• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@nasekuratko u mě se také zítra rozhodne jak to vše bude jestli CŔ a nebo přirozený porod..

víš co mě udivuje? že mě CŘ navrhl sám Primář...i když maličká je hlavičkou dolů,jen z toho důvodu, že jsem ouzká a nízké postavy + žejí rotuje hlavička, a to se mu moc nelíbí..a ty, a u tebe dělají caviky, že ti CŘ neudělají, i když tomu máš pádný důvod..u nás v porodnici se CŘ u KP dělá normálně..ne vždy tedy pokud si to rodička vyloženě nepřeje..ale jinak tohle vím 100%, že to tam tak funguje...zvláštní..
22. zář 2011 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusam - no já 39.tt začínám teď v sobotu, zítra na té kontrole budu vlastně 37+6tt, takže to už je víceméně 39.tt:wink:. Proto právě buď ať zítra rovnou dají tabletu a začnou vyvolávat, optimální způsob domluvy by se mi jevil, že by bylo možný udělat hamiltona (jenže to nevím, jestli mám ten čípek pitomej aspoň trochu prostupnej, aby se tam dostal MUDr:confounded:) a poslal mě přes víkend domů s pokynem monitorovat tlak a vidělo by se, v pondělí nástup na indukci...tam by pak byl problém "jen" s tím hlídáním, to bych asi byla v porodce ze začátku sama to ráno a až jak by se to víc rozjíždělo, tak by M. nechal Lukáše u babi s dědou samotnýho a jel za mnou...nebo možná by se "urvala" švagrová a zařídila si volno, nebo brácha z práce, aby prostě babi s dědou s malým pomohli, přeci jen jim ho tam nechci nechat x-hodin na hlídání, v jejich letech...
22. zář 2011 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky vubec mi nejde docitat, dostanu se sem jen pres zminky o me. Stranka se bud sekne nebo nejde posoupavat pomalu. Neco malo zahlidnu ale reagovat mi moc nejde jak toho prectu malo a pomichane. holt mobil neni pocitac, tak se pokousim aspon nacumovat. Jinak me dnes rekli ze pokud po tydnu si to nesedne a laborky budou stejny nebo horsi tak mrnouska popozenou. Tak zdravim, preju prijemnejsi konec tehu, pokud pribyl nejakej skritek vitam ho na svet. Porad se pokousim nahlizet ale technika je proti.
22. zář 2011 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarkaaa Tak ať ti vše dobře dopadne. Jinak po porodu už je spaghi :slight_smile:
22. zář 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
adenka to je stejne zvlastni tady vedle na posteli je pani taky s tlakem ma sotva 150cm ale je teprv 36 tyden. Ma ten tlak horsi jak ja ale ted je na utz a pokud bude prcek dost velkej budou za tyden vyvolavat. Telo neni jeste toliko priŕaveny takze pry 50 na 50 bud se to povede a nebo teprv cisar,kdyby to neslo.
22. zář 2011 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak sem zjistlila, že jeden rohlík si na snídani opravdu dat nemožu, pořád mně zvedá cukr :frowning2: :frowning2:, polystyreny mně už lezou krkem, ale musím vydržet. Je zajímavé, že po řízku a bramborovém salátu sem včera měla krásný profil :confused: :confused: :grinning:
@mmiirrkkaa tak to já taky, budu ráda, když tam malá vydrží do termínu :wink:
22. zář 2011 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
mirko diky za vycuc @spaghi posilam obr gratulku, tu jsem prave zahlidla a neslo mi reagovat, odpoved jsem vypsala ale odeslat nesla a me obcas splyva zarijova a rijnova diskuze, tak jsem nechtela sem psat nejakej kopanec. No zlaty pocitac.
22. zář 2011 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@clloi Nezkoušela jsem chleba, moskevský? Je tmavej a holky si ho chválili, že jim to nezvedá. Já jsem dneska ráno vlezla na váhu a mám zase kilo dole :astonished: a to tu dietu moc nedodržuju když nemám cukrovku a malá byla ok. No ale jsem zvědavá co na to budou říkat v porodnici a snad je malá ok a prospívá. Tedy v pondělí tomu tak bylo. Hýbe se normálně.
22. zář 2011 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarkaaa no já stále také doufám, že mě nechá zkusit rodit přirozeně...ale nevím, když se jí tam už teď ta hlavička nevejde..změnit se může cokoliv..no uvidíme....
každopádně mám teď z porodu ještě větší strach než jsme měla..dokud jsme nevěděla co může nastat byla jsme jakžtak v klidu teď is přestávám věřit a mám strach, že to vážně nezvládnu..nějak mi tím pan primář vzal seběvědomí a optimismus..
22. zář 2011 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrana mě to dělá snad i ten chleba, už sem ho ráno zkoušela a taky naprd :frowning2: tak sem jedla ty polystyreny, dnes sem chtěla zkusit rohlík, říkala sem si, že teď by se to už mohlo stabilizovat a že bych trochu toho pečiva ráno mohla, ale asi ne :frowning2: Mě ta dieta taky ubrala skoro 2 kg( že to tak nešlo před těhu :grinning: ) sice na diabetologii se to dr. moc nelíbilo, ale na gyndě říkala, že malá prospívá, placenta funguje, takže je to Ok, že se to prostě někdy stává, nemám 50kg, takže podvíživou rozhodně netrpím :grinning: :grinning: neboj, pokud je mimi v pořádku a roste, tak je to dobré.
@adenka84 já bych dala asi na doporučení promáře, radši císař plánovaný, než aby se něco pokazilo a pak ho stejně museli akutně udělat. Neboj, určitě ti poradí dobře a bude vše v pořádku
22. zář 2011 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@adenka84 - hele, já teď s tím, jak se to zas s.re s tím tlakem, tak si tluču do hlavy naopak, že jsem se nedomluvila s očním, aby mi napsal doporučení na císaře - mohla jsem jim to tam dát, v klidu si domluvit termín a neděsit se toho, co vymyslí a že budou zas vyvolávat a bude to blbý,...no pozdě bycha honit, v pondělí jsem odevzdala v porodnici dobrovzdání s doporučením k normálnímu vedení porodu:confounded:
22. zář 2011 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak jsem volala do porodnice v Breclavi a tady se u chlapecku s polohou KP dela automaticky cisar. Tak uvidim, co mi reknou v Brne a kdyztak bych skoncila v Breclavi a hotovo. V utery ma ambulanci primo primarka, takze kdyz zitra z toho budu mit blby pocit, tak jdu v utery tam. Celkem se mi ulevilo, ze nejaka moznost tu opravdu je...
22. zář 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@barbarkaaa držím moc palce ať je vše v pohodě!!

Moje dnešní KO na Bulovce - opět přes hodinu a půl čekání :angry: , streptokoka nemám, ale za to mi zjistili kvasinky - ale prý to není v těhu nijak výjimečné, tak mám na noc zaváděcí ampule...nic se nám nechystá, prý je to první porod a že se s ničím stresovat nemám, ještě je čas....příště už bude monitor :slight_smile:
22. zář 2011 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko Tak držím moc palce! :wink:
22. zář 2011 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina88 Taky mi zjistili kvasinkovou infekci. Prý to opravdu nic není. Dokonce ty čípky jsou dobré na pročištění porodních cest. Akorát ti doporučím-dej si pak aspoň slipovou vložku.
22. zář 2011 ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@clloi Já jsem si právě tu pupalku koupila včera a jak tak sleduju pokyny k dávkování,tak je tam napsané 2tobolky 2krát denně,ale ostatní tu psaly,že berou jen jednu denně a to máme stejné složení a pupalku mají od stejné firmy,tak nevím. Asi budu brat jen jednu a uvidím.Stejně toho beru už dost.Taky si připadám jak babka kořenářka.Ráno začínám železem,pak beru kyselinu listovou,vitamíny Gravital,dvakrát denně maliník,pupalku,večer zase železo a pak na noc čípek.A to mám za týden začínat s homeopatikama. :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2011 ve 13:00  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko to je dobre ze je pobliz jina :slight_smile: ja prvni rodila v Brne jsem brnacka a zarazi me ze ani jedna porodnice ti udelat cisare nechce :angry:
22. zář 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko tak to je super, aspoň se nebudeš muset zbytečně stresovat, pokud budou v Brně nepříjemní, tak neváhej a jdi do Břeclavi :wink: :slight_smile:
@hankakralikova no já radši budu taky brát jen jednu denně :grinning:
@petapete držím palce, ať to dopadne dobře :wink:
22. zář 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko No vidíš,tak to je paráda,že máš v záloze aspoň tu Břeclav. Slyšela jsem,že to tam není špatné. Hodně rodiček je s panem doktorem Bambasem moc spokojených. Má teda super jméno :grinning: :grinning: Ale je prý v pohodě,tak ho třeba vyfasuješ jestli tam nakonec budeš.
22. zář 2011 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
joo, kvasinky, tak ty mám taky! :angry: přitom na to normálně vůbec netrpim, ale na konci těhu s D. se mi taky objevily, teď taky. Ještě mám ty pitomé globule z minula v lednici, jsem neměla nervy na to brát je 10 dní! Teď mám samo nové balení, tak si můžu porovnat, jak dlouho to vydržím teď :grinning: by mě zajímalo, jak se dá skloubit sexování 2x denně kvůli prostalgladinům ve spermatu a kvasinková infekce! Minulé těhu jsme se nad tím s manželem taky zamýšleli :grinning:
uf, jsem se narvala zeleninovým salátem, moje dvě popelnice mi snědli kuře s knedlikem a se zelím, na chudák mamku nic nezbylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: no co, salát mi jedině prospěje, snad nebudu v noci lítat u stropu :sweat_smile:
@nasekuratko to je hned lepší pocit, když má člověk nějaké možnosti, viď? :wink: ještě, že jsi tam zavolala!
já mám KO dnes odpoledne, tak jsem zvědavá, jaké budou novinky..
22. zář 2011 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko To je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. zář 2011 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@hankakralikova ja bych spis radsi jeho manzelku-Bambasovou, to je praveze primo primarka. A kdyz jsem tam lezela s ledvinou v sedmem mesici tehu, tak tahle doktorka na me udelala nejlepsi dojem.
22. zář 2011 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lososka ja mam kvasinky taky, takze spadam do vaseho "klubu" :grinning:
Taky mam cipky, ale ja mam tuhle infekci uz asi po 8.za cele tehu, uz si na to i zvykam. Ale s tim sexovanim jsi me dostala. my mame diky te infekci sex zakazany, dokud se to vzdycky nepreleci... :confused:
22. zář 2011 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko čéče, v tomto klubu bych si členství klíďo odpustila :grinning:
no to ja samo jasný, že je zákaz, je to přenosné.. jen se to teď nehodí do krámu, manžel se těšil jak malej na konec těhu, že bude moct vyhánět do aleluja a zase prd, jako minule :grinning:
22. zář 2011 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
asi mu dám kelímej a budu aplikovat injekční stříkačkou :grinning: bóže, já mám nápady :sweat_smile: to je tak, když tonoucí se stébla chytá, už bych fakt rodila klidně hned!
22. zář 2011 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nasekuratko mám z Tebe radost, že jsi tam zavolala :slight_smile:
22. zář 2011 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko No vidíš, jaká jsi žena činu :slight_smile: Úplně ti rozumím - myslím, žes to vyřešila jak nelíp jsi mohla. Tak uvidíš, jak ti to dopadne a kdyžtak se vydáš jinam :wink:
22. zář 2011 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@nasekuratko tak to je super, že nikde ta možnost císařského řezu je..na tvém místě bych za to aké bojovala...
22. zář 2011 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, tak jsem zpátky, test byl samozřejmě k ničemu. Byla tam taková mladá doktorka, která mě objednala zase na pondělí do poradny. Prý to musí brát podle aktuálního nálezu a ten zátěžový monitor vypadá hezky. Tak jsem ji upozornila, že dle doktorky z diabetologie nemám přenášet, tak mi na to říká, že ví, že do termínu mám ještě deset dní, takže to určitě stihnu. Jako já už chci něco vědět, včera se dozvím, že je nejvyšší čas a dneska zase, že mám dost času :angry: ?! To se jako nemůžou dohodnout, když jsou všichni z jedný nemocnice?! Jo a mám si doma i nadále měřit tlak, jestli si myslí, že ten dnešek měl na jeho výši povzbuzující účinek, tak o tom si dovolím silně pochybovat.
22. zář 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonne - ježiš, proč mám pocit, že v těch porodnicích vůbec nepřemýšlej o tom, jak jejich jednání působí na ty rodičky :angry: . A jak je stresují svými "postupy". Jak to tu čtu, tak si člověk vůbec nevybere, kam vleze, stejně vleze blbě:grinning:
22. zář 2011 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek