• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@spaghi tak držím pěsti a už čtu, tak hlavně že je v pohodě, kamarádce otáčel dr při bězné komtrole ,ale o chloupek dřiv.

@ilonne tak to bude ořech,c o já vím tak vnější rozměry jsou standartně stejné
zato u fotáku se těžce mění, díky tomu mám do porodnice batoh havíc :DDDD
@vrana koukám paní mudra z dob krále klacka, já teda lezu na kozu pokaždý při utz, jinak na ležáka zkontrolujje vždycky myčka mě mrzí. já ji fakt nechtěla ale ted ji doceňuju páč fakt nemůžu kolikrát a chlap kolikrát nedonese hrnek ani ke dřezu, natož ho tam vložit , ještě hůř umejt

@nasekuratko paralen mužeš, tuším že jeden na den ať je líp

@petrusam to je pech :( tak držím pěsti

tašku na kočárek jsem si sila sama do barvy kočárku. Teď trochu rostu, chlap začal řešit že mu vaděj u kočárku narezlý kolečka odjezdila jsme v něm 2 zimy, klasika hlubokej první zimu tamy byla jak v pokojíčku a v zimě se v něm v pohodě vyspala natažená i po roce. Tak jsme na golfáč přesedlali až na jaře. tak chce teď novej. Celý těhu neřešil nic, vše jsem si dala do kupy já, a teď mám řešit nějaký chlapský ego :grinning: Znamá mi nabízí Jané za 5,5 ale nemám chuť ustupovat,když není za co a doteď se to neřešilo. Hlavní je obsah nééé a stejně nás čeká hned zima a bude se reznout dál.
teda vás dočíst normálně přes hodinu za 2 dny
Jinak včera jsme odpadla po oslavě a to jsme v neděli uděla uplný prd, jen jsme měli oslavu a já byla tak hotová, že jsem šla špát před půlnocí. Dnes respektive včera jsme vybalila 4 krabice ale tech pár dřepů u špajzky, když jsem rovnala do té nejspodnější mi dalo tak počoudit, že se mi zvednul tlak a nechtěl mrcha klesnout jsem byla až na 158/108 . Chvíli jsme zddřímla s Maruškou a ted nemůžu spát, chodim měřit, konečně jsem se dostala do mormy i když tak tak, ale J. má noční a mě tu spí dítko, tak nevím jak bych se dostávavala do nem. dnes jdu na kontrolu tak radši dopolko dobalim tašku. Jestli si to nesedne tak mám špitál jasnej :(
20. zář 2011 ve 04:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Viděla jsi někde tu tašku od Teutonky? Kamarádka na ni dost nadává, že málo unese, trhají se jí uši a ještě něco zmiňovala, už si nepamatuju co.

@nasekuratko paralen můžeš určitě a tuším že dokonce 6 za den, když je problém. Může se celé těhotenství.
20. zář 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 @vrana @gumidek @radus78 Přidávám se do klubu vah, manžel je ze mě občas na prášky, třeba v restauraci je to docela sranda, kouknu na jídlo, jedno vyberu, kouknu dál a hm, že bych si dala tohle, jo dám si tohle a přijde obsluha, jé počkejte chvíli a manžel, stejně si objednáš to první a má pravdu, stejně skončím u toho prvního :grinning: . Tak jsem zvědavá jestli naše malá bude ještě panna, nebo už váha, no zatím se jí ven moc nechce.

Já mám DMkovou hnědou - je tmavá a hezká a koupila jsem si ji jen tak, pak k golfkám, na kočárku tašku mám a je docela dobrá.
20. zář 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Hi hi jako bys mi mluvila z duše. Restaurace jsou pro mě obří problém. Jakmile mají trochu širší jídelní lístek, tak jsem v háji :grinning:
20. zář 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Přesně a jak rekonstruujeme a vybíráme věci do bytu, no to je taky paráda. Jeden kolega se diví, že tu bydlíme od prosince a nemáme to kompletně zařízený, že to by jeho žena nesnesla. Když ono je takových věcí a kdo si z toho má vybrat. Jejda a malíř ze mě byl na prášky, ale mohl si za to sám, co mi má dávat takový veliký vzorník :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Jo tak v tomhle naštěstí moc problém nemám, spíš opačnej, že si to nějak vymyslím a pak přes to nejede vlak a ty věci nemůžu sehnat.
20. zář 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, jak moc se má mimčo hýbat v 39tt, já mám pocit, že naše malá tedy žádné extra výkony moc nepodává, tedy včera se mi odpoledne tlačila pekelně do močáku či kam, ale jinak už druhý den nic moc, jen se tam tak občas pohne a když ležím na boku, tak mě třeba majzne pěstičkou. Tak nevím jestli mám plašit nebo být v klidu
20. zář 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Co je špatný na štírovi? Já bych asi radši štíra než váhu. Ale proč, to nevím...
20. zář 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Hele, moc se do nás vah nenavážej, je nás tu víc než dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne To já se nenavážím, jen by mě zajímalo, proč je dle vás "lepší" váha než štír. Já sama jsem v panně a váhvá jsem víc než dost, takže kdyby to byla váha, tak bude váhavá na druhou - a to mu fakt nepřála :slight_smile:
20. zář 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Tak to nevím, já hlavně znamení, numerologii, horoskopy atd. ani moc neřeším, nikdy jsem se o to nezajímala, ale váhavá jsem - to na mě sedí.
20. zář 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem si volala na vysledky nejake mam mimo normu tak si mam prijit pro prasky takze jsem na jednu stranu rada ze treba fakt zaziju porod kterej zacne sam do sebe a ne vyvolavacku :grinning:
20. zář 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa To máš teda luxusní tlak, nechtěla bych jsi trochu zvolnit? A taky občas spát, když koukám v kolik hodin obvykle píšeš? Musíš odpočívat a ne se strhat.
@kajulka001 Tak to je dobře, že jen mimo normu a vyřeší to prášky.
20. zář 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ja sem taky rada jen doufam ze teda zaziju porod co zacne sam a nebudu prenaset to by me ta vyvolavacka nemynula :grinning:
20. zář 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte některá problémy se žáhou? Mě poslední dobou trápí víc a víc. Mlíko už moc nezabírá a žádné prášky do sebe cpát nechci... Nějaké tipy - byly by? Díky!
20. zář 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Já jsem přesně v tom 36tt a 37tt měla pekelné pálení žáhy a už i dřív a teď občas. Klidně si dej bez obav rennie, jeden fakt stačí a normálně mi ho doporučila i doktorka, takové ty babské rady stejně nezabírají i kamarádka s tím měla problém a vyzkoušela co se dalo a taky nakonec skončila na rennie.
20. zář 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Na štírovi není špatného nic a určitě si nevyberu, ale radši bych prostě váhu no, už jen proto že na štíra bych musela zase přenášet a to teda rozhodně nechci.

Jinak mi přišel přebalovák a je super, jen to skládání byl trochu porod :grinning:
20. zář 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Pálení žáhy mě trápí občas, většinou ale zabere studený mlíko. Nejvíc mi to způsobují bublinkové nápoje. Jinak určitě můžeš Rennie, bez obav několikrát denně. Dělají ovocné nebo normální. :wink:
20. zář 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa
@vrana tak rennie bastim taky. Nic jinyho mi nezabira! Nekdy to pali tak, ze mam pocit, ze shorim a fakt nemuzu jist ani pit. A rennie zabere za par minut a je klidek... nedam na to dopustit. :wink:
20. zář 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jj já ho u malý dlabala taky pořád, ale teď mi nějak nechutná, i když zabírá, takže to většinou vydržím nebo zabere to mlíko naštěstí.
20. zář 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Ovocný jo, tak to nechápu proč mi v lékarně dala jen ty mentholový. Ale mě docela chutnají.
20. zář 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne jj ovocný, je tam směs příchutí, citron, pomeranč, rybíz, malina tuším. Mně nevadí ani tolik ta chuť jako prášková konzistence :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Me zaha chyta kazdy den a i me pomaha mliko.
20. zář 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte :slight_smile:

Tak jsem zpět z kontroly a nic moc výsledky, monitor ok, malá se nakonec probrala a dost řádila, ale nic se nechystá, takže to bolestivě tvrdnoucí břicho k ničemu nevede a zatím ani kombinace maliník a pupalka, CS stále 0. Jsem zvědavá, co teda příští týden... přenášet mě stejně prý rozhodně nenechají, takže max 24. října je malá venku. Ale radši bych, aby se to začalo chystat, jinak to vyvolání bude peklo :frowning2:
20. zář 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Tak hlavně že je malá v pořádku, porod může být kdykoliv, času ještě je, neboj. Já se uklidňuju jediným, že údajně po takhle krátké době si to ty porodní cesty natolik pamatují, že i to vyvolání je lepší, rychlejší, že to zabere a tak. No uvidíme. Taky bych se mu ráda vyhnula a zažila to pravé vzrůšo, jako prdnutí vody doma a hurá do porodnice, rodíme :grinning:
20. zář 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek
@vrana
Holky, tak mne v porodnici nereknou nikdy nic. Nepisou mi ani zadny zaznamy do prukazky, nerekli mi vysledky testu na streptokoka, ani CS, ani jestli se porod chysta nebo ne. Proste vubec nic! krome vahy miminka (ktera je podle nich uz 2 tydny stejna) a ze KP. :frowning2:

Ja mleko bohuzel nepiju, je mi po nem zle, takze u me je jedina sance to rennie. :sweat_smile:
20. zář 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Na jednu stranu si na vyvolávanej porod nemůžu stěžovat, od zavedení půlky tablety byl prcek za čtyři a půl hodiny na světě. Ale už jsem tam jela otevřená na dva cm (a to už jsem byla touhle dobou). Nicméně by mě právě zajímalo, jaký to je, když začne porod přirozeně... a máš pravdu, času ještě dost, jen mě to docela zklamalo.

A navíc - chlap dneska pracuje z domova, chtěla jsem udělat oběd než pojedu pro prcka do školky a prý nééé, on ještě nemá hlad. Tak jsem si musela udělat sváču a oběd bude, až přivezu malýho domů... grrrrr. Bylo by lepší, kdyby byl v práci, to by tady byl klídek.
20. zář 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Tak to máme stejné, po mléku zvracím.
@gumidek Tak hlavně, že je všechno v pohodě. Já čekám, co se dozvím zítra. Jinak mě v porodnici už ani spodem nevyšetřují, jen prohmátne břicho.

Jinak malá se mi rozhýbala, dokonce i škytala, takže jsem zbytečně plašila :slight_smile: .
20. zář 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek tak jak to tady tak ctu, tak kazda uz by to chtela mit za sebou. :slight_smile: Holky, odkdy je uz bezpecne zacit rodit? Kdy je miminko naprosto vyvinute? Myslim, ze az po 38.tydnu,ze? Ale mysli se zapocaty 38.tyden nebo ukonceny?
Ja uz bych se nezlobila, kdyby to bylo tento tyden. :grinning:
Nejlip zitra. :slight_smile: Ja i manzel jsme narozeni 21., takze by krasne pasoval do rodiny. :slight_smile:
20. zář 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Koukám, že v porodnici moc sdílný nejsou... a výsledky už ti nejspíš píšou do karty u nich, což je teda blbý pro případ, že bys musela nečekaně rodit někde jinde. Ale co už, asi jsou v porodnicích zvyklí na leccos.
Dneska jsem dostala nakázáno, zaregistrovat se v porodnici, ale v průkazce mám i napsáno, že jen registrace, páč si mě paní doktorka hlídá sama a zatím tady u nás. Takže se mnou nemají vůbec nic dělat. Jo, a prý při registraci dávají nějaký povídání ohledně kojení. Snad se toho nebudu muset účastnit, už jsem přeci jen pár měsíců kojila, tak mi to přijde zbytečný.
20. zář 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek