• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@vajenka jo sestřička mi to pak řekal, že můžu být v jaké poloze chci, ale prostě po příchodu tam mě položila na záda a hotovo... netrvalo dlouho a byla jsme jak bledule...i ostatní 2 monitory my už dělali v sedě..a příště to tak udlám také...ona řekla kdyby vám bylo zle zavolejte, ale ono to přišlo tak rychle, že už jsme to jaksi nestihla..no ještě, že tam byl můj manžel..
24. zář 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko moooc krásné fotečky, je vidět, že jste si to užili :wink: A dej vědět jak si dopadla v Břeclavi
24. zář 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Mě se to taky stalo, když jsem byla na 3D ultrazvuku. Takže vím, že člověk ani nestihne reagovat a najednou je mimo :slight_smile:
24. zář 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Přesně tak. I když vím, že už je to v poho, raději to holkám říkám, ať se rozhodnou... Příště budu obezřetnější. Nemocné děcko doma je fakt na prd... :frowning2:
24. zář 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je dnes zas mimořádný klid:grinning:. Asi se včera vyřádil a dnes se mu moc nechce...dopoledne jsme byli na zahradě sklidit řepu, budeme zavařovat asi hooodně dlouho, z jednoho pytlíčku semínek máme takovou tu velkou zelinářskou přepravku úplně do kopečka plnou:grinning:. M. pak celou zahradu zryl, my s lukášem mezitím šli domů už a vařili jsme, já u toho ještě umyla koupelnu...no a medvídě si víceméně celou dobu chrupká, akorát jednou chviličku škytal, jinak nic moc...
24. zář 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dostala trosku nadano od sestricky, ze jsem mela prijet hned. Ale jinak v pohode. Natocili monitor-narozdil od vcera byla spodni linka skoro rovna. Ale taky narozdil od vcera mi rekla doktorka, ze mam zkraceny cipek a ze se to uz asi chysta. -vcera mi tvrdili, ze na porod to V ZADNYM PRIPADE v brzke dobe nevypada a to jsem mela spodni linku opravdu hodne divokou. Jak to mate na monitoru vy?

Kazdopadne vsechno je vporadku, musim mit ted porad vlozku. Zitra v 7 rano mam dojet znovu na kontrolu. A bylo mi receno, ze u prvorodicek se chlapecci KP ROZHODNE NERODI SPONTANNE! Ze je to riziko a vzdycky je naplanovany cisarsky rez!

Takze jupiiiiii, mam proste vybranou porodnici a jdu tam. Ani nevite, jak se mi ulevilo....
24. zář 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete U nás taky dneska docela klídek. Řádila v noci a musela jsem dokonce třikrát vstát a rozcházet poslíčky. Nenechala mě skoro ani vyčůrat, jak se tam dole tlačila. Dneska se jen tak líně přesunuje zprava doleva a zpátky a tlačí mi hlavu dolů.
@nasekuratko Tak to je dobře. Já jsem u svojí doktorky začátkem září měla nález, že prý určitě do termínu nevydržím, že se to pomalu chystá a teď ve středu v porodnici mi zase doktor řekl, že úplně zavřeno, nic se nechystá. Já si myslím, že je to taky podle subjektivního názoru toho či onoho doktora. Jinak já mám solidní poslíčky doma a před monitorem a jak mě napojí na monitor, tak je po všem. Jo, minulou středu jsem měl na monitoru celou jednu kontrakci :grinning: .
24. zář 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Jo, mě se to stalo přesně tak, najednou jsem nemohla dýchat, začala jsem hůř vidět a zvedl se mi žaludek, pak už jen vím, jak mě sestra rychle zvedala do sedu, přinesla mi emitku, kdybych zvracela a ubrousky a vodu, mluvila na mě, já ji slyšela jako z nějaké dálky a točil se se mnou celý svět. Pak najednou bylo líp, tekl ze mě studený pot, ale už bylo naštěstí po všem. Takže přesně vím o čem mluvíš :wink: .
24. zář 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Tak to je fajn že to takhle dobře dopadlo :slight_smile:
24. zář 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko tak to je super, že jsi nakonec takhle dobře dopadal..moc dobře, že jsi tam jela..každý lékař jiný názor a pak se v tom vyznej..
já včera měla na monitoru prý už také kontrakce...nic jsme necítila, prý na tom nezáleží..můžu to prý poznat podle toho, že mě ztvrdne břicho..to prý tvrdne i děloha tao jsou kontrakce...no jsem zase o něco chytřejší...jinak dole jestli se něco děje..nevím CS mě tentokrát nebododval, jen mě zakroužkoval číslo 5..tak jestli to znamená, že už jsme na 5 fakt nevím...po vyšetření jsme krvácela la ekolem 12: hod to ustalo a pk už se krev neukázala..proč to bylo také nevím, možná proto to včera také tak bolelo...takže když to tak schrnu tak vlastně vůbec nevím na čem jsem... :unamused:
tobě už alespoň něco konkrétního řekli....tak třeba to už bryz opravdu přijde..
24. zář 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Jé tak to mám za tebe radost :slight_smile: Muselo se ti hrozně ulevit. Tak to je paráda.

Holky ty monitory, já teda nevím no, ale když jsem ležela s malou na vyvolání, tak mi natáčeli monitor a kontrakce skoro žádné a to i na porodním sále, přitom to bolelo jak svině skoro co 2 minuty. A moje sousedka na pokoji tam měla normálně Krkonoše. Tak jsem se na to na sále zeptala a PA se zasmála a řekla že mi něco ukáže, dala mě na bok, a rázem tam Krkonoše byly taky. Ale standardně to prostě točili na zádech.
24. zář 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - tak super a bezva, že máš zajištěnýho císaře a ještě to budeš mít do porodnice i blíž:wink:. Já na monitoru mívám pár maličkých kopečků - ale fakt maličkých, ty hodnoty se mi pohybují v řádu od desíti do třiceti maximálně...ale ono je to zas individuální a nic moc to nevypovídá - někdo má i u porodu ty hodnoty max. do padesáti a jiná i na běžným monitoru stovky a kopce jako blázen:grinning:, takže těžko z toho něco posuzovat...co jsme tam včera byly zároveň na monitoru tři, tak jak jsem koukala na ty druhý dva monitory (jedna paní už s odtokem plodovky na příjem), tak jsme tam ta čísla měly všechny +-stejně....
24. zář 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte :slight_smile:

@nasekuratko To je fajn, že to dobře dopadlo, nejen na kontrole ale i s tím CŘ. A jako bonus to máš ještě blíž :slight_smile:

Dneska jsme strávili celý den výletěním - nejdřív zologická, pak zmrzlina v Angelatu (Pražandy asi znají), pak jsme cestou ponakoupili - v Myslbeku jsem sehnala černou přebalovací tašku z DMka, pak jsme tam koupili v Nextu ještě nějaký hadříky dětem a jeli jsme domu. Ten náš malej rarach usnul až po půl šestý cestou v autě a doma než se probral, tak byl na zabití. Doufám, že bude spát ráno dýl než do půl sedmý a dá víc než deset hodin spánku.
A druhoče se rozhodlo, že po celodenním výletu a ťapání mě potrápí a tvrdne mi břicho a bolí záda, jestli tentokráte budu mít křížový bolesti, tak asi umřu. Fakt jsou horší než normálně do břicha... :angry:
24. zář 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka Za tohle bych vraždila. Sama hlásím i pitomou rýmu a ať se rozhodnou holky podle svýho uvážení, jestli chtějí dorazit. A teda funguje to i naopak.
Bohužel se nám několikrát stalo, že jsme musely zrušit babinec, když kámošce onemocnělo jedno ze tří dětí, naposledy už jsme riskovaly a sešly se. Marod pospával na gauči, a zbylí prckové řádili a nikdo nic nechytil. Jenže čím víc dětí máme, tím je to horší, takže už to jinak než s nějakým rizikem asi nepůjde. S jednou výjimkou mají holky všechny dvě nebo tři děti...

Teda dneska asi zabiju chlapa doma, on snad chce, abych porodila už teď. Před chvilkou mu sletěl novej noťas těsně vedle mě na zem, v plovoučce zásek, noťas teda funguje, ale štve mě to. Dítě furt cepuje, že na tenhle počítač nesmí sahat, že je novej a tatínek si ho koupil kvůli práci a pak tohle... až mi z toho šoku zase tvrdne břicho :confused:
24. zář 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
my dnes taky výletili :slight_smile: dopolko jsme byli v Pohádkovém lese v Průhonickém parku i se známýma a jejich dětma, odpoledne zas na šlapadlech v centru, Damča byl poprvé a hrozně se mu to líbilo :dizzy_face: počásko bylo pěkné celý den, tak jsme si to krásně užili..
@nasekuratko to jsou skvělé zprávy!! :dizzy_face: mám fakt radost za Tebe!
můj první a zatim jediný monitor vypadal takto
24. zář 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek co je Angelat? :confused:
24. zář 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Máš veselej monitor, to ten můj absolutně klidnej bych radši ani nevytahovala:grinning:
Angelato je zmrzlina v Rytířský, dokonalá zmrzlina za slušný peníz (na Prahu), kafe už dělají o chlup horší, ale pořád dobrý:slight_smile: My tam chodíme moc rádi.
http://www.angelato.eu/cz/?page_id=2
24. zář 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak u nás dneska noc v pohodě. Žádné střevní potíže nic, hurá.Včera jsme slavili tchánovy narozeniny, tak jsem toho měla večer nějak plný brejle a šla jsem spát nějak brzy. Taky jsem měla divný pocity, kdyby to mělo přijít dřív, no očividně se nestalo :grinning:

Dneska chci pořádně uklidit, je to tu jak když bouchla bomba a donutit manžela, abychom přestavěli ložnici do finální podoby, tak uvidíme jestli se mi to povede.
25. zář 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
@vrana tak to ti závidím klidnou noc :slight_smile:
To já pro změnu byla včera na záchodě asi 3x...celou noc mě bolely třísla a břicho (ale ne ze střevních potíží).
Celou noc jsem nespala a teď mě z toho bolí jen hlava :frowning2:
To bude hroznej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach No musím to zaťukat. Na pokročilý stav těhotenství se mi spí fakt dobře. Sice se mi blbě otáčí a tak, ale nechodím čůrat a bolesti spodku se daní vydržet, tak snad se to nezmění nebo až k porodu :grinning:
25. zář 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach
@vrana tak o dnesni noci mi nemluvte. Vsechny jsou desny! Eda se vrti, tak skubave, ze me furt budi, boucha do bricha a kope, u tatinka spat nechce, to rve.. Vcera byl cely den u segry, tak mel asi spoustu zazitku a furt brecel ze spani a vrtel se snad od 2 v noci. Jsem nevyspana jeste 100x vic nez jindy a v noci vzdycky zurim. Zajimavy, ze treba pred 2 dny byla noc uchazejici, ale vetsinou stojej za prd. Clovek se potrebuje prevalit a on hrozne protestuje.. Jsem zvedava, jak to bude az budu v porodnici. Byva se tam porad 3-4 dny? I kdyz se neockuje tbc?
25. zář 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 co jsem slyšela od známích...tak pořád a po císaři ještě dýl 5-6 dní.
25. zář 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes teda hlásím veeelmi vášnivou noc...večer mě tak začalo bolet a píchat břicho v intervalech (krátkých), že jsem nemohla vydržet u televize a šla si lehnout, tam jsem nevěděla, jak ležet, píchalo mě děsně dole (asi u čípku?), tlak jak na konečník a do toho břicho tvrdlo jak zblázněný...trvalo to asi dvě hodiny, už jsem si říkala, že vlezu do teplé vany/sprchy, co to udělá, nakonec to teda malinko povolilo a zaspala jsem to, ale v noci se to střídavě opakovalo, už teda ne tak "brutálně", ale píchalo a bolelo to pořád...Do toho se tam ještě pěkně rozdivočoval malej, takže to ještě umocňoval tím, jak do té asi podrážděné dělohy šťouchal, tak to bylo bájo:grinning:
25. zář 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já poslední dobou spíš nespím než spím, dneska ukázková nespavost, šla jsem spát asi v jedenáct, ve 2:20 jsem se probudila na záchod a pak jsem byla do 5:00 u telky, protože jsem prostě nemohla zabrat, asi půl hoďky jsem se ještě převalovala v posteli, a pak jsem konečně usla...no a v 7:45 mě probudilo sousedovic dupající dítě, takže jsem se rovnou oblíkla a šla se psem ven...super...a takhle je to skoro pořád...ideální by bylo kdybych rodila večer nebo kolem té třetí ráno, protože jestli to na mě příjde po takovéto noci, tak nevim jak budu 12-16 hodin snášet porodní bolesti...
25. zář 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab - neboj se toho, jak budeš zvládat bolesti po neprospané noci...ono si tělo poradí - nic jinýho mu nezbyde:grinning:. Já teda na ty vášně spala celkem dobře...lehnout jsem šla v těch bolestech někdy hned v osm večer, ca do desíti jsem teda trpěla, pak usnula, šla asi čtyřikrát za noc na wc, ale to jsem zas během max. půlhodinky usnula...ráno Lukáš vstával před sedmou, ale jen jsem ho odeslala s M. do obýváku k pohádkám a zůstala v posteli a vstávala až o půl deváté, to ráno jsem teda byla úplně tuhá, takže vyspaná jsem dostatečně:grinning:
25. zář 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podělím se s vámi o svůj včerejší zážitek při vyzvedávání kočárku....měli jsme vybraný x-lander Arctic... v Sam Baby v Brně nám tvrdili že kočárek v dekoru Arctic není problém, a paní prodavačka která byla moc milá a ochotná mě ujišťovala, že nám objednají nový kočárek, protože jsem upozoroňovala na to že ten na prodejně vrže...zaplatili jsme tedy zálohu a čekali měsíc, po měsíci nás vyzvali k odběru, tak jsme tam včera jeli natěšení...první co mě zaujalo bylo, že vystavený Arctic už na prodejně nebyl, prodavačky dotáhly rozbalenou krabici, což by nebylo tak divný, ale kolem skládání kočárku se motaly dvě, a vše ukazovaly hrozně rychle. Stačila jsem si ale všimnout že po stranách je kočár špinavý, tak jsem na to upozornila, že jsem požadovala nový kočárek a že mám za to že to je ten kočár co byl na prodejně...ta milá prodavačka už nebyla tak milá jako minule a bez servítek mi řekla, že kočárek jim poslali z Ostravské prodejny, a že oni tady v Brně neví, jestli je to kočárek nový, nebo jen převezený vystavovaný kočár z prodejny...potom si moje mamka, se kterou jsme byly kočár vyzvednout všimla, že není jen špinavý, ale i potrhaný, takže jsme na to opět upozornili a požadovali obratem dodávku NOVÉHO Arcticu, na což nám bylo řečeno, že se už nevyrábí, i přes to že jsem se na tuto záležitost dotazovala minule, protože jsem tuto informaci dostala v jiné prodejně....takže jsme bez kočáru....zítra budu obvolávat jiné prodejny a budu zjišťovat jaký kočár by byl možný koupit, aby byl fungl nový a k dodání v nějakou rozumnou dobu...
25. zář 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže jsem vlasntě měsíc čeklali na to, až svezou kočár z Ostravy do Brna....což museli předem vědět, že tak dopadne...
25. zář 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab me ještě překvapuje ta jejich drzost... A napsala jsi to dost klidně vzhledem k situaci... Držím palce, ať sezenes rychle jiné vozítko pro mimco.
25. zář 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No včera jsem byla fakt zoufalá, aještě v té prodejně mě začalo normálně bolet i břicho, sem si říkala jestli z toho ještě neporodím. Je to k vsteku, člověk to zařizuje s předstihem aby měl rezervu a takhle to dopadne...Večer jsem se posadila k netu a hledala jinou přijatelnou variantu x-landeru, a nakonec jsem se rozhodla pro Amethyst, je to takový šedý kočár s fialovým vnitřkem, tak snad budou mít na skladě aspoň ten...váhali jsme původně mezi desertem a arcticem, ale ten desert prostě není tak hezký...přála jsem si mít světlý kočár a nakonec asi bude šedej, ale už nemám sílu hledat jinýho výrobce. X-lander se mi líbí tvarově i cenově...
25. zář 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab Ahoj, a co Firkon,nezkoušela jsi ten? Je to v podstatě levnější varianta X-landeru. Jen ho vyrábějí poláci. My ho máme a pořídili jsme ho na doporučení od dost známých.
25. zář 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek