• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@vrana Paní doktorka je nějaká zvláštní, ne...? :slight_smile:

@gumidek Hele já rodím za 10 dní a postýlku mám pořád v krabici u našich :slight_smile: Už mám na malýho konečně vypráno a vyžehleno, ale jinak nemám nachystáno vůbec nic :slight_smile:
19. zář 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já zítra na monitor a KO poletím asi na koštěti, totálně se nám posralo auto, zrovna když to nejmíň potřebujeme, busy a vlaky od nás jednou tak debilně, že zas nebudu moct dát Matyho do školky, ptž bych ho pak nestihla vyzvednout, ouuuu jéééé :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je jak naschvál :confounded: já v noci začít rodit, tak budu muset vzbudit sousedy :unamused: :unamused: mám náladu pod psa, jdu ven s čubou a pak zavřit oči a hlavu, ať už nepřemýšlím ... zítra se ozvu .. mějte se ..
19. zář 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 to je krásný, za 10 dní rodím :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam :grinning:
S tím autem to je fakt pech :angry:
19. zář 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 to už jsi byla na předoperačním? já myslela, že na něj se chodí až nějak těsně před, mě to bude asi taky vycházet na toho 30.9.
19. zář 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Abych to stihla, byla jsem už dneska. Nevěděla jsem, za jak dlouho budou výsledky. Jdu ještě v pondělí do anesteziologický poradny a tam už musím mít výsledky s sebou. Prý budou už za dva dny. Jinak na žádance psali, že výsledky nesmí být starší než 14 dní.
19. zář 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi 30.9. se mi narodila Anička, to se mi asi budete holky dobře pamatovat :grinning:
19. zář 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Jéééé, tak na jednu stranu jsem vlastně v pohodě. Ale závidím, že už za deset dní rodíš :slight_smile:

@spaghi Tam vážně není ani jedna kapsa? Abych si stranou dala mobil a klíče? Hm, tak to jsem zase na vážkách... ale jsou krásný. Bože, to je hrozný, být váhavá váha. A že většina našich dětí váhavých bude :sweat_smile:

@petrusam Jaj, to je pech s autem, snad se Štěpulín rozhodne být rozumné dítko a počká, až budete mít zase vozidlo pojízdný :wink:

@nasekuratko Paralen je ok, prý teď řádí nějaký virozy... naštěstí nachlazení už mám ze začátku září za sebou a jsem ráda. Nerada bych rodila nastydlá.

Dneska jsem si vysloužila zlatou medaili za gymnastické výkony při holení, uffff, ještě že už je to za mnou. Druhoče teda pěkně v břiše prskalo, ale co nadělám, že? Ještě chvíli to musí vydržet nebo dobrovolně vylézt. Optimálně na začátku října.
19. zář 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Taky jsi váhavá váha? A čekáš váhu? My máme váhu i pesinu :grinning:
19. zář 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Jj, říjnová jsem:slight_smile: Hele, a neváháte doma moc? U nás je to děs - moje babička i mamina váhy, pak já a teď druhoče (a zase baba) :grinning:
19. zář 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 aha, takže možná mě to bude čekat taky ještě tento týden :unamused:
19. zář 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 je to hezký datum, kamarádka se zajímá o numerologii, tak říkala, že to prý vychází hezky, v součtu je to číslo 7, což je fajn, je to spíš člověk jednající racionálně, ne emocionálně, takže bude asi po tatínkovi :grinning:
19. zář 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek no bohužel, žádná kapsa, tak jsem si říkala, že si do toho vložím právě malou taštičku na doklady, peněženku a telefon, aby to bylo oddělené... ale uvažuju, že si koupím klasickou velkou přebalovací tašku, buď přímo od Teutonie (ale bazarovou, nechce se mi za to dávat ty prachy) a nebo takovou tu, co prodávají v DM
19. zář 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak to u nás bude taky tatínkův :slight_smile:
19. zář 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek No váháme, manžela asi z další váhy mrskne :slight_smile: Já jsem nerozhodná hrozně a pesina ta taky :grinning:
19. zář 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gumidek
@milada2

hi hi holky, vítejte do klubu, já jsem taky váha, malá je váha, druhá malá bude váha a tchýně je váha :grinning: Manžel už si teď rve vlasy :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
19. zář 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak to bude spíš potom pro větší dítka, fakt na ty golfky, když už člověk nevozí celou tu přebalovací tašku narvanou miliardou věcí. Ještě si to nechám pár dní projít hlavou, třeba ve čtvrtek seženu tu černou v DMku a pak si jen jako radost pořídím na golfky tuhle. Budu vozit k autosedačce goflkovej podvozek, tak tam nechci velikou tašku.
19. zář 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek byla jsem včera v DM na Zličíně a tam měli jen tu světlou, nevypadala špatně, ale mám černý kočárek, tak by to bylo jako pěst na oko, zítra jdu ke kadeřnici na Arbesák, tak mrknu do DM ještě tam
19. zář 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek
@milada2
@vrana já jsem váha, malá váha a druhá taky váha. Vezmete mě do klubu? :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spaghi Na Letenským náměstí jí dneska v černý taky neměli, ve čtvrtek mám v plánu Arkády Pankrác a pak asi budu běhat po Praze a hledat :grinning: S4 mám červenou a Quinny golfky černý... tak nejlepší bude ta černá taška.
Každopádně jsem zvědavá, která z nás rychleji sežene :sweat_smile:
19. zář 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 Ještě ti chybí ta tchýně :grinning: Doufám teda, že naše druhá nebude štír, to by mě kleplo.
19. zář 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana no to já taky, mám to tak na hranici :grinning:
19. zář 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek kdybych na ní někde narazila, dám vědět :wink:
19. zář 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co ta ikeácká, nekoukaly jste na ni? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=45556896&tab=0
19. zář 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo obecně na mimibazar jste nekoukaly? dá se tam narazit na super kousky.
19. zář 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Díky:slight_smile:
@vrana Potřebovala bych jí vidět v reálu, osobně vlastně ani nechci takovou přebalovací podložku, stejně pořád tahám jednorázovou, spíš hledám i trochu toho vnitřního prostoru a ten mi tady nějak chybí... ale do Ikey se chystáme, tak tam zkusím mrknout.
19. zář 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek jj taky ji neznám, ale nevypadá špatně. Ale ten mimáč prolustruj, já bych si tam teda vybrala v ceně do 600 úplně s přehledem, některé vypadají fakt super :dizzy_face: ale DMkovou jsem tam nenašla. Asi se jí lidi moc nezbavujou.
19. zář 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana na mimibazar jsem zrovna koukala, tak se mi tam jedna mooooc líbila a za super peníze, tak si ji rozkliknu a ona je to přebalovací taška na kočárek pro panenky :grinning: ale mají tam jednu Teutonia béžovou tašku, tak možná bych do ní šla, jestli teda bude ještě k mání
19. zář 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, světlou DMkouvou nebrat, resp. kamarádka jí má a je špatná z toho, že je na ní vidět každá šmouha.. je fakt, že tu tašku budete tahat hodně, oprsknou jí kola kočáru, pohodíte jí kdekoli, když mimi začne řvát a Vy budete potřebovat honem jednat.. černá je bezva, už jí jen sehnat! :grinning:
Ta ikeácká, to je stejnej design, jak ten skládací přebalovák, ne? Na tu jsem tušim kdysi koukala a moc místa neměla, tedy jestli si to nepletu..
Jdu se natáhnout, dobrou klidnou noc všem!
19. zář 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek