• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@adenka84
@gumidek
Tak asi tam zajedu. Ale myslite, ze budu riskovat hodne, kdyz pockam do zitra do dopoledne? To ma totiz sluzbu zrovna primarka v Breclavi. Dneska tam neni. :frowning2:
23. zář 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tezko rict jsi si jista ze to byla plodova voda??nemas nahodou toho streptokoka?pokud jo to bys mela jet hned po tom co ti odtece voda
23. zář 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko me to nechce pustit musela bych se registrovat :frowning2:
23. zář 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 ja to zkusim nejak odblokovat. Mrknu na to...

Nene, streptokoka nemam, to jsem si dneska zjistila. A jelikoz jsem byla oblecena dneska cela v bilem a nikde ani flicek-ze by to byla treba moc nebo nejaky vytok apod.-tak to byla fakt cista voda....
23. zář 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 ted uz to jde? Zkusila jsem to zmenit, zadala jsem u vseho, ze to muzou videt vsichni, i neregistrovani...
23. zář 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko nemate nekde pobliz pohotovost s lekarnou nonstop? Tam by mohli mit ty vlozky pro indikaci plodove vody..
23. zář 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka bohuzel nemame :frowning2:
23. zář 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko kraasny moc vam to sluselo a hlavne tobe na nekterych fotkach nejde poznat ze bys byla tehule :slight_smile: no tak uvidis a jinak zadny bolesti nemas?ja bych radsi mozna zajela i kdyz nekdo rikal ze jel az kdyz zacli bolesti uvidis podle sebe jak se budes citit
23. zář 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 zatim jen jedny poslicky, pekne silny...ale pomohla sprcha a od te doby to jen trosku poboliva, jinak vubec nic :confused:
23. zář 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a děkuju všem za pochvaly!! :dizzy_face:
23. zář 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko no uvidis jeste se ti to muze pres noc rozjet ale treba taky az za dva dny nekomu odtece voda a porodi az za dyl pokud do rana nic urcite bych rano jela
23. zář 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 jasne, rano pojedu stopro. At me zkontroluji. Doufam, ze do rana se nic nestane, moc rada bych chytla tu primarku, abych se ji zrovna zeptala na porod v Breclavi a jestli by mi udelali CŘ nebo jak se tam k tomu stavi. Mela bych to 2v1 a nemusela bych tam v tydnu za ni znovu.

Uz ti jde otevrit to album? :frowning2:
23. zář 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko no to jsou ale skutečně povedené fotky! moc Vám to slušelo :dizzy_face:
23. zář 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko moc krásné fotky, jde vidět, že ste si to opravdu užili, moc vám to slušelo :grinning: já bych taky asi pro jistotu zajela, a určitě do Břeclavi, přístup té doktorky byl strašný, tam bych už nešla!!!! Tak ať ti to dobře dopadne :wink: :wink:
24. zář 2011 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my dnes konečně předělali ložnici a narvali tam postýlku a udělali přebalovací kout, chudák manžel se pěkně zapotil, než to všechno přesunul :grinning: tak už mně zbývá jen dožehlit pár věcí a nachystat do obýváku kolébku a mělo by to být hotové, pokud sem na něco nezapomněla :grinning: :grinning: :grinning: Všem přeji dobrou noc :wink: :dizzy_face:
24. zář 2011 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - píšu už trochu pozdě :grinning: a dnes už si to asi stejně nepřečteš, ale já bych rozhodně dnes jela a určitě do té Břeclavi, ten přístup doktorky jak si psala je strašný :frowning2: to bych se tam taky rozbrečela, jak takový lidi vůbec můžou pracovat ve zdravotnictví, fakt je mi z toho špatně, co na tom nedokáže pochopit?? že máš strach rodit přirozeně?? Když ten porod nožičkami je tak rizikový a zvlášť u chlapečků :frowning2: MOC ti držím palce aby v té Břeclavi ti vyšli vstříc a udělali ti císaře!! Snad tam budou rozumnější...
Co se týče fotek ze svatby, jsou opravdu nádherné a je krásné jak ti manžel na každé fotce hladí bříško :dizzy_face: Moc Vám to sluší a je vidět jak jste si ten den užili, tiše závidím....
24. zář 2011 v 01:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Fotky jsou nádherné, moc vám to sluší!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A z ré krávy si nic nedělej, je to tvoje dítě, máš právo se rozhodnout. Kdoví, jak by to řešila ona v tvé situaci. Ať jde někam... Moje dr. mi naopak řekla, že kdyby nebyl císař, ona by raději nerodila :slight_smile: Normálně si zavolej do břeclavi a hotovo. A s tou vodou... vím, že pokud máš podezření na plodovku, měla by jsi vzít do nemocnice tu porodnickou vložku, jen u ní je to směrodatné. jakékoli Libresky a jiné další ten test zkreslují...
24. zář 2011 ve 03:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Na zádech se tošit nenech, ani při porodu. Ti doktoři jsou neskuteční blbci, vždyť to se přece ví, že když ležíš na zádech, dítě ti tam přilehne tepnu, která ti prokrvuje mozek a můžeš ihned zkolabovat... Pane bože, to mě pěkně rozčílilo. Co by udělali pro své pohodlí. Prostě si příště lehni na bok nebo sedni, to ti nemůže nikdo zakázat... blbci :angry:
24. zář 2011 ve 03:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj náhodně jsem natrefila tady na Vaši diskuzi. Pokud můžu malinko poradit,když nevyjde Břeclav tak zkusila bych Kyjov. Já tam rodila a super.Kamarádka také rodila a musela jít císařem,měla stejný problém jako Ty. Malá nebyla otočená,řekli jí sice že se otočit může a pokud se neotočí sama půjde automaticky císařem...Tak hodně štěstíčka
24. zář 2011 ve 03:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proč jsem ve tři ráno vzhůru? To je tak, když navštívíte kamarádku,která má nemocné dítě a zatají vám to. Honza má od rána příšerný kašel a já jsem NASRANÁ NA TU KRÁVU!!!
24. zář 2011 ve 03:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ráno,
holky mě bylo v noci zase zle. Hrozně mě bolelo břicho a dřepěla jsem na záchodě stejně jako včera :frowning2: Absolutně nechápu z čeho to je, bylo to stejný jako včera a i ve stejnou hodinu, tj. kolem půl noci. Přitom ani jeden den mi přes den nic nebylo, ani večer když jsem si šla lehnout a včera jsem ani nejedla nic podezřelého :frowning2: Teď už je mi zase dobře. Co to sakra je???
24. zář 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Nádherný fotky! Moc vám to slušelo, oběma, ale hlavně tobě! :dizzy_face: Tos měla normální netěhu šaty viď? Že tě to netlačilo. Máš tam tak malinkatý bříško, že bych kolikrát nepoznala že jsi těhotná s porodem za pár :grinning: A ty fialový šaty, taky nádhera a ten dort! Ještě jednou velká gratulace.

Dneska určitě jeďte, pro jistotu. Plodovka opravdu může odcházet postupně, i když to není tak běžné. Ale lepší jet zbytečně. Držím palce ať se tam domluvíš.
24. zář 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jj slo to otevrit :slight_smile:
24. zář 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka ani mi nemluv, včera volala švagrovka ať se stavíme, tak jsme přijeli, starší synovec kašel a nudle u nosu, no já byla nasranáááá :zipper_mouth:
@nasekuratko fotečky úžasný, do porodky určitě zajeď, jestli už jste třeba nejeli v noci, radši jet 3x zbytečně než jednou pozdě .. :dizzy_face:
24. zář 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana já od té doby, co beru železo (Dr. i v lekárně mi říkali, že budu mít zácpu), tak já to mám přesně naopak :confounded: dneska v noci jsem byla 4x čůrat :unamused: pak než usnu, do toho se prcek vzbudil, plakal, nevím proč, se mu asi něco zdálo, pak zase usnul, tak jsem na něj snad 4x sahala, jestli třeba teplotu nemá .. takže jsem jak praštěná .. naštěstí vařit nemusím, na oběd jdeme k našim ..
24. zář 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechystáte se někdo na Veletrh potřeb pro dítě FOR BABIES od 29.9. do 2.10. v Letňanech, na vše slevy minimálně 10%, tak snad seženu ten fusak, ikdyž to co ušetříme, tak projedeme v naftě .. ale aspoň na mrkačku (výlet) vyrazíme, když mi bude dobře a budu 2v1 :grinning: :grinning:
24. zář 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dekuju za pochvaly za fotecky! :dizzy_face:

Pres noc v pohode, spala jsem uzasne, takze se citim moc dobre. Ale do te Breclavi pro jistotu zajedeme a uvidime. Mame to kousek, takze za to nic nedame.
24. zář 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Ahoj, určitě tam zajeď, budeš klidnější. Pak dej vědět. A stejně bych asi být tebou rodila v Břeclavi, když ti v Brně nechtějí udělat CŘ.
@vajenka Tak to by mě taky pěkně nasr....
@lososka U Apolináře tě nebudou nutit ležet, mají tam i křesla s monitory nebo si můžeš lehnout na bok. Mě se to u té mé doktorky stalo, protože jsem ji přesvědčovala, že na zádech je to úplně v pohodě. Teda večer před tím ještě bylo :grinning: .
24. zář 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Fotecky jsou opravdu nadherny a musim rict,ze vam moc sluselo a vipadas opravdu stastne..S doktorky si nic nedelej,urcite ma problem sama se sebou a schytala jsi to ty.Pokud mas moznost rodit jinde,tak tam rod a na ni se v...r!!!!!!!!!!!...

Ja dnes nespala celou noc,vcera jsem mela opravdu silne bolesti v podbrisku,takze jsem byla nabuzena,nic se,ale nedeje,jen ten podbrisek me boli porad,asi to bude tim,jak se mi tam malej porad vlni a tlaci mi na spodek....

@vajenka Tak tohle nechapu,bych ji asi neco rekla,jakmile ma mala jen o neco vetsi rymu,hned rusim vse a nebo o tom reknu at se holky pak rozhodnou..
24. zář 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Luci,moc krásné fotečky :wink: snad to dneska dobře dopadne...hlavně dej vědět.

Dnešní večer a noc taky nic moc :frowning2: Od večera mě zase pěkně bolely třísla a dokonce začal i pěkně spodek...tak jsem si říkala ještě tam chvilku vydrž...Táta nám vstávala 5 do práce a bude se vracet až zítra kolem 8 ráno.Do té doby bych rodit nechtěla.Taky malého přemlouvám aby si veškerou aktivitu šetřil na út na monitor :grinning: ale nějak mě nechce poslechnout a pořádně tam řádí.
24. zář 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek