• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
holky a berete nektera homeopata pro lehci prubeh porodu apod.? A jake?
Mne dali v lekarne zatim Arnicu 5CH 2xdenne 5 tobolek
20. zář 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Ukončený 38tt, mě tedy aspoň v porodnici dávají vždycky výstupní zprávu a křivku z monitoru, kterou pan doktor oznámkuje a podepíše, takže aspoň něco v ruce mám.
20. zář 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko pokud si 36+0, tak už můžeš jít rodit, sice se to bere jako předčasný porod, ale mimčo už je vyvinuté a nemusí do inkubátoru, pokud teda nemá nějaký jiný problém. Moje ségra rodila nějakých 36+5 a úplně v pohodě, jen to byl prcek 2700 g a 45 cm
20. zář 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne oznámkuje :grinning: :grinning: a máš samé jedničky???
20. zář 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 No fakt to známkuje, zatím mám o něj jen jeden, ale řekl mi, že monitor mám na 1 a mám tam 1 v kroužku, toho jsem si všimla až doma :grinning: :grinning: :grinning: . On je vůbec takový vtipný.
20. zář 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak to zavidim, ja nemam vubec nic. :frowning2: A presne jak jste psaly, kdybych nahodou rodila nejak necekane nebo jela nekdy na pohotovost, tak mam v prukazce posledni zaznam z 12.9. a od te doby vubec nic. :-/
20. zář 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Nestresuj se!!! Kdybys narychlo musela náhodou někam jinam, tak ti určitě udělají nutná vyšetření tam. vidíš, všechno bude v pořádku!!!
20. zář 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Hlavně klid, nikam jinam nebudeš muset, nic se nestane a když tak jim tak řekneš ať si zavolají tam a tam a stejně, jak píše @mmiirrkkaa udělají ti svoje vyšetření. To by ti dělali, i kdyby jsi nějaké zprávy měla.
20. zář 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no, my mame porodnici 50minut autem. Kdyby neco-jako vcera, kdyz mi bylo zle-tak by jsme jeli do blizsi porodnice, co je asi 15 minut odsud.
Uvidim, co mi reknou v patek. Ja se moc bojim toho, ze mi nebudou chtit cisare udelat nebo kdyz mi ho udelaji na moji zadost, ze mi to pak daji "vyzrat".... Jsem sama zvedava, jak to dopadne.
Nevite na kdy se cisar planuje? V patek budu 37+2
20. zář 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Myslím, že 39+0, a vyžrat ti to nedají a kdyby něco plácali, tak vždycky můžeš ještě jinam.
20. zář 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa pokud o novej kocarek nestojis, doporucuju vzit houbicku na nadobi a treba Pulirapid (ale jde to i bez toho), sundat kolecka do umyvadla a trochu to odrhnout a jde to krasne samo dolu ta rez. Jen se ty kolecka musi dukladne utrit, aby tam nebyla hned znova.
20. zář 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis teda to mi připomínáš, že musím umýt podvozek janéčku. Je v pytli na balkoně. Akorát nevím jestli to má smysl, když ho tam pak stejně budu do porodu skladovat :frowning2:

@nasekuratko Nechceš se v té porodnici příště zeptat co a jak a jestli když už ti nic neřeknou by ti to nemohli psát aspoň do průkazky. Že jsi se v těhu potýkala s potížema a že by bylo dobrý aby to tam pro jinou porodnici bylo, ty informace, kdybys nedej bože musela rodit jinde. Prostě je jen slušně poprosit, nic víc. Ty doktoři jsou v tomhle fakt hrozní, nic neřeknou a ještě se tváří jak když jim nadloube. A plánovaný císař myslím bývá většinou těch 39+0.
20. zář 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dilema, dochází mi pásky do glukometru a moc se mi nechce kupovat si za 700 další, stačilo by mi jich tak 20, tak nevím, jestli se na to vyprdnout nebo ne :confounded: Dietu stejně držím a zhoršovat by se to už nemělo. Příští týden jdu na diabetologii na poslední kontrolu
20. zář 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 Zkus si ně říct, já si řekla a dostala jsem další stovku a vždycky se mě na diabetologii ptá jestli jich mám dost.
20. zář 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dekuji moc za prijeti, sice nepisu, ale porad se snazim cist, ale nejak jsou to temata, ke kterym nic nevim nebo nemam.
@nasekuratko
taky by me zajimalo, jaka by se dala brat homeo pro lepsi porod, ja nasla doma arnicu z minula, ale uz nevim, jestli bylo pred nebo po porodu a dostala jsem jeste tip na Pulsatila 15CH - ta se smi od 34tt a 1 x 5 granulek

pak teda ten malinik a pupalku?
Minuly porod nam trval skoro 18 hodin, tak bych byla docela rada, kdyby to bylo ted rychlejsi, problem byl u me - neotvirala jsem se
20. zář 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 ty si musis kupovat pasky? Ja je dostavala vzdy v diab. poradne zadarmo
20. zář 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne @meiki bohužel, já si kupovala i ty co mám teď. Musím držet dietu, protože mi po jídle vychází vysoký cukr, když ji nedržím, ale oGTT jsem měla v pořádku. Přišli mi na to jen proto, že mě hlídají po těhu cukrovce při předchozím těhotenství. Doktor mi řekl, že bohužel mi to k vůli tomu oGTT pojišťovna neproplatí :unamused:
20. zář 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdo tu měl knížku o homeopatikách. Mě by docela zajímalo, jestli je něco na ryhlejší zavinování dělohy
20. zář 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 no mam taky trochu podezreni, ze to neni ted v norme, take jsem minule mela a ted jsem to mela vporadku, ale napada me, nechat si ten test udelat znovu. Zacala jsem az ted mit chute na sladke, ale ne dortiky, ale treba limcu nebo bebe susenku a v noci mam zizen
20. zář 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 je nejakou knizku mam taky, tak ja do ni mrknu
20. zář 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek tak jsem byla v tom DM na Arbesáku a mají tam jen tmavě fialovou, ta se mi bohužel nehodí vůbec, tak kdyby se hodila třeba Tobě, můžeš ji tam omrknout, měli celkem tři kusy a myslím, že na ní byl malý motýlek
20. zář 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana no viděla jsem tu Teutonia tašku jen jako novou u Malvíka, ale byla skoro za dva tisíce :unamused: tak jsem si ji našla na mimibazaru, ale žádné zkušenosti od jiných maminek nemám, takže nevím, jak moc je kvalitní a co vydrží... no jestli nebude lepší jít do nějaké jiné, ale vůbec nevím, do jaké značky
20. zář 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Zeptám se ti co přesně to bylo s tou taškou :wink:
20. zář 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana uf, teď nějak nerozumím, na co se ptáš :slight_smile: včera jsme tady řešily, jakou přebalovací tašku koupit
20. zář 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nasla brozurku homeo v porodnictvi a uz listuji
@radus78 ted jsem volala do dia poradny a udelaji mi testy, pujdu v pondeli
20. zář 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 ale primo na zavinovani delohy tady neni nic, snad jen ta arnica montana 9CH - lek na specificky ucinek na svaly a kapilary, urychleni hojeni , vstrebavani hematomu
20. zář 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi :grinning: Neptám se tě na nic, zeptám se té mojí kamarádky co měla něco s tou taškou od Teutonky o co přesně šlo a jestli je s ní jinak spokojená :grinning: Teda jestli chceš
20. zář 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki tak budu držet palečky, ať to máš v pořádku a díky
20. zář 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana jooo, promiň, já mám dneska pomalejší vedení, jsem fakt pako :grinning: určitě, budu moc ráda za zkušenosti, pak bych teprve asi objednala někde na bazárku, dva tisíce za novou fakt nedám :unamused:
20. zář 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 no snad to bude, minule jsem to mela hranicni, ty hodnoty, ted bylo ogtt negativ, tak uvidime, ale aspon budu klidnejsi
20. zář 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek