• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@meiki jinak ten tvůj dotaz ohledně PPM, je to na pikaču :frowning2: posílá to OSSZ
20. zář 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Já dneska jdu do DM u nás na Dobříši, jestli budou mít tu hnědou nebo černou chceš ji vzít?
20. zář 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne kdyby měli tu černou, tak bych ji brala, to bys byla zlatá, moc díky! :wink:
dneska jsem byla u kadeřnice, naposledy před porodem, ale stejně mi to bude k prdu, když budu mít na hlavě na operačním sále tu koupací čepici, takže na fotkách z porodu budu stejně vypadat jak prodavačka lahůdek :grinning: na cestě domu jsem trochu zaprasila a koupila si dva cheeseburgery u mekáče, no měla jsem na ně hroznou chuť, ale pak mi vůbec nechutnali
20. zář 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spaghi tak ja si koupila automaticky tasku v DM ke kocarku, narazila jsem zrovna na cernou,tak jsem byla moc rada. A jsem z ni nadsena. Byly v ni i vzorky kosmetiky, plenek apod.
20. zář 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana no s ossz mi stacila nemocenska, ale je pravda, ze dost za to taky mohla nase ucetni, ktera to tam nosila jak chtela a tak mi nemocenska chodila v rozmezi 18-27, tak snad PPM bude chodit driv a posila to mesto, kde bydlis nebo to taky musi pres Prahu? Nemocenska mi chodila pres Prahu, tady u nas udelali podklady, trvalo jim to cca 14 dni a pak to odeslali do Prahy a od nich z centraly to prislo na ucet
20. zář 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Mrknu se. Potisk je ti jedno? Jinak myslím, že je úplně jedno jestli rodíš císařem nebo normálně, jako od kadeřníka nebude určitě vypadat ani jedna z nás :grinning:
20. zář 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko da se nekde na netu na ni kouknout?
20. zář 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne já ani nevím, jaký tam potisky jsou, ale asi je to jedno, pokud na tom nebude třeba Mickey Mouse :grinning: mám to docela o hodně zkrácené, protože kdo ví, kdy se zase ke své kadeřnici dostanu
20. zář 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki
@ilonne
tady je odkaz na tu tašku z DM, má ho tady jedna holčina na MK http://www.modrykonik.cz/fotoblog/petradrag/album/pro-vojtiska/5307281/
20. zář 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki Jé hele tak to nevím, ale řekla bych že to je podle toho, kam spadá podnik ne? Mě to bude posílat pražský SSZ, protože tam spadá firma. Ale taky už jsem si s nima užila s píp.... je to hrozný, všechno jim dlouho trvá, informaci žádnou nedaj. Hlavně že změny chtějí hlásit do 8 dnů a peníze platit taky tak, jinak daj pokutu. Ale je nikdo pokutovat nemůže. Když to posílala práce, bylo to super
20. zář 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko já jsem okukovala tu světlou a moc se mi líbilo to členění vnitřku tašky a taky jsem tam viděla, že v ní byly nějaké vlhčené ubrousky a ještě něco :slight_smile:
20. zář 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi to je ta starší ne? Tu mám přesně taky :slight_smile: Myslím že letos mají nějaký modernější design.
20. zář 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Já jsem si koupila tmavě hnědou, s jiným potiskem. Kouknu, co mají tady a pokud tam nebude mickey mouse tak ti ji koupím, jen doufám, že nebude vadit strýček Skrblík nebo Teletubies :grinning: :grinning: :grinning: .
20. zář 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrana je to možné, našla jsem tu fotku na Googlu, takže asi nemusí být aktuální, na té fialové byli tuším motýlci
20. zář 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je dneska den teda. Nemám na nic náladu. Nemůžu se donutit pít, z toho mě pak bolí hlava a jsem celá taková protivná i sama sobě :rolling_eyes:
20. zář 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Skrblíka bych ještě možná přežila, ale Teletubies nikdy... slyším jen pápá lálá a už mi naskakujou pupínky :grinning:
20. zář 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spaghi No můžu ti říct, že když jsme měli opatření kvůli povodním a a MMF a spali asi tak max 5 hodin a mezitím jsme tak 30 - 36 hodin lítali po venku, že jsme jim pak docela rozuměli, takže já poměrně chápu, co na nich ty děti mají :grinning: .
20. zář 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak ta fialová by se mi hodila ze všeho nejmíň, bohužel. Přitom se mi fialová barva líbí.
Když jsem na ní koukala v DMku, přišlo mi, že tam byl jiný potisk, než v tom odkazu, ale to je vcelku jedno.

@nasekuratko Teda ty jsi měla kliku, že jsi sehnala černou:slight_smile:
20. zář 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi diky, moc, teda ta je fakt pekna, ja mam velkou od casualu ke kocarku, ale asi by se mi hodila i trochu mensi
no a asi si necham udelat nebo na mmb koupim tasku na plastenku, aby byla porad u kocarku a nestalo se mi, ze bych ji zapomnela a nemusim ji mit jen tak nekde hozenou
20. zář 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Hi hi počkej, i u vás určitě pofrčej :grinning: Malá je měla moc ráda. A kupodivu se dají docela dobře ignorovat narozdíl od jiných stupidních pohádek :grinning: bych ti mohla vyprávět.
20. zář 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana no me nastesti, kdyz jsem si tam zavoalal, tak mi tady u nas rekli, jj vse je vporadku k tomu a tomu datu jsme to odeslali, tak jsem se vzdy uklidnila
20. zář 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki jj tu tašku na pláštěnku mám taky v merku :slight_smile: je to super, že nezabírá místo v košíku
20. zář 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zadala jsem si "přebalovací taška" do Google vyhledávání obrázků a jela jsem ty, které se mi líbily, ovšem na každou hezkou, co jsem klikla - 2000-2500 Kč, co na tom proboha je tak drahého? proč se na těch dětech a maminkách tak rejžujou prachy? nechápu :unamused:
20. zář 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana u nas nastesti nic takoveho neprobehlo, zacali jsme rovnou krteckem a pak pohadky o autech a autobusy
20. zář 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pak když jsme u těch vychytávek, tak naprosto super je organizér na kočár. Já mám tedy tenhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23947701&tab=1 ale dělají i na zip http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35962713&tab=2 a pak byl moc prima zimní fusak na ruce :slight_smile: Koukám že už ho dělá i emitex :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39437181&tab=0
20. zář 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak mam jeste v merku toto na zimu
20. zář 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana ten organizer ja moc resit nemusela, ale ted asi jo, u prvniho jsem brzo pouzivala golfky a tam jsem mela kapsicky
20. zář 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki Oni nakonec nejsou tak špatný, fakt. Nám to přijde, ale děti se z toho hodně naučí. Však právem to vyhrálo různé ceny :wink:
20. zář 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki je parádní, na pití, na mobil, na foťák. Na pivo :grinning:DD prostě na blbůstky co jsou potřeba hned po ruce.
20. zář 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana ja se na to prave taky chystam a vubec se mi nechce, tak to furt odkladam.
Jinak jsem ted usla s malou po obede a vubec mi to neudelalo dobre. Mela jsem nejakej blbej sen, ze jdu rodit a nemam ji kam dat hlidat. Nikdo nebyl doma, nikdo nemohl. Takze jsem opet musela rodit bez manzela. Vzbudila jsem se akorat vynervovana, kam tu chuderku malou soupnu a ze tentokrat tam sama byt nechci :slight_smile:. A to jsem si myslela, ze z prvniho porodu zadny trauma nemam :slight_smile:
20. zář 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek