• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@petapete Maty byl venku do 15 minut, ale dal mi teda docela "zabrat", jak máš při kontrakci zatlačit 3x, tak já to dala jen 2x, tak mě pak nastřihli, PA se mi opřela o břicho a Maty doslova "vyletěl" s rukou vpřed, tak si Dr. dělal srandu, že je to superman :grinning: máme to napsané i v papírech z porodky, co se dávají dětskému Dr. že se narodil rukou vpřed :grinning:
23. zář 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam - Lukáš tam tu ruku měl taky nacpanou, jenže porodník si toho všimnul, takže mu ji tam při kontrakci zastrkávali zpět jako prevenci před zlomením klíční kosti - to byla chuťovka:grinning:...mě na břicho tlačil doktor s tím, že nevytlačoval, ale "směřoval" mi, kam mám tlačit, proti čemu, což mi teda dost pomáhalo :dizzy_face:
23. zář 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete no to si taky myslím, ikdyž mi teď ten poslední měsíc nejvíc "chutná", takže ho na víc jak 3500g nevykrmím :grinning: :grinning: ikdyž se říká, že druhé mimčo bývá větší a ještě když je to stejné pohlaví ...
23. zář 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusam - jj, druháci bývají větší, ale třeba u mé mamky to neplatilo (já jako první měla 3,5kg, brácha o 18měsíců později měl rovný tři kila - ale teda byli jsme různý pohlaví, ale zas kluci bývají naopak spíš větší, takže ještě spíš naopak:grinning:) a já myslím, že u nás je to dost i ovlivněný tou cukrovkou a dietou, že prostě mu tam jde akorát fakt to, co potřebuje a žádný "nadbytky":grinning:. Mě teda chutná pořád stejně, ono s tou dietou si moc nevyskakuju, jím pořád to stejný víceméně, takže je to furt prašť jak uhoď:grinning:
23. zář 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete my jsme s bráchou o 21 měsíců, on jako první měl 3600g a já jako druhá 3250g .. ale teď, co rodí kámošky okolo a mají stejný pohlaví, tak vždy je druhé děcko o 200-500g těžší, tak uvidíme :sweat_smile:
23. zář 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Tak super, vidíš, že žádné vyvolávání nebude. Jinak já profily pořád měřím. Ale mám je úplně luxusní, dneska zatím 3,6-5,6-6,0 - k obědu jsem si dala asi 160 g těstovin. Myslím, že jím víceméně stejně, už toho tolik nesním, ale jím zase častěji, mám častěji hlad.
@adenka84 Tak to byl docela adrenalin, já to mám stejné, na zádech mi monitor natočit prostě nemůžou, takže mě jen na zádech přivážou a pak se otáčím na bok. Na prvním monitoru u mojí doktorky jsem málem omdlela, takže to mám vyzkoušené. Nebo mě natáčí na křesle v sedě, mají 4 monitory, takže si můžeš vybrat. Tam macminor complex jsem měla taky v prvním trimestru, nelekni se až z tebe poteče takovej sajrajt. Jinak mě teda od výtoku rozhodně nepomohl.

Já už jsem sestavila košík do obýváku, vyprala látkové pejsky - chtěla jsem to vyfotit, ale nemůžu najít foťák, baterky ani nabíječku na baterky. Stejně musíme koupit nový foťák.
23. zář 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne - no zatím ne:grinning:. Ale myslím, že nakonec se mu nevyhneme v termínu porodu tím že nenechají přenášet...ale co, to je zatím daleko, třeba se to do té doby rozjede samo a pokud ne, tak v tom termínu by to mohlo jít líp než dva týdny před ním...Mě teda monitor nikdy vleže natáčet ani nechtěli - ani u Lukáše ani teď, vždy vsedě na křesle/měkké židli a to je teda v pohodě:slight_smile:
23. zář 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne to mi vysvětli jak to děláš. Já nemám 3,6 ani ráno na lačno natož po jídle :astonished:
23. zář 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 Prosím tě těch 3,6 je na lačno. Podle mě je to tím, že už jsem za těmi nejhoršími týdny a placenta
nevylučuje tolik hormonů. Tam jak jsi ty, jsem měla na lačno tak kolem 4,7 - 4,9.
23. zář 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne aha tak to já mám právě tak 4,6 - 5
23. zář 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
docteno ale moc se nerozepisuju uz mi to zas 3krat neodeslo. Me ted monitor tocej 3 krat denne a je to zdrhac, porad ho musim lovit, behem 20 minut je prtousek schopnej se odstehovat i o 20 cm. Rucka napred super. Zavidim vam to cekani doma :0)
23. zář 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no já v leže také vůbec nemohla v sedě už to bylo ok..ještě, že tam byl manžela rychle na mě otevřel okno a zavolal na sestru..já už nevbyla ani schopná se sama ozvat..prostě to na mě padlo abylo...
s tím, že ti to nepomohloto mi raději nai neříkej...já nai ten výtok něja nepozoruji, pouze ráno a jen lechce když se utřu jinak Ok...možná je to dobré i na tu bílkovinu v moči..no uvidím...
23. zář 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 to se docela divím, že někde trápí těhulky monitorem v leže na zádech :angry: můj dr. má bezdrátovej, tak sedím v čekárně a čtu si, v Podolí měli křeslá, to bylo taky OK. Jsem zvědavá, jak u Apolináře, ale doufám, že mě nikdo na zádech nutit ležet nebude :confounded:
Ale docela mě překvapuje, že po tolika špatných monitorech Tě zavolali na další KO až po týdnu :confused: já to měla u D. taky, nejdřív bylo podezření, že si mačká ručičkou pupečník, ale nakonec to byla odepsaná placenta, docela malér.. vždy až tak třetí monitor byl OK, tak mě pak zavolali zas druhý den, to se opakovalo, tak zas další den, to už si mě tam nechali na vyvolání.. ale je fakt, že mě tenkrát průtoky nikdo neudělal, prý kdyby to udělali, přišli by na problém s předstihem a nemusel být vůbec akutní CŘ.. :angry:
23. zář 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka třetí monitor byl pak už Ok..další kontrola prostě za týden...já jsem radši...aspoň se tím nemusím zase stersovta..
no my jsme to v leže zkoušeli, mohla jsem sedět i hedn..netušlila jsme že mě bude zle..
23. zář 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 jj, nestresuj se, hlavně, že Ti udělali ty průtoky, kdyby se jim to nějak nezdálo, určo Tě pozvou dřív..
holky, dnes bude u Krause Larry King! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: to jsem fakt zvědavá! snad vydržím neusnout, než to začne :grinning:
23. zář 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka já bývám taky v leže, ale sestřička se mě ptá, jestli to vydržím nebo se chci otočit na bok

@adenka84 ten macmiror jsem měla asi před 14 dny. Slipovka mi byla málo a taky mi to kdoví jak nepomohlo
23. zář 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 no tak to jsem zvědavá jetsli zabere alespoń u mě...a vy jste také krváceli? nebo jste měli jen nějaký výtok?
díky za upozornění..vezmu si místo slipovky raději vložku...
23. zář 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 já měla jen výtok, ale u Aničky jsem vždycky zakrvácela, jak na mě sáhla jedna mudra v nemocnici
23. zář 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 a pořád krvácíš?
23. zář 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 ne zaplať pán bůh už ne...to bych jinak jela na pohotovost..
23. zář 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestiham vas docist, jen vam chci at vedet, jak jsem dopadla. Dneska jsem byla v porodnici a cisare mi odmitli. Takze vase tvrzeni, ze me nikdo nemuze nutit do spontanniho porodu KP, tak bohuzel muze. :frowning2:
Takkze jsem se rozhodla zkusit jeste porodnici v Breclavi-bud zitra nebo v utery.
Dneska jsem znechucena a i jsem si pobrecela. Doktorka mi to dala pekne vyzrat, kdyz jsem rekla, ze bych chtela cisare, byla protvna, neprijemna, nechtela mi rict ani kolik maly vazi a jestli se neco chysta na porod, schvalne odpovidala neurcite a jeste se bavila se sestrickou, ze tam ma pacientku, ktera ODMITA rodit prirozene apod. Fkat hnus pristup... A opet mi nabidli hospitalizaci a otoceni maleho, mam v pondeli zavolat, jak jsem se rozhodla. Mam si to pry nechat projit hlavou.

Jinak na zaver jsem si vyzadala alespon zpravu z dneska, takze aspon vim, ze maly ma necele 3 kila. Nic jinyho jsem se tam moc nedocetla. :frowning2:
23. zář 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko ježiš to je tedy přístup..určitě bych se do té porordnice už nevracela aco nejrychleji našla jinou, která ti vyhoví...držím palce..
23. zář 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Tý jo, to je mi líto, jak s tebou zacházejí :frowning2: Ale nevěš hlavu a zkus tu Břeclav. Takovýhle přístup přece není možný! Aby ti dr. ani nesdělila žádné informace. Držím palce ať tam pořídíš lépe! :wink:
23. zář 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ale vite co se mi stalo odpoledne, jak jsem vysedla z auta? Vytekla ze me voda, mela jsem mokre kalhoty i kalhotky. Ale bylo to jen jednorazove a ne nejak extra velke mnozstvi. Od te doby mam vlozku a hlidam se a zatim nic.. ale vydesilo me to.
A ted vecer jsem mela fakt mega slusny poslicky. Tak nevim, jestli jet do nemocnice, at se radsi na me znovu nekde mrknout nebo pockat, jestli se neco bude dit a kdyztak to nechat tak.....
Byla to jen cista voda...
23. zář 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko vis co radsi si zajed at te aspon zkontroluji jestli ti odtekla muze i po castech
23. zář 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted uplne odbocim, ale tady je odkaz na svatebni fotky, konecne :slight_smile:

http://www.beremese.cz/fotoblog/nasekuratko/album/lucka-a-peter/?new
23. zář 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko určitě bych to nenechávala náhodě a pokud ti začala odtékat plodovka..může to být kdykoliv prostě bych jela..a pokud možna hned do té Břeclavi jestli to nemáš tedy moc daleko..
23. zář 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko moc hezké svatebné fotečky..slušelo vám to moc... ještě jednou hodně štěstíčka..
23. zář 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nasekuratko Fotky nádherný, moc vám to slušelo a z celý svatby čiší velká pohoda :slight_smile:
Pro jistotu bych si asi do tý porodnice zajela, přeci jen už pomalu končíme, tak ať máš klidný spaní (nebo vyplníš registraci k porodu bez velkých kontrakcí:wink: )
23. zář 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek