• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@milada2 to je jasny jen jak sem ted na to koukala v televizi tak nad tim popremyslis co by kdyby se to stalo tobe ale ja si nedokazu predstavit co bych delala muselo by se to stat....neni zac pekna tehulka :slight_smile: koukam ze budes rodit cisarem asi jsem to prehlidla jakto?
18. zář 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek prý to potrvá do 26.9., dělají pravidelnou podzimní údržbu povrchu povrchu hlavní dráhy RWY 06/24 :grinning: chytračím, protože je to v newletteru pro starosty :slight_smile: naštěstí to nebude moc dlouho, tak ale vy to ještě stihnete, kolem Šestky hlavně přistávají, tak to stojí za to :wink:
18. zář 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Kvůli mým zdravotním problémům, hlavně rozjetý artritidě, že bych asi normální porod fyzicky nezvládla...
18. zář 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 aha a jak se tesis kdyz uz vis ze v ten den budes mit broucka uz venku?ja jdu zitra na kontrolni testy jaterni mam ted s nima u tohodle tehotenstvi problemy a jestli budou vysoky coz asi budou telo me desne svedi tak mi mozna porod vyvolaji jeste ted v tydnu no ale nebudu predbihat treba testy budou v norme chtela bych zazit porod co zacne sam od sebe a ne vyvolavanej ten uz mam jeden za sebou
18. zář 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 No, je to hezký pocit, už je to takový konkrétní, jsem od doby, co to vím ještě dojatější než předtím :slight_smile: A taky už mě to konečně donutilo začít připravovat výbavičku :slight_smile: Přeju Ti, ať jsou testy v pořádku, je Ti líp a porod pokud možno pohodový!
18. zář 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 me nic neni v tom 30tt jsem jela do nemocnice s bolestma ale na monitoru ok ale rovnou mi udelali krevni testy kde se to ukazalo kdyby mi je neudelali tak ani nevim ze mam spatny jaterni testy i ted se citim dobre krom svedeni po celym tele a to je kdyz jsou vysoky tak se spis pripravuji na tu horsi variantu o to vic mily prekvapeni kdyz budou ok :slight_smile: no ja zacla vsechno pripravovat po tom jak jsem skoncila v nemocnici a hrozily mi ze malej pujde cisarem skrz ty testy driv kdyz me pustili tak jsem zacla vsechno chystat o 106 :grinning:
18. zář 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 To svědění musí být hrozně nepříjemný :unamused: Tak ať už je jen líp!
18. zář 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím, zítra nám držte palce, jdeme na UTZ k Apolináři a bude se zjišťovat, proč jsme vlastně hlavičkou nahoru a jestli je šance na otočení, tak snad tam není nějaký vážný důvod, proč se prcek nehne :frowning2:
18. zář 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 to teda porad se drbu :unamused: kdyz uz budou testy spatny tak jen doufam ze kdyz me doktor posle do nemocnice tak jedine s tim ze se vyvola porod a ne abych tam tyden lezela a zase pak sla domu prasky uz brat nechci jsou docela silny
18. zář 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi neboj urcite zadnej vaznej duvod proste se mu nechtelo vzdyt ja ani nevim jestli nas malej hlavickou dolu je muj doktor to je doktor za vsechny prachy kdyz jsem se ho ptala na tom velkym ultrazvuku v 30tt zda je hlavou dolu tak mi rek ano ale ze je napric takze kdo vi jak je ted
18. zář 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Děkuju moc:slight_smile:
Teda slyším prvně, že by zjišťovali, proč je mimčo hlavou nahoru. Snad ti ho nebudou chtít obracet. Kamarádka do otáčení nešla a radši si nechala udělat císaře, cítila, že to tak prostě pro ní i malou je lepší a bylo:slight_smile: Ale držím na zítřek palce a jsem zvědavá, co ti vlastně řeknou.
18. zář 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek já bych do nabídky obrácení mimča taky nešla, asi má svůj důvod, proč je takhle otočený a nechci nic riskovat, radši ať mě kuchnou, ale malý, ať je v pořádku
18. zář 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi neboj, určitě je vše OK, malému se tak jen u tebe dobře sedí :grinning: :grinning: určitě bych taky radši volila císaře než přetočení, jde hlavně o to, aby ste byli oba v pořádku :wink: :wink: :wink:
18. zář 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi moc na Tebe myslím a držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dobré ráno, to bude dneska zase den :stuck_out_tongue_closed_eyes: manžel ráno zaspal, tak nás celou rodinu vzbudil v 5 h jeho kolega, samozřejmě Maty pak už neusnul a usnul mi teď v 7,15 h u TV, když jsme se chystali do školky, tak chrápe a do školky nepůjde :unamused: manžel v tahu až do zítra, já bez auta, venku prší, no ideál :stuck_out_tongue_closed_eyes: grrrr :fearful:
19. zář 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Myslím na tebe, ať prohlídka dobře dopadne. Do otáčení bych taky nešla - přesně jak píšeš - sám nejlíp ví, co mu vyhovuje. Navíc jsem někde četla, že to přetáčení není moc příjemný a pokud se přetočení povede, může se stát, že se prcek vrátí do své původní polohy, takže je to zbytečné...
19. zář 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Držím palečky ať dnes dobře pořídíš. Malý je určitě ok, neboj. A do obracení bych taky nešla, jak píšou holky, přijde mi to násilné, ať je to jak je to, z nějakého důvodu to dítě tak je nebo chce být, tak proč mu to násilím brát.

U nás hrozná noc, malá spala zase s náma, to je fakt zážitek. Ale dneska už má útrum, horečky nemá, vyrážka ustupuje, tak už prostě bude u sebe, takhle se nevyspíme ani jeden, věčně ji odkulujeme na střed a s tím pupkem je to fakt paráda. Za chvíli se chystám volat doktorce, kdy můžeme dorazit.
19. zář 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Ahoj, ty jdeš nějak na sepsání do Krče viď?
19. zář 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana JJ, ve středu tam mám být na osmou, tak jsem zvědavá... Na tvou radu beru vyplněný dotazník s sebou, tak snad tam nebudu trávit mládí :slight_smile:
19. zář 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Určitě to půjde rychle, uvidíš. Uteče to. Nečekala jsem nikde a tu dobu co tam strávíš pořád něco vyplňuješ, nebo ti říkají co a jak.
19. zář 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Tak to by bylo super, ale ty prohlídky jsou asi na dleší dobu, nebo máš z minulého těhu pozitivní zkušenost? Na prohlídku jdeš nějak příští pondělí nebo kdy, viď?
19. zář 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa jj jdu v pondělí. No hele, když jsem tam chodila já, tak se ještě netočily monitory, ty už teď točí. Tenkrát to šlo jak na drátkách. Zamrzla jsem tam jen jednou asi na hodinu a půl, to bylo šílený, ale pak už jsem byla vždycky během 10 minut venku a že jsem tam byla hodněkrát :grinning: Teď už monitory prý točí, ale i tak to docela odsýpá oproti třeba Podolí kde je to skoro na celý den. Dám ti vědět příští pondělí, jak to šlo.
19. zář 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana To by bylo super, kdyby to bylo jak píšeš, docela mě děsí holky tady, co tráví např.u Apolináře celé dopoledne :-/
19. zář 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana A jak to teď aktuálně vypadá s myčkou? Vyhrála oprava, nebo nová?
19. zář 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa No hele popravdě ještě nic. Nějak nebyla nálada to doma řešit, kvůli tomu, jak je malá marod, sráželi jsme teploty a tak. Na jednu stranu se mi ji nechce hodit ze skály, ale 4 za opravu mi přijde moc a kupovat teď novou hotově se moc nehodí, leda na splátky, a to nevím nevím no. A pak si říkám co s tou původní, jestli vyhodit??? Takže tak nějak dobrovolně teď myju v ruce a přežívám no.
19. zář 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Držím pěsti!

@kajulka001 Tak to se Ti vůbec nedivím :unamused:
19. zář 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Snad to dobře dopadne...držíme pěstičky :slight_smile:
19. zář 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi drzim palce jak se vubec takove otaceni mimca dela???
19. zář 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja jsem byla dnes na te krvi a zitra si mam zavolat na vysledky a sestricka rikala ze je pravdepodobny pokud testy budou vysoke ze me vyvolaji ale ze se uvidi az podle doktora a tech testu
19. zář 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnešní noc v pohodě, raid jsem nezapla :grinning: :grinning: :grinning: , takže až na dva výlety na záchod, jsem se krásně vyspala :slight_smile: .
@spaghi Držím palce a to jdeš dneska nebo až v tu středu? Ale určitě se mu tam takhle prostě jen líbí a nebo už se třeba i otočil dolů.
@kajulka001 Tak to je nepříjemný, hele já se drbu už jen jak přede mnou řekne doktor "jaterní testy", už jsem to tady psala, jsem je měla zvednutý po lécích na artritidu asi čtyři roky a teď se mi konečně srovnaly, což musím zaklepat. Jenže jak jsem taky psala jsem hypochondr a jak mi doktor řekne příznaky nějaké choroby, tak je mám tak do hodiny, nejpozději do večera téhož dne. Držím palce.
@vrana Tak my zase pro změnu hledáme lednici a foťák, rozhodli jsme se, že potřebujeme větší lednici, ale musíme ji napasovat do úzkého prostoru :grinning: . A foťák potřebujeme akutně a co nejdřív.
19. zář 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek