• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@ilonne tak je moc pozdravuj a Františkovi přeju ať se mu na světě líbí a ať jsou hlavně oba zdraví :slight_smile:
21. zář 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je možný, že na vás všechny Hamilton fungoval? Podstoupila jsem ho dvakrát a nic, ani po týdnu jsem neporodila, tak mi porod vyvolali. Ale je fakt, že mi zabrala půlka tablety a od zavedení tablety za 4 a půl hodiny venku a bolesti (jako že opravdu bolesti) jsem měla tak hodinu a půl max, z toho jsem půl hodiny tlačila...
21. zář 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Tak vyřiď gratulace k Františkovi:slight_smile:
Teď jsem si vzpomněla - někdo tady psal, že by se mu líbilo datum 21.? Kdo to byl? Spaghi? :grinning: Nebo @nasekuratko? Chjo, děravá hlava jsem.
21. zář 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Tak to Spanhghi..moc a moc gratuluji..to jsou skvělé zprávičky..jestli ji budeš psát tak ji moc pozdravuj...
21. zář 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů tak @spaghi moc gratuluju k Františkovi :dizzy_face: Ať se má k světu!
21. zář 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - já jsem byla na zátěžáku s Lukášem - měli jsme moc "klidný" monitor v porodnici - holt líný dítě, tak měli strach, aby to nebylo z neprospívání mimíse...a nám to teda nedělalo vůbec nic - vím, že někomu to může vyvolat kontrakce (slabší než porodní), u někoho dokonce i porod, pokud už je to k tomu hodně nakročený. U nás nic, resp. teda asi nějaký slabý kontrakce jo, protože oni s tím byli spokojení:grinning:. Ale nebolelo to, nic...jen ti prostě teče kapačka a jsi u toho napojená na monitoru:wink:
Jestli jsi byla zavřená, tak ti hamiltona asi nedělal - to by se tam nedostal - hamilton spočívá v uvolnění vaku blan plodových obalů od děložní stěny a to k tomu musí mít pootevřený čípek, aby tam mohl "hrábnout":wink:
21. zář 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - a @spaghi moc gratuluju k Františkovi, já chci taky už začít rodit, mám termín den po ní, tak třeba by mi mohl vyjít ten pátek:grinning:. Ale pochybuju o tom, nemám pocit, že by se něco chystalo a někomu (mě nebo medvíděti) se chtělo rodit:grinning:. Jsem zvědavá, jaký bude mít zážitky s císařem. A je super, že se jí porod vlastně rozběhl předem, pro mimi je to takhle lepší, než prvoplánovaný císař :dizzy_face:
21. zář 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi obrovská gratulace !!! Hlavně ať jste oba zdraví a mimísek ať hezky prospívá :slight_smile: a brzy se nám pochlub fotečkou :slight_smile:

@ilonne nepsala ti spaghi jak je František veliký?? Jsem z toho nějaká dojatá :dizzy_face: Já už chci taky :slight_smile: a pokud s ní budeš mluvit, tak prosím taky pozdravuj :slight_smile:
21. zář 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne vyřiď @spaghi obrovskou gratulaci :slight_smile:

Holky,tak mě by se moc líbilo datum 22 :grinning: jelikož jsme oba s manžou 22.tak by to bylo fajn :slight_smile:
21. zář 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
no teda, to jsou ale pěkné zprávy. Jsem z toho uplně dojatá a hrozně spaghi závidím, že už má prcka u sebe. Taky bych to už chtěla mít za sebou.
@ilonne Moc spaghi pozdravuj a vyřiď velké gratulace. Hlavně ať jsou oba zdraví a malý roste a dobře papká.
Jinak já jsem byla dneska na kontrole a prý se nic nechystá,ale CS mi povyskočilo na dvojku,tak uvidíme. Výsledky na streptokoka mám v pořádku,ale objevila se nějaká kvasinková infekce,tak mi doktorka napsala na noc nějaké čípky a prý je to dobré i na pročištění porodních cest,tak snad se to poléčí. Na další kontrolu jdu v úterý tak uvidíme,protože dneškem zvyšuju dávky maliníku na dva šálky a koupila jsem si i pupalku. Byl to v lékárně sice boj,protože vůbec nechápala na co to chcu,že prý to je dobré jen na menstruaci. Pak do mě tlačila že si mám koupit balení za 250 korun,protože když se to nebere 4krát denně tak je to na prd,ale nakonec jsem si vydupala to menší balení a hotovo. Berete jednu tobolku denně nebo i dvě? Jo a mám i homeopatika,ale ty se berou prý deset dní před porodem,tak jsem zase uplně v prčicích,protože přece tady už některá psala,že je bere.Tak nevím.Budu si to muset naordinovat sama a basta :grinning:
21. zář 2011 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach - mě by se takhle právě líbil pátek - mám narozeniny a Lukáše jsem rodila 23.3., takže bychom byli krásně všichni ve "stejných" datech, já s medvídětem 23.9., Lukáš přesně půl roku od nás, akorát M. nám to kazí - je 5.7.:grinning:
21. zář 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nakukuji :slight_smile:))

@spaghi velikánská gratulace, tak koukám, že si František stejně vybral "svůj" termín, kdy vyleze na svět a to je dobře :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mě by se líbilo datumů :grinning: ale dole zabetonováno, CS 0, Štěpka vysoko .. takže mě to určitě v nejbližších dnech nečeká .. streptokok negativní, tak jsem ráda :slight_smile:
21. zář 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hele, psala jsem, že na ní myslíte všechny, než bych vás vyjmenovala, budu tady do půlnoci :grinning: . Míry vám určitě napíše sama až se trochu zmátoří. Mě je taky ještě nepsala.
@petapete Tak to mi ho nejspíš nedělal.
@radus78 A vážně mi ty monitory známkuje, dneska mi tam napsal 1-.
21. zář 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrusam Podle mě jsou teda ty domácí porody normálně hazard, mě to dost připomíná pořekadlo zpátky na stromy. Když by to byla tak bezpečná "disciplína" tak potom nechápu, proč je nutné, tak dlouho na to studovat a vůbec studovat obor porodnictví. Myslím si, že svým způsobem si za to matka může i sama.
21. zář 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne taky to nechápu, u porodu může nastat tolik komplikací, ikdybych měla porodnici před barákem, tak do toho nejdu ...
21. zář 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Ahojda, tak to je mazec! Já tu dočítám dnešek a hledám, kde @spaghi píše jak dneska dopadla a jaký má termín na císaře a zjistím, že už porodila! Jsem z toho úplně naměkko, jsem to obulela :grinning:

Já dneska byla pro výsledky předoperačního vyšetření a získala jsem pocit, že jsem úplně prolezlá chorobama :confounded: Mám je vypsaný snad na 10ti řádcích a k tomu spoustu léků. Závěr doktorky je, že je operace pro mě riziková. Ale vysvětlovala mi at se neděsím, že mi to tam vzhledem k mým diagnózám napsat musí. Rozesmálo mě, že mám prý málo cukru (a přitom jím prakticky jen sladký :slight_smile: ) a nízkou nějakou celkovou bílkovinu, což mám prý já a stařečci :grinning: Prý je poznat, že málo jím :slight_smile: Ale malej si prý vvezme, co potřebuje. Doktorka byla nakonec fajn, moc se mi věnovala, tak jsem spokojená. Zítra jdu zase do poradny, tak asi taky bude monitor. Jinak CS vůbec nevím, nikdy mi ho nezapisovali ani neříkali a ani váhový odhad netuším.
21. zář 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne jeeeeee, moc gratuluju spaghi k chlapeckovi!!! Jak ja ji zavidim....

To datum 21.jsem si prala ja... ale u me je to presne naopak. Od nedele mi bylo zle a dneska od odpoledne me nic neboli a jako bych tehotna ani nebyla. Tak nic no... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne 100% souhlas s názorem na domácí porody - a ještě neřeknu, kdyby to byl pohodový porod bez komplikací, ale při porodu trvajícím přes 40hodin tu rodičku opravdu nechápu, že neřvala, že chce OKAMŽITĚ převézt do porodnice, to už jí přeci musí být při min. průměrným iq jasný, že něco není a nebude v pořádku, když to trvá tak dlouho...a ta PA by zasloužila teda fakt přizabít, protože i ta přeci musí vidět, že takhle dlouhý porod rozhodně neprobíhá normálně a měla to řešit...Co ale nechápu, že není nějak postihnutá i ta matka - u předchozích porodů potíže a přesto se rozhodne rodit doma...jako jo - největší trest má to, jak to dopadlo, to bezesporu, ale měla by být zodpovědná i podle "světských zákonů"
21. zář 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Já mám taky pořád málo bílkovin, dokonce jsem si měla do jogurtu sypat takovej práškovej hnus a to jsem dala asi tak 2x - fuj, ble. Ale jinak přesně, miminku to prý nevadí, to si vezme, co potřebuje.
21. zář 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Díky, to doufám! Hnus do jogutru bych taky nezvládla :grinning: Doktorka říkala, že to je důsledek tý artritidy, tak to stejně asi moc neovlivním. Hlavně, že malej má, co potřebuje. Už má chudák kvůli mě fobii z doktorů :grinning: I když je úplně v klidu, přijdu k doktorovi a malej začně vyvádět. Nebo večer, když mi manžel píchá injekci, to kope jak blázen. Už nakopnul i manžela :grinning:
21. zář 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova ja beru pupalku jednu denne. Ono se to muze i ve vetsich davkach??

A homeopata beru ja. Beru arnicu-tu jsem zacala uz pred 2 tydnama kvuli hemoroidum. Mam toho napsaneho vic, ale to mi rekla taky, ze mam zacit az 10 dni pred TP. Ovsem jestli mi naplanuji cisare uz na pristi tyden, tak tech 10 dni ani nestihnu, tak nevim, jak to mam udelat.
21. zář 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky snazim se docist casu mam na to dost v nemocnici. Ale strasne mi to skace po cele strance nebo se mi to cele sekne. Zlatej pocitac, treba to zitra pujde lip. V pondeli vecer se mi splasil tlak a nechce si sednout u marusky mi ho rovnali mesic a pul pred porodem, mamca to se mnou mela taky, proc se takovy pitominy dedej :0( takze se to pokusi srovnat s kdyz to nepujde vyzenou mimiska driv ma cca 3450 ale znate ty odhady.
@aknavis ja to neresim, jen konstatuju, kdyz mu to vadi muze vzit smirgl a stribrenku :0D
Jen me desi co toho ma prte malo nachystaneho. Pitomy krabice.
21. zář 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko To já právě nevím jestli se to může i ve větších dávkách. V lékárně mi cpala to velké balení a říkala že se to užívá 4krát denně,tak jsem z toho trochu mimo. Tady na tomto malém balení je napsané 2 tobolky 2krát denně,tak nevím. Zkusíme se zeptat @petapete Co na to říkáš?
Ty homeopatika mám taky tu arnicu a pak ještě actaeu. Jak bereš tu arnicu? Já jsem z toho dost zmatená. Nakoupila jsem si to dopředu abych pak v lékárně neuvalila tolik peněz naráz a paní mi o tom sáhodlouze vykládala tolik pokynů že nevím ani ň. No ještě se kdyžtak přeptám. Pokud to mám brát až 10 dnů před porodem,tak mám ještě čas.
21. zář 2011 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Hm, tak je možný, že mi to taky jako dáreček zůstalo a z artritidy. Už teď se trochu bojím, co se stane po porodu, jestli se mi zase nerozjede :confounded: .
21. zář 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova - já mám na pupalce napsaný dávkování jednu denně, tak beru jednu denně..ale vím, že jsem se tu s někým bavila, že měl víceméně stejný složení a stejný množství pupalky a měla tam napsaný jednu až dvě tobolky denně...
21. zář 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne No, já se děsím, jestli se to nezhorší... Teď se mi trochu zlepšilo, když mi navýšili kortikoidy. Ale další zhoršení ve spojení s péčí o malého si představit neumím. Dnes mě doktorka připravovala na to, ať si nevyčítám, kdyby mi museli navýšit léky a nesměla jsem kojit... mi čte myšlenky :slight_smile:
21. zář 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 Jo, tak na to už mě revmatolog připravoval, když mi ji zjistili.
21. zář 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankakralikova ja to beru 2x denne 5 tobolek
A s tou pupalkou jsi me dostala, ja bastim jen 1 tabletku denne... :frowning2:
21. zář 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek