• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
@monulkab - no to je teda síla:confounded:. Sam Baby to je ta prodejna na Hněvkovského? V Baby-line v Husovicích by ho neměli třeba v nějaké slušné dodací lhůtě? Tam mají ten výběr snad největší, co je kde v Brně...
25. zář 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab
@ilonne - Firkon je taky dost dobrý, velký a údajně z těch kočárků v dané skupině cenové kvalitou skoro nej...Mmch - Xlander je taky polský, takže tohle je úplně fuk:wink:, ono snad 90% kočárků dostupných u nás, jsou právě polský:wink:
25. zář 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko - jsem moc ráda, že ti to takhle dopadlo!!! :slight_smile:
@monulkab - tak to je teda síla!! Takovou dobu čekáš na kočárek a nakonec ho ani nemáš :angry: a není nad ochotné prodavačky!!! Taky mám X-lander a myslím, že jsem vybrala dobře, o tom Firkonu jsem taky přemýšlela, ale ten X-lander mi přišel prostě hezčí :grinning:

Jinak koukám, že včera jsme měly snad všechny nějak podivnou noc :grinning: Já teda 100% - přítelova máma slavila 50. narozeniny, bylo to docela fajn až na ten závěr - neskutečně se to tam zhádalo (přemíra alkoholu) , načež jsem řekla, že tam spát nechci, že pojedem radši domu... Jeli jsme v 2:00 taxíkem domů a z tý hádky tam, mě pak po cestě domu chytli neskuteční poslíčci, bolest jak kdyby mi někdo zapíchnul jehlici od spodku až pod žebra :rolling_eyes: , fakt jsem se musela vždycky zastavit a rozdýchat to.... dala jsem si doma sprchu a bylo po všem, ufff :slight_smile: Není nad rodinný oslavy, kde alkohol teče proudem a řeší se debilní témata :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. zář 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A včera jsem opět vyfotila bříško, takže přesně 14dnů do termínu:
25. zář 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. zář 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab Teda tak to by mě omyli a prodavačky bych asi s velkou slávou kopla do pozadí! :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je jednání, to je hrozný. Tak držím palce ať někde pořídíte. A ten Arctic opravdu nikde není skladem? Myslím i třeba v jiném městě, že by ti ho prostě dovezli z nějakého shopu?
25. zář 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab třeba tady to vypadá že ho skladem mají, zkus ještě mrknout. Však není nutné ho mít z kamenné prodejny nebo jo? http://www.kocarkycz.cz/cz-detail-252259-x-lander-xa.html
25. zář 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v Malvíku je taky :wink: Určitě ho někde najdeš. Jinak ten ametyst, ten se líbí barevně moooc mně :slight_smile:
25. zář 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana - v brně taky je zřejmě i skladem, třeba tady: http://www.baby-line.cz/10-kombinovane.html?idProduktu=4467&varianta=3 :wink:, určitě se bude dát sehnat...mě se nejvíc z těch x-landerů líbí ta varianta Carbon :dizzy_face:
25. zář 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosim vas,uz dnes treti den,mam veliky bolesti v podbrisku,ale myslim,ze nerodim a nechci plasit a jezdit do porodnice,ale kamaradka,ze se ji to nezda,ze bych tam mela zajet,a ja porad nevim,cetla jsem,ze se deloha pripravuje na porod,boli me to kdyz neco delam,ale ikdyz jen chodim,tepla voda pomuze,ale jen na chvilku a sedet muzu jen chvilku,musim lezet jen na levem boku.Mate to taky nekdo??
25. zář 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab tak to je teda síla :confounded: doufám že ti aspoň vrátili tu zálohu...Je to hrozný,chvilku před porodem a ještě aby jsi zařizovala něco na co se druzí vyflákli... :frowning2: Ten přístup v dnešní době je fakt strašnej...
25. zář 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab to mě mrzí, že jsi narazila na takové kretény! Já už slyšela takových storek, né zprostředkovaně, ale přímo kamarádky, co objednávaly kočárek, s předstihem, tak jim ho třeba ani po 3 měsících nedodali a pod., nebo s nima nejednali seriózně, něco jako v Tvém případě, další story jsou záruky a reklamace, to je snad ještě horš! se obrňte holky předem, prodejci kočárků jsou děsná banda :angry: ad Malvík, s ním má jedna moje kamarádky velice nepěkné zkušenosti, objednávala u nich několikrát (nepoučitelná), zboží uváděné, že je skladem, tak nebylo, dokonce si to jednou ověřovala i telefonicky, přísahali jí, že je, opět nebylo! Ona žije v Itálii a jezdí sem vždy jen na pár dní, tak si nemůže dovolit čekat na něco měsíc-dva, resp. je jí to pak k prdu.. už to hnala i přes majitele, no hrůza..
jinak sis vybrala moc pěknej kočárek, ale ta světlá barva.. u hlubokého to neva, ale myslím, že možná u sporťáku bys pak mohla litovat, ty děti to strašně zašpiní a člověk pak chodí jak ušmudlánek, pokud nepere 1x týdně.. což nepere, ptz. je to děsnej vopruz celej ten kočár odstrojit :stuck_out_tongue_closed_eyes: já máp Peg Perego Pliko golfky, svítivě zelené a mají světlej pruh jen po bocích vevnitř a stejně nadávám, jak špaček :grinning: ten šedivo-fialovej model je taky moc pěknej a myslím i praktičtější :wink:
25. zář 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek zkoušela jsi měřit čas, jestli se to opakuje nějak pravidelně? raději bych jela, za kontrolu nic nedáš, jen trochu svého času..
25. zář 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ad spaní v noci, mě se poslední noci spí výborně :sweat_smile: jednou jdu tedy na wc, a pak se budím, když se přetáčím z boku na bok, ale jinak to jde.. ale je fakt, že jsem jak vypolstrovaný porcelán v krabici, všude kolem polštáře a pod břichem a mezi nohama mám natáhlej kojopolštář :grinning: ale pomáhá to..
25. zář 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Já bych tedy asi jela nechat se zkontrolovat. Já mám teda taky velké bolesti v podbřišku poslední týden, ale vždycky třeba jen hodinu nebo včera a dneska v noci, ale já to mám od toho, jak se začne hrozně hýbat a hrozně mi tlačí hlavu po podbřišku. Taky se nemůžu skoro ani zvednout, ale nakonec to vždycky rozchodím. Ale jstli už to máš setrvale tři dny, určitě bych jela.
25. zář 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek radši jeď,nic za to nedáš a aspoň budeš v klidu že je vše v pořádku :slight_smile:
25. zář 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach
@ilonne Ja sem si prave taky rikala,ze to bude tim jak se mi tlaci na spodek,ale chuze mi nepomaha.
@lososka Nemerila jsem si to,pripada mi,ze to mam furt bez prestani.No a to za hodku jedu smer Praha,veci si beru radsi sebou a zajdu si k apolinari,vecer pisnu jak sem dopadla a dekuju holky
25. zář 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek držím palečky!
holky, takovej porod by se mi líbil :grinning:
http://www.rodina.cz/clanek8472.htm
25. zář 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Mě právě chůze pomáhá, je to sice peklo to rozchodit, ale rozchodím. Držím palce.
25. zář 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ve ctvrtek mam prijit na kontrolu a bud v patek nebo v pondeli me ceka CŘ-pravdepodobne. Konkretni datum mi reknou ve ctvrtek rano. Uz se tesim. Ale i bojim... :sweat_smile:
25. zář 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko Jejda, ty nakonec taky porodíš v září:grinning: Je fajn, že v tý Břeclavi ses domluvila a i z toho co píšeš, to vypadá jako pohoda:slight_smile:

Teda u mě spaní už je tak na hraně, na záchod chodím standardně cca v jednu a pak ve čtyři (usínám kolem půl dvanáctý a vstávám v půl sedmý ráno s prckem), dneska jsem šla podruhý až ve čtvrt na šest a připadala jsem si neskutečně vyspalá:grinning: Jooo, už se těším na noční kojení, to budou zase kruhy pod očima... a každý spánek delší než tři hodiny v kuse budu oslavovat.

@monulkab Mně se líbí ta varianta carbon - jak je to celý šedý, můžeš vesele vybírat doplňky jako hračky, deky apod. Ta světlá varianta je sice hezká, ale hrozně nepraktická :wink:
@lososka vypolstrovaná jak porcelán v krabici, to jsi mě dostala :grinning:
25. zář 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka - to vypolstrování a přirovnání k porcelánu mě pobavilo:grinning:, já teda spávám pořád normálně na boku, je teda fakt, že dnes jsem v noci M. ukradla jeden polštář a ten si dala mezi nohy a bylo to píchání a bolesti snesitelnější, v normální noci mi to nevadí vůbec...

@nasekuratko - ty jo, tak ty to nakonec stihneš možná ještě v září :dizzy_face:. Paráda, že jste se domluvili a že to bude v klidu a pohodě bez zbytečnýho stresování se:wink:

@jimisek - pokud je to setrvale a pořád, tak bych taky asi někam zajela, ať na tebe kouknou, to už podle mě není běžný v rámci přípravy dělohy na porod...

@gumidek - s těma barvama kočárku to máme stejně, taky bych brala kdyžtak ten carbon, je takový nejuniverzálnější a praktický, že se na něm dost "ztratí":grinning:. Já s nočním kojením doufám v podobný zázrak, jak byl Lukáš, který do dvou měsíců pil v noci dvakrát a hned zas usnul a od dvou měsíců noci nonstop prospal :dizzy_face:
25. zář 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko jsem ráda, že to tak dobře dopadlo :wink:
25. zář 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za reakce holky, máte asi pravdu, že ta světlá varianta je nepraktická, já do ní i přes to chtěla jít, ale pokud to půjde, tak vezmu ten Amethyst. Je fakt že v hluboké korbičce bude mimčo cca jen půl roku, a ten tmavý sporťák bude určitě praktičtější. Jinak třeba v Babycaru, kam jedu zítra, tak tam mi už před 2 měsíci právě říkali že ta barva Arctic je vyprodaná a že je dostupný jen sporťák (a na netu mají dostupnost i přes to pořád 4 dny), ale když mi pak v Sam baby (to je směrem na Olympii) ta prodavačka tvrdila že není problém, tak jsem si prostě myslela že v Babycaru ho prostě nemají na skladě a snaží se proto prodat něco co skladem mají. Opak byl ale pravdou. Sam baby je určitě dobrý na výběr, protože kočárků tam mají mraky, ale mám za to, že potom když o něj má někdo zájem, tak ho rovnou zabalí a prodají jako nový, což není ideální. Z vlastní zkušenosti vím, co všechno jsou lidi schopní "vyzkoušet" na vystaveném zboží. Prodávám interiérový vybavení a tak jsem pro tento případ opravdu opatrná. A mezi námi, pochybuju že v té jejich pobočce si toho potrhanýho potahu na několika místech nebyli vědomi.
25. zář 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab tak to je teda přístup, kočár nestojí 5Kč, tak by se mohli trochu líp chovat a být rádi, že sis vybrala jejich prodejnu. Je teda pravda, že sem na sam baby neslyšela moc dobré chvály od známých, výběr mají veliký, ale přístup je strašný. Známá má obchod s dětským zbožím a říkala, že se s nima vyřizují i špatně reklamace, ale samozřejmě každý má jinou zkušenost. Ta barva amethyst se mně taky moc líbí :wink:

Jinak vás všechny zdravím, my sme byli včera na narozeninách, bratránek slavil 30 a další nás čekají příští týden, je sranda pozorovat oslavu jako jediná střízlivá, a hlavně pak ráno manželovi vykládat, to co mu sem tam vypadlo :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka - tak takovej porod bych brala všema deseti :grinning:
25. zář 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka
@pavlina88 ten fakt nemá chybu :grinning: Taky chci takovou rychlovku a ještě bezbolestnou :slight_smile:
25. zář 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jimisek tak ty bolesti jsou hodne divne...ja to mam tak 4x denne a trva to v prumeru tak pul hodky a pomuze sprcha. Ale pokud to mas 3 dny, tak bych taky radsi jela k dr.
Drzim palce, at vsechno je ok!
25. zář 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím že jsme dnes přestěhovali postele v ložnici a manžel složil postýlku a jako fakt nevím, kde budu mít ten skládací přebalovák sakra. Mě ten byt tak neskutečně sejří A to vůbec nemluvím o tom, kam budeme dávat autosedačku a kočár, grrrr…

Jinak, zítra jen vlítnu ještě do lékárny pro síťovky, páč mám jen jedny a mám komplet sbalenou tašku. V den D přihazuju jen foťák, nabíječku na mobil a kosmetickou tašku. Myslím že tím že to mám takhle připravené, tak jsem si pojistila, že to jen tak nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli já ji radši zase nevybalím :grinning:

Malá frčí zítra zase do školky a já jdu do první poradny v porodnici, tak jsem zvědavá co mi řeknou. A o víkendu máme tu oslavu narozenin na chalupě, to bude mazec
25. zář 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasekuratko no vidíš, takže ty už to máš za pár, super :wink:
25. zář 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek