• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Holky taky beru 1 tabletu denně té pupalky, je to tam napsaný, ale taky jsem slyšela že se může brát víc...
21. zář 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kolik pijete toho malinikoveho caje??

Jeee, jak ja spaghi i ostatnim zavidim. Taky chci mit maleho uz u sebe...
21. zář 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Tak maliník nepiju žádnej, ani nevím jestli budu. U malé mi nechutnal.
21. zář 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada2 tak malo bilkovin mam taky doktor mi to ted rekl jak jsem u nej byla pry bych mela 5 denne mliko jogurty syry atd...a maso
21. zář 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee gratulace k Frantiskovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana aha, tak to mne chutna moc. Jen nevim, jak casto se ma pit.
jee jak tak koukam tak jsem asi jedina co nebere nic ani pupalku ani malinik nic :astonished:
@gumidek nevim kdo psal 21 ale me by se libilo 22 :grinning:
21. zář 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Já taky nic neberu. Stejně tomu nevěřím a když nevěřím, tak si myslím, že ani nemá smysl to brát. Možná až budu po porodu, tak hořce zalituju a poučím se do příště.
21. zář 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já obecně nějak nemám ráda bylinkové čaje.

Teď mě dítě doslova píchá někde úplně dole, to je sakra nepříjemný. Do toho mě pálí žáha. No dneska to bude večer teda.
21. zář 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no u malyho jsem taky nci nebrala a i kdyz jsem prenasela tak asi 3 den prenaseni me vyvolali zdalo se jim ze maly nepribira ale jinak porod byl v celku pohodovy
21. zář 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana tak zahu nezavidim ja s tim teda problemy nemam a nikdy nemela a sem rada ani nevim jak bych to poznala :grinning: to pali v krku nebo jak? :grinning: no my dneska delali drevo na zimu tak mi ho jen vozili a ja skladala nic vic nic namahavyho jen jsem se ohybala pro polinka a skladala
21. zář 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 No, já jsem zvědavá, co se dozvím zítra po zátěžáku. Jsem ráda, že mi aspoň dneska udělali ten UZ, aspoň vím jak je asi velká a že by všechno mělo být v pořádku.
21. zář 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - já mám na tom maliníku napsáno, že se pijí 1-3šálky denně, tak piju třikrát denně, chutná mi:wink:

@ilonne - já poprvé nic nebrala a právě jsem pak u porodu trpce litovala...ono teda není zaručený, že to bude lepší, ale jestli to pomůže třeba jen pocitově, tak mi to za to stojí, protože první porod byl fakt hodně na houby...

Pupalku beru jednu denně, mám tu s vit. E a nevím, jak to tam je s předávkováním a nechce se mi to někde zjišťovat, takže beru raději jen jednu s tím, že to snad bude stačit:grinning:. Ale když nic jinýho, tak mi pomáhá s vyprázdněním, co ji beru, tak fakt nemám problém a chodím denně na velkou, takže i jen proto mi za to stojí:slight_smile:
21. zář 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 neboj, paleni zahy bys poznala :slight_smile: Ja to nikdy nezazila, az v tehotenstvi a reknu ti, ze neni o co stat. Nekdy mam pocit, ze mi ten krk shori a je to primo az bolest. Ale zabiraji na to pastylky Rennie na cumlani a jsou i dobre, tak aspon neco.
@kajulka001 Jakoby ta cesta z krku níž, je to takovej divnej nepříjemnej pocit. To bys poznala. Já to normálně taky neznám, poznala jsem to až v prvním těhotenství. Ale je to snesitelný, někdy mi to brzy odezní samo, jako teď, jindy zabere mlíko a v krajní nouzi sahám po rennie. Ale ty jsem měla teď za celé těhotenství asi 3.
@ilonne tak jsem zvedava jestli ti neco udela ten zatezak me neudelal absolutne nic druhy den mi zavedly tabletu po te taky nic az po druhe a to mirne tak mi praskly vodu a pak uz to slo
21. zář 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana @kajulka001 @nasekuratko Tak já těch rennie snědla už víc, jednu dobu jsem myslela, že opravdu zevnitř shořím. Taky jsem to před těhu neznala, ale mě to začalo už i hned na začátku těhu.
21. zář 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko
@vrana no vubec vam to nezavidim jeste ze jsou aspon ty tabletky horsi by bylo kdyby asi neblo nic co?a jen mliko a i soda ve vode pry pomaha zkouseli jste to?i kdyz chut musi byt hrozna :confounded:
21. zář 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Já taky nic neberu, ale já jdu na císaře :slight_smile: Dřív jsem si říkala, že to budu užívat, ale jak se znám, buď bych ani nezačala, nebo se na to vyprdla... na užívání lěků jsem lajdák a bylinky nesnáším :grinning:

Holky loučím se. Zase zítra večer :wink:
21. zář 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 No, já hlavně doufám, že odejdu zítra domů. Pro jistotu dáme s manželem tašky do auta a když tak je přiveze.
21. zář 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 jj mlíko pomáhá, teda jak komu, mně jo. Soda taky, ale tu bych zase nepozřela já
21. zář 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že řešíte žáhu, já to měla zatím asi 4x, s tím že jsem si myslela že se z toho pozvracím, nic podobnýho jsem dřív nezažila, ale jak píše vrana, pomáhá mi napít se mlíka, takže jsem už párkrát v noci absolvovala cestu do ledničky pro pár doušků. Jinak si musím zítra koupit taky tu pupalku, protože se zažíváním já osobně teda problém mám. Doufám že mi to pomůže aspoň k tomu.
21. zář 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne uvidis no nekomu staci jen ten zatezak a zacne se neco dit hele sem trubka ale proc te posilaji na zatezak uz ted?vim ze se o tom tady bavilo ale...
@ilonne A oni ti k tomu víc neřekli? S malou jsem šla do poradny 41+3, pro jistotu tašky v autě a řekla že tlak se jí nelíbí a rovnou hospitalizace na zátěžák a už si mně tam nechali. Za 2 dny byla malá na světě.
@vrana no to si myslim ze ta soda je asi nic moc
21. zář 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana Jen to, že se mám u něj po zátěžáku zastavit.
@kajulka001 Tlak, cukrovka, vyšší kyselina močová, podle diabetoložky rozhodně musím porodit do termínu a mám nejvyšší čas si nějaký termín domluvit.
21. zář 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne aha jak je vysokej tlak tak je to spatny a mimoc budou chtit aby slo radsi ven
21. zář 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne to je hodně věcí najednou. Normálně stačí už jen něco z toho. Kolik máš ten tlak?
21. zář 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana @kajulka001 Právě, že myslím, že nijak katastrofální, jako dneska jsem se na monitoru dostala i na 134/97, ale po pěti minutách spadl na 130/90, já jsem z nich prostě nervózní. Na klasickém tlakoměru, který na mě stejně nakonec musí místo digitálu vytáhnout mám 130/80.
21. zář 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek