• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@gabisek no co na to říct. To je tedy fakt pipina ta ženská to se přeci nedělá. Takový lidi taky fakt miluji. a je vidět že jí nebylo vůbec trapně.ale tak hlavně že je máš.
14. dub 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla dneska na dalsi kontrole. A bylo to uzasne! :slight_smile:
dokonce nam doktor naznacil i pohlavi, ale zatim to neni jiste. I kdyz mame i fotecku, ktera tomu pekne napovida, ale najisto nam to rekne az za 6 tydnu na dalsi kontrole. :slight_smile:
14. dub 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapetka jj, trapně ji nebylo, spíš mě vytáčí ta drzost a neomalenost některých lidí, prostě hamty a urvat každýmu nejlépe od huby, jen když toho dosáhnu.... omlouvám se ¨vám, důchodkýně! :grinning:
@nasekuratko se máááš, já už se taky těším na další kontrolu, teď ji budu mít po 4 týdnech, na jednu stranu to uteklo a na druhou stranu už jsem naše mimi taky dlouho neviděla a těším se! A jaké pohlaví naznačil? :slight_smile: Nechceš nám taky naznačit? :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
14. dub 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek vlozim fotku a zkuste hadat :grinning:
Ale nikomu v okoli to rikat zatim nebudeme. Kdyby se nahodou neco zmenilo. :sweat_smile:
14. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Jee je tam pipisek,ze?To se mas,ze uz vis,me ceka kontrola za tyden,to budu v 16,snad se nam taky ukaze:slight_smile:
14. dub 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem ted 14+1, zeptala jsem se doktora haluzove a ten rekl, ze je jeste brzo. A v ten moment mimco roztahlo nohy a natocilo se. :grinning: Uzasny, jsem to i obrecela. Hrozne chceme chlapecka. Myslite,ze to muze byt jen pupecni snura, ze by se z toho jeste vyklubala holcicka? :sweat_smile:
14. dub 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem po screeningu. Na UZV vypadá vše v pořádku, ale výsledky z krve budou až tak za týden.
Jsem to oslavila v Lidlu a taky mám ty těhu pásy a jedno těhu triko :grinning:. A aby nebyla Anička škodná tak má pyžamko :wink:

@nasekuratko tak ten vypadá jasně :wink:
14. dub 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jéééééé tak ten je úúžasnej!!! :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: No já myslím, že je to fakt pindik, je roztomilý jak má pěkně nožičky a pindíka (teda snad to je :slight_smile: ) vzhůru nahoru!!! Jak na povel! Moc krásný! :wink: :wink:
@radus78 taky jsem si koupila ještě těhu triko, vzala jsem to šedý, jaký sis vybrala ty? :slight_smile:
14. dub 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko hele, i můj desetiletej synek na tu fotku mrknul a s úsměvem řekl.....kluk! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek já vzala to fialové. to šedé už na mě nebylo
14. dub 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 to je taky pěkné, já se mezi tímhle fialovým a šedým rozhodovala, ale to fialový zase na mě měly moc velký, mají to nějak divně očíslovaný, vzala jsem S-ko a přitom mi to příšlo, když jsem ho tam na sebe přikládala a pak doma hodila na sebe jako M-L-ko. Teda to budem mamuly těhuly! :wink: :wink: :wink:
14. dub 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka - tááák a sme zaregistrovaný :dizzy_face:
Dorazila sem před 11 a byla třetí (brali 10) - hned sem na ty holčiny vybalila "Lososčinu metodu" a vytáhla papír a tužku :grinning: :grinning: :grinning: - metoda měla úspěch
Do té 13 hodiny dorazilo i pár maminek, které byly přes čáru, tak nevim, jak to s nima dopadlo :unamused:
Já sem ráda, že to máme v suchu a moc děkuju za info...tak a teď sem zvědavá, jestli se tam potkáme nebo o kolik se minem :grinning:
14. dub 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band mám sice termín dřív, ale kdo ví, jak to vlastně vyjde, tak třeba se tam potkáme :wink:
14. dub 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi - ráda si pospíšim :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band a nebo já budu přenášet :grinning: no jsem na to zvědavá...
14. dub 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi - no já sem na to taky zvědavá, jak to celý nakonec dopadne, ale kdybych si mohla vybrat.... :grinning: :grinning: :grinning: tak přenášet rozhodně nechci :wink:
14. dub 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - to je kluk, jako buk - z toho už asi holčička nebude :grinning: :grinning: :grinning: Moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko krásná fotečka. Taky myslím že už s toho holčička nebude. :grinning: Velká gratulace. My by jsme chtěli holku. Kluka už máme. tak uvidíme.
14. dub 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band tak supeeeer, gratuluji! :dizzy_face:
@spaghi taky jseš registrovaná u Apolináře? Si tam v říjnu uděláme trio dýchánek, jako že budeme všechny pěkně společně z hluboka dýchat :grinning:
@gabisek juj, tohle mi ale umí hnout žlučí, takové infantilní pipiny :angry: a ještě dělá blbou, že nic neslyšela.. no škoda se rozčilovat!
Jinak pásy mám taky! :grinning: a šedivé těhutriko taky :grinning: :grinning: můžeme někdy udělat hromadnej sraz a včechny si na sebe ty stejné pásy navlíknout, to bude maškarák! :sweat_smile:
Dnes dopoledne v 10:13 se kamarádce narodila druhá dcera, Anežka, vážila 3380g, 49 cm, tak jsem happy! V sobotu jdu na čumendu do Podolí :dizzy_face:
14. dub 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak ta fotka nemá chybu!!!! mysím, že je to jasné, by jí mohly dát do učebnic gynekologie a porodnictví :grinning: moc gratuluji! :dizzy_face:
14. dub 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, moc moc dekuju! Mne ale rekl doktor, ze ze zacatku kazdy miminko ma nejaky vyrustek a casem se u holcicek zmensi a je z toho pipinka. :slight_smile: Ale doufam, ze tohle se nezmensi. Sam uznal, ze si je dost jistej,ze je to kluk, ale ze nevyvraci ani tu moznost, ze priste nam rekne holcicku. :grinning: Tak jsem z toho jelen. :grinning:
14. dub 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jj, všechny děti mají ze začátku tzv. pohlavní výrůstek nebo tak nějak :grinning: ale tohle mi teda přijde už krapet přerostej výrůstek :sweat_smile:
14. dub 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Taky si myslim. A dost v to doufam. :grinning:
14. dub 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka hihi :slight_smile: , s tím hromadným srazem mě to taky napadlo :slight_smile: , že bychom byly přifrclý maminy z Lídlu! Made in Lidl!!:grinning: :grinning: :grinning: Ještě jsem zvědavá jak dnes v Lídlu pořídila pavlina88, ale ještě se tu neukázala, tak snad bude taky do party "pásovců! :slight_smile: A kamarádce gratuluju k narození Anežky!!! :wink:
@nasekuratko souhlasím s lososkou, tohle fakt nevypadá na nějaký jiný výrostek než na pindika! :wink: :wink:
14. dub 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek No,kartarka mi driv rekla,ze prvni budu mit holcicku. To stejne rekla i mamce,ze prvni vnoucatko bude holcicka.Ve vsech ruznych testech (az na jeden) mi vychazi taky holcicka a ja o holcicce byla i presvedcena. Dokonce si ji i kazdy typuje. Takze tim padem jsem z toho pekne paf. Ale chlapecka jsem si hrozne moc prala, takze jsem strasne stastna-coz u holcicky bych nebyla o nic min. Jen tohle proste bylo vetsi prekvapko. :grinning:
14. dub 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak to chápu, že když ti to takhle někdo víckrát řekne, tak tomu člověk podlehne a věří. Asi je jasný, že příště budeš taky chtít na ultrazvuku hned vědět jestli pindík zmizel, či zůstal :wink: :wink: :wink: , co ale já si myslím z téhle úžasné fotečky, tak asi nezmizí. :grinning: :wink:
14. dub 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasekuratko, ale když seš u těch kartářek, tak mě taky kdysi jisté vědmy :slight_smile: řekly, že budu mít kluka, holku, kluka.....tak první dvě varianty zatím vyšly, že nejdřív byl kluk, pak holka....a ted? :slight_smile: No měl by to být zase kluk, tak uvidíme, jestli to podle nich vyjde celé.:slight_smile: Ale řeknu ti, že kdyby mi tenkrát někdo řekl, že po prvním synovi budu mít ještě dvě děti, tudíž dohromady tři, tak bych si tenkrát zaťukala na čelo. :slight_smile: A dneska to vidím, jako přirozenou věc, že se na třetí mimi hrozně těším a poslední těhotenství s pořádným břichem si chci s radostí pořádně užít. :wink: :wink: :wink:
14. dub 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek Ja si taky myslim, ze to, oc mame na fotce, tak ze je to velke na nejaky vyrustek :slight_smile:
Proc sis to nedokazala predstavit? Nechtelas vic deti?
14. dub 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka no nebylo by to vůbec špatný se tam hromadně sejít.. dýchánek mě pobavil :grinning:
holky, jak s těmi pásy? jak je nosíte? a jak moc mají/nemají být upnuté? já mám bavlněné pásy na kalhotech a džínách, teď jsem si pořídila i jednu těhu sukni, tak nevím, jestli pás není zbytečný
14. dub 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

teda když jsem četla ty Vaše historky z registrace, tak jsem si docela oddechla, že v našem prdelákově nic takového podstupovat nemusím :sweat_smile:

@nasekuratko to je super fotečka :slight_smile: . Myslím, že takovejhle výrůstek bych asi holčičce nepřála :grinning: . Držím pěsti ať se ti splní přání a ten kluk to opravdu je. Já bych si taky teď přála kluka... i když i za krásnou zdravou princeznu budu samozřejmě vděčná :wink:
14. dub 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek