce, tak jestli se Ti bude chtít, tak se doplň :wink:
ad váhový odhad, taky ho neznám a dr. mi ho nedělá, ale příští týden k němu jdu naposled, a to říkal, že mi ho udělá, tak jsem zvědavá :slight_smile: Damču jsem přenášela a měl při narození 3120g a 52cm, takže žádné tlusté mimčo, tak snad by nemusel být ani druhej.. ale zas měl veeelkou hlavu a to je k porodu horší, než trošku oplácané mimčo :sweat_smile:
18. zář 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@dora_1 gratuluji k miminku a přeji všechno nej.

U nás je tedy veselo. Malá v pátek přišla ze školky s rýmou a pěknou. Na večer už jí vylezla teploty skoro k 39 a aby toho nebylo málo, tak teploty trvaly celou sobotu a ve finále se osypala na nožičkách a ručičkách, takže jsme nakonec jeli večer na pohotovost :frowning2: Prý je to nějaká viróza a má jakoby alergii na ty viry, proto ta virážka. Dostala jen dithiaden. Zítra pro jistotu skočíme ještě k mudře. No každopádně tento týden do školky nepůjde :frowning2: chjo. Je mi jí líto, že je marod, hlavně ji to asi hodně svědí a od toho jí nemůžu pomoct.

Mě čeká zítra poslední poradna u mudry, udělá mi výtěr na streptokoka a váhový odhad. Tak jsem zvědavá. Od minule jsem nic nepřibrala, spíš 0,5 - 1 kg shodila. Z čehož mám radost a snad bude mít i ona a snad ta naše princezna taky trošku přibrzdí ve svém obalování. Tu dietu nedodržuju nijak striktně, ale v něčem se omezuju. Víc přemýšlím nad tím co jím a hodně jsem omezila pečivo, sušenky a sladké obecně. Tak to vypadá že to má nějaký efekt? Uvidíme. Zítra by nám měl dorazit ten skládací přebalovací pult, už se na něj těším...
18. zář 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já jsem fakt už mega lazar... rozhodla jsem se, že půjdu manželovi naproti na fotbal, hráli na Aritmě, od nás je to cca 3-4 km chůze, dřív jsem to zvládala za 20 minut až půl hodinky pěknou procházkou, dneska jsem to šla skoro hodinu a courala jsem se jako stará bába, naštěstí jsme domů pak jeli autem, ale je hrozný, že už se sotva hýbu :unamused:
dnešní počasí je na prd, tak asi vyrazíme shánět světlo nad přebalovák
18. zář 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne koukám, že si taky měla noc plnou "vášní", ale buď v klidu, mě by to taky nedocvaklo, kdybychom měli něco v zásuvce proti komárům... já si zase užívala přelet letadel, ještě pár takových nocí a budu přesně znát letový řád :grinning:
18. zář 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka - Lukáš měl váhu 3150g a 49cm, takže taky spíš menší miminko, ale byl to "hlavoun"...a medvídě podle uzv odhadů taky má větší hlavičku, asi neumíme malohlavý děti:grinning:. Ale Luciš vyletěl i s tou nadprůměrnou hlavičkou celkem dobře, tak snad příroda ví, co dělá:slight_smile:

@vrana - Lukáš má i loni měl na imunitu Biopron proimun - jsou to nukleotidy a fakt teda musím říct, že asi zabírají parádně, protože loni jako první rok ve školce, kdy všichni varují a i jsem počítala s vyšší nemocností, tak vpodstatě nemarodil (asi tři nebo čtyři rýmy nepočítám jako nemoci), ale jinak fakt nebyl nemocný...a teď ho dostává zase:wink:

@spaghi - jj, je to děsný s tou "kondicí", já včera na té chalupě do toho děsnýho kopce taky lezla jak stařena + teda pak jsem ještě pár minut hledala, kde jsem nechala dech:grinning:. Ale teď mi volala babička a prý tam všichni byli na větvi z Lukáše, jak tam vidět málem nebyl, ale pusu nezavřel a všechny popoháněl do práce (hnal nás slovy: "no sbírej, sbírej, práce šlechtí!" apod.:grinning:. A prý i ze mě, že jsem vůbec jela tři týdny před TP sbírat švestky :grinning:
18. zář 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa Já si dneska přivezla švestkový knedlík od mamči :slight_smile:

@ilonne Já mám teď poslední dobou "dobrý" noci pořád... mám divoký sny. Na včerejšek jsem porodila, pustili mě domů, miminko ještě zůstalo v nemocnici s tím, že si ho vyzvednu později a já ho pořád hledala, volala tam a nemohla jsem najít nemocnici, nikam se dovolat, všechno se stěhovalo a nikde nikdo, no hrůza. A na dnešek jsem zas začala rodit a pořád jsem sháněla nemocnici, doktory a všechno zavřený, přestěhovaný... už mi hrabe :slight_smile:

@spaghi Co se týká chůze, jsem ukázkovej chcípák :slight_smile: Když už jakž takž můžu hýbat nohama, že bych i někam došla, tak mě stejně po pár krocích mimo byt začne chytat tvrdnutí břicha nebo poslíčci, že nikam nedojdu :slight_smile:
18. zář 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanciii Malej je krásnej! Narodil se ve stejný den jako můj manžel :slight_smile: V ten den se rodí skvělí chlapi :slight_smile: Tak hodně zdraví!

@pavlina88 Taky nevím, jak je Honzíček velikej. Poslední váhový odhad mám z UTZ ve 30+2 tt. Na příští poradně (ve čtvrtek) se chystám zeptat. To budu mít poslední možnost, pak už rodím :slight_smile:
18. zář 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko My máme monitor Nanny, ale ještě jsme ho nezkoušeli.

@dora_1 Moc gratuluju k narození dcerušky a přeju hodně zdraví!
18. zář 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše srdíčko :slight_smile:
18. zář 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milada2 no to máš pěkně divoké sny :grinning:
@spaghi nic si z toho nedělej, tak už nikam nedojdu, začne mě tlačit celej spodek a mám pocit, že se na místě počůrám, ale když si dojdu, tak ze sebe dostanu pár kapek.. dnes jdeme taky pro manžela na fotbal, musíme na nákup, je ot tady jak u snědenýho krámu.. dřív jsem zvládala vpohodě velké nákupy i s Damčou, ale teď je to už nad mé síly, zabavit malého, nakoupit vše, co potřebujeme a pak to naskládat do auta.. a nepočůrat se u toho :grinning: to samé pokud možno zabezpečit u Damči :sweat_smile: no už jsem musela minule uznat, že je to krapet nad moje síly, tak jdeme dnes spolu
18. zář 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka To máš pravdu :slight_smile: A s tím čůráním jsme na tom stejně :slight_smile:
18. zář 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcadr já myslím, že pokud k tomu máme dispozoce, tak žádné drahé krémy nazaberou, já mazala každý den i 3x a stejně to nepomohlo :angry: i když nevzdávám to a mažu obyčejným dětskýmolejem, alespoň pro ten lepší pocit :grinning: ono to pak stejně vybledne a bude to lepší :wink:
@nasekuratko my máme nanny a zkoušela sem ho tak, že sem přiložila na něj ruce apo chvíli je oddělala a asi do 20s začal pískat
@dora_1 moc gratuluju a přeji ať vám malá dělá jen samou radost :dizzy_face:
@hankakralikova postýlku máme ještě po manželovi, pěkně sme ji nalakovali a je jako nová, taky se mně do ní nechtělo vrážet peníze a jak píše nasekuratko, když se nazdobí, je krásná i starší :wink:
18. zář 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my byli včera taky na burčáku, dala sem si dva pohárky, byl výborný, dnes sme slavili narozky, tak sem pozvala tchýni s tchánem na oběd, od rána se vařilo a chystalo, pak došli ještě kámošky a asi jak sem tak dlouho stála, tak mě zase bolí kost v levé půlce zadku :grinning: , už ani nevím jak si lehnout nebo sednout k televizi :grinning: :grinning: :grinning: no asi vytahnu manžela ven a zkusím to rozchodit :grinning: :grinning: Jinak vám přeji krásný zbytek neděle :wink:
18. zář 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Tobě taky! A taky si myslím, že starší postýlka stačí a může být krásná. My máme teda doma novou, protože nemáme po kom dědit, ale dali jsme za ni jen 1700 Kč. A u našich, kde budeme asi docela často, máme starou od sestřenice.
18. zář 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dneska ještě absolvovali návštěvu u známých, takže fajn odpoledne. Naše malá byla dopoledně docela klidná, tak si to odpoledne a hlavně teď večer musí vynahradit. Už jsem byla i ve vaně, tak je to lepší.
Jo, to čůrání, já mám pocit, že bych mohla na záchodě trávit 24 hodin a když tam jdu, tak to teda nic závratného není a za 2 minuty bych mohla zas.
@milada2 @spaghi @petapete @barbarkaaa Tak dneska rozhodně nic takového do zásuvky nepůjde :grinning: . Jedna taková noc úplně stačila.
18. zář 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás teď na večer hřmělo, bylo dost dusno, tak jsem si říkala, že by mohla přijít bouřka a třeba...:grinning:. No, sprchlo, po bouřce ani stopy, já si dala horkou vanu, na večeři takový trhanec s jablíčkem, hojně oskořicovaný (skořice prý taky působí:grinning:), zapila jsem to maliníkem a ... NIC:grinning:. Břicho mažu, mazala jsem i u Lukáše (tam teda víc poctivě, fakt každý večer), u Lukáše ElastiQ, mazal M., teď u medvíděte mažu krémem z dm, je mi strašně příjemný, krásně voní a zatím strie ani jedna - ani v jednom těhu...
18. zář 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Mám na tebe dotaz - jak dlouho ještě přes vás budou odkloněný ty letadla? Netušíš? Teď prý přistávají na dráhu u OC Šestka, tak tam chci s prckem vyrazit (další místa na sledování letadel nejsou tak dobře dostupný) a nevím, kolik máme času... díky:slight_smile:
18. zář 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem v šoku, během víkendu mi už druhá kámoška oznámila, že se bude rozvádět :rolling_eyes:
jedna má ročního chlapečka a druhá 14 měsíčního, jsem z toho KO :pensive: :frowning2:
18. zář 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam to je hrozny i ja mam rozvedeny rodice a porad si rikam ze me se to snad nestane ale kdo vi ted muze byt vsechno super a za par let muze byt vsechno uplne jinak ted jsem dokoukala na soukrome pasti
18. zář 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete skorice zabira??,jdu si ji nasypat do vody a vypit :grinning:
18. zář 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam Tak to je mi líto :frowning2: Se nedivím, že jsi z toho k.o., obzvlášť, když hned dvě kámošky najednou

@kajulka001 Určitě ne :wink: Já vím, že člověk nemůže říkat, že jemu se to nikdy nemůže stát... ale věřit je taky potřeba :slight_smile:
18. zář 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 v to ja verim ale jak rikam vsechno se muze casem zmenit jinak pekny fotky :wink:
18. zář 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Díky :slight_smile: Jo, jo, v tom máš určitě pravdu... jen by byla škoda se tím dopředu nějak deptat :slight_smile: Ale v takovýhle chvíli je jasný, že na to člověk myslí
18. zář 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek