• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP říjen 2011.

16. května 2013 
ahojky zdravim, nerozepisuju se pac jsem uz nekolikrat sepsala roman a nikdy se mi neodeslal, jen interni posta odesilat jde, jsem mluvila s operatorem, pry je to na strane konika.takze zas zkousim
Tlak trosku klesl ale na domu to neni, rano jdem na zatezak.
@barbarkaaa s prominutim se drze hazim na konec diskuze, listuju uz pres 6 stran a na mobilu to jde blbe. Neverim ze se to odesle, no pokus.
25. zář 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky,tak sem nakonec jela vecer k tomu apolinari,podle monitoru to vypadalo,ze neco bude,pravidelne kontrakce,ale podle vysetreni se neotviram,takze sem doma a cekam co se dnes bude dit.Vecer jsem nastesti usla a bricho se uklidnilo.Ale vubec bych se nezlobila,kdyby se to rozjelo,ikdyz ty bolesti byli veliky,a co si tak pamatuju,u Andy jsem tohle vubec nemela...
26. zář 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nešel nám přes víkend internet, tak Vás jdu dočíst :slight_smile:
26. zář 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás zběžně dočetla. @nasekuratko Jsem ráda, že přes veškeré peripetie vše dobře dopadlo (myslím, žes udělala to nejlepší, co jsi mohla). Určitě jsi klidnější a myslím, že v nové porodnici s tebou budou zacházet o poznání lépe. Tak držím pěsti na další kontrolu.
26. zář 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 To je mi líto, že máš pořád nějaké komplikace, ale už to máme za pár, tak to už zvládnem!! Držím pěsti!!!
26. zář 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab To s tím kočárkem je fakt masakr. Ještě že jste si toho všimli na prodejně, zjistit to až doma, tak si neumím představit, jak by probíhala reklamace. Obávám se, že když by se tam člověk za pár hodin vrátil, byli by schopní ti tvrdit, že sis to udělal sama... Je to hnus!!!
26. zář 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko :slight_smile:

@jimisek No, tak to jsem zvědavá, jestli se to rozjede nebo se nebude nakonec nic dít. Ale když to stejně musí přijít, tak by to mohlo rovnou přijít teď, co?

Za chvíli budu mít dopranou další várku prádla, tak rychle pověsit, pak si dát sprchu a vzít toho malýho otravu ven. Dneska jsem s ním zkusila pexeso a byla to sranda, docela mu to šlo. A ještě mě čeká nachystat postýlku v jídelně a pak nahoře v ložnici, to mi chlap slíbil, že mi dneska posune rošt nahoru, aby to bylo pro cácorku připravený. A pak můžu jít tak za týden rodit :sweat_smile:
26. zář 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Anička šla dneska poprvé do školky. Byla úplně v pohodě, ale já to málem ořvala. Ach ty hormony.
26. zář 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78 Držím palce, ať to Aničce vydrží:slight_smile:

U nás se bude zítra asi zase doma a žádná školka, má hnusnou rýmu a s tou ho tam poslat nemůžu. Tak sháním hlídání, jdu na monitor a to opravdu s prckem nedám, když ho nemůžu nikde nahánět (a s posloucháním on si starosti nedělá).
26. zář 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Tak hlavně že jste oba v pořádku :slight_smile: Uvidíš,třeba se to rozjede a bude další záříjátko :grinning:

Jinak všem Andrejkám vše nej nej k svátečku :slight_smile:
26. zář 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek děkuju
26. zář 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gumidek - v pátek se mnou byla na monitoru paní s chlapečkem malým sebou - bez hlídání...měla ho ale teda přikurtovanýho ve sporťáku a kupodivu tam byl úplně vzorný :dizzy_face:.

Jinak já sev noci na včera namlsala, že by se mohlo pomalu něco dít, jak byli ti poslíčci...a dnes teda úúúplný klid, ani tvrdnutí ani nic...takže to byl asi jen takový záchvěv:grinning:
26. zář 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercach
@gumidek Presne,at se to radsi rozjede hned,nez cekat a trpet :grinning: a to zitra zase odjizdim do Budejek,takze by nebylo moc dobry kdyby me to chytlo po ceste,jedu sama s dcerou.Kdyby se mi malej mel dneska narodit,bylo by
to hezky,dneska ma dcera narozeniny,mela by hezky darek :grinning: ...

Jinak i ja vsem Andrejkam preju vsechno nej,k svatecku :slight_smile:
26. zář 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete Je hezký vědět, že alespoň některý děti jsou vzorný :grinning: Ten náš lump do kočáru nechce ani za boha, všechno ho zajímá a když nemá možnost volného běhání, je schopnej zbořit barák... u nás je prostě na nic ten zítřek, tou jeho rýmou se všechno zkomplikovalo (mamina jede na kontrolou po operaci do Prahy a táta jí veze, chlap v práci, do školky prcek nemůže, by mi ho vrátili a a to samý hlídání jakoukoli dětnou kamarádkou, by se mi poděkovaly), ale kdyby to šlo hladce byla by to nuda, že?
Ty už máš termín za pár, to jednou přijde :wink: Nebo je teď klid před bouří... :sweat_smile:
26. zář 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek tak to Andrejce všechno nejlepší i k svátku i k narozeninám :wink:
26. zář 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek - jů, Andrejce vše nej...dvojitě - jak k narozeninám, tak k svátku:wink:

@gumidek - tak Lukáš by tam taky vydržel v pohodě, ale mě by teda asi vadila hlavně pak prohlídka u doktora s ním...jako ten monitor v pohodě, to se mnou absolvoval i u mé gyndařky, naopak tam bráchu "budil", aby něco předvedl na monitoru, ale pak na tu kozu před ním...no nevím, raději bych to vynechala:grinning:. U nás tohle dobře vyšlo, že M. má ten pracovní úraz, takže je vlastně až do porodu doma na neschopence...sice máme málo prašulí (neuznali mu to na 100% náhrady mzdy, tak je na klasické neschopence:confounded:), ale aspoň mi odpadá starost s tím dojížděním k MUDrům, hlídáním,...jezdíme všichni a děláme z toho výlet:slight_smile:
26. zář 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radus78
@petapete Andrejka vam vsem moooc dekuje :slight_smile:
26. zář 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já hlásím, že můžu jít rodit, před chvílí mi pošťačky dodaly balíček z knižního klubu, takže mám co číst v porodnici:grinning:
26. zář 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petapete já musím do porodky zas časáky nakoupit :dizzy_face:
26. zář 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete před prvním prckem měl manžel taky pracovní úraz a byl doma, tak jezdil semnou do porodky na monitor a pak jsme vždy šli na dobrý obídek :slight_smile:

zítra mě taky čeká monitor a prohlídka, manžel bude v práci, prcek má rýmu, tak ve školce není dnes a pochybuji, že by zítra šel, takže si ho budu muset vzít s sebou, se na to velice těším :confused: :grinning:
26. zář 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek Jeee, tak to je moc hezké, že to má 2v 1 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Všechno nejlepší Andrejce, máme jmeniny společně :slight_smile: Já to mám podobně, termín 5. října na Elišku. Mohlo by to taky vyjít... :slight_smile:
@petapete A co sis objednala zajímavého...pro inspiraci? :wink:
26. zář 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka - brala jsem si od Mawera Mendelova trpaslíka: http://www.bux.cz/knihy/90658-mendeluv-trpaslik.html . Už od něj mám Skleněný pokoj a moc se mi to líbilo, tak se na to těším :dizzy_face:. A Lukášovi k vánocům špalíček: http://www.bux.cz/knihy/105098-cesky-spalicek-pohadek-rikadel-hadanek-prislovi-a-pisnicek.html ten je teda moc pěkný :dizzy_face: a ještě jsem tam měla možnost za polovinu ceny od stejné autorky národní pohádky: http://www.bux.cz/knihy/55211-narodni-pohadky-z-cech-a-moravy.html
26. zář 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimisek juu o vinekdu tu nejsem a ty tu pomalu rodis a jak u spolinare jste zase v praze???
26. zář 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už máme doma konečně kočárek...mám z něj radost...teď už se může klidně MAruška narodit...
porod jsme si naplánoval na sobotu 1.10.2011 líbí se mi ten datum..tak jsme zvědavá, zda se mi to vyplní.. :grinning: manžel říkal, že od zítřka se budem každý den milískovat, abychom to popohnali..tak jsme zvědavá zad se mi to splní... :grinning:

Koukám, že jste toho zase hromadu napsali..nestíhám vás vůbec číst..nový přírůstek tu asi není žádný, že? poslední byl František pokud se nepletu???
26. zář 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ukázka kočárku v reálu... :slight_smile:
26. zář 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, tak jsem zase doma. V pátek jdu opět na zátěžák :angry: . Teda můžu vám napsat, že na to, že mám mít z vás první termín (1.10.), podle diabetoložky musím porodit v termínu, se mi to vaše zářijové rození vůbec nelíbí :grinning: . Mě se drží jako klíště, dneska jsem už teda v čekárně v poradně měřila čas, poslíčky po 6 - 8 minutách, musela jsem i rozcházet, ale jak jsem vlezla do ordinace, byl totální klid. Nemůžu už skoro chodit, bolí mě celý spodek a v noci nachodím po bytě 100 podzimních kilometrů, ale princezna má na věc evidentně jiný názor a ven prostě vykouknout nechce.
26. zář 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adenka84 Tak to jsi dobrá, já mám pocit, jak když jsem si ji pořádně narazila, takže u nás to nepřichází v úvahu :grinning: . Jsem ráda, že se vůbec zvednu a chodím.
26. zář 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zprava od @barbarkaaa : Ahojky zdravim, poctive docitam ale procpat pracne sesmolenej prispevek mi uz nejde vic jak 2 dny.
Zjistila jsem ze postu posilat jde. Byla bys tak hodna a vyridila ze je zdravim, ale reagovat mi nejde :0(
A jestli bys me mohla jmemovat lezu do diskuze skrz zminky o me a uz se musim lamat pres 8 stranek jsem si vycerpala i datovej limit tak me to v tom mobilu desne slimejsi.
Tlak malinko klesnul ale domu nas nepustej, rano jdu na zatezak.
Diky moc
26. zář 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne no uvidím jak to bud snášet...a jestli nebudu krvácet..zítra to zkusíme a uvidíme...ale mám ztoho strac, protože, když krvácím po běžném vyšetření..nevím jak to dopaden po sexíku...ale já to prostě chci popohnat...nechci přenášet...já chci už rodit... :grinning: oc ísařáku teď v páte nepadlo ani slovo, tak doufám, že mě tu šanci na přirozený porod dávají..jinak by ho už asi začali plánovat...no uvidíme na páteční kontrole..pokud do té doby neporodím...
naplánované to mám dobře, teď jen aby to vyšlo..při mém štětsí budu nakonec přenášet... :grinning:
26. zář 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si stoupla na váhu a za necelý týden mám navrch kilo a to dodržuju diabetickou dietu. Asi zadržuju moc vody :grinning:
26. zář 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek