• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@lososka Sami ti určí den a budeš tam chodit každý týden ten samý den.
19. zář 2011 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne aha, takže mi musí určit středu, abych měla s kým pokecat, jo?! :dizzy_face:
19. zář 2011 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lososka Asi jo, my chodíme se spanghi ve středu :grinning: . Ale ještě je tu jimisek, tak má snad chodit v pátek dneska psala.
19. zář 2011 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne bezva, tak středa nebo pátek, nedám té sestře šanci!! :angry: :grinning:
19. zář 2011 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak a teď se mi moje probuzená princezna mstí, tlačí mi hlavu do močáku či kam a pekelně to bolí, to mám za to, že jsem ji budila.
19. zář 2011 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak kolibka doma chlap mi ji hodil az pred barak pry to neni tezky ale do toho baraku jsem ji musela dokutalet a teda lehoucky to 2 nebylo uz chybi jen slozit
19. zář 2011 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmiirrkkaa já jdu na monitor až zítra :slight_smile:
@ilonne podle té známé určitě...nevím uvidíme.Taky ho nepiju tolik.Jinak mě docela chutná :slight_smile: Mám ráda třeba mátovej a to skoro to samé.Manža ten si k tomu nemůže ani přivonět :grinning:

Jinak už máme složenou postýlku a pěkně načančanou :slight_smile: no ale ty nebesa byly opravdu za trest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2011 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, to už všechny máte nachystaný postýlky? Já jí mám zatím plnou bordelu... teda odkládám do ní věci pro druhoče, který zatím nepotřebujeme...
19. zář 2011 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@gumidek My jsem ji dodělali v sobotu. Já v ní mám je matraci, podložku, prostěradlo a spacáček, jo a tři látkové psíky, co jsem jí koupila. Ještě na ní chci dodělat ten kolotoč s hrošíkama. Museli jsme kvůli ní přestěhovat ložnici, abysme se tam nějak rozumně vešli. Jo a švagrová mi ještě ušije mantinel.
19. zář 2011 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@gumidek Postýlku nemám ani koupenou, natož nachystanou, takže v klidu :sunglasses:
19. zář 2011 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lososka no já jsem tam po své poslední návštěvě u mého gynekologa zavolala a prostě řekli datum, neměla jsem s ním problém, takže nevím, jak moc se dá domluvit na změně, ale asi ano, každopádně mě objednali na konkrétní hodinu, ale jak už tady psala @ilonne , je to úlně jedno, na jakou Tě objednají hodinu, prostě berou to tam podle jejich "vlastního" klíče, takže až tam budeš sedět, sedni si co nejblíže dveřím a hned sestře vraz průkajdu :slight_smile: já tam minulý týden byla v pondělí kvůli podezření na odtok plodovky, pak mě objednali na středu do poradny, dnes jsem tam byla na UTZ a ve středu zase poradna
19. zář 2011 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmiirrkkaa Tak to mě uklidňuje, hlavně když máme stejnej termín porodu:slight_smile:

@ilonne Tak to už jí máš skoro hotovou, a složená je jen díky tomu, že už v ní spal Štěpíno:grinning:

Zase na mě padly návaly horka, proboha, ať už porodím... navíc bych měla něco dělat a vůůůbec se mi nechce.
19. zář 2011 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne Myslela jsem, že ta naše postýlka je složená jen díky staršímu dítku... moje vyjadřovací schopnosti jdou do kopru, to je děsný.
19. zář 2011 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@gumidek Jasně, já to pochopila. Taky bych měla něco dělat, ale taky mám kopr.
19. zář 2011 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne :slight_smile:

Hurá, konečně jsem se přesvědčila na dodělání korektury a jdu pověsit prádlo. Pak musím do krámu a do lékárny, došel mi maliník a už jsem si na něj tak nějak zvykla.
19. zář 2011 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak jsem doma. Tak moje dr. mě skutečně za celé těhotenství nevyšetřila na koze a to ani dnes :astonished: Máte s tím taky zkušenost? Kultivaci na streptokoka mi neudělala, ale napsala to do zprávy, ať ho udělají v Krči.

Jinak miminko je ok, odpovídá 35+6, dnes jsem 36+0, váha 2860 nebo tak nějak. Plodové vody mám pořád víc, ale není to nijak dramatické.

No ale čím jsem se fakt pobavila. Říkala že váha dobrá, že mám o kilo míň a ptala se jestli jsem někdy slyšela o Dunkanově dietě, že spočívá v úplném vynechání cukrů, jako že i ovoce, všeho pečiva atd. A že bych to mohla zkusit po porodu, respektive klidně to zařadit už teď. A že to sice dietologové neslyší rádi, ale že to funguje. Tak jsem si v duchu pomyslela o paní doktorce že je mimo, poklepala jsem si na čelo a šla domů. Chápu co tím chce říct a že to myslí dobře. Ale, vynechání veškerých sacharidů nevidím jako dobré řešení snižování hmotnosti, a to už vůbec ne v těhotenství a při kojení!

Konec hlášení :slight_smile:
19. zář 2011 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrana A nebyla dneska paní doktorka trochu mimo z toho počasí? Tuším, že na stejné způsobu funguje Atkinsonova a to je dost masakr a dost nezdravé. Něco o tom vím, ve své celoživotní posedlosti po hubené postavě jsem toho vyzkoušela dost a mimo jiné i tohle. Hubla jsem tempem 8 kg za 14 dní. Naštěstí jsem i dost nenažraná, tak jsem toho nechala asi po měsíci a půl, ale kamarádka vydržela a výsledek? Ledviny v pr..., páč se je přehltila bílkovinama a vodou, protože musíš dodržovat pitný režim, jsem si připadala jak žába. Zkolabovala pro naprostý nedostatek cukru a skončila na pohotovosti, natékala apod. Vypadala jak anorektička, no naštěstí jí to taky došlo a dala se dohromady. A teď jak někdo začne o této dietě, tak mu barvitě vypoví své zdravotní problémy, aby jsi to dobře rozmyslel. To radši budu tlustá než hubená skončím na kapačkách.
19. zář 2011 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@vrana no tak to jsem neslyšela, že by za celý těhu nebylo vyšetření. Já teda na kozu šupajdila pokaždý, pokaždý byl poslech srdíčka a někdy pro jistotu i rychlej ulrazvuk. Tak to ta tvoje Dr. má hodně neobvyklý metody :unamused:
19. zář 2011 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne ja mela jit v pondeli,ale nakonec sem to zrusila a zaridila si to v Jind.Hradci,to pedlovani mezi Prahou Budejkama by me znicilo,jezdila jsem sama s dcerou a nebudu riskovat,ze by se neco mohlo stat..
19. zář 2011 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@monulkab To je pravda,ze na slovensku jsou o dost levny,ale ja nemam nikoho kdo by mi je vozil a hlavne po celou dobu musi byt v chladu,co je koupis tak do hodky bys je mela dat hned do lednice,aspon takhle mi to rikala lekarnice..
19. zář 2011 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@nelina_ No já už to od pár holek slyšela, že se snaží vyšetřovat minimálně, pokud k tomu vyloženě není důvod. Jako je mi dobře a vyšetřování si v porodnici užiju až až. Ale dneska ho na závěr skoro udělat mohla :grinning:
19. zář 2011 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne jj to věřím že to pak takhle blbě dopadlo. Já se naprosto ztotožňuju s Havlíčkem. Vím že to funguje a že je to o změně životního stylu, ne o dietě jako takové. Takže jestli někdy do něčeho půjdu, bude to tenhle typ. Ale rozhodně nebudu cíleně hubnout v těhotenství a bezprostředně po porodu. Nejsem magor. Přibrala jsem v těhu 6 kilo, cítím se naprosto dobře, problémy nejsou, mimčo je ok, prospívá. Takže nazdar bazar.
19. zář 2011 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lososka ja uz bohuzel mezi apolinarky nepatrim...
19. zář 2011 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrana Hele, třeba se rozhodla, že gynekologie málo vynáší a vrhla se na výživovou doktorku a ty máš být její první pokusný králík :grinning: :grinning: :grinning: .
Jinak mě tedy taky vyšetřovala pokaždé vnitřně i UZ až teď u Apolináře mi akorát prohmátnou břicho a jdu domů.
@jimisek Aha, tak to musí @lososka trvat na té středě, jinak si fakt nepokecá.
19. zář 2011 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky, já postýlku ani košík do obýváku připravený nemám, postýlka je ještě u švagrovky a válí se v ní synoveček :grinning:
já snad zítra tu pupálku a maliník koupím, ať si s Váma můžu virtuálně ťuknout :grinning:
já jdu zítra na první monitor a KO k porodníkovi, co mě bude rodit, tak jsem na to zvědavá .. ještě teda musím tento týden ke svému Dr., aby mi přeposlal neschopenku ke gynekologovi a okopčil papír jako dopadnul výtěr na streptokoka nebo mi to ještě dopsal do průkazky .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2011 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrana Nic si z toho nedělej, někde dr. vyšetřuje pořád, jinak jen prohmátne břicho. Kamarádka rodila min. rok v Londýně, za celou dobu ji udělali jen dva ultrazvuky, o ozvech vůbec neslyšela, a při pravidelných kontrolách jen mácli na břicho a hotovo :slight_smile:
19. zář 2011 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak jak jsem psala v sobotu, že ještě nemám ani vybranou postýlku tak velká změna. Už ji mám objednanou a zítra dokonce dorazí, takže jsem uplně spokojená. Jen jsem se vás chtěla zeptat na přebalovací pultík. Jaký která máte? Můžete mi prosím nějaký doporučit? Já jsem našla na netu tento, http://www.detskezbozi.com/prebalovaci-pult-jas-prirodni-borovice.html ale až jsem ho chtěla objednat tak jsem si všimla že nahoře nemá normální poličku,ale že je zapotřebí přebalovací podložka s tvrdým spodkem která se tam jen opře. To mi nejde do hlavy. Nemůže se to nějak převrátit nebo není to celkově takové nestabilní? No prostě potřebuju opět poradit. Děkujuuuu :slight_smile:
19. zář 2011 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrana tu tvoji dr. moc nechápu, kdyby ti hrozil předčasný porod, tak to ani nepozná. Mě kontrolovala pokaždé a pokaždé mi dělá i UZV, alespoň rychlou verzi :slight_smile: . Ve středu mi bude prý dělat stěry na streptokoka. A když si vzpomenu jak jsem při koju ujížděla na sladkém, tak to bych teda dietku nedala :grinning:

Já postýlku složenou mám, ale nachystanou ne, protože mi z tam Anička nechce vylézt. Prý až bude miminko, tak půjde do své postele. Haha :grinning: Musím ji nějak vystrnadit :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2011 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@hankakralikova Vypadá hezky, já jsem kupovala v Ikee, mám stejný jako spanghi, tak ho má v albu. Proč ta podložka s tvrdým spodkem nevím.
19. zář 2011 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne Protože ona nemá nahoře desku. Jsou tam na bocích jen ty příčky a o ně se opře ta přebalovací podložka. Nevím proč to tak blbě udělali. Právě proto se bojím aby to vůbec bylo stabilní.
19. zář 2011 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek