Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

Zvu všechny těhulky, kterým se splnilo přání do nového roku a našli // čárky.... pojďme si zdělovat co nás čeká a nemine....
aknavis
20. zář 2011
@meiki my mame cernej od emitexu a doporucuju na zimu uplne super
meiki
20. zář 2011
ach jo, kdybych mela spocitat vsechny penize, ktere uz jsem na mmb nechala, maniak hadra 😃 😃 😃 , ted mi prisli jeste dva overalky pro mimi od nextu, jsou paradni, jeden s kacenkou a jeden me to you
spaghi
20. zář 2011
@ilonne ještě jsem tady objevila tuhle http://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/t9sx/cer... není vůbec špatná, tak si říkám, jestli do ní nejít, ale paní nepíše, v jakém je stavu
vrana
20. zář 2011
@meiki i pro mě je mimibazar mor 😃 ale zas lepší než to kupovat všechno nové co?
vrana
20. zář 2011
@spaghi Tak info od kamarádky, ale moc ti to asi nepomůže 😞 Hani, mně se ta taška hned ze začátku rozbila, resp. ty patentky na přichycení. Já jí moc nepoužívám, přijde mi zbytečně velká. Koupila jsem si tašku od Emitexu a používám víc tu. Navíc když jsem to reklamovala, kdy mi řekli, že prý nosnost je max. 2 kg. Haha, fakt vtipný! Ale opravili mi to normálně bez problémů a od té doby to drželo.
ilonne
20. zář 2011
@spaghi Jak myslíš, já za chvíli vyrážím, tak si to rozmysli. Já myslím, že tam DMková je i se vzorkama levnější.
radus78
20. zář 2011
@spaghi mě se taky víc líbí ta DMková
vrana
20. zář 2011
@spaghi taky bych hlasovala za DMkovou 🙂
nasekuratko
20. zář 2011
holky, ta DMkova je suprova. Fakt ma hodne tasticek, cena je uzasna, vypada moc pekne a jak rikam, byla naplnena vzorkama kosmetiky, vlhcenych ubrousku, plenek apod. Mne se libi hrozne moc. Kupovala jsem ji v Brne v Olympii a maji tam cernou skoro vzdycky, kdyz tam jdu. Tak kdo jste z Brna, tak to zkuste. Myslim, ze DM je i v Tescu.

Jinak jak jsem se divala na ostatni tasky, tak ty ceny jsou fakt masakr! :-p
miana
20. zář 2011
Ahoj, už se vám někomu stalo,že jste měly ,,špatný monitor"? Mně se to stalo včera, naměřili tachykardii, po dvou hodinách byl monitor opakován a bylo to v pořádku, Zítra jdu ještě jednou, ale mám z toho divný pocit. Nevíte,co se může stát?
spaghi
20. zář 2011
@vrana super, to je vyčerpávající info, moc díky! tak do ní raději nepůjdu, nosnost dvě kila je fakt směšná 🙂 jsi hodná,díky!
spaghi
20. zář 2011
@ilonne když bude, tak ji ber, kdyby nebyla, půjdu do té bazárkové 🙂 moc díky!
spaghi
20. zář 2011
dostala jsem krabici různých hraček pro mrňouse, vůbec nevím, jestli je prát, pokud ano, tak které a jak, hodit do pračky? některé mám ve fotoblogu, na těch, co je cedulka, je to jasné, ale ty ostatní... co s tím?
ilonne
20. zář 2011
@spaghi Tak měli akorát tu světlou a fialovou. A zkoušela jsi třeba palladium nebo na Petřinách DM?
spaghi
20. zář 2011
@ilonne Palladium mám celkem z ruky, ale na Petřiny možná mrknu nebo pošlu tchýni 🙂 moc děkuju, že ses po ní dívala!
ilonne
20. zář 2011
@spaghi Nemáš zač, tak když budeme mít zítra čas, můžeme do palladia mrknout, mají tam i dobré kafe. Od apolináře seběhneme dolů na Karlák a jsme tam metrem za chvíli.
petrusam
20. zář 2011
dnešní fotečka Štepulky 🙂
ilonne
20. zář 2011
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/244882-chcete... - tak proto jsem tlustá, já totiž hrozně ráda spím 😃 😃 😃 . Ale mám naději, že až se naše malá narodí, bude ze mě po nějaké době ranního vstávání šťastná modelka 😃 😃 😃 .
spaghi
20. zář 2011
@ilonne no jo vlastně, nebo z IPáku, to je přímo na céčku 🙂 ale je tam NEXT, to je vražedný, tam zase nechám prachy 😃
ilonne
20. zář 2011
@spaghi No, já myslím, že Palladium je na "B", ale nevím jestli ho náhodou nepřestěhovali, co jsem tam nebyla 😃 😃 😃 .
vrana
20. zář 2011
teda kdo by to řekl že bude takovej problém sehnat černou tašku z DM :-o

@spaghi ty hračky, hele já nakonec neprala žádný no :-x Spousta těch co mají chrastítka nebo pískátka se ani prát nesmí, mají se jen otírat vlhčeným hadříkem no. Je to takový pitomý, ale já se na to fakt vyprdla no a malá byla ok. Ale to je na každém. Určitě by člověk byl asi klidnější kdyby to mohl hodit do pračky. Prala jsem akorát takové ty šmudláčky, plyšovej kapesník s hlavou
petapete
20. zář 2011
Ahoj holky, vy jste toho děsně naprndaly😃.
Já byla včera poprvé v porodnici a hned se projevil můj děsný syndrom bílýho pláště - tlak 160/90 na rtuťovým tlakoměru poté, co jsem dvacet minut seděla v klidu na monitoru:-S. Naštěstí jsem měla svůj deníček s tlaky měřenými doma (standard kolem 117/65), tak mě pustili, jinak mě snad rovnou hospitalizovali😞. Ale v pátek další kontrola, nabrali asi čtyři ampule krve...děsný...se bojím, že budu muset v pátek podpisovat reverz, že na víkend chci rozhodně domů a nastoupit příp. až v pondělí (fakt nevím, co bych tam jako přes víkend dělala - ležet můžu i doma...). A jinak jsem teda byla z prohlídky dost rozpačitá, uzv neudělal (což jsem teda myslela, že vzhledem k tomu, že jsem v porodnici poprvé a ještě s tou těhu-cukrovkou, že udělá - už jen kvůli odhadu velikosti prcka + zralosti placenty...), k monitoru nic neřekl, vyšetřil mě asi během tří vteřin...a neřekl vůbec nic...nicméně v průkazce CS 4, takže zřejmě kombinace maliník+pupalka+víkendová "dřina" na trnkobraní+horký vany zabrala - posun CS za týden ze 2 na 4😃). No ale obecně jsem z toho spíš zklamaná a nespokojená a fakt se pátku bojím, co zas bude...Nejlíp, kdybych tak ve čtvrtek večer začala rodit a v pátek už tam nemusela, resp. musela rovnou na sál s rozjetým porodem😃. Ale to se bojím, že neklapne...

K tomu vyšetřování v těhu - mě teda v obou těhu (dvě různý gynekoložky) vyšetřovaly při každé poradně - vždy v zrcadlech. Újmu jsem tím neutrpěla nikdy u Lukáše jsem den před porodem měla CS 1, teď teda malinko lepší, ale určitě to porodním cestám neublížilo ve smyslu, že by se předčasně připravovaly...uzv dělala první mudra v prvním těhu jen ty tři hrazený pojišťovnou, současná mudra při každé poradně rychle mrkla na mimíse...stěr na streptokoka v prvním těhu až v porodnici (tam poprvé v 37.tt), tentokrát v 37.tt u mé gyndařky (mmch. výsledek negativní - aspoŇ něco veselého včera😃).

A dál už nevím, co jste tu řešily, si prd pamatuju....
petrusam
20. zář 2011
holky, já vyprala skoro všechny hračky na 30 stupňů a pohoda 😉

Porodopis sepsán, druhý monitor natočen, dole se nic neděje, stále "zabetonováno" CS 0 😃 Štěpka je hlavičkou ještě dost nahoře .. porodník mi řekl, že "potřebuje", abych porodila o týden dřív, že v mém termínu bude na ultrazvukovém semináři, takže nářez 😃

jdu Vás dočíst ...
petapete
20. zář 2011
@spaghi - já teda hračky po Lukášovi vyprala (byly 4roky uložený na půdě, kde běhají mmj. určitě myši + kuny), co bylo plyšový, tak letělo do pračky, plastový štěrchátka vyvařit v hrnci s vodou se sodou...co nepřežilo, tak letělo, ale mimísovi bych to bez vyprání/vyvaření rozhodně nedala...a přežilo většina - i ty, co měly na cedulce zákaz praní, i ty štěrchací/pískací zachovaly své funkce - i přes pračku a následné prohnání sušičkou😉.

A ještě jsem si vzpomněla na Teletubbies - ty teda u nás absolutně nehrozily, podle mě je věkově pro dítě, který jsem prostě před televizi posadit odmítala (rok-dva věku), v té době se Lukáš určitě na televizi ještě nedíval, později už je to pro ty větší děti kolem tří let podle mě primitivní (teda z toho, co jsem viděla víceméně "ukázky"), takže u nás nefrčel ani třeba Krtek, který je podle mě taky stupidní a fakt pro malý děti, ale až rovnou "větší" pohádky - klasický český večerníčky malovaný jak vycházeli na dvd a posléze kolem toho čtvrtýho roku teď Kouzelná školka a teď teda maximální úspěch u Lukáše je Tutenstein, dávají o víkendu ráno na primě a pár dílů jsem stáhla na ulozto.cz o malé mumii, to totálně žere, je vůbec teď fascinovanej Egyptem, pořád tu listuje v encyklopedii, řeší pyramidy,...
petrusam
20. zář 2011
holky, není tu někdo jako já, kdo by byl stále na neschopence?
nelina_
20. zář 2011
@petrusam já jsem byla skoro od začátku, resp. asi od 4 týdne, na neschopence a pak jsem plynule přešla na mateřskou 😉
nelina_
20. zář 2011
@ilonne jj, pravdu máš 😉 ... Palladium je na "B", stanice Náměstí Republiky 😃
petrusam
20. zář 2011
@nelina_ no já právě nárok na mateřskou nemám a na socce si mě přehazují jak teplý brambor, jedna říká na PN můžete být do dne porodu, druhá, že do konce 6. nedělí, tak jsem z toho jelen... =-)
nelina_
20. zář 2011
@petrusam nejsem si jistá, ale myslím, že je to do porodu, řetla jsem to na netu, tam juknu a když tak ti dám odkaz ... a ty nemáš odpracovaný ten stanovený počet dnů nebo proč nemáš nárok?
adenka84
20. zář 2011
@petrusam já jsem byla na neschopence celé těhu..valstně už před těhu..jsem po IVF takže už 14. dní před těhu jsem byla doma až do nástupu na mateřskou.,..

Začni psát odpověď...

Odešli