• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@ilonne no hele jestli testy budou vysoky tak at mi to radeji vyvolaji prasky brat uz nechci jsou docela silny a mam strach o malyho jakej muzou mit vliv na nej me to pry vyvolava to tehotenstvi a po porodu by se to melo srovnat i kdyz na jednu stranu bych byla rada kdyby testy nebyli az tak vysoky a ja mohla zazit jaky to je kdyz me chytne porod a ne aby mi ho vyvolavali ale co no kdo vi treba bych stejne prenasela a pak by me museli vyvolat jako prvniho
19. zář 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Já myslím, že jestli budou vysoký, že už půjdeš rodit. Aspoň kamarádce takhle volali asi v 38tt, že má špatné jaterní testy, nejdřív dostala nějaké prášky, tuším už v 36tt a stejně se nesrovnaly, takže šla rovnou na císaře ani nevyvolávali.
19. zář 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ja prasky taky brala uz je mam dobrany po nich se mi trosku snizili ale jak jsem je ted nemela tak si myslim ze zase vyhupsly nahoru no kdyz uz rodit tak ne cisar ale normalne doufam kdyz jsem 39tt tak bych mela rodit normos ne?
19. zář 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky,tak jsem si dneska volala na vysledky testu ohledne streptokoka,tak ho zase mam a prej mam i nejakou plisen,ze mi v porodnici pak na to neco daji,strept.sem mela i u Andrejky,nevim kde se teda zase vzal,ale ta plisen me teda sokovala,budu doufat,ze to malymu nejak neuskodi.Ja jdu do poradny az pristi tyden,k apolinari,a jestli se tam porad ceka hodku a vic,tak se mam na co tesit,nebo teda spis dcera :unamused: ..Holky berete pro mimi vlastni kosmetiku do porodnice??
19. zář 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Tak to fakt nevím, ale myslím, že ona měla císaře proto, že jí stoupaly i přes ty prášky a už je měla prý fakt hodně vysoké, tak nechtěli riskovat. Měla rodit jinde a nakonec rodila u Apolináře, ale měla ještě k tomu těhotenskou cukrovku. Takže nejspíš víc komplikací najednou.
19. zář 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ahaaa tak to jo no uvidime zitra dneska by mela dorazit kolibka tak snad dojde abych si ji mohla nachystat ale kez by mi zitra rekli ze to neni tak hrozny
19. zář 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek ne ja nic neberu aspon u prvniho jsme koupali snad jednou a to pouzivali jejich veci beru jen pleny ubrousky a zavinovacku pro mimi a bepanthen ale ten spis pro sebe na prsa a kdyby nahodou doveze manzel
19. zář 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Tak já tam poprvé čekala jen v poradně přes čtyři hodiny a před tím jsem ještě zvládla diabetologii, už jsem to tady psala o pár stránek dozadu. Minulou středu jsem tam byla tedy podstatně kratší dobu. Dorazila jsem na sedmou na monitor, pak jsem to vzala přes diabetologii a myslím, že po půl desáté jsem už odcházela z poradny, ale to první čekání fakt stálo za to. Minule jsme se tam sešly se spanghi, tak to i rychle utíkalo.
19. zář 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Je fakt,ze sem Andy tenkrat koupala asi taky jen 2krat,tak nic brat nebudu,jen to co jsi vyjmenovala ty,to uz mam i zabalene :slight_smile: .
19. zář 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Noooo,tak to je pecka,budu si muset domluvit hlidani,to nerisknu,a je fakt,ze, jak ma clovek s kym pokecat rychleji to utece :wink: ..
19. zář 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek ja to sice koupeno mam ale jeste nemam zbaleno :grinning:
19. zář 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 No,kdyby te to nahodou chytlo,to tam jen hodis a jedes ne :grinning: ...Ja co spis jesne nemam je postylka,nebo mam,ale v Praze a tu tam chci nechat,takze ted musime koupit jeste jednu do Budejek,a nejak se k tomu porad nemam :grinning: ..
19. zář 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek a jak to mate budete mit bydleni v praze i v budejicich?
19. zář 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Jo,jo tam i tam,v PH mame rodinu,takze jak manzel bude mit volnaska budeme tam,jinak v Budejkach.
19. zář 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek aha a co dela manzel za praci?a stehovat do budejic se budete az po porodu?
19. zář 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Uz asi mes,bydlime v Budejkach,manzel hraje prof.fotbal.Budejky jsou krasny,ale jak tady clovek nikoho nezna,tak to je narocny,taky sem ted par dni byla pekne na ranu :grinning: ...
19. zář 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Ty vlasne bydlis kousek od Budejek vid?!!
19. zář 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek aha...no bydlim smer Kaplice jestli vis to znam jak nemas nekoho k sobe je to naprd ja presla z Brna do Cech a jeste na vesnici a mam tu akorat svagrovou a tchyni je to sice fajn ale nejaka ta kamaradka by se hodila n apokec ktery treba nemuzu rozebirat s tchyni
19. zář 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Tak s tchyni clovek nemuze rozebirat hooodne veci :grinning: .A jak dlouho zijes mimo Brno??Presne,jak clovek nema s kym poradne podrbat,je to na prd,jednu kamaradku tady mam,ale je bezdetna a pracuje,takze jak kdybych tady byla sama :unamused:
19. zář 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem si koupila Pupalku, ty jo 120 korun za 30 tablet :confused: Ještě mi nabízela 100 tablet skoro za 300. Kolikrát denně to berete?
19. zář 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a na co je ta pupalka? před prvním porodem jsem brala vše možný a nemožný a stejně jsem přenášela, tak teď se mi ani do ničeho nechce ...
19. zář 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf, tak jsem našla asi tři lednice, které by jsme tam nacpali.
19. zář 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jimisek kosmetiku neberu, u prvního nám dávali v porodce vzorecky snad vseho ...
19. zář 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Ahojte holky, teda u nás je dnes počasí jak v listopadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera v nocisem nějak nemohla usnout babůzněla sem do půl 3 u televize, pak budila manžela v 5 do práce a teď sem to dospávala :grinning: :grinning: :grinning:
@vrana taky mě ta cena docela překvapila, ppořád sem siříkala, proč sem v té lékarně platila tolik peněz, sváděla sem to na manželovi léky na tlak a ono houby, to ta pupalka :grinning: Já ji zatím ještě neberu, tak si taky nechám poradit :wink:
19. zář 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dneska 36+0, tak bych už asi začala. K čemu přesně má být už si nepamatuju :grinning: ale už to tu holky psaly několikrát, tak jsem si říkala že to zkusím, no nic za to nedám ne.
19. zář 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy k tomu přistupujete tak zodpovědně - maliník, pupalka, homeopatika. Já neberu ani nepiju nic a asi nemá smysl už s tím začínat, co?
19. zář 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Já taky neberu a nepiju nic :slight_smile: vlastně jen fenykl.čaj...a to jen kvůli malému aby se mu střívka už srovnávali v bříšku...známá to tak dělala a malej pak netrpěl tolik na prdíky a koliky :slight_smile:
19. zář 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Hi hi to je pokus omyl. S malou jsem asi dvakrát vypila maliník :grinning: Nechutnal mi. Pak jsem dělala všechno sex, víno,vana, vytírání, okna a bylo to k prdu. Vyvolávali 41+3. Ale ak říkala jsem si jestli třeba u toho druhého, když už je to protažený, by to nepomohlo... Tak tu pupalici asi zkusím. Maliník nevím no.
19. zář 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Já taky nezobu a nepiju nic. Jediné, o čem bych uvažovala, je maliník, ale při své lenosti... :wink:
19. zář 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Už jsi byla na tom monitoru, nebo jdeš až odpo?
19. zář 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek