• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@monulkab ty jo to mi povidej ja byla v lekarne je to 2 dny zpatky brala jsem si zelezo na 3 mesice a dvoje prasky na ty moje jatra a kdybych to nemela na recept tak platim pomalu 7OO ale je zajimavy ze kdyz mi prasky napsaly v nemocnici na recept tak me vysli draz nez kdyz mi je napsal ted muj gynekolog
22. zář 2011 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lososka tak to je parada me o proti prvnimu tehu taky ta spodni krivka lita ze se neco s delohou deje u prvniho vzdy jen rovna cara
22. zář 2011 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@monulkab - já to četla na netu o té pupalce + jsem to zmínila u mé gyndařky a ta mi to "posvětila", že s tím má zprostředkovaně dobrý zkušenosti:wink:
22. zář 2011 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lososka, @kajulka001 - holky, tak akční dělohu vám můžu jen závidět, já na monitoru nejvyšší kopeček na třicítce a to na půlhodinovým monitoru tak max. jednou:confounded:, jinak spíš rovná čára...
22. zář 2011 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
taak, svíčkajzna už je na plotně a už to tu pěkně voní, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@meiki 3b znamená, že máš 3 body :wink: vzadu v průkajdě je tabulka cervix score a tam bys měla mít obodované jednotlivé položky, když máš třeba v položce "zkrácení čípku hodnotu 1, znamená to, že se Ti už trochu zkrátil.. jednotlivé hodnoty za dané vyčetření se sečtou a máš výsledek :wink:
@monulkab "pěkná" palba za lékárnu, si to živě pamatuji u prvního.. :unamused:
@mmiirrkkaa souhlas, taky bych se nehrnula do Prahy, menší porodnice jsou mnohdy na lepší úrovni co se péče a přístupu týče, i tím stářím vybavení..Podolí třeba krom porodních sálů docela děs.. já nebýt problémů u prvního porodu, jsem naopak uvažovala, že bych z Prahy pláchla třeba na Příbram :slight_smile: takto si to ale nelajznu, s tou jizvou..
22. zář 2011 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 a není to třeba tím, že jsi si léky koupila v jiné lékárně? :confused: ty mají ceny různé.. taky se to mění i v závislosti na čase, ceník jim lítá nahoru dolů, asi jak pořídí u dodavatele..
22. zář 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@petapete ono to v podstatě nic neznamená, soudím podle toho, když mě vyvolávali v Podolí, paní se mnou na pokoji se svíjela v křečích a na monitoru skoro rovná čára, já po vyvolávačce kopce jak Himaláje a skoro nic jsem necítila.. paní porodila první a přirozeně a docela rychle, u mě komplikace.. tím chci jen říct, že to je fakt hrozně individuální, tak nevěš hlavu :wink:
22. zář 2011 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lososka jo to bude asi tim minule jsem je brala v jine vidis to mi nedocvaklo
22. zář 2011 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 ono jsou Ty rozdíly v cenách někdy markantní, i tu blbou Pupalku od Walmarku s éčkem jsem viděla na netu za pajsku, já za ní dala v lékárně v nákupáku na Chodově 115,-! to platí i pro léky na předpis..
22. zář 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lososka - já se z toho jako nehroutím:grinning:. Ono to taky nic nepoví už jen proto, že na monitoru běžně mám úplně měkký břicho a nezaznamenávám žádnou činnost dělohy jako subjektivně...zatímco během "běžnýho" života mi to břicho sem tam tvrdne a pobolívá, takže myslím, že v tu dobu by tam něco bylo, akorát na monitoru to "nepotkám":grinning:
22. zář 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
nakukuji, dělám si čínskou polévku, dostala jsem na ní hroznou chuť :grinning: :grinning:
22. zář 2011 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lososka to teda asi jo stejne za vsechny prasky a vitaminy chteji nehorazny prachy
22. zář 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusam no fuuuj, toxickej odpad vyvezenej od vietnamčíků :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ach ty chutě! :sweat_smile:
22. zář 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusam tak ty ja muzu taky a hlavne ostry :grinning: taky jsem si planovala ze si udelam vecer k televizi ale nakonec jsem si dala jogurtovej drink kdyz mam malo bilkovin
22. zář 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám k večeři malou skleničku červeného, abych oslavila a zároveň podpořila dnešní monitor :sweat_smile:
22. zář 2011 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lososka sklenicku cervenyho jsem mela predevcirem neco malo semnou delala ale za chvili zas bylo po vsem.... :angry:

jinak vcera jsem se pokusela oholit a muzu rict ze teda jsem se dlouho tak nezadychala snazila jsem se nadzvedavat jednou rukou pupek a druhou holit no strasny :grinning:
22. zář 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 je to boj :grinning: taky to tak dělám...
22. zář 2011 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak s tou pupalkou začnu, budu brát ale jen jednu tobolku denně, radši...to bude zas práškovej kokteil, magnesium, calibrum mami, pupalka a ten prášek na žíly...hmhmhm.... jinak s těma křivkama na monitoru, nám zrovna minule porodní asistentka říkala že se na to nemáme vůbec dívat, že ze své zkušenosti může říct, že v porodnici když ji dělali monitor, měla bolesti jak kráva, ale na monitoru byly miniaturní kopečky, takže ono si to možná taky měří jak chce, důležitej je údaj o pravidelnosti kontrakcí. já jdu na monitor poprvý v úterý tak se těším....
22. zář 2011 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 mě už nějaký čas holí manžel, stačí mi, že si zvládnu oholit nohy :grinning:
22. zář 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 :grinning: já se dnes taky holila před KO, ale se zrcátkem to docela jde, ani se nezadýchám :sunglasses: možná je to tím, že mám pupek pořád vysoko a tím pádem ho nemusím zvedat, drží sám :grinning:
22. zář 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajulka001 Jo, jo a přes víkend ještě určitě budu. Uvidím, co se mnou udělají v pondělí.
22. zář 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lososka drží sám :grinning:
22. zář 2011 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem se zakoukala na Ano, šéfe :sweat_smile:
22. zář 2011 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusam no tak nemam odvahu rict manzelovi vzhledem k tomu ze kdyz se holi je kolikrat dorezanej tak nechci ani domyslet co by udelal me dole :grinning:
@lososka jezis tak zrcatko radsi nepouzivam uplne jsem se zhrozila jak se to tam dole zvetsilo :grinning:
@ilonne no tak to jsem zvedava to aby to prislo samo o vikendu co?
22. zář 2011 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusam jsou novy dily Ano, sefe? Nemame tv, tak nevim :slight_smile:
Holeni neni moc pohodlny, ale da se. U prvniho jsem se holila jeste pri kontrakcich, co 5min. Jinak ja myslim, ze kvalitu holeni doktori a sestry berou s rezervou, ze jsou radi aspon za pokus :grinning:
22. zář 2011 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Brý večír:slight_smile:

Teda koukám, jak už bysme všechny do jedný rodily a aktuálně nikdo nic:slight_smile:
Dneska jsem dopoledne chodila po krámech a po dvou hodinách jsem byla totálně ko, nateklý ruce a nohy, prostě frajerka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale koupila jsem pro malou háčkovanou čepici a rukavice, je to podšitý bavlnou a vypadá to úžasně, tak jsem nadšená.

A jako bonus jsem večer našla prckovi špičky obou horních pětek, takže to do porodu opravdu stihne a bude mít všech dvacet zubů, to jsem opravdu ráda. S každým zubem dost chudák trpěl a při rychlosti, jakou mu rostou... dvacet zubů mu roste dvacet měsíců... kámošky stejně stará dcera to stihla za devět měsíců, už od loňskýho srpna má všechny.
22. zář 2011 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@gumidek gratulace k zubákům! :dizzy_face: u nás chybí ještě dvě horní pětky, zoubky rostou od půl roku doteď, takže taky docela dlouho, ale zas nic extra dramatického, akorát má těď u každé pětky zatím rýmičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@petrusam taky jsem koukala na hulváta :grinning:
22. zář 2011 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lososka Však junior taky rýmuje, průjem má, začal se počůrávat... a minulý týden jsme skončili u doktorky, protože byl zoufalej, jak ho bolely uši... takže všechno připisuju zubům. Snad ty druhý děti budou na zuby lepší.
22. zář 2011 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@gumidek tak to se máte. Malá má příští týden 3 roky a pětku nemá ani jednu.
Háčkovanou čepku vyfoť, ať mám inspiraci :wink:
22. zář 2011 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusam no my se na to manželem taky dívali a docela sme se nasmáli, jak tam ten majitel naservíroval ten karbenátek s těma dvěma kouskama chleba :grinning: :grinning: :grinning:

Já dnes nachystala postýlku, už jen namontovat nebesa a přestěhovat ji zítra do ložnice :dizzy_face:
22. zář 2011 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek