• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@hankakralikova - já mám tento - http://www.slune-cz.cz/prebalovaci-pult-felix-buk/ , já ho pro změnu odkoukala od @adenka84 , ta ho má taky , já jsem původně ten z Ikei chtěla taky, ale pak si nedovedu představit na co bych ho využila dál - až na mimčo nebude potřeba. Tady u toho je výhoda, že se jen sundají 2 prkýnka a máš skvělou skříňku a poličky v něm jsou pěkně hluboký :wink:
19. zář 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana ty jo tak me vysetroval doktor snad pokazde a svagrova se hrozne divila protoze ona zas zazila doktora co to nedelal jsou doktori kteri jsou zastanci toho ze by se zena nemela ze spod vysetrovat ale je to fakt postaveny na hlavu jak pak pozna ze treba naleha driv atd
19. zář 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 Díky moc za tip. Asi ho taky odkoukám,protože se mi hodí každá polička. Zatím mám oblečky pro mimčo jen v prádelním koši pod postelí,protože prostě nemáme kam jinam to poskládat. Takto jestli ty poličky jsou hluboké,tak bych to na pár oblečků využít mohla. Děkuju moc :slight_smile:
19. zář 2011 v 18:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek já mám postýlku pořád ještě u sestřenky, ale už by ji měla dovézt, tak se do toho příští týden pustím :grinning:
@vrana paní doktorka je nějaká divná ne? Ne jen prot, že ti v těhotenství nabízínějakou šílenou dietu, ale že tě ani nevyšetří, to je divné :confused: , aspoň jednou ho udělat mohla.
@hankakralikova tak já budu mít jen tu přebalovací podložku s pevným dnem, mám ji od kamošky, tak sem nekupovala jinou, komodu v ložnici máme, tak to šupnu na ni :grinning: :grinning:
19. zář 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi to je super, že je mimi v pořádku a je vše OK :wink: :wink:
19. zář 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi My máme malinko místa a tak jsem chtěla právě nějaký pultík který bych šupla do koupelky. Kdybych měla v dispozici nějakou nízkou skříňku,tak to řeším jak ty.
19. zář 2011 v 18:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova tak to jo, my by sme do koupelny nedostali nic, máme klasickou opanelákovou koupenu :grinning: takže to bude jen v ložnici :wink:
19. zář 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova tak přebalovák už bych opravdu nikam nenarvala :frowning2: pořídili jsme jen přebalovací podložku...myslím že to bude bohatě stačit.
@spaghi To je fajn jak dopadl ultrazvuk :slight_smile:
@vrana mě doktorka taky prohlíží vždycky...stěry mi zatím nedělali a min.mi nevzali ani krev :frowning2: hl.že mi do průkázky napsala odběry..no uvidíme co řekne zítra
19. zář 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi Jee,tak to znám. Bydlela jsem s rodiči do svých devatenácti v bytě dva plus jedna a moc dobře vím jak vypadá paneláková koupelna. Vždycky jsem šílela když mamka měla tisíc věci na poličce a jakmile jsem drcla do jedné,tak popadaly všechny :grinning: Užila jsem si až až :grinning: :grinning:
19. zář 2011 v 18:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Já právě potřebuju nějaký úložný prostor kvůli tomu,že mám teď všechny věcičky pod postelí. Proto řeším pultík a nejlepší by bylo aby měl tak sto poliček :grinning: Přeji ať ti zítra dobře dopadne kontrola. Po měsíci se už musíš těšit jak hrom. Když jsem byla já minulý týden ,tak mi dělali stěr na streptokoka,takže by měli i teď tobě a už se můžeš těšit i na týdenní kontroly.
19. zář 2011 v 19:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova na jaře jsme si pořídili novou ložnici...postel se super matracema,konečně nás po x letech nebolí záda :slight_smile: a k tomu komodu,tu jsem vyhradila pro malýho a velkou skříň máme pořád v krabicích a rozložíme až příští rok v novém domečku :slight_smile:
To víš že se nemůžu dočkat.První monitor :slight_smile: ale nejsem si jistá těma kontrolama po týdnu..i tak jsem byla překvapená že mě min.ještě objednala po měsíci :frowning2:
19. zář 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle jsem dneska objevila - http://www.pinkie.cz/taska-na-kocarek/ . Asi už teď tašky máte, ale tak do budoucna, třeba na golfky... :slight_smile:
19. zář 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek tak ty sou super :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach tak já jdu na kontrolu za 14 dní a zrovna na monitor, tak se taky těším :dizzy_face: tak ať ti to zítra dobře dopadne :wink:
19. zář 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clloi děkuji :slight_smile: ve čtvrtek písnu co nového...
19. zář 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana kazdej doktor je uplne jinej a prekvapuje me, ze to neni sjednoceny aspon trosku. Pri prvnim ditku jsem mela doktorku v Brne a ta me vysetrovala pokazde (a to v zrcatkach) plus utz (do 15 tt vnitrni) a kontrola kazdy 4 tydny presne. Ted mam doktora a ten me poprve vzal na kozu asi v 24 tt a ani jednou zrcatka, Utz na zacatku pro srdecni akci a pak az kolem 30 tt kvuli poloze plodu a kontrola co tri tydny, pak dva a ode dneska co tyden. A pak si vyber. Ale je fakt, ze ty zrcatka pekne bolely a cs se mi zvysovalo od 28 tt, ted mam cs stale O a kontroly bezbolestny. No vyjma te dnesni - odber z mych zil je vzdycky bojovka :slight_smile: .Dneska jsem rozpichana jak sitko( 3x mereni krve, 1x pichani inzulinu a 5x odber z ruznych zil)
19. zář 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek tak tuhle jsme objednali asi před dvěmi měsíci - černou s méďou :slight_smile:
19. zář 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi A spokojenost? Uvažuju o ní, jen jsem trochu nerozhodná, jak jí nevidím v reálu... ale co, jsou krásný. Nicméně jsem si myslela, co jsem neobjevila a ty už to znáš :grinning:

@clloi My máme u našich cestovní postýlku, v který bude druhoče přebývat přes den v obýváku... se musím příští týden vybičovat, dovézt to a všechno vyprat a připravit....

@vrana Teda tvůj doktor je docela hazardér, ne? Ani jednou tě nekontrolovat, neudělat stěry na streptokoka... na kozu lezu u doktorky pokaždý a vždycky i rychlej utz, jak se mimčo má... možná toho dotkorka dělá moc, ale zase jsem klidnější. V tomhle jsem si myslela, že už mají doktoři jednotnej postup. Jak jsem se mýlila.
19. zář 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek No hele na streptokoka jsem se ptala, řekla mi že je na to čas, že se má dělat po 35.tt a klidně do 38. A že to bude lepší když si to udělají sami. Pravda je, že údajně v Podolí ho po dr. nevyžadují a chtějí si ho dělat sami. Tak třeba to tak je i v Krči. To neprohlížení mě celkem zarazilo, ale taky mám informace od pár kamarádek, které to měly stejně a i jedna na poradně v Podolí, že ji nechtěla vyšetřit, že to je zbytečné, když ji viděla před týdnem. Pravda je, že mi pokaždé dělala utz, pošahala břicho, změřila a tak. Rozhodně bych neřekla že něco odflákla, to ne, naopak v lecčems je přehnaně zodpovědná, ale tohle je věc která mi vrtá hlavou, proč to tak někteří doktoři mají no.
19. zář 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně by měl zítra dorazit ten skládací přebalovák Ikea, tak se těším :slight_smile: a ráno zobu první pupalk
19. zář 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana můj dr. taky pokaždé vyšetřuje na koze, jako jo, slyšela jsem, že někteří doktoři to nechtějí moc často dráždit, ale tak neudělat vyšetření na koze ani jednou?! to jsem ještě neslyšela! Jinak já chodila minulé těhu do Podolí a spodkem mě vyšetřovali každý týden..
já už mám streptotoka udělaného a už i výsledky, naštěstí vše OK.. ta krev by se teď měla brát kvůli kontrole pohlavně přenosných nemocí, i když už se to jednou kontrolovalo, tak to má prý delší inkubační dobu
no a přebalovák, já to vyřešila skrz komodu, koupili jsme do dětského pokoje set skříň a komoda a dozadu jí manžel ještě "nadstavil" lištou ze stejného dřeva, aby byla hlubší, na to jsem dala přebalovací podložku s pevným dnem. Až už přebalovák nebudeme potřebovat, tak se deska oddělá a komoda přisune ke zdi a bude sloužit dál :slight_smile:
@gumidek jee, ty jsou moc pěkné a za bezva ceny! jen by mě taky zajímalo, jak jsou řešené vevnitř?
19. zář 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek no nevím, jak se osvědčí v praxi, ale uvnitř nemá žádné vnitřní členění ani kapsy, tak tohle mi trochu asi nebude vyhovovat, prostě je to jen takový jakoby vak na kočárek
19. zář 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka vyšetřila mě na začátku, to dělala i cytologii :wink: Krev mě čeká asi ještě v porodnici, tenkrát mi ji s malou taky brali. Dneska mě nějak hrozně tlačí spodek. Docela se těším, až mě v poradně vyšetří, že se dozvím jestli se třeba něco nezačíná chystat..
19. zář 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Já jsem byla taky překvapená,že už jsem měla chodit min po třech týdnech a zase jsem byla objednaná za měsíc. Je to jen tím,že je všechno OK a nic nebylo potřeba hlídat. Od minulého týdne už mě objednala po týdnech,takže uvidíš,že to bude i u tebe. Teď už tě za měsíc objednat nemůže :slight_smile: Každopádně dej vědět jak se vede prckovi. Já jdu na kontrolu ve středu a už se taky těším.
19. zář 2011 ve 20:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se citite? Mne je uz od vcerejska od vecera dost na houby, pali me hrozne zaha, je mi na zvraceni, zima, pak horko... na omdleni, obcas pekne krece v brichu. Fakt lahudka. :frowning2:
Uz jsem si vzala pred chvilkou i pulku paralenu, protoze se mi malem rozskocila hlava. Paralen se muze, ze? :confused:
19. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Paralen můžeš v klidu celé těhotenství. Něco na tebe leze?
19. zář 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ja ani nevim... asi na me leze chripka + poslicci. Obcas ty bolesti stoji pekne za to.
19. zář 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Tak na ty poslíčky ti asi nepomůže :grinning: :grinning: :grinning: . Ne, vážně já byla nachcípaná před 14 dny a jsem ráda, že jsem z toho venku.
19. zář 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne o poslicky nejde, na to mi pomaha jen tepla sprcha nebo to rozchodit. Spis mi jde o to, jak je mi zle a jak je mi na zvraceni apod. Hnus... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky! Tak zase pracně dočítám :slight_smile:

@spaghi To je super, že je prcek v pořádku! Toho přetáčení bych se bála, když to má rizika, císař bude bezpečnější :wink:

Jinak do poradny jsem ještě donedávna chodila 1x za měsíc, teď naposled jsem byla po 2 týdnech a teď už jdu po týdnu. A pak uý na příjem do porodnice :slight_smile: Doktor mi pokaždý děla UTZ přes břicho a vyšetření spodem (bez zrcadel). Stěry i odběry už mám za sebou. Ruce mám úplně rozpícháný, protože mám jen jednu trochu kloudnou žílu a za poslední týden mi brali krev už třikrát :slight_smile:

Dneska jsem byla u té obvoďačky kvůli předoperačnímu vyšetření a všechno v pohodě, sestra byla celkem milá a uděli mi dokonce víc odběrů, než se po nich chtělo, že prý když beru kortikoidy, tak ať to mám všechno v pořádku (takže budou dělat i jaterní testy a měřit cukr a nevím co ještě) a ten RTG mi odmítla udělat, že se jí to v těhotenství nezdá, tak jsem ráda.
19. zář 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek