• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
Ahojky při neděli

@spaghi můžu taky poprosit o odkaz do IP? :wink:
@vapetka taky gratuluji k 70 % chlapečkovi :slight_smile:
17. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem vás teď trochu zanedbávala :cry: Gratuluju k dobrým výsledkům a koukám, že už některé víte i pohlaví, to je hustý :grinning: To my si bohužel asi ještě počkáme :frowning2:
17. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrana jak se ti vede?
Já už také pohlaví vím, řekli mi ho na genetice ve 13+1..zatím to vypadá na 80% holčičku....100% to bude až z výsledků plodovky..
možná se ho už také brzy dozvíš..na screeningu už si asi byla ne?atm tě nic nenaznačili?
17. dub 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi no já ještě nad tričkama váhám :slight_smile:, ale určitě dorazí už tento týden, většínou to je 3-5 dní, tak uvidíš. No zvlášť když na tento týdne hlasí suuuper počasíčko až 25stupnů, tak se máme na co těšít a myslím, že už letní tričajda a tuniky přijdu vhod. :wink:
17. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabisek
také jsem si objednala těhu trička..doufám, že brzy dorazí...
teplíčko už má být, a prý už teplo i zůstane...kdž si přes sebe hodíš lehkou bundu nebo sáčko..tak je můžeš už klidně začít nosit..já ještě pčkám až bříško trochu povyroste apak si je užiji..to už bude určitě teplíčko..
objednala jsem 1 triko s krátkým rukávem a dvě s tříčtvrtečným...nechal jsem si je udělat s potiskem...
ty se mi totiž horzně líbí...ne jednom budeou dětské ručičky a nožičky s nápisem za chvíli jsme u vás..druhý s nápisem tady roste naše sluníčko a bude tam obrázek sluníčka a třetí nápis vyrobeno z lásky...dám jsem dokaz, kdyby jste měla některá zájem... :slight_smile:
17. dub 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. dub 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Díky za optání, vede se mi dobře. Nevolnosti jsou ty tam, doufám že už se nevrátí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jdu na kontrolu k dr., tak doufám, že mi udělá utz a uvidím prcka :dizzy_face: Na screeningu jsem byla už na začátku dubna a nic mi neřekli, teda pravda že sem se ani neptala, ale předpokládám, že kdyby to bylo okaté, že by se zeptal, jestli to chci vědět. Popravdě jste fakt jedni z mála případů, kteří se to dozvídají už takhle brzy, většinou to říkají tak kolem 16.tt nejdřív a to ještě s ne moc velkou jistotou. Nám malou nechtěl na jisto říct ani ve 20.tt. Za to dr. na 3D ve 24 si byla na 100% jistá.

Ty potisky, jak jsi psala, na MMB je má paní jako nažehlovačky, udělá cokoliv podle přání, tak kdybyste měli zájem, můžu hodit odkaz. Já mám zatím objednáno, ale kamarádka už u ní objednávala několikrát a je moc spokojená. :wink:
17. dub 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78
@gabisek Holky díky za gratulace.
17. dub 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapetka Také moc gratuluji k chlapečkovi :slight_smile:
17. dub 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zeptat - dá se pohlaví poznat i na tom vnitřním ultrazvuku ?? Já jak chodím na gyndu, tak má jen ten vnitřní a na screeningu jsem byla na konci 12 tt takže i kdybych se na to zeptala, tak by mi vůbec nic neřekli....na gyndu jdu teď 19.4, tak uvidím....Teď v pondělí budu v 15 tt, tak už by tam mohlo být něco poznat :confused: :slight_smile:
17. dub 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 děkuji. Já si myslím že když bude mimiko pěkně natočené a bude vidět co to je takže by ti to mohl říct. Já byla minulý týden na tom Prvotrimestrální skríninku a byla jsem v 13 týdnu a řekli nám že to bude na 70% zase kluk. chtěli jsme holku protože kluka už máme doma. ale co hlavně že je to všechno v pořádku a už máme doma vše modré tak nemusíme měnit šatník také dobré né
:grinning:

Holky krásný den leze sluničko tak snad to vydrží.
18. dub 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 jé koukám že taky chcete Tomáška mi také. nebo Elišku. Ale zase chudák holka kdyby to byla holka tak má svátek na začátku října a ke konci října by se měla narodit tak by to měla všechno v jeden měsíc. :frowning2:
18. dub 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 taky díky za odkaz, oni to jsou ty trička, co myslela spaghi, to byl taky odkaz na ně. A s těma potiskama se mi to taky líbí, je to srandovní a prostě naprosto trefný :wink: . To je dobře, že už bude konečně teplo, no a taky se těším, až břicho bude takový už pěkně kulaťoučký jak má být, zatím to spíš vypadá, že jsem v pase přibrala, no ani včera naše sousedka to nepoznala :wink:. Myslím, že už v květnu to bude už takový ten klasický těhu pupík, tak už aby ten květen byl, ikdyž on už je pomalu za dveřmi. :wink:
A taky přemýšlím, jestli to teplo už opravdu vydrží, hlavně přes noc, aby nemrzlo, pustila jsem se do oken, dneska na mě čekají ještě poslední dvě a chci už vyhodit muškáty na balkon, zatím je dám na zem, tak snad vydrží, už se mi je nechc totiž dávat na ty vyčištění okna, protože jsou pnoucí. Tak to risknu. :slight_smile:
18. dub 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to ještě včera manžel od rána hekal, že mu není nějak dobře, měl zimnici, hlava ho bolela, žaludek bolel a nakonec srajdil jako alik :slight_smile: , tak jsem zvědavá, jestli to taky chytnu :unamused: , zrovna v úterý mám jet na gyndu na kontroou a taky na krev a objednat se na ultrazvuk 20tt. Tak doufám, že nebudu průjmovat :unamused: ....zrovna to vyšlo na dost našlapanej týden. A to má ještě přijet kamarádka, s kterou jsem se neviděla asi 6 let....chjo :unamused: . Tak se modlím, aby to všechno klaplo.
18. dub 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď mi volal manžel, že už mu je líp a že do půl desátý příjede domu a zajedem do Liberce na tu krev, ať to je hotový a zrovna mě objednají na ten ultr. 20tt., tak jsem zvědavá na kdy to bude :slight_smile: . No a ještě se stavíme v Globusu a koupím si tam broskve v plechovce :slight_smile: , jednou jsem si tam koupila, ty jejich globusácky, stály asi dvacku a byly strašně dobrý, některý mi z tý pixle nechutnají, ale tyhle se jen rozplývaly a byly strašně dobře ochucený :slight_smile: a teď je mají v akci za 13.9, tak to si jich pár vezmu..... :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 jsem si tyto trička nakoupila na mimibazaru a jsou fakt super,mají je tam po 350kč a některé paní je prodávají i s nápisama jako třeba tady roste naše sluníčko,nebo otisky nožiček a ručiček atd,je to perfektní
18. dub 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se k vam pridat? mame termin 20.10. a jsme z Brna
18. dub 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_77 prosím a ty trička odpovídají velikosti? nebo jsou spíš menší nebo větší? díky předem.taky se mi moc líbí.
18. dub 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nosím velikost 40-42 anebo vel.L takže jsem si je objednala ve velikostech L/XL a vpohodě, nejsou ani přehnaně volné ani přehnaně uplé,prostě mi sedí akorát a myslím,že budou fajn až do konce těhotenství,na to jedno jsem čekala déle,protože jsem si tam nechala udělat nápis tady roste naše sluníčko,to sluníčko je tam namalované :slight_smile: a materiál taky super,přijde mi pevný,že se to tak nevytahá jako některé trika
18. dub 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susannka ahoj,já mám termín 12.10 ale počítám,že jestli budu opět přenášet,tak porodím až koncem měsíce :confounded:
18. dub 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já včera vydražila dvoje kraťasy na mimiaukci, jedny džínové a jedny černé, celkem za 400 i s poštou :dizzy_face: jen mě tam neustále někdo přebíjel, doufám, že né některá z Vás! :angry: :grinning:
se musím krotit, těhuoblečení mám ještě od minula, takže trička jsem si zakázala :sweat_smile: ale kraťasy jsem neměla..
@susannka vítej! :slight_smile: jak se cítíš? vše OK?
18. dub 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte:slight_smile:

Tak jsem vás snad zvládla dočíst a inspirujete mě s těma hadříkama. V prvním těhotenství jsem si koupila jen těhu kalhoty (byla jsem těhotná přes zimu) a všechno ostatní jsem nosila normální a teď asi začnu nakupovat:slight_smile: Brouzdám po mimibazaru a hledám. Ty trička nabíraný ze strany jsou super:slight_smile:
Už to asi nějaký letnější oblečení bude chtít, jestli jim vyjdou ty letní teploty.

Mám dotaz - nevíte o nějaké akci přes velikonoční svátky v Praze a okolí? Aby byla vhodná i pro dvouleťáka.... budu s prckem sama doma(tatínek musí do práce), tak abysme se doma nesežrali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek zkus tyto servery, jestli neznáš:
http://www.kamsdetmi.com/
http://www.ententyky.cz/
dá se tam myslím vyhledávat i podle data..
my jsme o Velikonocích u tchánovců na chalupě, tchán slaví zároveň narozeniny.. jinak bych asi taky hledala :wink:
18. dub 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka jo je to fajn az na to ranni zvraceni :slight_smile: a nejak to se 4. mesicem neustupuje :frowning2:
18. dub 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lososka Děkuju moc, něco tam pohledám, ať nejsme doma, když má být tak krásně:slight_smile:
18. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže dneska kontrola a vše v pohodě :slight_smile: Co to bude mi neprozradili, prý by to ještě nebylo jasný....Jinak 30.5 jsem objednaná na ten orgánový ultrazvuk a tam už nám to na 100 % prozradí :grinning: Už měříme 97,2 mm , krásně jsme vyrostli :slight_smile: Dnes mi taky brali krev - tripple test, výsledky budou ve středu příští týden, ale prý když dopadl dobře screening, tak nemusím mít strach - ty tripple testy nejsou tak přesný jako ten 1. screening....v čekárně byla mamina a měla na sobě taky pás z Lidlu - tak koukám, že pásovců je nás opravdu hodně :grinning: :grinning:
19. dub 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapetka Tomáška chceme taky :slight_smile: nebo spíš přítel - taky Tomáš, nevím jestli si to myslím jen já, ale přijde mi, že těch klučičích jmen je hrozně málo co se mi líbí :unamused: pro holčičku jich mám spoustu, ale zvítězila nakonec Natálka....
19. dub 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ostatní maminy už máte vybraná jména?? :slight_smile:
19. dub 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 gratuluju k pohodový kontrole :slight_smile:, taky jsem včera byla, ale taky pohlaví ještě neviděl, protože se tam dost vrtěl, tak se taky těším až půjdu na ten orgánový ultrazvuk, na ten jdu 19.5., tak už se taky těším jak blázen! :slight_smile:)). A taky čekám na výsledky tripple testů, tak s říkám, že když nám dopadl dobře ten screening.....no kééž by to bylo taky v pohodě, bojím se aby se jim to tam nějak nelišilo a abych akorát neplašila. No vidíš, pásovci z Lidlu se fakt rozrůstají, to je dobrý! :grinning: :grinning:
Nad jménama ještě extra nepřemýšlíme, ikdyž už nějaký taky padly, Manžel je Lukáš a on právě moc Lukáše nechce-kdyby to byl teda kluk :slight_smile: , že bychom na něj pak volali "starej" Lukáš :grinning:
20. dub 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina88 My máme vybráno pro kluka Šimon nebo Samuel a pro holčičku Natálie,snad to bude holčička,už mám doma dva kluky :slight_smile:
20. dub 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek