• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@kajulka001 zrovna dneska v noci jsem to měla s tou rukou taky a to vím že jsem si ji nepřeležela.Trošku pomohlo krčit prsty a lehce to takhle procvičit.
21. zář 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana jenze me to ani nebrni ja je mam prste mrtvi jak kdyz mas prelezenou ruku abych upresnila jen dlan a prsty a to jeste ne vsechny prsty v patek mu to reknu
21. zář 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach jo to delam tak vidim ze nejsem jedina asi to mozna bude tim ze nam ditka tlaci na nejaky ten nerv ale v patek se tom zminim u doktra
21. zář 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Co to znamená, že jsi hodně nabrala? To já taky slýchám, tak abych měla srovnání :wink:
21. zář 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach a kolik jsi nabrala, jestli se muzu zeptat? Ja jsem nabirala hodne ve druhem trimestru. Jinak za poslednich 7 tydnu jsem pribrala jen 2,5 kg a za posledni dva tydny dokonce vubec nic.
21. zář 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 jo normální to určitě bude ale taky bych mu to radši řekla. Už to máš za pár ty jo..
21. zář 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je ten náš pondělní zázrak :grinning:
21. zář 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojky, tak dneska poradna. Na monitoru malá tak řádila, že mi ho natáčela sestřička dvakrát. Mudra mi vzala stěr na streptokoka a do průkajdy napsala CS 0. Jen mě zarazila váha sviště. Minulý týden v pondělí měla 2200 g a dneska skoro 2600 :astonished: Tak doufám v nepřesný odhad
21. zář 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 Radu ale to je celkem normální váha. Já jsem měla v 36+0 v pondělí 2800 a řekla že je to úplně normální. A někdy můžou za týden přibrat i půl kila..
21. zář 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001
@nasekuratko no ani se neptejte....ani nevím kde jsem to nabrala.Asi tím míň pohybem :frowning2: Do 7 měsíce skoro nic a teď jsem během měsíce nabrala 6 kg. :cry: Je to šílený.Hlavně už nesmím nabrat nebo se neunesu.

Konečně mi přišla i kartička zdravotní pojišťovny( změna jména po svatbě),takže už můžeme rodit...máme vše.Možná čím dřív tím líp protože začínám mít pěkný bob...
21. zář 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach a celkem máš teda kolik?
21. zář 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach teď si mi připomněla, že musím najít oddací list
21. zář 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už mám nachystaný vše, oddací list jsem si minulý týden tady na obecním úřadě nechávala dělat ověřenou kopii - originál tam táhnout fakt nebudu :sunglasses: , tak už ho mám poskládaný v těhu-průkazce, ať na to nemusím myslet:slight_smile:.
21. zář 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 Taky už jsem hledela a mám ho :slight_smile:
21. zář 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Do porodky beru taky jen kopii a jak jsem se informovala, stačí neověřená, takže super. Originál bych netáhla ani za nic ...
21. zář 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana no celkem 18 kg :cry: nahoře
21. zář 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Nesmutni, já mám nahoře 12kg (ve srovnání tady s holkama, co přibraly nějakých 6 kg celkem na sebe pyšná nejsem, ale co se dá dělat...) Dle profilové fotky jsi hubená, tak si myslím, že si nabrala víc, aby se mimčo mělo dobře :dizzy_face:
21. zář 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach mne vyridili karticku pojistovny hned na pockani. Ja ji mela uz 3 dny po svatbe. :confused:

Tak ja mam nahore zatim 11kg, nektery den 12 a jiny den kolem 10, zalezi jak se navecerim. :grinning:
Ale ono tech 6kg muze byt hlavne voda!! Takze si z toho nic nedelej. Pokud opuchas, tak to je pravdepodobne opravdu jen voda.
21. zář 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa - hele, 6kg jsem nabrala třeba já - ale je to jen díky tomu, že jsem na těhu-cukrovkové dietě, jinak 12kg je nádherný optimální přírůstek váhy v těhu, u Lukáše jsem měla za těhu 14kg a bylo to naprosto na zlatým průměru takové té křivky v těhu průkazce...zato teď s těma 6kg jsem i pod tou čárou pro "minimální" přírůstek váhy:grinning:
21. zář 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa - no já ji nechala rovnou při kopírování ověřit, to už je fuk, jestli za to dám já nevím tři koruny za kopii nebo 30kaček za ověření a pro jistotu to je...Stejně bych to na tu obec šla kopírovat, takže takhle to vyšlo prašť jak uhoď...
21. zář 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já nabrala zataím 10 kg..řekla bych, že za poslední týdny to už moc nahuru nejde..tak si mylím, že už moc nepřiberu max 2 kg...já jsem docela dost malý postavy, tak to vypadá, že jsem přibral mnohem víc..ale lidi říkají, že ze zadu nevypadám vůbec jako těhotná...
docela se mi bude po pupíku stýskat...asi budu chtít být zase brzy těhulkou...s manžel jsme se domluvili ža až Marušce bude maximáleně 1,5 tak že to budeme zkoušte znovu..kdyby náhodou to opět nešlo a my museli na IVF tak ayb jsme to stihli než jí budou 3 roky..
21. zář 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach máte moc krásnoupostýlku...to sev ní bude drobežkovi krásně spinkat..
21. zář 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 děkujeme,to doufám...bude to takový malý esmeraldík :grinning: podle toho jak má vše do zelena..
21. zář 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, proč berete kopii oddacího listu..máte špatné zkušenosti? Oni si ho nechávají u sebe po dobu pobytu v porodnici? já myslel, aže si jen něco opíšou a hned nám ho dají zpátky..Jsem si myslela, že ho pošlu po manželovi hned domů..Tak teď nevím jestli si ho mám také jen okopírovat?
21. zář 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana
no to jo uz odecitam dny :grinning:
21. zář 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam za cely tehu 3 kila nahore minule me doktor pochvalil ale je fakt ze ja mam zasobu jeste pred otehu takze jsem rada ze mam jen bricho
21. zář 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 - já nechci tahat nikde ten originál...i když to budu mít v porodnici v tašce, tak ať nemusím myslet na to, posílat to po M. zpět, pak řešit, kam on to doma založí,...takhle mi to přijde jednodušší a "jistější", matrikářka si to klidně může vzít a nebudu řešit, aby mi to vrátila nebo ne...prostě je to o "stres" míň:wink:
@vercach my máme zase vše v růžové..jen pár kousků v zelené, něco v žluté a něco málo v bílé a v červené...jinka snad oprvdu vše v růžové...druhé miminko musí být také holčička ať se to unosí...bude mě líto se toho zbavovat, je to vše nové a moc krásné..
21. zář 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vercach neboj to pujde po porodu dolu jako nic takovych 10 nechas jeste v porodnici a zbytek jeste v 6 nedeli
@kajulka001 cože jen 3 kg nahoře? To snad není ani možný..To je hrozně málo, ne? vždyť i to miminko může vážit víc než 3 kg a co pak placenta, krev, voda? Tak tohle vážně nechápu a dost mě to udiivuje????
21. zář 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek