• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@ilonne no uvidis ale asi tam hraje roli ta kyselina a cukrovka je to jak pise vrana moc veci pohromade a nechteji asi riskovat
21. zář 2011 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne tak ať ti to zítra dobře dopadne :slight_smile:
21. zář 2011 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 No já právě nevím s čím souvisí ta kyselina močová. Jako ta cukrovka je mi jasná, ale ta kyselina močová ne a k tomu mi nikdo nic neřekl.
21. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne a máš nějaké léky na tlak nebo nic? Mě tenkrát u malé nasadili Dopegyt, ale nezabíral a standardně jsem ten nižší měla kolem 90-95, to se jim nelíbilo, proto vyvolávali. Tak uvidíš.
@vercach Díky.
@vrana Nedali.
holky, mne bylo receno, ze soda se v tehotenstvi nesmi. Takze na tu zahu jen mleko, ale po tom ja zvracim, takze mne nezbyva nic jinyho nez tabletky Rennie. :-/ Ale dikybohu, ze mi chutnaji a zabiraji rychle. :slight_smile:
21. zář 2011 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne kyselina močová nevím, bílkovina v moči je prý znakem preklampsie
21. zář 2011 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrana Jo, jo to vím, ale tu nemám. Aspoň něco, ale musím to zaklepat.
@nasekuratko Jo, jo to mi taky bylo řečeno.
21. zář 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne teď jsem si něco našla na googlu ohledně té kyseliny močové....popravdě radši o tom nic nechtěj vědět ať se zbytečne nestresuješ.
Neboj všechno bude dobrý...hlavně že si tě pohlídají a bude vše v pořádku :wink:
21. zář 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercach Já už jsem taky něco našla, jestli myslíš tu diskuzi emimino a pak ještě něco dalšího. Z toho se nestresuju, páč mám jen zvýšenou a ne hrozně vysokou a neženou mě na žádné další krevní testy. A stejnbě z toho nejsem moc moudrá.
21. zář 2011 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne ne to jsou nějaké články...ale to bude dobrý.Je lepší nevědět proto v poslední době nekoukám ani zprávy a ani si nečtu ty hrozný novinky na idnes...myslím že v našem stavu by jsme se neměli zbytečně rozrušovat.No nic holky jdu do hajan :slight_smile: tak dobrou a klidnou noc.
21. zář 2011 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne no me ted jak delali testy v pondeli tak taky psali do prukazky kyselina mocova a nejakou hodnotu ale taky nerekli co to ma byt
21. zář 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne ja tam mam napsany kyselina mocova a hodnota 307 kolik ty??
21. zář 2011 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko Třeba máš jiné složení jak tu psala @petapete. Já mám 500mg je tam 30 tobolek a vzadu je napsané že se berou 2 tobolky 2krát denně. Mrkni kolik mg máš ty? Třeba víc.
21. zář 2011 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@adenka84 no já mám taky docela zásoby a teď sem díky té cukrovkářské dietě shodila i ty 2kg, co sem nabrala, ale dr. kukla na malou a váhově je o týden starší, takže je vše OK, holt si to vše bere ze mě :grinning:
21. zář 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne vyřiď mou gratulaci k Františkovi :grinning:

Holky, normálně vám závidím :grinning: já mám první termín až 22.10 a druhý 30.10, ale ještě mám toho dost naplánovaného, tak doufám, že tam malá vydrží, máme dvě oslavy a hody :grinning: :grinning: :grinning: tak moc držím palečky, ať máte pohodové porody a mimísky brzo u sebe, já pak budu čerpat vaše zkušenosti :grinning: :grinning:
21. zář 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, teeda, to jsou uzasne novinky, @spaghi velika gratulace, at jses brzo fit a muzes mit Frantiska u sebe! Juj, se to tu nejak rozjizdi!! :wink:
ja dnes nemam notas, tak tady tukam do mobilu, se omlouvam za pripadne preklepy a chybejici diakritiku..
me bavi, jak se to tady rozjelo, co jste vsechny doma :grinning: Vas solidne nestiham!
K hamiltonu, jak tu nekdo psal, ze mu nezabral, tak me taky vubec, ani opakovanej.. vyvolavaci tableta jo, docela rychle..
pupalku beru jen jednu denne, jak je na obalu, mam od Walmarku, 500 mg.
dnes jsem byla naposled na aquaaerobicu, chodila jsem na normalni, tehu me neba, tajne jsem i doufala, ze me to hopsani trochu uvolni spodek, ale klasicky zadna reakce, ani jen to tvrdnuti bricha! Zitra mam KO, tak jsem moc zvedava, zda se nalez alespon o trosicku posunul.. pristi tyden uz Apolinar, ale s tempem, co tady holky nasadily, uz s nikym nepokecam :grinning:
21. zář 2011 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lososka neboj, já tu budu ještě dlouho celá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2011 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, berete do porodnice miminkům svoje oblečení, nebo budete používat jejich? Já mám na papíře z porodnice, že mám vzít jen jednorázové pleny a dvě bavlněné pleny, tak nevím, jestli mám vzít ještě něco :confused:
21. zář 2011 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
clloi já asi pojedu bez oblečků a popřípadě pak zaúkoluju manžela aby mi něco dovezl.
22. zář 2011 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 Ahoj, mě tam hodnotu nenapsal, jen nanapsal do zprávy zvýšená hodnota.
22. zář 2011 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@clloi neberu, nechám si přivézt až na cestu domů.
22. zář 2011 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránečko,

@clloi oblečení neberu žádné. Manžel přiveze až na cestu domů. Víš kolik bys toho musela mít a vézt si to pak domů na vyprání? To je zbytečný. Oblečení na miminko ti dají :wink:
22. zář 2011 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne ahaaaaatak drzim palce na ten dnesni test aby tu nebylo dalsi miminko :slight_smile:
22. zář 2011 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
taky neberu dostanu tam na papire byla psana zavinovacka ale znama rikala ze tam dostanu jinak beru jen pliny a ubrousky
22. zář 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko!
Mě se dnes v noci taaak blbě spalo, pořád jsem se budila, ani nevím proč, nic mě nebolelo.. přetáčení z boku na bok nepočítám :grinning:
@clloi taky neberu, ani u D. jsem neměla, v Podolí říkali, buď všechno svoje, nebo všechno jejich, nechtěli, aby se jim tam míchalo to špinavé prádlo a pak si maminky stěžovaly, že jim něco zmizelo.. erár úplně stačí a čím míň praní a žehlení po porodu, tím líp, tak to využij :wink:
22. zář 2011 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak me se cca do 5 do rana spalo dobre ale za to pak jsem asi 3 po sobe letela na zachod a jednu chvili jsem mela bolesti ale ty zase presly...jinak nas malej je nejakej ospalej holky co vodite deti do skolky v kolik je davate vecer spat a v kolik je vodite do skolky???nam maldej pred tim nez chodil do skolky sel spat ve tech 8 vecer a ze zacatku vstaval v pohode nekdy kdyz jedu k doktorovi ho vedu v 7 rano do skolky a kdyz nikam nejdu tak na 8 a uz druhej den co mi zazvoni budik manza ma nocni tak lezi semnou v posteli slysli budik vstane jde do svy postele a spi dal :grinning: a nepochopila jsem dneska ucitelku dovedla jsem malyho do skolky uz ho prevlikam v satne byli tam jeste dalsi 3 deti co sly taky na 8 a davam malyho do tridy a ucitelka povida tak pojd Tado at si aspon jeste uzijes tak jsem to moc nepochopila jestli si mylsi ze kdyz jsem na matersky ze tam kazdy den naklusu v 7 rano nevim
22. zář 2011 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi Velká gratulace k Františkovi!!! Doufám, že jste oba v pořádku!!!!
22. zář 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,to zase byla noc....Vzbudila jsem se kolem půl 1 a asi do 3 hod.jsem nemohla vůbec usnout :frowning2: Je to hrozný...A to jsem byla pěkně utahaná a stejně mi to nepomohlo.
22. zář 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek