• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@meiki my mame cernej od emitexu a doporucuju na zimu uplne super
20. zář 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, kdybych mela spocitat vsechny penize, ktere uz jsem na mmb nechala, maniak hadra :grinning: :grinning: :grinning: , ted mi prisli jeste dva overalky pro mimi od nextu, jsou paradni, jeden s kacenkou a jeden me to you
20. zář 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ještě jsem tady objevila tuhle http://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/t9sx/cerna-prebalovaci-taska-esprit/ není vůbec špatná, tak si říkám, jestli do ní nejít, ale paní nepíše, v jakém je stavu
20. zář 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki i pro mě je mimibazar mor :grinning: ale zas lepší než to kupovat všechno nové co?
20. zář 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak info od kamarádky, ale moc ti to asi nepomůže :frowning2: Hani, mně se ta taška hned ze začátku rozbila, resp. ty patentky na přichycení. Já jí moc nepoužívám, přijde mi zbytečně velká. Koupila jsem si tašku od Emitexu a používám víc tu. Navíc když jsem to reklamovala, kdy mi řekli, že prý nosnost je max. 2 kg. Haha, fakt vtipný! Ale opravili mi to normálně bez problémů a od té doby to drželo.
20. zář 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Jak myslíš, já za chvíli vyrážím, tak si to rozmysli. Já myslím, že tam DMková je i se vzorkama levnější.
20. zář 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi mě se taky víc líbí ta DMková
20. zář 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi taky bych hlasovala za DMkovou :slight_smile:
20. zář 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ta DMkova je suprova. Fakt ma hodne tasticek, cena je uzasna, vypada moc pekne a jak rikam, byla naplnena vzorkama kosmetiky, vlhcenych ubrousku, plenek apod. Mne se libi hrozne moc. Kupovala jsem ji v Brne v Olympii a maji tam cernou skoro vzdycky, kdyz tam jdu. Tak kdo jste z Brna, tak to zkuste. Myslim, ze DM je i v Tescu.

Jinak jak jsem se divala na ostatni tasky, tak ty ceny jsou fakt masakr! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, už se vám někomu stalo,že jste měly ,,špatný monitor"? Mně se to stalo včera, naměřili tachykardii, po dvou hodinách byl monitor opakován a bylo to v pořádku, Zítra jdu ještě jednou, ale mám z toho divný pocit. Nevíte,co se může stát?
20. zář 2011 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana super, to je vyčerpávající info, moc díky! tak do ní raději nepůjdu, nosnost dvě kila je fakt směšná :slight_smile: jsi hodná,díky!
20. zář 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne když bude, tak ji ber, kdyby nebyla, půjdu do té bazárkové :slight_smile: moc díky!
20. zář 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostala jsem krabici různých hraček pro mrňouse, vůbec nevím, jestli je prát, pokud ano, tak které a jak, hodit do pračky? některé mám ve fotoblogu, na těch, co je cedulka, je to jasné, ale ty ostatní... co s tím?
20. zář 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Tak měli akorát tu světlou a fialovou. A zkoušela jsi třeba palladium nebo na Petřinách DM?
20. zář 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Palladium mám celkem z ruky, ale na Petřiny možná mrknu nebo pošlu tchýni :slight_smile: moc děkuju, že ses po ní dívala!
20. zář 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Nemáš zač, tak když budeme mít zítra čas, můžeme do palladia mrknout, mají tam i dobré kafe. Od apolináře seběhneme dolů na Karlák a jsme tam metrem za chvíli.
20. zář 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešní fotečka Štepulky :slight_smile:
20. zář 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/244882-chcete-byt-stihlejsi-a-stastnejsi-vstavejte-drive.html?ref=boxD - tak proto jsem tlustá, já totiž hrozně ráda spím :grinning: :grinning: :grinning: . Ale mám naději, že až se naše malá narodí, bude ze mě po nějaké době ranního vstávání šťastná modelka :grinning: :grinning: :grinning: .
20. zář 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no jo vlastně, nebo z IPáku, to je přímo na céčku :slight_smile: ale je tam NEXT, to je vražedný, tam zase nechám prachy :grinning:
20. zář 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi No, já myslím, že Palladium je na "B", ale nevím jestli ho náhodou nepřestěhovali, co jsem tam nebyla :grinning: :grinning: :grinning: .
20. zář 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kdo by to řekl že bude takovej problém sehnat černou tašku z DM :astonished:

@spaghi ty hračky, hele já nakonec neprala žádný no :zipper_mouth: Spousta těch co mají chrastítka nebo pískátka se ani prát nesmí, mají se jen otírat vlhčeným hadříkem no. Je to takový pitomý, ale já se na to fakt vyprdla no a malá byla ok. Ale to je na každém. Určitě by člověk byl asi klidnější kdyby to mohl hodit do pračky. Prala jsem akorát takové ty šmudláčky, plyšovej kapesník s hlavou
20. zář 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy jste toho děsně naprndaly:grinning:.
Já byla včera poprvé v porodnici a hned se projevil můj děsný syndrom bílýho pláště - tlak 160/90 na rtuťovým tlakoměru poté, co jsem dvacet minut seděla v klidu na monitoru:confounded:. Naštěstí jsem měla svůj deníček s tlaky měřenými doma (standard kolem 117/65), tak mě pustili, jinak mě snad rovnou hospitalizovali:frowning2:. Ale v pátek další kontrola, nabrali asi čtyři ampule krve...děsný...se bojím, že budu muset v pátek podpisovat reverz, že na víkend chci rozhodně domů a nastoupit příp. až v pondělí (fakt nevím, co bych tam jako přes víkend dělala - ležet můžu i doma...). A jinak jsem teda byla z prohlídky dost rozpačitá, uzv neudělal (což jsem teda myslela, že vzhledem k tomu, že jsem v porodnici poprvé a ještě s tou těhu-cukrovkou, že udělá - už jen kvůli odhadu velikosti prcka + zralosti placenty...), k monitoru nic neřekl, vyšetřil mě asi během tří vteřin...a neřekl vůbec nic...nicméně v průkazce CS 4, takže zřejmě kombinace maliník+pupalka+víkendová "dřina" na trnkobraní+horký vany zabrala - posun CS za týden ze 2 na 4:grinning:). No ale obecně jsem z toho spíš zklamaná a nespokojená a fakt se pátku bojím, co zas bude...Nejlíp, kdybych tak ve čtvrtek večer začala rodit a v pátek už tam nemusela, resp. musela rovnou na sál s rozjetým porodem:grinning:. Ale to se bojím, že neklapne...

K tomu vyšetřování v těhu - mě teda v obou těhu (dvě různý gynekoložky) vyšetřovaly při každé poradně - vždy v zrcadlech. Újmu jsem tím neutrpěla nikdy u Lukáše jsem den před porodem měla CS 1, teď teda malinko lepší, ale určitě to porodním cestám neublížilo ve smyslu, že by se předčasně připravovaly...uzv dělala první mudra v prvním těhu jen ty tři hrazený pojišťovnou, současná mudra při každé poradně rychle mrkla na mimíse...stěr na streptokoka v prvním těhu až v porodnici (tam poprvé v 37.tt), tentokrát v 37.tt u mé gyndařky (mmch. výsledek negativní - aspoŇ něco veselého včera:grinning:).

A dál už nevím, co jste tu řešily, si prd pamatuju....
20. zář 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já vyprala skoro všechny hračky na 30 stupňů a pohoda :wink:

Porodopis sepsán, druhý monitor natočen, dole se nic neděje, stále "zabetonováno" CS 0 :grinning: Štěpka je hlavičkou ještě dost nahoře .. porodník mi řekl, že "potřebuje", abych porodila o týden dřív, že v mém termínu bude na ultrazvukovém semináři, takže nářez :grinning:

jdu Vás dočíst ...
20. zář 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi - já teda hračky po Lukášovi vyprala (byly 4roky uložený na půdě, kde běhají mmj. určitě myši + kuny), co bylo plyšový, tak letělo do pračky, plastový štěrchátka vyvařit v hrnci s vodou se sodou...co nepřežilo, tak letělo, ale mimísovi bych to bez vyprání/vyvaření rozhodně nedala...a přežilo většina - i ty, co měly na cedulce zákaz praní, i ty štěrchací/pískací zachovaly své funkce - i přes pračku a následné prohnání sušičkou:wink:.

A ještě jsem si vzpomněla na Teletubbies - ty teda u nás absolutně nehrozily, podle mě je věkově pro dítě, který jsem prostě před televizi posadit odmítala (rok-dva věku), v té době se Lukáš určitě na televizi ještě nedíval, později už je to pro ty větší děti kolem tří let podle mě primitivní (teda z toho, co jsem viděla víceméně "ukázky"), takže u nás nefrčel ani třeba Krtek, který je podle mě taky stupidní a fakt pro malý děti, ale až rovnou "větší" pohádky - klasický český večerníčky malovaný jak vycházeli na dvd a posléze kolem toho čtvrtýho roku teď Kouzelná školka a teď teda maximální úspěch u Lukáše je Tutenstein, dávají o víkendu ráno na primě a pár dílů jsem stáhla na ulozto.cz o malé mumii, to totálně žere, je vůbec teď fascinovanej Egyptem, pořád tu listuje v encyklopedii, řeší pyramidy,...
20. zář 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, není tu někdo jako já, kdo by byl stále na neschopence?
20. zář 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam já jsem byla skoro od začátku, resp. asi od 4 týdne, na neschopence a pak jsem plynule přešla na mateřskou :wink:
20. zář 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne jj, pravdu máš :wink: ... Palladium je na "B", stanice Náměstí Republiky :grinning:
20. zář 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelina_ no já právě nárok na mateřskou nemám a na socce si mě přehazují jak teplý brambor, jedna říká na PN můžete být do dne porodu, druhá, že do konce 6. nedělí, tak jsem z toho jelen... :confused:
20. zář 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam nejsem si jistá, ale myslím, že je to do porodu, řetla jsem to na netu, tam juknu a když tak ti dám odkaz ... a ty nemáš odpracovaný ten stanovený počet dnů nebo proč nemáš nárok?
20. zář 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam já jsem byla na neschopence celé těhu..valstně už před těhu..jsem po IVF takže už 14. dní před těhu jsem byla doma až do nástupu na mateřskou.,..
20. zář 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek