• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@spaghi Obří gratulace!!!! Moc držím pěstičky aby jste už brzo byli spolu,kojení se v pořádku rozjelo a hlavně buďte oba zdraví,protože to je nejdůležitější. Moc ti závidím,že už to máš za sebou. Buďte šťastní a veselí. Ahojky
23. zář 2011 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarkaaa a jak to tam zvládáš, kde ležíš?
23. zář 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem za celý dopolko udělala zase prd.. a za chvilku pomažu do školky :grinning:
23. zář 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, moc děkuju za odpovědi, taky sem si říkala, že to budu řešit, až kdyby malá ublinkávala, nebo měla rýmu, nějaký podklad doma vždycky najdu :grinning:
@spaghi moc gratuluju a přeju ať vám malý dělá jen samou radost a ste brzo doma u taťky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam taky sem si včera večer říkala, že to hrozně rychle uteklo, až se tomu nechce ani věřit, minulý rok sme v říjnu přišli o první mimi a teď se nám v říjnu narodí naše zlatíčko, je to neskutečné :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem zpet z kontroly a uz vim ze nebudu prenaset doktor me nenecha skrz ty jatra pokud do ctvrtka neprodim mam dojit na kontorlu a on se rozhodne jestli v patek nebo v pondeli posle na vyvolani a pokud se neco zhorsi tak mame jet hned rikala jsem mu o tech mich rukou a pokud se prida jeste horsi zrak a bolest na prave strane bricha tak mame jet
23. zář 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi ještě jednou velká gratulace k Františkovi!! Doufám, že brzy budete spolu a malý se pěkně rozpapá...v Motole jsou kapacity co se týče dětských operací !!!
23. zář 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Tak hlavě, že teď vše v pořádku a víš, že do termínu porodíš.
23. zář 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je tak zvláštní, jak to hrozně uteklo :dizzy_face: Ještě nedávno jsme si tu psaly , která bude mít holčičku a která chlapečka po tom prvním velkým UTZ a teď už to máme všechny za pár a 3 mimča už jsou na světě!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

V noci jsem měla šok :astonished: - zavedla jsem si tu první globuly na kvasinky a šla si lehnout, pak ve spánku jsem na ní samozřejmě zapomněla a pak jsem měla halušky že mi praskla voda a že budu rodit, přitom to byla jen ta pitomá globule :rolling_eyes: a teklo to docela dost, ještě že jsem měla tu intimku, jak mi tu některá radila !!! :grinning: :grinning:
23. zář 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajulka001 tak to je dobře, že si to ohlídají, držím palce ať je to v pořádku a máš mimíska brzo u sebe :wink: :slight_smile:
23. zář 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne
@clloi holky diky to jo nakonec se stejne vyvolavacce nevyhnu pokud bych do ctvrtka neporodila :grinning:
23. zář 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 To jsem radila já :grinning: :grinning: A taky se mi to stalo. I když jsem na čípek nezapoměla. Cosi ve mně ruplo a už jsem myslela,že ze mě vyletí plodovka. Ještě 4 a snad to zabere,protože to není nic moc příjemné a vložky na noc opravdu nesnáším.
23. zář 2011 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak pridavam fotku m,yho pupku 10 dnu pred porodem a kocarku a nasi kolibky
23. zář 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem uklidila byt, ale byla to tedy fuška. Tu peřinku a polštář jsem nakonec v ruce vyprala, tak už schne na balkoně. Teď si jdu udělat oběd, vidím to na špagety se sušenými rajčaty a česnekem.
23. zář 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Ty mas malicky brisko,aspon podle ty fotky to tak vypada :slight_smile: a kolibka je nadherna!!
23. zář 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek diky jo je maly ale to jsem mela i u Tadiny
23. zář 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 žiš, Ty máš ale malé bříško! :dizzy_face: já to svoje raději ani nefotím, bych musela stát 5m od zrcadla :angry:
@pavlina88 já už jsem postoupila na vyšší level, intimky jsem schovala a koupila si Libresse maxi :rolling_eyes: už jen 4 globule, uaaaaa! :grinning:
my si dnes pochutnali na svíčkové, mňam, se povedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď dítě chrní a já mám nohy na stole :sunglasses:
23. zář 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne za Tebe doufám, že Tě tam už nepotkám! :grinning:
23. zář 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já se chystala o víkendu na okna, v rámci vyvolávačky i naprosté nutnosti, ale zrovna mi kamarádka napsala, že před barákem měli ekšn, že z druhého patra vypadla její sousedka (mladá holka), když myla okna! :fearful: se jí zamotala hlava.. takže tímto to balím a nechávám okná na manželovi..
23. zář 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 To je suprový bříško, takový krásně úhledný, a malinký:slight_smile: Hnedle bych ho měnila za ten svůj megapupek, neleze nikam do stran, jen pořád dopředu a dopředu, takže jde pupek, pak dlouho nic a nakonec já :sweat_smile:

@lososka Hele, to místo oken vyražte třeba do zologický, určitě to bude o tisíc procent zábavnější :wink: Teda to je náš program na víkend, ale pro mě to není rozhodně vyháněcí program, u mě se nic neděje a měla bych do konce září vydržet, tak si spíš užijeme jen krásnej, pohodovej den. A okna jsem v baráku umyla v červenci a zase je umyju až na jaře, máme jich totiž hrozně moc a dokud nebudu mít hlídání, tak to nedám.
23. zář 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka a to si na nej stezuju a mela bych byt rada co potkavam maminy v poradne tak zensky ve 20tt maji kolikrat vetsi jak ja
23. zář 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek diky :sweat_smile: vsak za chvili bude po vsem a po tech pupkach se nam bude styskat
23. zář 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,takovej hloupej dotaz...když praskne voda do jak dlouhý doby by se mělo odjed do porodnice?
Porodit by se myslím mělo do 24 hodin...
23. zář 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach do dvou hodin bys mela odjet do porodnice kvuli riziku infekce, ale porodit muzes klidne az za dva dny :slight_smile:
23. zář 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 Upřímně, po pupku se mi stýskat nebude určitě. Co mi bude chybět, budou ty kopanečky. Ale ta volnost pohybu, až bude malá venku. Na to se těším.
Ale tak za sebe mám pocit, že mám největší břicho pod sluncem a zjistila jsem, že to tak není, že stejně velký bříško mají holky, který jsou i o dva měsíce míň těhotný, já vypadám přesně jako malý holčičky, který si hrajou na těhotenství a pod tričko si strkají balon, prostě stačí vyndat a nikde nic jinýho není:grinning: Pořád se vejdu do netěhu kalhot, kraťasů atd... jen to samo musím zapínat pod pupíkem.
23. zář 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknavis děkuji za info :slight_smile:
23. zář 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach Už se chystáš do porodnice? :wink:
23. zář 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky!

@vercach Na www.porodnice.cz jsem našla odpověď MUDr. Kouckého, že "Pokud voda odteče v termínu, čeká se -+ 24 hodin, jestli se porod "nerozběhne", pak se porod směřuje k vyvolání. Pouze je potřeba podat antibiotika - v ČR po 12-ti hodinách po odtoku vody - jako ochrannou clonu - prevence infekce.
23. zář 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek to jo jak bude po kopaneckach bude to zvlastni ale zas jak rikas aspon se vyspime teda v ramci moznosti :grinning:
23. zář 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach neni zac :slight_smile:. Me osobne prekvapilo, kdyz kamaradce prdla voda ve ctvrtek a porodila az v sobotu vyvolavane. Taky jsem si myslela, ze to jde ruku v ruce.
23. zář 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek