Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

Zvu všechny těhulky, kterým se splnilo přání do nového roku a našli // čárky.... pojďme si zdělovat co nás čeká a nemine....
kajulka001
22. zář 2011
@monulkab ty jo to mi povidej ja byla v lekarne je to 2 dny zpatky brala jsem si zelezo na 3 mesice a dvoje prasky na ty moje jatra a kdybych to nemela na recept tak platim pomalu 7OO ale je zajimavy ze kdyz mi prasky napsaly v nemocnici na recept tak me vysli draz nez kdyz mi je napsal ted muj gynekolog
kajulka001
22. zář 2011
@lososka tak to je parada me o proti prvnimu tehu taky ta spodni krivka lita ze se neco s delohou deje u prvniho vzdy jen rovna cara
petapete
22. zář 2011
@monulkab - já to četla na netu o té pupalce + jsem to zmínila u mé gyndařky a ta mi to "posvětila", že s tím má zprostředkovaně dobrý zkušenosti😉
petapete
22. zář 2011
@lososka, @kajulka001 - holky, tak akční dělohu vám můžu jen závidět, já na monitoru nejvyšší kopeček na třicítce a to na půlhodinovým monitoru tak max. jednou:-S, jinak spíš rovná čára...
lososka
22. zář 2011
taak, svíčkajzna už je na plotně a už to tu pěkně voní, mňam :-p
@meiki 3b znamená, že máš 3 body 😉 vzadu v průkajdě je tabulka cervix score a tam bys měla mít obodované jednotlivé položky, když máš třeba v položce "zkrácení čípku hodnotu 1, znamená to, že se Ti už trochu zkrátil.. jednotlivé hodnoty za dané vyčetření se sečtou a máš výsledek 😉
@monulkab "pěkná" palba za lékárnu, si to živě pamatuji u prvního.. :-|
@mmiirrkkaa souhlas, taky bych se nehrnula do Prahy, menší porodnice jsou mnohdy na lepší úrovni co se péče a přístupu týče, i tím stářím vybavení..Podolí třeba krom porodních sálů docela děs.. já nebýt problémů u prvního porodu, jsem naopak uvažovala, že bych z Prahy pláchla třeba na Příbram 🙂 takto si to ale nelajznu, s tou jizvou..
lososka
22. zář 2011
@kajulka001 a není to třeba tím, že jsi si léky koupila v jiné lékárně? =-) ty mají ceny různé.. taky se to mění i v závislosti na čase, ceník jim lítá nahoru dolů, asi jak pořídí u dodavatele..
lososka
22. zář 2011
@petapete ono to v podstatě nic neznamená, soudím podle toho, když mě vyvolávali v Podolí, paní se mnou na pokoji se svíjela v křečích a na monitoru skoro rovná čára, já po vyvolávačce kopce jak Himaláje a skoro nic jsem necítila.. paní porodila první a přirozeně a docela rychle, u mě komplikace.. tím chci jen říct, že to je fakt hrozně individuální, tak nevěš hlavu 😉
kajulka001
22. zář 2011
@lososka jo to bude asi tim minule jsem je brala v jine vidis to mi nedocvaklo
lososka
22. zář 2011
@kajulka001 ono jsou Ty rozdíly v cenách někdy markantní, i tu blbou Pupalku od Walmarku s éčkem jsem viděla na netu za pajsku, já za ní dala v lékárně v nákupáku na Chodově 115,-! to platí i pro léky na předpis..
petapete
22. zář 2011
@lososka - já se z toho jako nehroutím😃. Ono to taky nic nepoví už jen proto, že na monitoru běžně mám úplně měkký břicho a nezaznamenávám žádnou činnost dělohy jako subjektivně...zatímco během "běžnýho" života mi to břicho sem tam tvrdne a pobolívá, takže myslím, že v tu dobu by tam něco bylo, akorát na monitoru to "nepotkám"😃
petrusam
22. zář 2011
nakukuji, dělám si čínskou polévku, dostala jsem na ní hroznou chuť 😃 😃
kajulka001
22. zář 2011
@lososka to teda asi jo stejne za vsechny prasky a vitaminy chteji nehorazny prachy
lososka
22. zář 2011
@petrusam no fuuuj, toxickej odpad vyvezenej od vietnamčíků :-p 😃 ach ty chutě! :-N
kajulka001
22. zář 2011
@petrusam tak ty ja muzu taky a hlavne ostry 😃 taky jsem si planovala ze si udelam vecer k televizi ale nakonec jsem si dala jogurtovej drink kdyz mam malo bilkovin
lososka
22. zář 2011
já mám k večeři malou skleničku červeného, abych oslavila a zároveň podpořila dnešní monitor :-N
kajulka001
22. zář 2011
@lososka sklenicku cervenyho jsem mela predevcirem neco malo semnou delala ale za chvili zas bylo po vsem.... ]-(

jinak vcera jsem se pokusela oholit a muzu rict ze teda jsem se dlouho tak nezadychala snazila jsem se nadzvedavat jednou rukou pupek a druhou holit no strasny 😃
vercach
22. zář 2011
@kajulka001 je to boj 😃 taky to tak dělám...
monulkab
22. zář 2011
tak s tou pupalkou začnu, budu brát ale jen jednu tobolku denně, radši...to bude zas práškovej kokteil, magnesium, calibrum mami, pupalka a ten prášek na žíly...hmhmhm.... jinak s těma křivkama na monitoru, nám zrovna minule porodní asistentka říkala že se na to nemáme vůbec dívat, že ze své zkušenosti může říct, že v porodnici když ji dělali monitor, měla bolesti jak kráva, ale na monitoru byly miniaturní kopečky, takže ono si to možná taky měří jak chce, důležitej je údaj o pravidelnosti kontrakcí. já jdu na monitor poprvý v úterý tak se těším....
petrusam
22. zář 2011
@kajulka001 mě už nějaký čas holí manžel, stačí mi, že si zvládnu oholit nohy 😃
lososka
22. zář 2011
@kajulka001 😃 já se dnes taky holila před KO, ale se zrcátkem to docela jde, ani se nezadýchám 😎 možná je to tím, že mám pupek pořád vysoko a tím pádem ho nemusím zvedat, drží sám 😃
ilonne
22. zář 2011
@kajulka001 Jo, jo a přes víkend ještě určitě budu. Uvidím, co se mnou udělají v pondělí.
petrusam
22. zář 2011
@lososka drží sám 😃
petrusam
22. zář 2011
jsem se zakoukala na Ano, šéfe :-N
kajulka001
22. zář 2011
@petrusam no tak nemam odvahu rict manzelovi vzhledem k tomu ze kdyz se holi je kolikrat dorezanej tak nechci ani domyslet co by udelal me dole 😃
@lososka jezis tak zrcatko radsi nepouzivam uplne jsem se zhrozila jak se to tam dole zvetsilo 😃
@ilonne no tak to jsem zvedava to aby to prislo samo o vikendu co?
dana3262
22. zář 2011
@petrusam jsou novy dily Ano, sefe? Nemame tv, tak nevim 🙂
Holeni neni moc pohodlny, ale da se. U prvniho jsem se holila jeste pri kontrakcich, co 5min. Jinak ja myslim, ze kvalitu holeni doktori a sestry berou s rezervou, ze jsou radi aspon za pokus 😃
gumidek
22. zář 2011
Brý večír🙂

Teda koukám, jak už bysme všechny do jedný rodily a aktuálně nikdo nic🙂
Dneska jsem dopoledne chodila po krámech a po dvou hodinách jsem byla totálně ko, nateklý ruce a nohy, prostě frajerka :-p Ale koupila jsem pro malou háčkovanou čepici a rukavice, je to podšitý bavlnou a vypadá to úžasně, tak jsem nadšená.

A jako bonus jsem večer našla prckovi špičky obou horních pětek, takže to do porodu opravdu stihne a bude mít všech dvacet zubů, to jsem opravdu ráda. S každým zubem dost chudák trpěl a při rychlosti, jakou mu rostou... dvacet zubů mu roste dvacet měsíců... kámošky stejně stará dcera to stihla za devět měsíců, už od loňskýho srpna má všechny.
lososka
22. zář 2011
@gumidek gratulace k zubákům! x-) u nás chybí ještě dvě horní pětky, zoubky rostou od půl roku doteď, takže taky docela dlouho, ale zas nic extra dramatického, akorát má těď u každé pětky zatím rýmičku :-p
@petrusam taky jsem koukala na hulváta 😃
gumidek
22. zář 2011
@lososka Však junior taky rýmuje, průjem má, začal se počůrávat... a minulý týden jsme skončili u doktorky, protože byl zoufalej, jak ho bolely uši... takže všechno připisuju zubům. Snad ty druhý děti budou na zuby lepší.
radus78
22. zář 2011
@gumidek tak to se máte. Malá má příští týden 3 roky a pětku nemá ani jednu.
Háčkovanou čepku vyfoť, ať mám inspiraci 😉
clloi
22. zář 2011
@petrusam no my se na to manželem taky dívali a docela sme se nasmáli, jak tam ten majitel naservíroval ten karbenátek s těma dvěma kouskama chleba 😃 😃 😃

Já dnes nachystala postýlku, už jen namontovat nebesa a přestěhovat ji zítra do ložnice x-)

Začni psát odpověď...

Odešli