• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@vrana Hele a představ si, kdyby to víno spustilo porod a jela jsi třeba do porodky sanitkou. Myslíš, že by ti dali dýchnout :grinning: :grinning: :grinning: ? No, já na ty bylinky moc nejsem, takže ten maliník by asi vypil manžel, ten zase bylinky rád, obzvláště, když na něco zabírají, akorát by mě zajímalo, co by to spustilo jemu?
@vercach Myslíš, že to zabírá? Já to pila jednou omylem a přišel mi pěkně hnusný.
19. zář 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne hi hi to byla sklenička a ta je povolená i v těhu :grinning: Větší sranda by byl ten nápoj, kde e ricinový olej a tvrdý chlast :grinning:
19. zář 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Tak o něm ani nevím, ale myslím, že už jen ty dvě složky v něm smíchané dohromady by byly schopné vyvolat cokoliv a nejen porod :grinning: :grinning: :grinning: .
19. zář 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by mě zajímalo, co budu dneska jíst, mám tu sice jídlo od víkendu, ale do toho se mi fakt nechce, to půjde do mrazáku. Maso jsem vyndala pozdě, to nerozmrzne. Tak jsem dostala chuť na smažák a sýr by tu sice byl, strouhanka a mouka taky, ale ani jedno vajíčko. No jak to obalím, fakt nevím.
19. zář 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek uz skoro 2 roky bydlim v Cechach napre necelyho pul roku v Kaplici v podnajmu a ted uz pres rok na vesnici v baraku tak uvidis az budes jezdit s kocarkem treba se nekdo k tobe prida nevyhodou vesnice je ze se tu kazdy zna a ten kdo je tu novy tak tezko zapada :unamused:
19. zář 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Jé Kaplice, tam jsme byli 2x v super penzionu :slight_smile:)) jen mi nedělá dobře jet kolem Nažidel :frowning2:
19. zář 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana jee a v kterym tady jich vsude je plno jo kolem nazidel taky nerada jezdim je fakt ze na tu stranu nejezdime casto ale je to divnej pocit kdyz clovek vi kolik lidi tam zemrelo je tam udelany velky kolo plny kamenu kazdy kamen je za jednoho mrtvyho :frowning2:
19. zář 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 jj mám tam z toho fakt divnej pocit :frowning2: když jsme tam jeli poprvé, tak jsem se pak koukala na stránky a četla příběh ohledně té nehody, brrrr...hrozný no.

Ten penzion je Vinický dvůr http://www.penzionwellness.cz/
19. zář 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Opravdu ten caj na to muze uz ted mit vliv??Ja jen,ze si ho jinak jdu hned koupit :grinning: ,mala na to strasne trpela a ja pak trpela,nevyspalosti :unamused:
19. zář 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Hele to těžko říct. Já bych řekla že jsou děti které na to prostě trpí a děti které vůbec. O fenykláči už se toho navykládalo a dokonce i to, že na děti to nemá dobrej vliv, že jim to tu koliku může ještě zhoršit. Takže pak babo raď. Nejlepší jsou ty probiotické kapky, jako jediné údajně zabírají. Ale jsou drahý jako čert.
19. zář 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 To moc dobre znam,nez jsem poznala manzela,zila jsem s pritelem na vesnici a sradna byla,ze sem tam sla jednou vyvencit psa s kamaradem a za dva dny uz jsem slysela,ze s nim spim :grinning: ,byla to pecka,jeho mamca mu zakazovala se semnou bavit,ze se to nehodi,ja holka z mesta jsem z toho,ale mela srandu,nechapala jsem co ty lidi bavi na drbech...
19. zář 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana No a u Andy jsem ty kapky pouzila a ji teda nepomohly,byla to hruza :frowning2: .Budu jen doufat,ze me to s malym nepotka taky..
19. zář 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Teda na tenhle penzion už jsem koukala, asi tam bylo hezky, když jste tam byli dvakrát, co?
Za Těch 30 tablet pupalky jsem platila asi 110 korun a beru jí každý ráno. A i když beru železo, tak po pupalce chodím aspoň na záchod, což je docela výhra. I kdyby na nic jinýho nebyla, tak na tohle je super :wink:

JInak asi jsem hodně divná, ale mně tohle počasí vyhovuje. Miluju podzim, ranní mlhy, padající listí... dneska jsme vezli muže do Prahy, pak jsme se s prckem svezli tramvají, prošli ve Stromovce (v tom dešti) a teď dlabe rajskou a hurá do hajan. Usínal mi teda už v autě cestou domů :grinning:

A víc už nevím, jsem hrozně unavená. Teď jsem dva dny po sobě spala v poledne s prckem a večer pak straším a usínám až v jednu. Tož dneska se musím kousnout a neusnout. Přitom je to tak lákavý....
19. zář 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky tohle počasí miluju. Když je zachmuřeno a chladno, je mi tak nějak příjemně a padne na mě takový klid. :slight_smile: Pupalku beru jednou denně, k tomu železo, 3 x denně maliník. Příjde mi to v pohodě, prostě, když vařím vodu, tak si zaliju jeden sáček (mám ten sáčkovaný, sypaný by se mi taky nechtěl chystat) a během dne si strčím pět kuliček homeo pod jazyk a hotovo. nijak mě to neomezuje a mám dobrý pocit, že ASPOŇ něco dělám, protože je mi jasné, že jinak stejně nic neovlivním... :unamused:
19. zář 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana chci se zeptat, na ty kapky, to se kape jedna kapka do pusinky, nebo jak se to dětem podává? :unamused:
19. zář 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam
@mmiirrkkaa
@vrana
@milada2
@vercach
@kajulka001
@ilonne
holky, moc díky za podporu, právě jsem se vrátila z UTZ, vše vypadá v pořádku, miminko je prý zdravé, ptala jsem se, jestli dovedou rozpoznat, čím by to mohlo být způsobeno, ta poloha KP, prý není úplně koncem pánevním, ale mírně šikmo doprava, prý to může být způsobeno čímkoliv, dokonce se ve většině případů ani po provedené sekci neodhalí příčina, podle té polohy u mě by to mohl být srdcovitý tvar dělohy, tzn. nahoře má místa dost, ale dole je ho málo, proto se tam nepřetočí... každopádně šance na otočení minimální, pokud je už takhle dlouho položený, ptala jsem se ještě, jestli nevadí, že je pořád v jedné poloze, doktorka říkala, že to ničemu nevadí, jen prý když se narodí, tak může mít jiný tvar hlavičky než mimča, co projdou porodními cestami, ty vypadají většinou prý jako lebkouni, kdežto ten náš může mít zase placku jakoby ze zadní strany hlavičky, jak mu na ní tlačí moje játra, každopádně všem miminkům se to za pár dní od porodu srovná, není to nic neobvyklého... uf, tak snad bude vše ok i ve středu a naplánuje se termín CŘ
19. zář 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 no otočení miminka se prý provádí zevními hmaty, vezmou Tě na jeden den na hospitalizaci do porodnice, tam jeden doktor provede otočení miminka a druhý doktor ho celou dobu snímá UTZ, pak Tě tam nechají na pozorování a pak pustí domů, úspěšnost uvádějí 60%, ale rizik je s tím spojených docela hodně, proto bych do toho nešla
19. zář 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne na UTZ jsem byla dneska, ve středu jdu klasicky jen na monitor a do poradny :slight_smile:
19. zář 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak to je super, že je prcek v pořádku:slight_smile:
19. zář 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ty probiotický kapky na prdíky jsou drahý, ale jen u nás v ČR, pokud máte někoho kdo za váma jezdí ze slovenska, nebo máte možnost si zajet za hranice, tak tyto kapky, prosím pěkně, stojí na slovensku 10 EUR. Jsou předražený jen u nás. Já jsem rozhodnutá že pokud je budeme potřebovat, tak si pro ně prostě zajedeme a uděláme si rovnou výlet.
19. zář 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych se vás zeptat na ty jaterní testy o kterých tady píšete, mě dělali krevní obraz naposled asi ve34tt, minule mi doky řekl že je vše ok a udělal mi stěr na streptokoka. To mi budou jestě jednou brát krev nebo jste měly všechny jen nějakou spešl péči, že vám to zjišťovali???
19. zář 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab Udělali by ti je znovu, pokud by sis třeba stěžovala právě na to svědění celýho těla, jinak není důvod. A ty probiotický kapky jsem objednávala odněkud z Brna, musela bych pohledat v mailu a tam tentkrát stály cca 300,-, prostě v Čechách zdaleka nejlevnější. Jinak v lékárně jsou fakt šíleně drahý. V našem případě pomohly, takže pro klidný noci cokoli:slight_smile:
19. zář 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi jsem moc ráda, že je prcek v pořádku .. do otočení bych už taky nešla ...
19. zář 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nej kámošce dali tabletu, pak rupli vodu, která byla už žlutá (takže pravý čas), teď hopsá na balónu, tak doufám, že Elda bude brzo mezi náma :dizzy_face: :dizzy_face: se z toho snad rozrodím taky, tu brečim už :grinning:
19. zář 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek
@vajenka holky, s tím počasím se k vám přidávám, tak nějak mě ten déšť a ponuro prostě vyhovuje a dnes cestou z pošty jsem se zaradovala, že už spadlo pár žlutých listů ze stromů :wink: prostě je to ideální zachumlat se do deky a třeba se podívat na hezký film
19. zář 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ha, kdo tvrdí, že k obalování jsou nutná vajíčka, tak kecá. Zrovna jsem snědla smažák, obalila jsem ho v mléku a strouhance a jaký byl. Mňam.
19. zář 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@spaghi Tak super. Já musím i na diabetologii.
Jinak mě tohle počasí spíš uspává a malá je taky nějaká líná, žádné větší výkony dneska nepodává. Před chvílí jsem ji dokonce budila a dala si dost na čas než se princezna aspoň trochu rozhýbala.
19. zář 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne mě se prcek v noci tak mlel, že jsem si říkala, že by to od něj byla fakt kruťárna, kdyby se jako na potvoru den před UTZ otočil :grinning: každopádně to bylo jen jeho vrtání hlavičky do jater a pak do strany, přetočení nehrozilo, jsem zvědavá, jaké mi řekne ve středu datum CŘ
19. zář 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
to se nám ale udělalo krásně, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemám tucha, co s tím raubířem dnes provedu, asi bude holt pohádka..
@spaghi to jsem ráda, že z UTZ vše OK! :wink: "apolinářky", příští týden se budu objednávat už do porodky (teď ve čtvrtek jdu ještě ke svému), můžu si vybrat den, nebo mi je striktně nařízenej termín? Příp. kdy se tam budete vyskytovat, už víte? A kdo všechno vlastně rodí u Apolináře?
Ad probiokapky, já je malému dávala od narození do půl roku a žádné větší trable s prdíkama neměl. Těžko ale říct, zda zabraly kapky, nebo to měl prostě vrozené..Občas se dali za levno koupit u Dr.Maxe v akci, byly z polska - polskej obal.. jinak tentokrát mám doma koupeno toto:
http://www.biopron.cz/Biopron-vyber/biopron-laktobacily.html
a místo sabsimplexu toto:
http://www.lekynainternetu.cz/p/infacol/
kdysi od narození nebylo nic jiného, než ty probiotické kapky, teď už je nabídka větší, tak zkusím tuto levnější variantu, od kamarádek mám reference dobré, jen je potřeba, jako u kapek, dlouhodobější užívání, než se ta mikroflóra vybuduje.. no a to druhé by mělo zabírat v akutních případech, kdy zrovna dítě trpí na nafouklé bříško, není to lék, vyloučí se to 100% z těla ale naváže to na sebe ten spolykanej vzduch
19. zář 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne :grinning: koukám, že jsi žena činu! Co by člověk nevymyslel pro kus dobrého žvance :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. zář 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek