• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@petapete asi to tedy také tak udělám, snad jim to nebude vadit...
21. zář 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za podporu holky :slight_smile:

@adenka84 já jsem právě volila zelenkavou a ještě dooranžova kdyby potom byla holčička tak ať to taky využije...
21. zář 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 ja to mela tak i u prvniho doktor se sice vzdycky pta jestli nezvracim jestli je vse v poradku ale mimous prospiva asi si bere zasoby z pred tim :grinning: hele a vis co bylo zajimavy ja u prvniho na zacatku shodila 7 kilo ty jsem nabrala takze na svou puvodni vahu a pak jen zase 3 :grinning: kila na vic a z porodnice jsem jela s minus 10kilo a v 6 nedeli to slo jeste dolu jak jsem kojila
21. zář 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach to bylo rozumné..ale u nás to bylo dost těžké..já se s manželem o to také snažila..jenomže my jsme od 18. týdne 100% věděli, že to bude holčička..vytoužená holčička celé rodiny..takže začali všichni nakupovat jako zběsilý...obě babičky..a pak mám tři starší sourozence, které také na holčičku čekali jak na smylování..mají totiž všichny kluky...takže se mě ani nikdo neptal...no a já jsem také některým kouskům neodolala...jinak já bych si moc druhou holčičku přála..kdyby to vyšlo bylo by to krásný...
a pak jsme si říkal, když druhé mimi bude kluk..tak mu stejně nějaké to růžové budu tedy samozhřejmě jen doma dávat...
21. zář 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 tak tohle ti můžeme jen a jen závidět...já na začátku těhu schodila 3 kg, ale ty jsme pak nabarla zpátky..celkem jsme tedy nabrala 10kg..
21. zář 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 jak rikam spoustu toho nechate v porodnici a pak jeste v 6 nedeli :wink:
21. zář 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 no budu v to doufat..nechci být jak bečka....

Holky jdu chvíli ven, udělalo se krásně..za chvíli je manžel doma z práce tak se jdu rychle projít..ať mě pak nenahání...zatím se mějte papa..
21. zář 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak jsme zpátky z kontroly. Jestli to ještě nevíte, tak spanghi už je v porodnici, psala mi ráno email, že jí praskla voda, tak čeká na kontrakce a pak jde na CŘ. Já jsem se dneska dozvěděla na diabetologii, že rozhodně nesmím přenášet, že je nejvyšší čas si domluvit termín porodu - zhoršil se mi cukr, tlak a vylezla kyselina močová, což ani nevím, co má znamenat. Takže jdu hned zítra na porodní sál na zátěžový oxytocinový test a podle toho mi asi dá termín a asi buď normální nebo ČR. Dnešní monitor byl na 1-, prý tam malá asi dvakrát padala směrem ke stovce, na začátku chrněla, ale ke konci už byla O.K.. Takže jsem ještě absolvovala UZ, malá má odhadem 3200 g a nějaké drobné, placenta funguje a mám plodové vody na horní hranici. Takže ty tři kilča, co jsem nabrala je nejspíš plodová voda.
21. zář 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Ty jo, to jsou zprávy! Tak jestli máš na spaghi číslo, tak že moc držíme palce a těšíme se na prcka :slight_smile: Nakonec bude další zářijátko. U tebe je to teda taky vzrůšo pane jo, myslím že se v porodnici nakonec fakt potkáte :grinning:
21. zář 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Teda, vy jste si se spaghi moc to chození do poradny společně neužily.
Až budeš se spaghi v kontaktu, tak že jí držíme palce, ať je prcek brzo venku a tobě na zítřejší zátěžák, ať je to ok a malá pak i rychle vykoukne na svět:slight_smile:

Koukám, že na říjen moc dětí nezbyde, když všechny stihnou termín ještě v září:grinning:
21. zář 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek No jen abych tu já nestrašila ještě v listopadu :grinning:
21. zář 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrana @gumidek Díky, vzhledem k tomu, že mi psala před půl šestou ráno, tak myslím, že už je po CŘ. Určitě se ozve, nebo dám vědět, psala jsem jí do mailu telefon.

Nevíte někdo, jak moc je to "příjemná" záležitost ten test? Jak to bude probíhat vím, ale jestli už s tím někdo nemáte zkušenost?
21. zář 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Hele na mě to nemělo žádnej vliv. Prostě mi dali kapat oxytocin a teď už nevím jestli byl monitor před, v průběhu nebo po. Prostě sledují co to dělá s mimčem. Se mnou to nedělalo nic. Prostě mi kapala kapačka :wink:
21. zář 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne to ti daji formou kapacek me po nem nebylo absolutne nic nic to semnou nedelalo
21. zář 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Aha, já tam mám napsán 20 min monitor, pak kapačka při monitoru 20 min a pak 20 min monitor bez kapačky. Jinak dneska do mě asi po měsíci sáhl spodem a fakt nevím, co tam dělal, ale bolí mě celý spodek. Jo a konstatoval, že jsem zavřená.
21. zář 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne jj tak to bude stejný. Se mnou to taky nedělalo nic. Až druhý den ráno mi dali vyvolávací tabletu a po té to začalo. Někomu nezabere ale ani ta jedna.

Nedělal ti toho Hamiltona?
21. zář 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Neboj, i když vlastně nechávají přenášet dva týdny, ne? To bys měla akorát na 1. listopadu :wink: Nicméně to se nestane, pořád si říkám, že přeci podruhý nebudeme přenášet.
@ilonne Tak to neporadím. Jediné co vím, že kvůli zátěžáku nějaký pacientyu potřebovali v porodnici mojí postel a vyhnali mě domů o den dřív:grinning: Ale ona už přenášela a přišla na normoš kontrolu a rovnou si jí tam nechali, převlíkli jí postel, já dítě na pokoji v postýlce, nikdo nedomluvenej na odvoz a čekala jsem sedíc na židli (a že se mi po porodu blbě sedělo...). A ona si užívala v mý posteli...

Už chci rodit a mít malou tady.
21. zář 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana No, tak to by mi snad řekl ne? Aspoň si myslím, že by mi to teda měl říct. Sice si tam něco mumlal, že to asi bude k ničemu, ale jako pevně doufám, že mi doktor řekne, co se mnou dělá. Nicméně, než do mě sáhl, tak mi nic nebylo, od té doby mám chvílema takové MS bolesti.
21. zář 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Tak to by mě teda naštvalo.
21. zář 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana me zabrala az druha tableta
21. zář 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
spaghi drzim palce uz to ma urco za sebou holka
21. zář 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne To by mohl být opravdu ten Hamilton. Nebylo to nic příjemnýho, co? A právě poslíčky jsem po něm měla a stejně to k porodu u mě nevedlo... ale prcek byl jak klíště, držel se za každou cenu.
Víš, bylo to v týdnu, kdy byla totálně narvaná porodnice, proto pouštěli prvomatky o den dřív než normálně... ale v praze normálně pouštějí snad třetí den a mě pustili čtvrtý... mělník si ty maminy drží docela dlouho.
21. zář 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek No to teda nebylo, ale bylo to dost rychlý, tak nevím jestli mě prostě jen nevyšetřoval, akorát jsem měla pocit, že mi hodlá ten prst strčit snad až do krku. A jak říkám, snad mi to měl říct, ne?
Hm, tak to jo, ale stejně by mě to naštvalo.
21. zář 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Jo, říct by ti to rozhodně měl, vlastně všechno, co s tebou dělá, bys měla vědět. Nicméně někteří doktoři jsou na ránu...

Dítě se mi vzbudilo, tak jdu dělat hodnou matičku. Dneska jankuje od rána, tak je to takový náročnější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek Tenhle je v pohodě, je s ním i legrace, tak třeba mě fakt jen vyšetřoval a prostě by mě břicho bolelo tak jako tak.
21. zář 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Ty jo, to jsou novinky!!! Tak držím spaghi palce!!! Jinak mě taky minulé těhu dělal dr. Hamiltona a taky mi nic neřekl :frowning2: Jen jsme pak začala špinit, tak jsem se s hrůzou vrátila do ordinace a on se jen usmál pod fousy, že je to ok... Za dva dny jsem rodila :slight_smile:
21. zář 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne tak mě to taky doktor neřek, že mi udělal Hamiltona. Ještě že jsem měla nastudovaný internet :grinning: , protože ze mě docela valila i krev, ale porodila jsem až za 4 dny.
21. zář 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 vajenka Ze mě nic neteče, musím zaklepat.
21. zář 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne ono na to už musíš být trochu připravená a někomu ho dělají i víckrát
21. zář 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý František už je na světě, teď mi psala spanghi :slight_smile: :wink:
21. zář 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek